لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا 100 گرمی

Doctor Jila Therapeutic Lotion 100 g

ویژگی های لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا :

  • ضد التهاب
  • التیام بخش
  • جلوگیری از ایجاد جای زخم
  • کمک به بهبود علایم اگزما، پسوریاس درماتیک آتوپیک، درماتیت تماسی اکتیوز
  • ترمیم زخم بستر و زخم های ناشی از دیابت غیر عفونی
  • ترمیم زخم پس از جراحی و لیزر و پیلینگ
  • تسریع ترمیم زخم و التهاب پوستی
  • موثر در ترمیم سوختگی

110.000 تومان

موجود

موجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا

در این محصول از دسته بندی لوسیون و کرم های ترمیم کننده پوست صورت و بدن از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا حاوی ترکیبات گیاهی و کاملی مثل روغن های گیاهی ارزشمند است که در التیام و بهبود بسیاری از آسیب های پوستی موثر می باشد.

 

مواد موثر در لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا :

 

عصاره گل راعی:

عصاره گیاه گل راعی در لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا موجود است. نام علمی این گیاه Hypericum Perforatum و نام محلی مشهور آن علف سنت جان (St.Johns Wort) می باشد و حاوی تانن، سیتوسترول ها، پروتئین، روغن های چرب و فرار ویک نوع آنتی بیوتیک گیاهی به نام هایپرفورین است. این گیاه از قدیم به عنوان کاهش دهنده درد و التیام بخش در درمان کبودی، آفتاب سوختگی، سرمازدگی و سوختگی های سطحی کاربرد داشته است.

 

روغن گل مغربی:

گیاه گل مغربی در لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا که با نام علمی Oenothera Biennis و نام مشهور Evening Primrose شناخته می شود منشا ارزشمند اسیدهای چرب آراشیدونیک، لینولئیک و لینولنیک است که از اجزای اصلی ویتامین F هستند. این گیاه نیز از دیرباز به عنوان التیام بخش و ضد التهاب در بیماری های پوستی و انواع اگزما و خشکی پوست کاربرد داشته است.

 

روغن تخم کتان:

گیاه تخم کتان که از دیگر ترکیبات لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا می باشد منبع غنی ترکیبات اولئیک اسید، لینولئیک اسید و لینولنیک اسید (ویتامین F) است که به همراه گروهی از قندها، گلیکوزیدهای سیانوژن، موسیلاژ، ویتامین ها، پروتئین ها، اسیدهای آمینه و استرول ها ترکیبات اصلی گیاه را تشکیل می دهند.

وجود ترکیبات فوق به ویژه ویتامین F موجب شده است که از قدیم در تسکین التهابات و تحریکات پوستی و بهبود زخم های سطحی کاربرد داشته باشد. تحقیقات نشان داده است که اثرات نرم کننده قوی آن می تواند در اگزما و پسوریازیس نیز موثر باشد. از طرفی، روغن دانه کتان (Flax Seed Oil) می تواند از انسداد منافذ پوست و تشدید آکنه جلوگیری نماید.

 

CW:

عصاره علف بید کانادایی (Canadian Willowherb) یا اپیلوبیوم انگوستی فولیوم، اثرات تقویت کننده، آنتی باکتریال، قابض، ضد آکنه، آنتی اکسیدان و التیام بخش فوق العاده دارد و قدرت ضد التهاب و ترمیم کنندگی آن بی نظیر است. ترکیب اصلی گیاه Oenothein-B (اوئنوتیین B) می باشد که اثرات ضد التهاب و آنتی اکسیدان گیاه را به آن نسبت می دهند. این گیاه در مصرف خوراکی اثرات کاهش دهنده ریزش مو (از طریق مهار آنزیم های 5-آلفا ردوکتاز) و محرک رشد مو دارد.

 

عصاره بابونه:

این گیاه با نام علمی Matricaria Chamomilla حاوی روغن فرار، اسانس بابونه، کومارین، آلفابیزابولول، کامازولن، فارنیزین، پروآزولن، فلاوونوییدها، گلیکوزیدها و اسیدتانیک می باشد. این ترکیبات اثرات ضد التهاب قوی، نرم کننده، ضد نفخ و دل پیچه، ضد تشنج، ضد عفونی کننده، ترمیم کننده و التیام بخش قوی دارند. به همین دلیل بابونه و مشتقات آن مثل روغن فرار و اسانس آن از بهترین ترکیبات گیاهی مورد استفاده در محصولات بهداشتی و آرایشی هستند که در درمان زخم های پوستی، شقاق پوست و نوک سینه، گزیدگی حشرات، آکنه، اگزما و بثورات جلدی اثر فوق العاده ای دارند.

 

عصاره برگ زیتون:

ترکیبی ارزشمند از فلاوونوئیدها و اولئویوروپین (Oleoeuropeine) می باشد که اثرات ضد میکروبی، آنتی اکسیدان و جذب رادیکال های آزاد دارد. تحقیقات بالینی متعددی این خواص را در برگ زیتون نشان داده اند و بسیاری از محققین علت بقای طولانی مدت این گیاه را بوجود همین ترکیبات نسبت می دهند. این ترکیب همچنین موجب افزایش هیدراسیون پوست به میزان 10.5% و بالا بردن قابلیت ارتجاعی پوست به میزان 11.9% می شود. همچنین اثر آنتی اکسیدانی این ترکیبات در مقایسه با ویتامین E و 40% بیشتر ارزیابی شده است.

 

عصاره آلوئه ورا:

گیاه صبر زرد (Aloe Barbadenis) موجود در لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا نیز حاوی ترکیبات مهمی مثل اسیدهای آلی (AHA)، ساکاریدها، سالیسیلات ها، سینامات ها، استرول ها، اسیدهای آمینه، آنزیم های گلیکوپروتئینه و مواد معدنی فراوان است که با نفوذ سریع به عمق پوست می توانند آب را به لایه های زیرین حمل کنند. خواص ترمیم کننده و ضد التهاب فوق العاده آن موجب شده است تا از دیرباز (بیش از 5000 سال پیش) برای التیام و بهبود پوست های آسیب دیده، تحکیم ساختمان سلولی پوست، لطافت و شادابی سطح پوست و تحریک روند بهبودی در زخم ها و التهابات پوستی مورد مصرف قرار گیرد.

 

ویتامین E:

با نفوذ در لایه های سطحی پوست و اثر بر متابولیسم سلولی، عمل رادیکال های آزاد را در اکسیداسیون سلول ها خنثی کرده و مانع از چین و چروک و پیری زودرس پوست می شود. همچنین، می تواند سبب التیام ضایعات و التهابات پوستی شده، نرمی و لطافت را به پوست بازگرداند.

 

ویتامین C پایدار:

این ویتامین می تواند با احیای مجدد ویتامین E قدرت آنتی اکسیدان و ضد چروک فرآورده را بالا ببرد. همچنین در درصدهای بالاتر اثر سفید کننده و ضد لک نیز دارد. اسید آسکوربیک یا ویتامین C از دسته اسیدهای میوه ای است که بسیار سریع اکسید می شود. به همین دلیل در این کرم ملح سدیم آسکوربیل فسفات به کار رفته است که در برابر اکسیداسیون مقاوم است. همچنین این ویتامین می تواند سنتز کلاژن را در پوست افزایش دهد و اثر ضد چروک داشته باشد.

 

روغن بابونه:

از مشتقات مهم بابونه است که دارای مهمترین ترکیبات ضد التهاب و ترمیم کننده گیاه می باشد. این ترکیبات شامل کامازولن (Chamazulene) و سپس بیزابولول (Bisabolol) می باشند. کامازولن در اثر حرارت دادن هنگام عصاره گیری در گیاه بوجود می آید و در واقعیک (سزکویی ترپن لاکتون) سنتتیک محسوب می شود که اثرات ضد التهاب، ترمیم کننده و ضد اگزمای قوی دارد.

 

درمولن:

ترکیبی تجاری حاوی اسکوالن، فیتوسترول، کاروتن، ویتامین های E،D و K، تری گلیسیرید و اسیدهای چرب می باشد که اثرات نرم کننده و مرطوب کننده بسیار قوی دارد و از بخش غیر صابونی روغن زیتون استخراج می شود. ترکیب اصلی آن اسکوالن است که علاوه بر اثرات فوق موجب افزایش نفوذپذیری ترکیبات در پوست شده، در ترمیم و بهبود زخم ها و جراحات سطحی مثل زخم بستر نقش بسیار ارزنده ای دارد. درمولن، الاستیسیته و رطوبت پوست را افزایش داده، در دراز مدت در پوست های دهیدراته تعادل رطوبت و چربی را برقرار می کند. همچنین خواص ضد آفتاب داشته و در تسکین و بهبود آفتاب سوختگی نیز موثر است.

 

آلانتوئین:

آلانتوئین موجود در لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا مشهورترین ترکیب گیاهی التیام بخش است که باعث سرعت بخشیدن به بازسازی و تکثیر سلولی بافت آسیب دیده می شود. غیر سمی و کراتولیتیک شناخته شده، در درمان تاول ها، زخم های پوستی، آفتاب سوختگی، دمل و جوش های پوست، اگزما و پسوریازیس بسیار موثر است.

 

موارد مصرف لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا :

با خاصیت آنتی اکسیدان و پیشگیری از چین و چروک و پیری زودرس، بهبود التهاب و اگزمای پوستی، عرق سوز، گزیدگی حشرات و خارش با عصاره های گیاهی التیام بخش و ضد التهاب و ترمیم کننده، کاهش التهاب و تسریع ترمیم کننده پوست بعد از پیلینگ، لیزر و…، پیشگیری از به جا ماندن اسکار بعد از جراحی و خال برداری، ترمیم اثر سوختگی، آکنه و زخم های سطحی

 

روش مصرف لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا :

قبل از استفاده از لوسیون، پوست تمیز شود. برای رسیدن به بهترین اثر، باید روزانه چندین بار از لوسیون در محل مورد نظر استفاده کرد. ممکن است برای رسیدن به نتیجه مطلوب، مصرف تا چندین ماه ادامه یابد.

 

هشدار مصرف لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا :

لوسیون باید دور از دسترس اطفال و در دمای 15-25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
در صورت بروز حساسیت یا آلرژی، مصرف را قطع کرده و به پزشک مراجعه کنید.

 

ترکیبات لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا :

آب دیونیزه، عصاره بید کانادایی، سدیم لاکتات، اوره، نیاسین آمید، اینوزیتول، اسید لاکتیک، زینک اکساید، آلانتوئین، پخش غیر صابونی شونده روغن زیتون، د پانتنول، عصاره آلوئه ورا، روغن جوانه گندم، عصاره گل مغربی، روغن گل راعی، عصاره بابونه، روغن تخم کتان، عصاره گل همیشه بهار، مارین گلیکوزآمنیو گلیکان، ویتامینE، ویتامین C، سرامید، ایزوتیازولین5/1%، درمولن، اولیوم 1000، مرطوب کننده های طبیعی پوست(NMF)

 

پیشنهاد مصرف لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا :

استفاده از شامپوهای بدن و صابون های مناسب با نوع پوست در کنار این محصول توصیه می گردد.

محصولات برند دکتر ژیلا (Doctor Jila) یکی از برندهای برتر و مشهور شرکت ایران آوندفر است که خود یکی از 10 شرکت برتر تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی کشور است، که در سال 1358 در ایران تاسیس شد و فعالیت خود را با مدیریت جدید در سال 1365 با تولید دو نوع محصول آغاز کرد، برند دکتر ژیلا در طی زمان محصولات متعددی در زمینه مراقبت از پوست و مو تولید کرد. کارخانه ایران آوندفر از سال 1370 به دلیل گسترش سریع فعالیت به زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع در شهرک صنعتی سیمین دشت منتقل شده که با استفاده از انبار جدید کالا 10 هزار متر مربع به آن افزوده شده است.

ویژگیهای محصول

وزن

120 گرم

نوع محصول

لوسیون

مدل

برند

دکتر ژیلا

کاربرد

ترمیم کننده پوست

حجم

100 گرم

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

ایران آوندفر

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوسیون ترمیم کننده دکتر ژیلا 100 گرمی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *