چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کپسول استرورست ادیب اکسیر 60 عددی

Estrorest Adib Exir 60 Capsules

ویژگی‌های کپسول استرورست ادیب اکسیر:

  • بهبود کیفیت خواب در دوران یائسگی
  • برطرف‌کننده‌ی نشانه‌های دوران یائسگی
  • رفع گُرگرفتگی و کنترل تعریق شبانه‌ی
  • حاوی عصاره‌ی بلک کوهوش، پنج‌انگشت و سویا


۱۰۵.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول استرورست ادیب اکسیر

در این محصول از مکمل‌های بانوان دسته‌بندی مکمل یائسگی از سایت داروخانه دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

کپسول استرورست ادیب اکسیر، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمند گیاهی است که در کمک به بهبود کیفیت خواب در دوران یائسگی، کمک به برطرف شدن علائم یائسگی مانند؛ بی‌خوابی، گُرگرفتگی و تعریق شبانه کاربرد دارد.

یائسگی زمانی است که نشان‌دهنده‌ی پایان چرخه‌ی قاعدگی در بانوان است. این مسئله پس از ۱۲ ماه بدون قاعدگی تشخیص داده می‌شود. یائسگی ممکن است در ۴۰ یا ۵۰ سالگی اتفاق بیفتد، اما میانگین سنی آن ۵۱ سالگی است. دورانی که فرد طی می‌کند تا یائسه شود، به دلیل تغییرات هورمونی، همراه با نشانه‌هایی مانند؛ است که این می‌تواند برای خانم‌ها آزاردهنده و یا دردناک باشد.

کپسول استرورست ادیب اکسیر

Estrorest Adib Exir Capsules

گُرگرفتگی، زمانی است که فرد در دوران یائسگی احساس سرما یا گرمی ناگهانی در صورت، گردن و قفسه‌ی سینه دارد که می‌تواند باعث سرگیجه شود. مشکل در خوابیدن، نیز در این دوران در نتیجه‌ی تعریق شبانه است‌ و باعث می‌شود در طول روز احساس خستگی به فرد دست دهد. تپش قلب، احساس خشکی و ناراحتی در واژن، کاهش میل جنسی و … از دیگر نشانه‌های دوران یائسگی هستند.

مکانیسم اثر کپسول استرورست ادیب اکسیر Adib Exir Estrorest Capsules:

هر کپسول ۵۰۰ میلی‌گرمی استرورست ادیب اکسیر، حاوی ۴۰ میلی‌گرم عصاره‌ی ریشه‌ی بلک کوهوش با نام علمی (Cimicifuga Racemose) و ۳/۵ تا ۵ میلی‌گرم عصاره‌ی پنج‌انگشت و ۵۶ میلی‌گرم سویا است که استانداردشده بر اساس ۰/۴۲ تا ۰/۴۵ میلی‌گرم آکوبین در هر کپسول‌ و‌ حداقل ۷۵ میلی‌گرم فنولیک تام بر اساس دایدزئین و حداقل ۳ میلی‌گرم دیوسجنین و ویژه‌ی بانوان‌ به منظور کمک به رفع نشانه‌های دوران یائسگی فرموله و تولید شده است. (یازده (۱۱) مکمل برای یائسگی)

اثربخشی گیاه بلک کوهوش در کپسول استرورست ادیب اکسیر:

ترکیبات موثر گیاه بلک کوهوش که عبارتند از؛ ایزوفلاون فورمونونتین، تری‌ترپن‌ گلیکوزید و اسیدهای آروماتیک فرولیک اسید ماهیتی مشابه نوروترانسمیترها داشته و اثرات دوپامینرژیک، نورآدرنرژیک، سروتونینرژیک و گابارژیک آن‌ها شناسایی شده است. پژوهش‌ها نشان داده است که مصرف بلک کوهوش، برای برطرف نمودن علائم یائسگی اثربخشی بسیار خوبی دارد، بدون آن‌که عوارض جانبی استروژنی داشته باشد.

کپسول استرورست ادیب اکسیر

Estrorest Adib Exir Capsules

اثربخشی گیاه پنج‌انگشت در کپسول استرورست ادیب اکسیر:

محتوی ترکیبات موثره‌ی فلاونوییدی، ایریدویید گلیکوزید و روغن‌های ضروری می‌باشد. این ترکیبات دارای مکانیسم دوپامینرژیک بوده و این اثر در نهایت باعث ترشح پرولاکتین می‌گردد. بطور کلی این گیاه در دوزهای کم باعث کاهش سطح استروژن و افزایش سطح پروژسترون و پرولاکتین می‌گردد.

اثربخشی گیاه سویا در کپسول استرورست ادیب اکسیر:

ایزوفلاون‌های موجود در سویا ترکیباتی گیاهی هستند که ساختار آن‌ها مشابه هورمون استروژن انسان است. به همین علت به آن‌ها فیتواستروژن نیز گفته می‌شود. کاهش فعالیت تخمدان‌ها برای تولید استروژن در دوران یائسگی، می‌تواند به وسیله‌ی این فیتواستروژن‌ها درمان شده و از این طریق باعث درمان علائم وازوموتور دوران یائسگی گردد. به علاوه این ترکیبات موثره می‌توانند همانند؛ استروژن باعث نگهداری کلسیم در استخوان و حفظ تراکم آن شوند.

کاهش هورمون‌های جنسی در دوران یائسگی سبب بروز علائم ناخوشایند بسیاری از جمله بی‌خوابی و گرگرفتگی می‌شود. پژوهش‌ها نشان داده‌اند زنانی که از هورمون‌درمانی استفاده می‌کنند، بیشتر در معرض حمله‌ی قلبی، سکته‌ی مغزی و لخته شدن خون قرار دارند و همچنین ممکن است مصرف مداوم هورمون‌درمانی خطر ابتلا به سرطان سینه را افزایش دهد. بنابراین داروهای گیاهی جایگزین HRT باید فاقد اثرات استروژنی روی بافت پستان و رحم، اما دارای اثرات مفیدی روی علائم یائسگی و استخوان باشد.

برای تهیه‌ی کپسول استرورست ادیب اکسیر، می‌توانید همچنین براحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

کپسول استرورست ادیب اکسیر

Estrorest Adib Exir Capsules

موارد مصرف:

بهبود کیفیت خواب در دوران یائسگی. کمک به برطرف شدن علائم یائسگی مانند؛ بی‌خوابی، گُرگرفتگی و تعریق شبانه.

روش مصرف:

روزی ۲ تا ۳ کپسول هم‌راه با غذا و مقدار کافی آب میل شود.

هشدار مصرف:

از ایجاد استرس برای خود اجتناب کنید و تا جاییدکه ممکن است از مصرف شکر و کافئین خودداری نمایید.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

موارد منع مصرف:

افرادی که دچار بیماری‌های کبدی هستند، پیش از مصرف این فرآورده حتما با پزشک مشورت نمایند.

استفاده در دوران بارداری و شیردهی مجاز نمی‌باشد.

این محصول صرفاً برای بانوان در دوران یائسگی است.

عوارض جانبی:

در موارد نادر احتمال ایجاد عوارض گوارشی وجود دارد.

تداخل دارویی:

به دلیل ترکیبات موجود در سویا، این کپسول را با فاصله‌ی‌ زمانی ۲ ساعت از داروهای لووتیروکسین، تاموکسیفن، وارفارین و آهن میل نمایید.

شرایط نگهداری:

فرآورده در دمای ۲۰ تا ۲۵ درجه‌ی سانتی‌گراد و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات:

ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
عصاره‌ی ریشه‌ی بلک کوهوش۴۰ میلی‌گرم**
عصاره‌ی پنج‌انگشت۳/۵ تا ۵ میلی‌گرم**
سویا۵۶ میلی‌گرم**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت داروسازی ادیب اکسیر (Adib Exir) با هدف استفاده بهینه از گیاهان دارویی موجود در طبیعت به مدت 15 سال است که در غرب کشور فعالیت می‌کند. این شرکت با تیمی متشکل از متخصصین داروساز، جراح، طب اورژانس، طب سنتی، علوم آزمایشگاهی، شیمی، فیتوشیمی، دامپزشک، گیاه پزشک در راستای اهداف از پیش تعیین شده گام برداشته است. ارائه بیش از 10 ترکیب انحصاری مرتبط با پوست و حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، نمایان‌گر تلاش‌های شرکت در جهت تولید محصولات برتر در زمینه کرم‌های دارویی و آرایشی-بهداشتی است. شرکت داروسازی ادیب اکسیر همواره با در نظر گرفتن دو اصل مهم ”کیفیت بالا و هزینه پایین“ در جهت رضایت‌مندی و سلامت هرچه بیشتر مشتریان خود گام برداشته است.

ویژگیهای محصول

وزن 60 گرم
نوع محصول

کپسول

گروه

یائسگی

جنسیت مصرف

بانوان

تعداد

60 عدد

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

شرکت دارویی ادیب اکسیر

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول استرورست ادیب اکسیر 60 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *