گزارش نادرستی مشخصات

تونر صورت پوست چرب درمالوگ 250 میلDermalog Oily Skin Toner 250 ml

ویژگی های تونر صورت پوست چرب درمالوگ :

 • پاک کردن آلودگی‌های پوست
 • بدون نیاز به شستشو
 • ترازمندی چربی پوست و شفاف کننده
 • آب‌رسان و‌ حفظ کشسانی و نرمی پوست
 • پاک‌کننده منفذهای پوست
 • مناسب پوست های مستعد آکنه
 • طراوت بخش
 • ترازمندی پی اچ (pH) پوست

۱۱۹.۰۰۰ تومان

موجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیDermalog Oily Skin Toner 250 ml

تونر صورت پوست چرب درمالوگ

در این محصول از دسته بندی محصولات پاک کننده و تونر از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

پشت چارچوب و شیشه‌های فروشگاه‌ها بطری‌های بلندی دیده می‌شوند که درون آنها مایه‌ای مانند آب، جلوه‌گر است. در بین ابزار و فرآورده های آرایشی، تونر Toner به لوسیون، تونیک یا شوینده ای گفته می‌شود که برای پاکسازی پوست و کوچک کردن نمای منفذها طرح‌ریزی شده و بیشتر برای صورت کاربرد دارد. تونر همانند سلاحی پنهانی برای پاسداری از پوست است که به شکل مایع وابسته به آب است که بیشتر با ماده‌های آرام‌بخش پوست مانند اکالیپتوس، بابونه, آلوئه ورا و… ساخته شده است.

وظیفه تونر این است که پوست را به آرامی شاداب کند بدون اینکه آب و نم طبیعی آن را از بین ببرد. این بدان معنی است که تونر، پوست حساس را تحریک نمی‌کند یا باعث خشکی بیش از حد آن نمی‌شود. تونر همچنین پوست را برای جذب آب و رطوبت، پس از پاکسازی پوست و دیگر درمان های پوستی آماده می‌کند.

تونر صورت پوست چرب درمالوگ
تونر صورت پوست چرب درمالوگ

تونر آخرین اثرهای کثیفی، آلودگی و ناپالوده های گیر کرده در منفذهای پوست را پس از شستن از بین می‌برد. تونرها به گونه‌ای هستند که اگر جزوی از برنامه پوستی روزانه باشند، اثر مثبت زیادی بر نما و سفت شدن منفذهای پوست خواهند داشت و از پیری پوست به خاطر پایه آبرسانی شان، پیشگیری می‌کنند. تونر صورت لکه های سفت پوست را صاف کرده، باعث بهبود رنک پوست شده که پی اچ pH آن را به حد ترازمندی می‌رساند.

در اصل کار تونر اینگونه است که: بهترین زمان کاربرد تونر پیش از خواب و صبح پس از بیدار شدن است که می‌بایست به آرامی با کمک پد تمیزی روی پوست کشیده تا پوست آماده جذب فرآورده آبرسان شود و پس از آن اگر مشکل پوستی وجود دارد، فرآورده های درمانی روی پوست بکار گرفته شود. هر کس با هر نوع پوستی می‌تواند از تونر بهره ببرد ولی کسانی که پوست چرب و مستعد آکنه و جوش دارند، بیشتر می‌توانند از این گونه فرآورده یعنی تونر سود ببرند. زیرا تونر برای تمیز کردن منفذهای پوست بسیار کارایی دارد. برای پوست های چرب بهتر است که تونر بدون الکل بکار گرفته شود تا فرآوری سبوم یا چربی پوست را میزان کند.

تونر صورت پوست چرب درمالوگ
تونر صورت پوست چرب درمالوگ

تونر صورت پوست چرب درمالوگ Dermalog بدون الکل است بنابراین هیچگونه حساسیت پوستی بوجود نمی‌آورد. آلودگی ها را از روی پوست پاک کرده و به پوست خاصیت‌ نرمی و کشسانی می‌دهد. تونر صورت درمالوگ Dermalog برای پوست‌های چرب و مختلط مستعد آکنه بشدت توصیه شده و منفذهای پوست را پاک کرده و حس شادابی بدان می‌بخشد. با بکار بردن تونر درمالوگ نیازی به شستن پوست با آب نیست و پی اچ pH پوست را میزان و ترازمند کرده به سلامت آن بهبودی می‌بخشد.

پی هاش/ پی اچ pH پوست:

پی اچ طبیعی پوست می‌بایست نزدیک به ۵/۵ باشد. ولی آلودگی، فرآوری روغن، آرایش و الکل می‌تواند وضعیت پوست یا pH آن را تغییر دهد که برای پوست زیان‌آور بوده و از سلامتی پوست می‌کاهد. هرچه مقدار pH کمتر باشد آن مکان اسیدی تر (مانند فرآورده های لایه بردار) و هر چه بالاتر باشد، قیلیایی تر (مانند فرآورده های شوینده صابونی) است. که در هر دو صورت باعث حساسیت پوستی شده و مکانی برای انباشتگی میکروب‌ها و باکتری‌های زیان‌بار می‌شوند.

باید بگوییم که تونرها می‌توانند سلامت پوست را حفظ و یا بهتر کنند، یعنی اگر پوستی چرب یا خشک است و یا بدلیل استفاده از ماده های اسیدی و قلیایی آسیب دیده، تونر می‌تواند این نوع پوست‌ها را به سوی پوستی سالم و طبیعی بکشاند. تونر نه تنها پی اچ pH پوست را میزان می‌کند، بلکه همانطور که گفتیم باعث آب‌رسانی و آرامبخشی پوست شده و برای پوست‌های چرب بدلیل میزان کردن چربی بسیار سودرسان است.

تونر صورت پوست چرب درمالوگ
تونر صورت پوست چرب درمالوگ

عصاره کُهن دار/چهل سکه/ جینکو/ژینکو بیلوبا و پوست:

کهن‌دار، درخت دارویی بسیار زیبا، تنومند و ارزشمندی است که بومی چین است و در طب سنتی این کشور کاربرد دارد. از عصاره برگ و بذر کهن‌دار به طور بسیار گسترده‌ای در بخش‌های درمانی گوناگون در جهان بهره می‌برند، از افزایش جریان خون در مغز گرفته تا درمان زخم‌ها و بیماری‌های پوست سر و تا درمان طنین مزمن گوش و… با خاصیت آنتی‌بیوتیکی. برگ‌های کهن دار حاوی ترکیب‌های پلی فنلی و فلاونوئیدی است که خاصیت ضدالتهابی و آنتی‌اکسیدانی دارد. عصاره برگ کهن دار گردش جریان خون در پوست را تغییر و با کاهش جریان خون در مویرگ‌ها باعث کاهش قرمزی پوست می‌شود.

کارکردهای عصاره کهن دار برای پوست:

ضدپیری، سفت کننده پوست، افرایش الاستین و کلاژن، افزایش مقاومت و کشسانی پوست، روشن کننده پوست، کاهش لکه‌های قهوه‌ای و تیره پوست، میزان کردن فرآوری ملانین، افزایش درخشندگی پوست، پاسداری از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان و…

عصاره بیدمشک و پوست:

بیدمشک نیز دارای خاصیت های بی‌شماری برای بدن و پوست است، از درمان یرقان و طراوت و شادابی پوست گرفته تا درمان بیماری‌هایی گوارشی و عصبی و تا نیروبخشی به قلب و تا درمان کم‌اشتهایی و….

عصاره های پوستی بیدمشک به طور سنتی برای پاکسازی زخم‌ها و بعنوان راه حلی برای التهاب، صدمه ها و دردهای پوست، کاهش آکنه یا جوش و درمان زگیل، و کمک به میزان کردن روغن پوست کاربرد دارد.

آب یون زدا یا دیونیزه و پوست:

آب دیونیزه، آبی است که یون های آسیب رسان آن به پوست گرفته شده و نه تنها کمک به جذب سریع آن می‌کند بلکه هیچ رسوبی بر روی پوست نخواهد گذاشت.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی در خصوص ترکیبات و کارکرد تونر صورت پوست چرب درمالوگ به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

تونر صورت پوست چرب درمالوگ
تونر صورت پوست چرب درمالوگ

موارد مصرف تونر صورت پوست چرب درمالوگ :

تونر Toner صورت درمالوگ Dermalog مناسب پوست چرب، ۲۵۰ میلی‌لیتر؛

پاک کردن آلودگی‌های پوست

ترازمندی چربی پوست و شفاف کننده

آب‌رسان و‌ حفظ کشسانی و نرمی پوست

پاک‌کننده منفذهای پوست

مناسب پوست های مستعد آکنه

طراوت بخش

ترازمندی پی اچ (PH) پوست

روش مصرف تونر صورت پوست چرب درمالوگ :

تونر صورت پوست چرب درمالوگ را در یک پد پنبه ای بریزید و آن را به آرامی روی صورت بکشید و تمام صورت را پاک کنید.

هشدار مصرف تونر صورت پوست چرب درمالوگ :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

تونر را در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی‌گراد نگهداری کنید و در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد.

ترکیبات تونر صورت پوست چرب درمالوگ :

اتیلن دی آمین تترا استیک اسید (EDTA), گلوکونات روی، سولفات مس، ستریمونیوم بروماید, پروپیلن گلیکول، اسید سیتریک، عصاره جینکو بیلوبا, عصاره بیدمشک, آب یون زدا

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیDermalog Oily Skin Toner 250 ml
سایر مشخصات
نوع محصول

تونر

گروه

پاک کننده و تونر

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

ماه بانوی زیبای پارس

وزن260 گرم
نظرات کاربرانDermalog Oily Skin Toner 250 ml

لطفا دیدگاه خود را فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی ارسال کنید.بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تونر صورت پوست چرب درمالوگ 250 میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

 • جدیدترین
 • مفیدترین
 • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخDermalog Oily Skin Toner 250 ml

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیDermalog Oily Skin Toner 250 ml