چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط اریکه SPF50 حجم 50 میل

Erikeh Oil Free Sunscreen Tinted Fluid For Combination To Oily Skin SPF50 50 ml

ویژگی‌های فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط اریکه:

  • کمک به کنترل ترشح چربی پوست
  • دارای خاصیت ضدچروک و مقاوم در برابر تعریق
  • دارای فرمولاسیون غیرکمودوژنیک و هایپوآلرژیک
  • دارای خاصیت مات‌کنندگی و ضدبراقی برای پوست
  • حاوی فیلتر‌های ضد آفتاب، گلیسرین و عصاره‌ی آلوئه ورا
  • کمک به پیش‌گیری از پیری زودرس پوست، آب‌رسان و مرطوب‌کننده
  • رنگی، دارای بافت سبک با پوشش‌دهی یکسان و طبیعی
  • قابل استفاده برای پوست‌های چرب و مستعد آکنه


۵۹۹.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط اریکه SPF50

در این محصول از محصولات ضد آفتاب صورت سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

همان طور که می‌دانید نورخورشید برای پوست انسان بسیار مضر است. می‌توان گفت نور آفتاب از طول موج‌‌های متفاوتی تشکیل شده  که براساس آن نیز نامگذاری شده است. اشعه ماوراءبنفش طول موج خاصی از نور خورشید را دارد که خود به دو قسمت A و B تقسیم‌بندی شده که هر دو آنها برای پوست مضر هستند.

اشعه ماوراء بنفش نوع B، در صورت تماس با پوست بر روی لایه خارجی پوست یا اپیدرم تاثیرگذار خواهد بود و باعث ایجاد آفتاب سوختگی نیز می‌شود. این نوع از اشعه آفتاب نمی‌ تواند از شیشه عبور کند و در نتیجه وقتی پنجره‌ ها بسته باشند توسط شیشه جذب می شود. نوع دیگر اشعه ماوراءبنفش یا همان A، به نواحی عمقی‌تر پوست نفوذ خواهد کرد و می‌تواند باعث آسیب‌های شدیدتری در پوست افراد شود. می‌توان گفت این اشعه از شیشه نیز عبور می‌کند و در یک اتاق با پنجره‌های بسته هم خطرات خود را دارد.

فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط اریکه

Erikeh Sunscreen Tinted Fluid Combination Oily Skin

هم نوع A و هم نوع B می‌تواند با شکستن کلاژن پوست، ساخت رادیکال‌های آزاد و مهار مکانیسم‌های ترمیم پوست، می‌توانند باعث ایجاد کک‌ و مک، چروک و از همه مهم‌تر سرطان پوست در افراد شوند. ممکن است در ذهن شما این سوال پیش آید که چطور از پوستمان در برابر اشعه آفتاب می توان مراقبت کرد. یکی از راههای مراقبت پوست استفاده از ضد آفتاب می‌باشد.

علا‌وه بر آن، باید سعی کنید تا حد امکان در ساعات خیلی گرم روز فقط در صورت اجبار در آفتاب قرار بگیرید و از لباس‌هایی استفاده کنید که تا حد ممکن بیشترین قسمت پوست را پوشش دهد. کلاه‌ های لبه‌ دار نیز می تواند انتخابی مناسب در برابر اشعه آفتاب برای شما باشد. همچنین برای محافظت از لب‌ ها می‌توانید از لوازم آرایشی که نقش ضد آفتاب هم دارند، استفاده کنید.

فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط اریکه، با ساختاری سبک به سرعت جذب پوست خواهد شد و حداکثر حفاظت در برابر اشعه آفتاب را بدون تشدید مشکلات برای پوست‌های چرب فراهم خواهد کرد. این کرم با داشتن عوامل ضد جوش و ترمیم کننده شرایط عمومی پوست های جوشدار را علاوه بر پوششی مناسب بهبود خواهد بخشید. فلوئید ضد آفتاب پوست‌ چرب اریکه، به صورت مایع است و با پوشش طبیعی خود، رنگ پوست را یکپارچه می‌کند و در عین حال چربی پوست را تنظیم خواهد نمود که برای پوست‌های چرب و مختلط از اهمیت زیادی برخوردار است.

فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط اریکه

Erikeh Sunscreen Tinted Fluid Combination Oily Skin

کرم ضد آفتاب فاقد چربی اریکه نیز مانند سایر کرم‌های ضد آفتاب اریکه حاوی فیلترهای قوی و موثر Tinosorb M& Avobenzon می باشد. در نتیجه حداکثر محافظت را بدون ایجاد حساسیت برای افراد فراهم خواهد کرد. نتایج آزمایش بیشترین میزان محافظت را در برابر اشعه UVA و UVB در این محصول را تضمین می‌کنند. کرم‌های ضد آفتاب اریکه با ساختاری سبک و در عین حال به دلیل داشتن مواد مرطوب‌کننده و ضد چروک، پوست را نرم و لطیف خواهد کرد. تنوع این کرم‌ها، پاسخگوی نیاز هر نوع پوستی می باشد.

فلوئید ضد آفتاب پوست‌ چرب اریکه، به لطف عصاره‌ی آلوئه ورا، باعث‌ آب‌رسانی پوست می‌شود و در خنثی نمودن رادیکال‌های آزاد یاری‌رسان است. عصاره‌ی برگ‌های این گیاه هم‌چنین دارای ویژگی‌ ضد اکسیدانی و ضد التهابی بوده و می‌تواند به بازسازی پوست، رفع خارش و قرمزی پوست کمک نماید و خنک‌کننده است. عصاره‌ی آلوئه ورا، می‌تواند به حل کردن چربی اضافی از طریق خواص قابض طبیعی که دارد، کمک کند، که برآیند آن تقویت، سفت و جمع نمودن منافذ پوست است و دارای خواص ضد باکتریایی است که به پاکسازی پوست می‌پردازد. با اینکه آلوئه ورا به تنهایی محافظت کافی در برابر آفتاب را ایجاد نمی‌کند، ولی می‌تواند به ترمیم و بازسازی پوست آفتاب‌سوخته کمک کند.

فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط اریکه

Erikeh Sunscreen Tinted Fluid Combination Oily Skin

گلیسیرین به کار رفته در فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط اریکه، برای پوست‌های چرب، عالی است، زیرا به عنوان یک مرطوب‌کننده کارایی دارد و ماده‌ای است که اجازه می‌دهد رطوبت‌ پوست و منافذ آن حفظ شود. و می‌تواند باعث بهبود منافذ و آب‌رسانی به پوست، رفع خشکی و طراوت آن شود.

فلوئید ضد آفتاب پوست‌ چرب اریکه، رنگی است و می‌توانید آن را زیر آرایش به کار برید که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط اریکه:

کمک به محافظت از پوست در برابر اشعه‌های UVA و UVB

دارای فرمولاسیون غیرکمودوژنیک و هایپوآلرژیک

دارای خاصیت مات‌کنندگی و ضدبراقی برای پوست

کمک به پیش‌گیری از آفتاب‌سوختگی و پیری زودرس پوست

قابل استفاده برای پوست‌های چرب و مختلط و مستعد آکنه

روش مصرف فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط اریکه:

فلوئید ضد آفتاب پوست چرب اریکه را 30 دقیقه قبل از مواجه با آفتاب، بر روی پوست تمیز صورت استفاده کنید. هر ۲ ساعت یک بار مجدداً استفاده نمایید. و یا پس از شستن پوست با آب و یا خشک کردن با حوله، آن را تکرار کنید. این فرآورده را می‌توان به تنهایی یا زیر آرایش استفاده کرد.

هشدار مصرف فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط اریکه:

از تماس با چشم‌ها خودداری کنید.

در صورت بروز تحریک، مصرف را قطع کنید.

در صورت بروز هرگونه حساسیت و تحریک،از ادامه‌ی مصرف خودداری کنید و با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

نحوه نگهداری فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط اریکه:

فرآورده دور از تابش نور مستقیم آفتاب و در دمای ۴ تا ۲۸ درجه‌ی سانتی‌گراد نگهداری شود.

فرآورده دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

ترکیبات فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط اریکه:

آب، سیکلوپنتاسیلوکسان، اتیل هگزیل متوکسی سینامات، CI 77891، اتیل هگزیل سالیسیلات، فنیل بنزیمیدازول سولفونیک اسید، تری اتانول آمین، کاپریلیل متیکون، زینک اکسید، ستیل PEG/PPG-10/1 دایمتیکون، دایمتیکون، اتیل هگزیل پلی هیدروکسی استئارات، PEG-30 دی پلی هیدروکسی استئارات، پنتا اریتریتیل تترابهنات، CI 77492، دی اکسید تیتانیوم، بیس-اتیل هگزیل اوکسی فنول متوکسی فنیل تریازین.

ستیل دایمتیکون، سیکلوهگزاسیلوکسان، فنوکسی اتانول، استئارات هیدروکسید آلومینیوم/منیزیم، گلیسیرین، CI 77491، کلرفنزین، رایحه (پارفیوم) توکوفریل استات، تری اتوکسی کاپریلیل سیلان، CI77499، بی اچ تی، عصاره برگ آلوئه باربادنس (آلوئه ورا)، سیترال، هگزیل سینامال، لیمونن‌ لینالول.

کمپانی اریکه (Erikeh) در ژانویه ۲۰۰۸ توسط محققان و دانشمندانی زیر نظر شرکت BAILY-CREAT فرانسه آغاز به کار کرد. این کمپانی در شهر bondoufle فرانسه قرار دارد. این کارخانه از برترین پیشروان زمینه تولید محصولات مراقبتی از پوست و مو است که جوایز زیادی را در ۱۰ سال اخیر برنده شده است و سالانه ۱۳۲ میلیون محصول پوستی تولید می‌کند. مواد اولیه مورد استفاده در محصولات اریکه (Erikeh) از کارخانه‌ها و شرکت‌های معتبر در فرانسه و سوئیس خریداری می‌شود. محصولات این برند توسط پزشکان و متخصصان برای درمان انواع بیماری‌ها و مشکلات پوست و مو تجویز شده است و تنها دلیل این موضوع کیفیت بسیار زیاد این محصولات است.

ویژگیهای محصول

وزن 73 گرم
نوع محصول

فلوئید

گروه

ضد آفتاب پوست چرب

کاربرد

پوست چرب و مختلط

رنگ

بژ روشن

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آریا شیک منطقه آزاد قشم، به سفارش شرکت آریا زیبا سلامت

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فلوئید ضد آفتاب رنگی پوست چرب و مختلط اریکه SPF50 حجم 50 میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *