کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا SPF50 فاقد چربی 50 میلی لیتر

Doctor Jila Tinted Sunscreen Cream Multi Protection SPF50⁺ 50 ml

ویژگی های کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا:

  • محافظت از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش UVA و UVB و IR
  • محافظت از پوست در برابر آلودگی‌های موجود در هوا (سوخت‌های فسیلی و دود سیگار)
  • مرطوب‌کننده و کمک به پیشگیری از پیری زودرس پوست
  • با چربی کنترل شده و مناسب برای انواع پوست
  • مناسب برای زیر آرایش


۷۱.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا

در این محصول از دسته بندی محصولات ضد آفتاب صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 مولتی پروتکشن دکتر ژیلا، دارای ترکیبات و فرمولاسیون ویژه‌ای است که آن را به یک فرآورده‌ی مراقبتی در برابر پرتوهای فرابنفش UV خورشید و مرطوب کننده و ضد چروک و ضد آلودگی‌های موجود در هوا تبدیل نموده است. که یک ضد آفتاب بدون چربی و مناسب انواع پوست می‌باشد.

نور خورشید علاوه بر دارا بودن مزایای مثبت فیزیولوژیک و سایکولوژیک سبب بروز طيف وسیعی از اختلالات پوستی می‌گردد که این اختلالات پوستی می‌تواند از یک آفتاب‌سوختگی ساده (اریتم) تا پیری زودرس پوست و در نهایت ایجاد انواع سرطان پوست متغیر باشد. یکی از راه‌کارهای کاهش اثرات سوء نور خورشید استفاده از فرآورده‌های ضد‌آفتاب مناسب می‌باشد. با این حال، این فراوده‌ها با داشتن فیلترهای شیمیایی و فیزیکی حداکثر می‌توانند ۵۰ درصد از پوست در مقابل این آسیب‌ها حفاظت کنند. زیرا بهترین فرمولاسیون‌ها نیز نمی‌توانند به طور کامل از نفوذ و تأثیر پرتوهای فرابنفش روی پوست جلوگیری کنند. پژوهش‌های اخیر منجر به شناخت مکانیسم‌های پاسخ سلولی ایجاد آسیب توسط پرتوهای فرابنفش شده است که این مکانیسم‌ها می‌توانند مسئول حداقل ۵۰ درصد آسیب‌های پوستی و دیگر بافت‌ها شامل؛ پیری زودرس باشند.

کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا

کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا

کشف این مکانیسم پاسخ سلولی علاوه بر اینکه راه‌گشای پژوهشگران برای چگونگی ایجاد حفاظت مناسب در مقابل پرتوهای فرابنفش می‌باشد، چگونگی تأثیر آلودگی‌های محیطی نظیر؛ آلودگی ناشی از احتراق سوخت‌های فسیلی مورد استفاده در خودروها و صنایع گوناگون مواد پلاستیکی و دود سیگار را در تسریع روند پیری پوست و سایر بافت‌های بدن توضیح می‌دهد. یکی از ترکیبات مشترک این آلودگی‌ها «هیدروکربن‌های حلقوی» مختلف می‌باشند.

این آریل هیدروکربن‌ها، با اتصال به گیرنده‌ی آریل هیدروکربن (AHR) درون سیتوپلاسم سبب آزادسازی این گیرنده و انتقال آن به درون هسته می‌شوند که با ایجاد میانکنش با ژنوم سلولی و بیان تعدادی از ژن‌ها، منجر به افزایش استرس‌های اکسیداتیو، توقف رشد سلولی و مرگ برنامه‌ریزی‌ شده‌ی سلولی می‌شوند و همچنین فعالیت این ژن‌ها سبب ترشح واسط‌های التهابی، افزایش آنزیم‌های کلاژناز و سایر ماتریکس متالوپروتئازها شده که با تخریب سلول‌ها و ماتریکس برون سلولی، سبب تسریع روند پیری بافت‌ها می‌شوند. این پاسخ به پرتوهای فرابنفش و آلودگی‌های محیطی نهایتاً سبب بروز اختلالاتی همچون؛ تحریکات جلدی، خارش، درماتیت آتوپیک، پیری پوست و سرطان می‌شود.

کشف این مسیر پیام‌رسانی سلولی جایزه PHORA را در سال ۲۰۰۷ میلادی برای دکتر Fritische به ارمغان آورد. با توجه به نتایج این پژوهش‌ها، تیم پژوهش و توسعه شرکت ایران آوندفر به دنبال استفاده از این فن‌آوری در فرمولاسیون محصولی جدید بود که علاوه بر فیلترینگ پرتوهای فرابنفش نور خورشید سبب مهار پیام‌رسانی سلولی تحریک شده توسط این پرتوها و آلودگی‌های محیطی شود.

کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا

کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا

کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا 50 گرمی Doctor Jila Multi Protection SPF50 Oil Free Tinted Cream 50gr، از پوست در برابر پرتوهای نور خورشید، پیری زودرس پوست و آلودگی‌های محیطی محافظت می‌کند. کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 مولتی پروتکشن دکتر ژیلا، با برخورداری از جاذب‌های فیزیکی و شیمیایی گوناگون علاوه بر حفاظت مناسب پوست در برابر پرتوهای UVA و UVB دارای ترکیب بنزیلیدین دی متوکسی دی متیل ایندانون می‌باشد که با مهار گیرنده‌ی آریل هیدروکربن (AHR) مانع از مسیر پیام‌رسانی سلولی با تحریک پرتوهای فرابنفش و آلودگی‌های محیطی می‌شود. همچنین به‌منظور افزایش خواص ضد چروک کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 مولتی پروتکشن دکتر ژیلا، از کمپلکس لیپوزومال آملیوکس حاوی دی پپتید کارنوزین و مجموعه‌ای از آنتی‌اکسیدان‌های قوی استفاده شده است.

ترکیبات کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا:

پارسول ۱۷۸۹ موجود در کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 مولتی پروتکشن دکتر ژیلا:

جاذب شیمیایی مورد تایید FDA برای فیلتراسیون پرتوهای UVA می‌باشد که به صورت گسترده  در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پارسول MCX موجود در کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 مولتی پروتکشن دکتر ژیلا:

جاذب شیمیایی موثر طول موج‌های UVB بوده و به دلیل برخورداری از خواص هم‌افزایی (سینرژیسم)، هنگامی‌که با دیگر فیلترهای شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد موجب افزایش فاکتور حفاظتی ضد آفتاب (SPF) می‌گردد. کمپلکس تیتانیوم دی اکسید تیتانیوم موجود در کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 مولتی پروتکشن دکتر ژیلا:

به عنوان یک بازتابنده‌ی معدنی در فرآورده‌های ضد‌آفتاب به کار می‌رود. در کرم‌های ضدآفتاب دکتر ژیلا، این ترکیب به صورت اولترافاین (Ultra-Fine) و بهمراه ترکیباتی مانند؛ آلومینا، دایمتیکون و سیکلومتیکون به صورت کمپلکس قرار گرفته است و تغییر رنگ روی پوست ایجاد نمی‌کند. از سوی دیگر ترکیبات کمپلکس شده با تیتانیوم دارای خواص جذب آب قوی هستند که پس از تعریق با جذب رطوبت از ایجاد قطرات عرق روی پوست جلوگیری می‌کنند.

کره های توخالی پلیمری (SunSpheres) موجود در کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 مولتی پروتکشن دکتر ژیلا:

این کره‌های پلیمری روی پوست در بین فیلترهای شیمیایی و فیزیکی قرار گرفته و با شکست نور، احتمال برخورد پرتوهای نور خورشید با این ترکیبات فعال را افزایش می‌دهند و از این راه سبب افزایش کارایی ترکیبات فعال می‌شوند. بنابراین می‌توان با غلظتِ کمترِ فیلترهای شیمیایی به محافظت بیشتری دست یافت.

 

ترکیبات ضد چروک در کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا:

کمپلکس آملیوکس موجود در کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 مولتی پروتکشن دکتر ژیلا:

کمپلکس لیپوزومال آملیوکس، از دی پپتید کارنوزین، عصاره‌ی گیاه سیلی مارین و ويتامين ال ی E تشکیل شده است. یکی از عوامل اصلی در ایجاد چین و چروک اتصال قندهای احیا‌کننده به پروتئین‌ها مانند؛ کلاژن و دیگر اجزای ماتریکس برون سلولی و تولید ترکیبات AGEs (Advanced Glycation End Products) می‌باشد.  ترکیبات AGEs با ایجاد تقاطع‌های عرضی بین رشته‌های کلاژن، سبب کاهش انعطاف‌پذیری و استحکام رشته‌های کلاژن و ایجاد چروک و پیری پوست می‌گردند. دی پیتید کارتوزین از اتصال قندها به رشته‌های کلاژن و تولید ترکیبات AGEs جلوگیری می‌کند. همچنین ویتامین ای E و عصاره گیاه سیلی مارین موجود در کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 مولتی پروتکشن دکتر ژیلا، با داشتن خواص آنتی‌اکسیدانی، رادیکال‌های آزاد حاصل از پرتوهای فرابنفش و متابولیسم درونی را مهار می‌کنند.

لاتاتلیس موجود در کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا:

این کمپلکس ترکیبی از عصاره‌ی گیاهان چای سبز و گریزانتلیس (گل داوودی) می‌باشد. این عصاره‌ها هر کدام به تنهایی از اثرات آنتی‌اکسیدانی و ضد‌التهاب بسیار بالایی برخوردار هستند. پژوهش‌ها نشان داده است که استفاده‌ی همزمان این دو عصاره ۵۰٪ به اثر آنتی‌اکسیدانی، مخلوط دو عصاره می‌افزاید.

مهارکننده گیرنده آریل هیدروکربن (AHR) بنزیلیدین دی متوکسی دی متیل ایندانون موجود در کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 مولتی پروتکشن دکتر ژیلا:

این ترکیب شیمیایی با مهار گیرنده‌ی AHR، سبب مهار مسیر پیام‌رسانی سلولی برای بیان ژن‌هایی می‌شود که منجر به توقف رشد سلولی، مرگ سلولی، افزایش استرس‌های اکسیداتیو و پیری زودرس پوست می‌گردند.

کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 مولتی پروتکشن دکتر ژیلا، می‌تواند یک انتخاب مناسب برای انواع پوست باشد که در پیشگیری از آفتاب‌سوختگی و دیگر آسیب‌های ناشی از پرتوهای فرابنفش نور خورشید اثربخش و سودمند‌ خواهد بود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا:

محافظت از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش UV نور خورشید و پیشگیری از پیری زودرس و آلودگی‌های محیطی. مناسب انواع پوست.

روش مصرف کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا:

میزان مورد نیاز از کرم را روی پوست تمیز دست و صورت به شکل دورانی ماساژ دهید تا جذب شود. ۱۵ دقیقه قبل از مواجهه با نور خورشید از ضد آفتاب استفاده گردد و هر ۲ ساعت یکبار استفاده از کرم تجدید گردد.

هشدار مصرف کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا:

این فرآورده تنها جهت استعمال خارجی طراحی و تولید شده است.

از بکار بردن فرآورده روی پوست آسیب دیده و ملتهب و همچنین اطراف چشم‌ها پرهیز نمایید.

برای استفاده‌ی کودکان زیر ۶ سال با پزشک یا دکتر داروساز مشورت کنید.

در صورت تغییر رنگ، حالت و بوی محصول، از استفاده‌ی بپرهیزید.‌

این کرم در دو نوع بی‌رنگ و رنگی طراحی شده است و نوع رنگی آن از پوشانندگی مناسبی برخوردار می‌باشد.

این کرم همراه با کرم‌های دیگر و در زیر آرایش نیز قابل استفاده است.

امکان ایجاد آلرژی و حساسیت پوستی، به علت کیفیت بالای ترکیبات به حداقل رسیده است. با این وجود در صورت بروز حساسیت، مصرف کرم را قطع کرده با پزشک یا داروساز مورد اعتماد خود تماس بگیرید.

شرایط نگهداری:

این فرآورده را در دمای جای خشک و خنک و دمای بی ۱۵ تا ۲۵ درجه‌ی سانتی گراد، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا:

آب، عصاره‌ی گیاهان چای سبز و کریزانتیلیس (گل داوودی)، عصاره‌ی آلوئه ورا، اتیل هگزیل متوکسی سینامات، کمپلکس تیتانیوم دی اکساید، استیرن آکریلات کوپلیمر، متیل بنزیلیدین، کامفور، عصاره‌ی برگ زیتون، متیکون و دایمتیکون کراس پلیمر CI77891، CI77499، CI77491، CI77492، ستئاریل اولیوات، سوربیتان اولیوات، د پانتونول (پیش ساز ویتامین ب۵ B5)، آلفا توکوفریل استات (ویتامین ای E )، اسانس روغنی بابونه، تری سدیم آسکوربیل فسفات، بوتیل متوکسی دی بنزویل متان، آلفا بیزابولول، آلانتوئین ستئاریل گلیکوزاید، میکا، تالک، لائوریل لیسین، کوآنزیم Q10، کارنوزین، عصاره‌ی خارمریم، بنزیلیدین، دی متوکسی دی متیل ایندانون، BHT، متیل کلرو ایزوتیازولینون، متیل ایزوتیازولینون (۱/۵٪).

 

محصولات برند دکتر ژیلا (Doctor Jila) یکی از برندهای برتر و مشهور شرکت ایران آوندفر است که خود یکی از 10 شرکت برتر تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی کشور است، که در سال 1358 در ایران تاسیس شد و فعالیت خود را با مدیریت جدید در سال 1365 با تولید دو نوع محصول آغاز کرد، برند دکتر ژیلا در طی زمان محصولات متعددی در زمینه مراقبت از پوست و مو تولید کرد. کارخانه ایران آوندفر از سال 1370 به دلیل گسترش سریع فعالیت به زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع در شهرک صنعتی سیمین دشت منتقل شده که با استفاده از انبار جدید کالا 10 هزار متر مربع به آن افزوده شده است.

ویژگیهای محصول

وزن 72 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

ضد آفتاب

نوع محفظه

تیوپ

حجم

50 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

ایران آوندفر

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم ضد آفتاب رنگی مولتی پروتکشن دکتر ژیلا SPF50 فاقد چربی 50 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *