چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا فاقد چربی مناسب انواع پوست ۵۰ میل

Doctor Jila SPF95 Tinted Sunscreen Cream With Controlled Oil Level 50 ML

ویژگی‌های کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا:

  • دارای ترکیب ویژه‌ از فیلترهای فیزیکی با محافظت بالا
  • دارای جاذب‌های شیمیایی UVA و UVB مورد تایید FDA و تکنولوژی نوین افزایش‌ SPF
  • حاوی‌ کره‌های پلیمری بازتاب دهنده‌ی پرتوی UV
  • افزایش‌ اِس پی اِف SPF بدون استفاده از جاذب‌های شیمیایی
  • حاوی روغن‌ها، ویتامین‌ها و عصاره‌های گیاهی
  • مرطوب‌کننده، نرم‌کننده و لطافت دهنده‌ی پوست
  • پیشگیری از التهاب و قرمزی و تسکین دهنده‌ی پوست
  • دارای چربی کنترل شده
  • پخش و جذب راحت با پوشش یکنواخت


۲۱۲.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

برند دکتر ژیلا شناسه محصول: 206119 دسته: , , , برچسب: بارکد محصول : 6261124000060
با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا فاقد چربی مناسب انواع پوست

در این محصول از دسته بندی محصولات ضد آفتاب صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا، دربردارنده ی عصاره، روغن‌، ویتامین و کره‌های پلیمری، ترکیبات فیزیکی با جاذب‌های شیمیایی است که مورد تأیید FDA می‌باشد و بازتاب دهنده‌ و منحرف کننده‌ی موج‌های فرابنفش UV خورشید خواهد بود که آن را مناسب انواع پوست کرده است. درست است که پرتوهای گرم آفتاب برای همه‌ی جانداران جهان لازم و ضروری است تا بتوانند سلامت باشند و رشد سالم خود را ادامه دهند. برای انسان ویتامین دی D یکی از ریزمغذی هایی است که با تابش نور خورشید به پوست او بر اساس فرایندهایی تولید می‌شود تا بدن وی بتواند از آن بهره‌مند شود.

ولی ثابت شده است که برخی از طول موج‌های خورشید، که به زمین می‌رسند، مانند UVA و UVB ممکن است به پوست و حتی بدن انسان گزند برسانند و باعث‌ پیری زودرس پوست و بدتر از آن سرطان پوست شوند. پوشیدن لباس و بویژه لباس های روشن می‌توانند تا اندازه‌ی زیادی در آسیب این پرتوها، جلوگیری کنند. ولی برخی از بخش‌های بدن مانند؛. پوست صورت و دست‌ها را نمی‌توان همیشه زیر نور آفتاب سوزان پوشانید.

به همین منظور، فرآورده‌های مراقبتی آفتاب بویژه کرم‌ها فرموله و‌ تولید شده‌اند تا بتوانند کمکی در حفظ سلامت پوست و بدن انسان‌ داشته باشند که روز به روز بر پایه‌ی دانش نوین روز در زمینه‌ی داروسازی و پوست، فرآورده‌های نوین تری به بازار می‌آیند تا هر آنکس که به سلامتی خود اهمیت می‌دهد، از آن‌ها بهره‌مند شود.

کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا

کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا

کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا 50 گرم Doctor Jila SPF95 Tinted Sunscreen Cream 50gr، دارای ترکیب ویژه‌ از فیلترهای فیزیکی با محافظت بالا و جاذب‌های شیمیایی UVA و UVB مورد تایید FDA می‌باشد. و به دلیل وجود کره‌های پلیمری یا همان تکنولوژی نوین افزایش‌ SPF است، که بدون بکاربردن از جاذب‌های شیمیایی افزایش یافته است تا بازتاب‌دهنده‌ی پرتوهای فرابنفش نور خورشید باشد و در برابر‌ آب و تعریق مقاوم خواهد بود.

کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا، حاوی روغن‌ها، ویتامین‌ها و عصاره‌های گیاهی است که در رطوبت‌رسانی، تقویت، نرمی و لطافت پوست موثر است و در پیشگیری از التهاب و قرمزی و تسکین پوست یاری رسان خواهد بود. این کرم ضد آفتاب بر پایه‌ی آب با چربی کنترل شده فرموله شده است که هم پخش و جذب راحتی دارد و هم آن را برای انواع پوست و پایه‌ی آرایشی مناسب نموده است.

دی اکسید تیتانیوم:

یکی از فیلترهایی است که در کمک به پراکنده نمودن و بازتاب پرتوهای نور خورشید کاربرد زیادی دارد و یکی دیگر از ویژگی‌های این ماده آن است که به درون پوست رخنه نمی‌کند و بنابراین اختلالات هورمونی ایجاد نمی‌کند.

روغن جوانه‌ی گندم:

روغن جوانه گندم به راحتی توسط پوست جذب می‌شود که آن را به یک مرطوب کننده موثر تبدیل می‌کند. هنگامی که روغن جوانه گندم روی پوست استفاده شود، تزریق سالمی از ویتامین A، ویتامین D، ویتامین های B، آنتی‌اکسیدان‌ها و اسیدهای چرب را ارائه می‌دهد. بنابراین، این مواد مغذی به مرطوب کردن و التیام پوست خشک یا ترک خورده کمک می‌کنند. روغن جوانه‌ی گندم به روند بازسازی سلول‌ها کمک می‌کند و در ترمیم زخم‌، سوختگی و بریدگی موثر است.

کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا

کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا

روغن زیتون:

روغن زیتون می‌تواند به از بین بردن خشکی پوست و تحریک ناشی از پسوریازیس و اگزما کمک کند. استفاده از روغن زیتون روی نواحی آسیب دیده پوست نیز می‌تواند با مرطوب کردن پوست و هیدراته نگه داشتن آن به بهبودی آن کمک نماید. همچنین مشخص شده است که روغن زیتون از پوست در برابر اثرات مخرب پرتوهای فرابنفش UV محافظت می‌کند. روغن زیتون، که تنها روغن گیاهی است که می‌توان آن را همانطور که هست مصرف کرد، حاوی سطوح بالایی از آنتی‌اکسیدان‌ها و  اسیدهای چرب تک غیراشباع است.

عصاره‌های آلوئه ورا:

مرطوب کننده و آبرسانی قوی است که خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارد و از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش UV خورشید و همچنین رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان محافظت می‌کند و در بهبود پوست آسیب‌دیده و جوانسازی آن موثر می‌باشند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا:

محافظت کامل از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش UV خورشید. مقاوم در برابر آب و تعریق. مناسب انواع پوست.

روش مصرف کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا:

۲۰ تا ۳۰ دقیقه پیش از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، مقدار کافی از کرم (به اندازه‌ی یک بند انگشت) را برداشته و به صورت‌ لایه‌ای یا ضخامت متوسط روی پوست صورت و همچنین دست‌ها تا مچ بمالید.

شرایط نگهداری کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا:

این فرآورده را در جای خشک و خنک، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا:

عصاره‌ی برگ زیتون، گلیکوز آمینو گلیکان، ترکیب دی اکسید تیتانیوم، گلیسرین آلومینا، سدیم پلی آکریلات، سیلیکا، سدیم پلی فسفات، اکتیل متوکسی سینامات، استئاریل گلوکزاید، عصاره‌ی آلوئه ورا، ۴متیل بنزیلیدن کامفر، بوتیل متوکسی دی بنزوئیل متان، اتیل هگزیل سالیسیلات، سدیم آسکوربیل فسفات، آکریلات کوپلیمر، روغن آووکادو، دایمتیکون، بخش غیرصابونی شونده ی روغن زیتون، روغن جوانه‌ی گندم، پانتنول، ترکیب فنوکسی اتانول، اتیل هگزیل گلیسیرین، بیزابولول، ترکیب ستئاریل اولئات، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، آلانتوئین، متیل پارابن، پروپیل پارابن، تترا سدیم ادتا، بوتیلیتد هیدروکسی تولوئن، آب یونزدا.

محصولات برند دکتر ژیلا (Doctor Jila) یکی از برندهای برتر و مشهور شرکت ایران آوندفر است که خود یکی از 10 شرکت برتر تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی کشور است، که در سال 1358 در ایران تاسیس شد و فعالیت خود را با مدیریت جدید در سال 1365 با تولید دو نوع محصول آغاز کرد، برند دکتر ژیلا در طی زمان محصولات متعددی در زمینه مراقبت از پوست و مو تولید کرد. کارخانه ایران آوندفر از سال 1370 به دلیل گسترش سریع فعالیت به زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع در شهرک صنعتی سیمین دشت منتقل شده که با استفاده از انبار جدید کالا 10 هزار متر مربع به آن افزوده شده است.

ویژگیهای محصول

وزن 54 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

ضد آفتاب

رنگ

رنگی

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

ایران آوندفر

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم ضد آفتاب SPF95 رنگی دکتر ژیلا فاقد چربی مناسب انواع پوست ۵۰ میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *