گزارش نادرستی مشخصات

پک لوسیون شوینده و کرم اگزاسین هولیستیکاEczacin Cleansing Lotion + Cream Pack

ویژگی‌های پک لوسیون شوینده و کرم اگزاسین :

۱. لوسیون شوینده دست و صورت اگزاسین:

فرآهم کردن رطوبت و آبرسانی پوست

کمک به برطرف‌ شدن خارش و خشکی پوست

بهبود تحریک های پوستی ناشی از خشکی و اگزما

بازسازی شد دفاعی پوست

ضد حساسیت

۲. کرم اگزاسین:

مناسب برای هر نوع التهاب های پوست

بهبود و التیام آفتاب سوختگی

بهبود سوختگی سطحی پوست

بهبود سرما سوختگی

بازسازی زخم های سطحی

رفع هر نوع خارش، و خارش پوست در بارداری

 

۲۹۱.۰۰۰ تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیEczacin Cleansing Lotion + Cream Pack

پک لوسیون شوینده و کرم اگزاسین هولیستیکا

در این محصول از دسته‌بندی محصولات پاک کننده و تونر و محصولات مرطوب کننده از مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

پک لوسیون شوینده و کرم اگزاسین از برند هولیستیکا، شامل دو فرآورده در یک بسته ۱. لوسیون شوینده دست و صورت اگزاسین و ۲. کرم اگزاسین است.

پوست بدن ما تنها از لحاظ زیبایی کرامندی و اهمیت ندارد، چون این پوست است که از بدن ما در برابر‌ نور خورشید، رادیکال‌‌های آزاد آسیب‌ پیرامون فرد، باکتری ها و میکروب‌ ها در جهت عدم دچار شدن به بیماری، پاسداری می کند. چنانچه به هر دلیلی پوست دچار خشکی شود و مستعد التهاب، خارش، قرمزی و سوزش باشد، آن فرد دارای پوستی حساس است. که، این نوع پوست نمی تواند با هر فرآورده ی مراقبتی یا حتا آرایشی در تماس باشد.

پوست های خشک بیشتر ناشی از تابش نور خورشید، آلودگی های پیرامونی، درمان های شیمیایی‌، وجود بیماری، شستن بیش از حد یا بکار بردن ماده های آرایشی بهداشتی و مراقبتی نامناسب و بی کیفیت و… بسیاری دیگر، دچار حساسیت شده اند و خشک و زبر و کشیده شده اند. چنانچه پوست را درست و به وقتش درمان نکنند، به احتمال قوی دچار تیرگی در بخش هایی از پوست و یا دچار اگزما می شود که درمان اینها کمی بیشتر زمان می برد. حتا پوست های معمولی باید بدان ها رسیدگی کرد، حال چه برسد به پوست های خشک و دچار اگزما یا عزیزانی که دچار صدفک ‌پوستی یا پسیورازیس هستند.

لوسیون شوینده و کرم اگزاسین
لوسیون شوینده و کرم اگزاسین

لوسیون پاک کننده Eczacin که ۴۰۰ میلی لیتر است, حاوی ماده های پاک کننده غیرقلیایی است که با مرطوب کننده ها و ضد التهاب ها غنی شده است. پوست را مرطوب می کند، از کارکرد سد طبیعی آن پشتیبانی می کند و به از بین بردن خارش کمک می کند. لوسیون پاک کننده Eczacin برای هر نوع پوستی مناسب است و ویژه ی پوست های خشک و حساس است. همچنین برای دچار اگزما، درماتیت و پسوریازیس سودمند است. که پی از بهره مندی از لوسیون دست و صورت اگزاسین، می توانید از کرم اگزاسین نیز بهره مند شوید:

کرم اگزاسین Eczacin که ۵۰ میلی لیتر است، بطور ویژه برای رفع خشکی، خارش و تحریک های پوستی ناشی از اگزما یا دیگر عامل های تحریک کننده فرموله شده است. کرم اگزاسین دارای بافتی نرم، غیر چرب و جذب سریع بوده که به نحو بسیار اثربخشی پوست را آبرسانی کرده و التهاب های پوستی ناشی از عامل های گوناگون را بهبود می بخشد.

فرمولاسیون کرم اگزاسین شامل فلاوونوئیدها، آنتوسیانین، ساپونین، عصاره جوی دوسر و گلیکوزیدهای ایریدوئید است و در ساخت آن از پارابن، استرویید، اسانس، پارافین و رنگ کرم اگزاسین با توجه به ماده های طبیعی ساخته شده آن و عدم وجود ماده های شیمیایی و سفید کننده، خاکستری مایل به سبز بوده و کاملا طبیعی است.

عصاره جو دوسر موجود در لوسیون و کرم اگزاسین Eczacin،  یک فرآورده ای طبیعی است که بوسیله ی پودر شدن دانه های جو دوسر فرآوری می شود. با پودر شدن جو، دانه های این ماده قادر به پخش شدن به طور مساوی در آب یا فراورده های گوناگون مراقبت از پوست می می باشد. بلغور جو دو سر به طور دانشی یک ترکیب شیمیایی پیچیده از ماده های گوناگون مانند پروتئین ها، چربی ها، پلی ساکارید ها، فلاونوئیدها، ویتامین ها و ماده های معدنی است.

این فرم ویژه ی بلغور جو دوسر به علت خاصیت پاک کنندگی، مرطوب کنندگی، ضد عفونی کنند بودن و ضد التهابی خود برای مراقبت از پوست عالی استدر حالی که توانایی پاکسازی اش به درونمایه ذی ماده ای بنام ساپونین در آن پیوند دارد. در مورد خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی آن باید گفت که بلغور جو دوسر حاوی نوع های گوناگون فنول هایی است که ترکیبی سودمند بوده و به طور طبیعی در گیاهان یافت می شود. این فنل ها در بلغور جو دوس به طور قابل ملاحظه ای جذب کننده های پرتوهای فرابنفش هستند.

بلغور جو دوسر در کاهش علائم درماتیت آتوپیک (اگزما)، درمان پسوریازیس، از بین بردن آفتاب سوختگی، درمان بثورات و جای گزیدگی حشره ها، بهبود خشکی پوست و درمان طبیعی کهیر بسیار سودمد و اثربخش است.

لوسیون شوینده و کرم اگزاسین
لوسیون شوینده و کرم اگزاسین

روغن بابونه آلمانی در کرم اگزاسین:

گل های آن فلاونوئیدهایی دارند که به کاهش قرمزی و خارش پوست کمک می کنند. در بیشتر فرآورده‌های آرایشی از بابونه به عنوان یک عامل حالت دهنده برای کمک به بازگرداندن لطافت به پوست و کاهش نمای خشک و پوسته پوسته شدن پوست بکارگرفته می شود. برای جوش و اگزما سودمند است. باعث کاهش و درمان بثورات پوستی و جای زخم می شود و پوست را جوان، مرطوب و بدون لک می کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف لوسیون شوینده و کرم اگزاسین :

پک لوسیون‌ شوینده + کرم اگزاسین

Eczacin Cleansing Lotion + Cream Pack

شامل دو فرآورده در یک بسته ۱. لوسیون شوینده دست و صورت اگزاسین و ۲. کرم اگزاسین.

۱. لوسیون شوینده دست و صورت اگزاسین:

فرآهم کردن رطوبت و آبرسانی پوست

کمک به برطرف‌ شدن خارش و خشکی پوست

بهبود تحریک های پوستی ناشی از خشکی و اگزما

بازسازی شد دفاعی پوست

مناسب هر نوع پوستی به ویژه پوست خشک و حساس

ضد حساسیت

بدون صابون ایزوتیازولینون و سدیم لوریل سولفات (SLS)

بدون پارابن، عطر، نمک و رنگ

بی خطر و مناسب بهره‌مندی روزانه

توصیه شده بوسیله ی کارشان پوست

لوسیون شوینده و کرم اگزاسین
لوسیون شوینده و کرم اگزاسین

۲. کرم اگزاسین:

مناسب برای هر نوع التهاب های پوست با نشانه های قرمزی، سوزش و خارش بهبود سریع التهاب ها پس از لایه برداری، اپیلاسیون، لیزر، میکرودرم و …

بهبود و التیام آفتاب سوختگی

بهبود سوختگی سطحی پوست

بهبود سرما سوختگی

بازسازی زخم های سطحی

رفع نر نوع خارش، و خارش پوست در بارداری

حاوی روغن بابونه آلمانی و جو دوسر

مناسب نوعی پوستی به ویژه پوست خشک و حساس

بدون پارابن، کورتون، اسانس و رنگ

بی خطر و مناسب بهره‌مندی روزانه

توصیه شده بوسیله ی کارشان پوست

روش مصرف لوسیون شوینده و کرم اگزاسین :

لوسیون شوینده اگزاسین:

پوست دست و صورت کاملا خیس را با مقدار کافی از لوسیون شوینده ملایم اگزاسین به آرامی ماساژ دهید، سپس با آب ولرم آبکشی نمایید. برای نتیجه اثربخش‌ تر، همراه با کرم اگزاسین بکاربرده شود.

کرم اگزاسین: از تمیز و خشک بودن پوست خود مطمئن شوید. مقدار لازم کرم اگزاسین را بر روی پوست قرار داده و به آرامی ماساژ دهید تا جذب شود.

لوسیون شوینده و کرم اگزاسین
لوسیون شوینده و کرم اگزاسین

هشدار مصرف لوسیون شوینده و کرم اگزاسین :

در صورت هر گونه حساسیت، بکاربردن از لوسیون اگزاسین یا کرم اگزاسین را قطع نموده  و با دکتر داروساز یا پزشک مشورت کنید.

از تماس فرآورده‌ به درون چشم‌ ها خودداری کنید.

این فرآورده تنها برای بکاربردن موضعی است.

شرایط نگهداری لوسیون شوینده و کرم اگزاسین :

دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه سانتی‌گراد نگهداری شود.

ترکیبات لوسیون شوینده و کرم اگزاسین :

لوسیون شوینده دست و صورت اگزاسین:

آب، دی سدیم کوکوآمفو استات، بلغور جو دوسر، بتائین، لوریل گلوکزاید، ساکارز، کوکوآت، اتیل هگزیل سولفو ساکینات، پی ای جی۱۵۰, دی استئارات، استیرن/ آکریلات کوپولیمر، سدیم بنزوات، ادتا،  سیتریک اسید، گلیسرین.‌

کرم اگزاسین:

آب یونزدا، کاپریک‌ کاپریلیک تری گلیسیرید، سدیم ستئاریل، سولفات، گلیسرین، روغن بابونه آلمانی، ستیل دایمتیکون، اتیل هگزیل پالمیتات، استئاریک اسید، پالمیتیک اسید، ستیل الکل، اوآتمل، فنوکسی اتانول، بنزیل الکل.

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیEczacin Cleansing Lotion + Cream Pack
سایر مشخصات
نوع محصول

پک

گروه

آبرسان

جنسیت مصرف

عمومی

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

وزن550 گرم
پرسش و پاسخEczacin Cleansing Lotion + Cream Pack

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیEczacin Cleansing Lotion + Cream Pack