چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

شربت رویال ژلی اکسیر فارم 150 میلی لیتر

Exir Farm Royal Jelly Syrup 150ml

ویژگی‌های شربت رویال ژلی اکسیر فارم:

  • حاوی رویال ژلی، زینک، ویتامین‌های گروه ب B، آ A، سی C، د۳ D3 و ای E
  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی
  • کمک به سلامت عمومی بدن
  • مناسب کودکان و نوجوانان


۱۵۲.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

شربت رویال ژلی اکسیر فارم

در این محصول از دسته بندی تقویت سیستم ایمنی از محصولات سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

شربت رویال ژلی اکسیر فارم، حاوی ماده‌ی موثری همچون رویال ژلی، ماده‌ی معدنی روی و ویتامین‌های مورد نیاز کودکان و نوجوانان می‌باشد‌ که می‌تواند در کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن آن‌ها کاربرد خود را نشان دهد.

اهمیت سلامت سیستم ایمنی بدن:

سیستم ایمنی ذاتی، ارثی است و از لحظه‌ی تولد نوزادان فعال است. سیستم ایمنی بدن، کودک و همچنین بزرگسالان را در برابر مهاجمان خارجی که تلاش می‌کنند تا به بدن وارد شوند و یا در صورت وارد شدن به آن آسیب برسانند، محافظت می‌کند. این مهاجمان می‌توانند‌ شامل؛ میکروب‌ها  (باکتری‌ها، ویروس‌ها و قارچ‌ها) و همچنین سموم (مواد شیمیایی ساخته شده توسط میکروب‌ها) می‌باشد.

شربت رویال ژلی اکسیر فارم

شربت رویال ژلی اکسیر فارم

سیستم ایمنی از اندام‌ها، سلول‌ها و پروتئین‌های مختلفی تشکیل شده است که با هم کار می‌کنند و بدن انسان را در برابر بیماری‌ها و همچنین سرطان محافظت می‌کنند.  هنگامی که این سیستم یک مهاجم را شناسایی می‌کند، درجا وارد عمل می‌شود و عامل بیماری‌زا را احاطه کرده و درون سلول‌های سیستم ایمنی (به نام فاگوسیت) نابود و کشته می‌شود.

ولی چنانچه این سیستم ایمنی ضعیف باشد، بی‌شک عوامل بیماری‌زا براحتی وارد بدن می‌شوند و عفونت و بیماری در سرتاسر بدن بروز خواهد نبود. جالب است که سیستم‌ ایمنی به محض ورود دوباره‌ی عامل‌های بیماری‌زا، می‌تواند آن‌ها را شناسایی نموده و در اصل پردازش می‌کند و درجا برای نابود آن‌ها اقدام خواهد نمود.

یک سیستم ایمنی قوی برای مقابله با هر ویروسی آماده‌تر است و کودکان دائماً در معرض میکروب‌ها هستند. مدارس و زمین‌های بازی محیط‌های ایده‌آلی را برای انتشار میکروب‌ها فراهم می‌سازند که می‌تواند برای سلامتی کودکان خطرناک باشد.

شربت رویال ژلی اکسیر فارم 150 میلی لیتر Exir Farm Royal Jelly Syrup 150ml، حاوی رویال ژلی، ۵ میلی‌گرم روی (زینک)، ویتامین‌های گروه ب B و آ A، سی C، د۳ D3 و ای E می‌باشد که دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی است که در بهبود سیستم ایمنی و سلامت عمومی بدن کودکان و نوجوانان موثر و مفید خواهد بود. و می‌تواند در کمک به پیشگیری از عامل‌های بیماری‌زا یاری‌رسان باشد.

ژل رویال چیست؟

ژل رویال یک ترشح شیری مایل به سفید است که توسط زنبورهای کارگر تولید می‌شود و به پرورش ملکه زنبور عسل کمک می‌کند. رویال ژلی، یک محرک طبیعی، غنی از ویتامین‌ها، مواد معدنی و اسیدهای آمینه، مواد مغذی ضروری است که در کمک به افزایش‌ اشتها و فرآیند رشد طبیعی کودکان و همچنین تقویت سیستم ایمنی آن‌ها می‌تواند کمک‌کننده باشد. حافظه را تقویت می‌کند و سوخت‌وساز بدن را تنظیم کرده و انرژی رسان است.

روی (زینک):

روی برای بسیاری از کارکردهای مهم بدن ضروری است. بدن برای تولید مواد ژنتیکی درون سلول‌ها، از جمله DNA، به روی نیاز دارد. روی برای افراد باردار، نوزادان در حال رشد و کودکان در حال رشد ضروری است. بدون روی، بدن با موانع قابل توجهی برای رشد و نمو مناسب روبرو می‌شود که عواقب جبران ناپذیری ایجاد می‌کند. روی همچنین به تقویت سیستم ایمنی بدن در مبارزه برای از بین بردن ویروس‌ها و باکتری‌های مضر در سراسر بدن کمک می‌کند. و برای سلامت مو، پوست و ناخن ضروری است.

شربت رویال ژلی اکسیر فارم

شربت رویال ژلی اکسیر فارم

ویتامین‌های گروه ب B:

در بسیاری از فرآیندهای سوخت‌وساز بدن نقش دارند و به تولید گلبول‌های قرمز خون و اکسیژن رسانی به سلول‌های بدن کمک می‌کنند. همچنین در تقویت، پوست، مو و ناخن و نیز سیستم عصبی کارایی دارند.

ویتامین‌های سی C و ای E:

این دو ویتامین دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی هستند و در کمک به تقویت سیستم ایمنی و مبارزه با رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان یاری‌رسان خواهند بود. و به بازسازی سلول‌های آسیب‌دیده کمک می‌کنند.

ویتامین آ A و ویتامین د۳ D3:

ویتامین آ به تقویت ایمنی کمک می‌کند و از کودکان زیر پنج سال در برابر بیماری‌های قابل پیشگیری و نابینایی محافظت می‌نماید. بروز اسهال را کاهش می‌دهد و به‌طور تدریجی احتمال کوتاه‌قدی کودکان را کاهش می‌دهد.

ویتامین D3 برای کودکان بسیار مهم است. بدن بدون ویتامین D3 قادر به جذب کلسیم و فسفر، دو ماده‌ی مغذی مهم برای تراکم استخوان‌ها و دندان‌های قوی‌تر و سیستم اسکلتی نیست. کمبود کلسیم و فسفر در بچه‌ها ممکن است منجر به یک بیماری جدی به نام راشیتیسم شود که در آن استخوان‌ها ضعیف می‌شوند و پاها خمیده به نظر می‌رسند و بیماری نرمی استخوان‌ شناخته شده است.

علاوه بر این، طبق پژوهش‌های منتشر شده در سال ۲۰۰۶ میلادی، دریافت کافی ویتامین دی D از بدن در برابر آنفولانزا و ویروس‌های تنفسی، محافظت می‌کند. که این به دلیل خاصیت آنتی‌اکسیدانی آن است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف شربت رویال ژلی اکسیر فارم:

کمک به تأمین ویتامین‌ها، زینک و ارتقای سطح ایمنی و سلامت عمومی بدن در کودکان و نوجوانان.

روش مصرف شربت رویال ژلی اکسیر فارم:

کودکان ۳ تا ۱۲ سال؛ روزانه یک قاشق مرباخوری (۵ میلی‌لیتر).

نوجوانان و بزرگسالان؛ روزانه ۲ قاشق مرباخوری (۱۰ میلی‌لیتر).

هشدار مصرف شربت رویال ژلی اکسیر فارم:

پیش از مصرف، شیشه را بخوبی تکان دهید.

از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری کنید‌.

این فرآورده صرفاً مکمل بوده و جهت تشخیص، درمان یا پیشگیری از بیماری‌ها نمی‌باشد.

موارد منع مصرف شربت رویال ژلی اکسیر فارم:

این فرآورده حاوی رویال ژلی می‌باشد که در در افراد با پیشینه‌ی حساسیت، با احتیاط مصرف شود.

این فرآورده حاوی میزان مورد نیاز، ویتامین آ A و د۳ D3 می‌باشد، از مصرف همزمان دیگر مکمل‌ها با این فرآورده که حاوی ویتامین‌های نام برده شده است، خودداری کنید.

مصرف در بارداری و شیردهی:

در شرایط بارداری و شیردهی، طبق دستور پزشک مصرف گردد.

شرایط نگهداری:

در جای خشک و خنک و به دور از نور مستقیم آفتاب و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

پس از باز شدن در یخچال نگهداری شود.

ترکیبات شربت رویال ژلی اکسیر فارم:

مواد جانبی شامل؛ گلیسرین، صمغ زانتان، سوربات پتاسیم، بنزوات سدیم، سوکرالوز، پروپیلن گلیکول، اسید سیتریک، مونوهیدرات، رنگ و طعم دهنده.

                                                           جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
رویال ژلی۱۵۰ میلی‌گرم**
ویتامین سی۶۰ میلی‌گرم۷۵
ویتامین آ۱۵۰۰ واحد بین المللی۵۶
ویتامین ب۱۱/۵ میلی‌گرم۱۳۶
ویتامین ب۲۰/۷ میلی‌گرم۵۰
ویتامین ب۳۸ میلی‌گرم۵۰
ویتامین ب۶۲ میلی‌گرم۱۴۳
ویتامین ب۹۱۰۰ میکروگرم۵۰
ویتامین ب۱۲۱/۲۵ میکروگرم۵۰
ویتامین د۳۶۰۰ واحد بین المللی۳۰۰
ویتامین ای۱۰ میلی‌گرم۸۳
روی۵ میلی‌گرم۵۰
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

ویژگیهای محصول

وزن 305 گرم
نوع محصول

شربت

گروه

تقویت کننده سیستم ایمنی

نوع محفظه

بطری شیشه ای

حجم

120 میلی لیتر

طعم

پرتقال

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

توان اکسیرفارمد

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شربت رویال ژلی اکسیر فارم 150 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *