گزارش نادرستی مشخصات

کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ 50 میلDermalog Pore Minimizer Face Cream 50 ml

ویژگی های کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ :

 • جمع کننده منافذ پوست
 • آبرسان عالی پوست
 • بازسازی پوست
 • کاهش قرمزی و عدم تحریک پوست
 • غنی شده با آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها
 • حاوی روغن جوجوبا و باباسو
 • فاقد سیلیکون، پارابن و عطر

۱۶۵.۰۰۰ تومان

موجود در انبار

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیDermalog Pore Minimizer Face Cream 50 ml

کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ

در این محصول از دسته بندی جمع کننده منافذ باز پوست از محصولات دسته ضد جوش و پوست چرب از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

با اینکه منفذها برای پوست بدن و صورت بسیار ضروری هستند ولی گاهی منفذهای باز پوست صورت، از زیبایی آن میکاهد و با تراوش چربی باعث نمایی شاید نازیبا و پیری یا حتا پرتقالی شدن پوست میشود. منفذها خانه فولیکول های مو هستند و سبوم (روغنی که پوست فرآوری میکند ) بوسیله “غده‌های چربی” ساخته می‌شود.

اگر به اندازه کافی از نزدیک به پوست خود نگاه کنیم، می‌توان منفذهای فولیکول مو را خیلی راحت دید، به وارون منفذهای عرق که برای دیدن خیلی کوچک هستند. منفذهای پوست همیشه باز هستند تا روغن و فولیکول مو به سطح برسند. بینی قسمت کلیدی است که بیشتر مردم بزرگ شدن یا بسته شدن منفذهای پوست را بسادگی می‌بینند. کسانی که آکنه یا جوش های صورت را دارند، بیشتر و بهتر آنها را می‌بینند.

هنگامی که منفذهای روی پوست تنگ است، می‌تواند باعث بازتاب نور بیشتری شود که برآیند آن پوست جوان تر و سالم تر به نظر برسد. روغنی که پوست فرآوری میکند، میتواند در منفذها گیر کرده، اکسید شده و پوست را تیره تر کند.

کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ
کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ

عواملی که باعث بزرگ شدن و کشسانی منفذهای پوست می‌شوند شامل:

نوع پوست بویژه چرب و مختلط و فرآوری بیش از حد سبوم یا روغن پوست، در پوست‌هایی که مستعد آکنه هستند.

ژنتیک.

افزایش سن.

لایه‌برداری/پاک/ تمیز نکردن آلودگی‌های روزانه از روی پوست.

بکار بردن فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی بی‌کیفیت و یا نامناسب با پوست.

بکار بردن ماده‌های آرایشی چهره‌پردازی و گریم.

قرارگرفتن در معرض نور خورشید بدون بکارگیری ضدآفتاب.

بکارگیری از ماده‌های آرایشی غیر کومدوژنیک ( فرآوردههایی که باعث اکنه نمیشود).

برای درک بهتر، مانند نمونه:

پیش از ۳۰ سالگی پوست ماهانه یک فرآیند ریزش را پشت سر می‌گذارد که به آن پوسته پوسته شدن می‌گویند. یعنی همه پوست‌های مرده، ماده‌های اضافی و روغنی که روی سطح یافت میشوند درون منفذها به دام افتاده و پوست باز شده تا همه این ماده‌های اضافی را در خود جای دهد. در این دوره از زندگی، منفذها به دلیل فرآیند لایه‌برداری، شفاف و تمیز می‌ماند.

در حالی که این روند پس از ۳۰ سالگی ادامه دارد، سرعت آن کاهش می‌یابد و باعث می‌شود منفذها ماده‌های اضافی بیشتری را قبل از پاکسازی طبیعی جذب کنند.

الاستین و کلاژنی که از منفذها حمایت می‌کنند با گذشت زمان کاهش می‌یابد و باعث افتادگی و کشیده شدن منفذها می‌شود و بزرگتر به نظر می‌رسد. بنابراین نور خورشید بر روی بن‌مایه‌های کلاژن و الاستین می‌تواند بیشتر اثربخش باشد. منفذها روی پوست به آن اجازه می‌دهد تا با آزاد کردن سبوم یا روغن طبیعی روی سطح، نفس بکشد. بنابراین برای رسیدن به یک پوست سالم با حفظ ترازمندی چربی و رطوبت و پاک کردن آن از آلودگی‌ها می‌توان از بازشدن بیش از اندازه منفذهای پوست پیشگیری کرد و یا روند گسترش آن را کاهش داد.

کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ
کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ

کرم آبرسان و بازسازی کننده و جمع‌کننده منفذهای پوست درمالوگ Dermalog، دارای عصاره آلوئه ورا است که باعث آبرسانی، حمایت از بازسازی پوست و کاهش قرمزی می‌شود. روغن جوجوبای اصل و عصاره سویا اثر نرم کنندگی و محافظتی بر روی رنگ و استحکام پوست دارند. روغن باباسو میزان آبرسانی بهینه اپیدرم یا لایه رویی پوست را تضمین می‌کند. آنتی‌اکسیدان‌ها و ویتامین‌ها منفذهای باز را میبندند و کراتین هیدرولیز شده پوست را بازسازی و نرم می‌کند.

باید گفت که سیلیکون باعث انباشتگی روغن، سلول‌های مرده و گرد و غبار در منفذهای پوست شده و باعث شدت و افزایش جوش و آکنه در پوست می‌شوند. در کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ، از فرآورده‌های مراقبتی درمالوگ، سیلیکون بکار نرفته است. در این فرآورده پارابن نیز به کار برده نشده، زیرا پژوهش‌ها نشان داده شده که، پارابن ساخت نوع خاصی از کلاژن را کاهش می‌دهد و در پژوهشی دیگر واکنش پارابن روی پوست با اشعه UVB به پیری پوست، آسیب DNA و سرطان می‌انجامد.

در کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ، از عطر نیز بهره برده نشده، زیرا عطرها به دلیل فراهم کردن حساسیت پوستی و افزایش شدت آسیبدیدگی، در فرآورده‌های با کیفیت مراقبت از پوست بکار برده نمی‌شوند.

آلوئه ورا و منفذهای پوست:

آلوئه ورا سرشار از ویتامین‌های آ، ای، سی و ب۱۲ است که همه برای نگهداری پوست و مراقبت از آن مهم و ضروری هستند. برای کسانی که با منفذهای باز دست و پنجه نرم می کنند، آلوئه ورا می‌تواند یکی از بهترین درمان ها باشد. این گیاه و عصاره آن با خاصیت آنتیاکسیدانی، آبرسانی قوی، بسته/سفت و جمع کنندگی، ضدالتهابی و ضدباکتریایی، کلاژن ساز، ضدپیری که دارد می‌تواند پس از شستن پوست، تمام چربی و کثیفی منفذها را پاک و تمیز کرده و حتا به بهبود زخمها و جوشها و بازسازی پوست کمک کند.

آلوئه ورا، غیرکومدون زا یا غیرکومدوژنیک است و منفذهارا نمیبندد ، جوری که می‌تواند باعث کاهش اندازه منفذهای بزرگ پوست شود. آلوئه ورا، پوست را به خوبی تمیز کرده و روغن های روی سطح پوست و آلودگیها را از منفذهای پوست بیرون می‌کشد.

روغن جوجوبا و منفذهای پوست:

روغن جوجوبای موجود در کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ، سرشار از ویتامین ای E بوده که همانند ویتامین‌ سی در مبارزه با رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان به پوست پاسداری می‌کند و ضدپیری است. ساختار روغن جوجوبا بسیار همانند به چربی طبیعی پوست است و در پوست‌های چرب خیلی خوب کار میکند. جوجوبا به خاطر داشتن خاصیت ضدچربی و ضدعفونی‌کنندگی برای درمان جوش‌ها، کاهش اندازه منفذهای سطح پوست و همچنین پاک و تمیز کردن آنها از چربی‌های انباشته شده، اثربخش است.

روغن سویا و منفذهای پوست:

سویا حاوی پروتئین و نیز دربردارنده ویتامین ای E بوده که با ویژگی آنتی‌اکسیدانی و ضدباکتریایی خود نه تنها سدی در برابر رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان به پوست است، بلکه در بازسازی پوست و کاهش رو درمان جوش‌ها نیز کمک زیادی می‌کند. همینطور سویا برای لکه‌های ناشی از بسته شدن منفذهای پوست و انباشتگی آلودگی‌ها لابلای آنها اثرگذار است.

روغن باباسو و منفذهای پوست:

روغن باباسو یا روغن کوسی موجود در کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ، یک روغن گیاهی زرد روشن روشن بوده که از دانه‌های نخل باباسو گرفته می‌شود. این نوع نخل در گستره آمازون در آمریکای جنوبی رشد می‌کند.  این یک روغن غیرخشک‌کننده است که در ماده‌های غذایی، پاک‌کننده ها و فرآورده های پوستی کاربرد فراوان دارد. روغن باباسو ویژگی مانند روغن نارگیل دارد و سرشار از اسیدهای چرب اشباع شده است که در دمای اتاق به شکل جامد در می‌آید.

این روغن دارای ویتامین‌های سی، ب۶, ب۱۲ و ماده‌های معدنی مانند کلسیم، آهن و منیزیم است. روغن باباسو خاصیت ضداکسیدانی نیز داشته و می‌تواند ضدالتهاب، ضدعفونی‌کننده، ضدمیکروبی، آب‌رسان باشد که در کاهش و درمان جوش و آکنه‌ها اثربخش است و نیز توان این را دارد تا از روند کشسانی و اندازه منفذهای پوست پیشگیری یا درمان کند.

کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ
کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ

کراتین هیدرولیز شده و پوست:

کراتین هیدرولیز شده در اصل یک مولکول بزرگ پروتئینی با ساختار فیبری است که فرآیندی شیمیایی را پشت سر گذاشته است و مولکول های آن دارای وزن کمتری هستند. این نوع کراتین باعث بازسازی پوست های آسیب‌دیده و حتا در درمان زخم‌های ناشی از دیابت نیز بکار گرفته می‌شود و سرشار از اسیدآمینه هاست که برای مو، پوست و ناخن سودمند است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ :

کرم آبرسان و بازسازی کننده و جمع‌کننده منفذهای پوست درمالوگ Dermalog, پنجاه میلی‌لیتر

روش مصرف کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ :

پیش از استفاده از فرآورده، پوست را به آرامی با پاک کننده صورت درمالوگ تمیز کنید و سپس خشک کنید.

صورت را با لایه ای نازک از کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ بپوشانید.

هشدار مصرف کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ :

دور از دسترس کودکان نگه دارید.

شرایط نگهداری کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ :

دور از نور مستقیم خورشید نگه دارید.

در دمای زیر ۳۰ درجه سانتی‌گراد نگهداری شود.

ترکیبات کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ :

اسید سیتریک، الکل ستیل، ایزوپروپیل میریستات، عصاره آلوئه ورا، عصاره سویا، روغن باباسو، پروپیلن گلیکول، روغن جوجوبا، نیاسینآمید

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیDermalog Pore Minimizer Face Cream 50 ml
سایر مشخصات
نوع محصول

کرم

برند

DERMALOG درمالوگ

گروه

کوچک‌کننده منافذ پوست

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

ماه بانوی زیبای پارس

وزن 70 g
نظرات کاربرانDermalog Pore Minimizer Face Cream 50 ml

لطفا دیدگاه خود را فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی ارسال کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کرم آبرسان و جمع کننده منافذ درمالوگ 50 میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاهها0

 • جدیدترین
 • مفیدترین
 • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخDermalog Pore Minimizer Face Cream 50 ml

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیDermalog Pore Minimizer Face Cream 50 ml