چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

میسلار واتر پوست چرب درمالوگ 250 میل

Dermalog Oily Skin Micellar Water 250 ml

ویژگی های میسلار واتر پوست چرب درمالوگ :

  • خاصیت پاکسازی عمیق
  • پاکسازی تمامی آثار آرایش و آلودگی را از روی پوست
  • شادابی و طراوت پوست


۱.۴۴۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

میسلار واتر پوست چرب درمالوگ

در این محصول از دسته بندی محصولات پاک کننده و تونر از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

آب پاک‌کننده یا میسلارواتر Micellar Water گونه‌ای از پاک‌کننده های آرایشی است که برای چندین دهه بهترین راز زیبایی در اروپا بوده و یک پیشرفت دگرگشتی یا انقلابی در بازار پاکسازی پوست به حساب می‌آید. میسلار واتر نیازی به شستشوی دوباره ندارد، روی پوست ملایم است و از فناوری ویژه‌ای نسبت به دیگر پاک‌کننده های آرایشی بهره‌مند است که به پوست حس تمیزی و نرمی می‌دهد.

آب پاک‌کننده یا میسلار واتر در پاریس شناسانده شد که دهه‌ها در فرانسه پرهوادار بوده است، زیرا کارشناسان مراقبت از پوست این کشور هشدار دادند که آب پاریس سخت است و اثرهای منفی روی پوست میگذارد. که این سختی آب به خشکی و آسیب‌دیدگی پوست می‌انجامد. بنابراین کارشناسان مراقبت از پوست پاریس بر آن شدند تا جایگزینی برای آب پاریس در برطرف‌ کردن نیازهای پاکسازی پوست پیدا کنند. پس از پژوهش‌ها و آزمایش‌ها توانستند آبی را بسازند که هم آرایش را پاک کند هم عاری از ماده‌های زیان‌آور برای پوست باشد و هم جایگزین آب شهری شود.

این نوع آب پاک‌کننده به دلیل پاک کردن آرایش، عرق، چربی و کثیفی بدون بکارگیری از آب شهری و نوشیدنی برای پاک کردن پوست، خیلی زود در بازار جای خود را شناساند.  میسلارواتر یک پاک‌کننده صورت است که به حذف سبوم یا چربی اضافی و آلودگی‌ها از روی پوست کمک کرده که حتا باعث کاهش جوش می‌شود و بویژه مناسب کسانی است که منفذهای پوستشان باز است. این نوع آب پاک‌کننده از کرم پودر گرفته تا آرایش چشم و ریمل ضدآب همه را بسادگی و بدون فشار و کشیدگی بر پوست پاک می‌کند.

میسلار واتر پوست چرب درمالوگ

میسلار واتر پوست چرب درمالوگ

میسلار واتر از میسل ها یا ذره‌های وابسته بر روغن و مولکول‌های ریز پاک‌کننده لیپیدی شناور در آب ساخته می‌شود. میسل ها دارای هر دو کیفیت آب دوست و آبگریز هستند، به این معنی که آنها توانایی پاک کردن آلودگی‌ها، کثیفی‌ها و آرایش را از پوست صورت دارند و مانند آب شفاف هستند، ولی تا به پوست برخورد کنند، هر کسی پی می‌برد که این فرآورده با وزن سبکش پیچیدگی بسیار بیشتری دارد. میسلار واتر به جای اینکه یکراست روی پوست مالیده شود، می‌بایست با کمک یک پد آرایشی یا پنبه به آرامی روی صورت کشیده و تمیز کرد و برای همه، حتا کسانیکه پوست حساسی دارند، بسیار مناسب است.

آب پاک‌کننده یا میسلار واتر پوست چرب درمالوگ Dermalog، با خاصیت پاکسازی عمیق، تمامی آثار آرایش و آلودگی را از روی پوست پاک کرده و به آن شادابی و طراوت می‌کند. آب پاک‌کننده درمالوگ Dermalog حتی آرایش‌های حاوی ماده‌های ضدآبی را پاک میکند، یعنی ماده هایی که برای چهره‌پردازی با گریم به کار برده می‌شوند را به سادگی از روی پوست می‌زداید. درمالوگ Dermalog نه تنها نیازی به شستن دوباره ندارد بلکه در ترازمندی pH پوست و صاف کردن و کاهش دادن جوش‌های صورت اثربخش است.

پی هاش/ پی اچ pH پوست

پی هاش یا پی اچ طبیعی پوست می‌بایست نزدیک به ۵/۵ باشد. ولی آلودگی، فرآوری روغن، آرایش و الکل می‌تواند وضعیت پوست یا pH آن را دگرگون کند که برای پوست زیان‌آور بوده و از سلامتی پوست می‌کاهد. هرچه اندازه pH کمتر باشد آن مکان اسیدی تر (مانند فرآورده های لایه بردار) و هر چه بالاتر باشد، قیلیایی تر (مانند فرآورده های شوینده صابونی) است. که در هر دو صورت باعث حساسیت پوستی شده و جایی برای انباشتگی میکروب‌ها و باکتری‌های آسیب‌رسان می‌شوند.

باید بگوییم که میسلارواترها می‌توانند سلامت پوست را حفظ کنند، یعنی اگر پوستی چرب یا خشک است و یا بدلیل استفاده از ماده های اسیدی و قلیایی آسیب دیده، میسلارواتر روند آسیب‌دیدگی آن را بیشتر نخواهد کرد و حتی در کاهش جوش‌ها نیز اثربخش است. میسلارواتر هم آب‌رسان است و هم تا اندازه ای کارکردی مانند تونر دارد و هم کارکرد اصلی خود یعنی پاک کردن آرایش را در برنامه خود دارد. آب پاک‌کننده مانند تونر باعث آرامبخشی پوست شده و برای پوست‌های چرب بدلیل میزان کردن چربی بسیار سودرسان است.

میسلار واتر پوست چرب درمالوگ

میسلار واتر پوست چرب درمالوگ

عصاره کُهن دار/چهل سکه/ جینکو/ژینکو بیلوبا و پوست

کهن‌دار، درخت دارویی بسیار زیبا، تنومند و ارزشمندی است که بومی چین است و در طب سنتی این کشور کاربرد دارد. از عصاره برگ و بذر کهن‌دار به طور بسیار گسترده‌ای در بخش‌های درمانی گوناگون در جهان بهره می‌برند، از افزایش جریان خون در مغز گرفته تا درمان زخم‌ها و بیماری‌های پوست سر و تا درمان طنین مزمن گوش و… با خاصیت آنتی‌بیوتیکی. برگ‌های کهن دار حاوی ترکیب‌های پلی فنلی و فلاونوئیدی است که خاصیت ضدالتهابی و آنتی‌اکسیدانی دارد. عصاره برگ کهن دار گردش جریان خون در پوست را تغییر و با کاهش جریان خون در مویرگ‌ها باعث کاهش قرمزی پوست می‌شود.

کارکردهای عصاره کهن دار برای پوست

عصاره کهن دار موجود در میسلار واتر پوست چرب درمالوگ دارای خواص متعددی است از جمله: ضدپیری، سفت کننده پوست، افزایش الاستین و کلاژن، افزایش مقاومت و کشسانی پوست، روشن کننده پوست، کاهش لکه‌های قهوه‌ای و تیره پوست، میزان کردن فرآوری ملانین، افزایش درخشندگی پوست، پاسداری از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان و…

عصاره بیدمشک و پوست

بیدمشک نیز دارای خاصیت های بی‌شماری برای بدن و پوست است، از درمان یرقان و طراوت و شادابی پوست گرفته تا درمان بیماری‌هایی گوارشی و عصبی و تا نیروبخشی به قلب و تا درمان کم‌اشتهایی و…. عصاره های پوستی بیدمشک به طور سنتی برای پاکسازی زخم‌ها و بعنوان راه حلی برای التهاب، صدمه ها و دردهای پوست، کاهش آکنه یا جوش و درمان زگیل و کمک به میزان کردن روغن پوست کاربرد دارد.

آب یون زدا یا دیونیزه و پوست

آب دیونیزه، آبی است که یون های آسیب رسان آن به پوست گرفته شده و نه تنها کمک به جذب سریع آن می‌کند بلکه هیچ رسوبی بر روی پوست نخواهد گذاشت.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

میسلار واتر پوست چرب درمالوگ

میسلار واتر پوست چرب درمالوگ

موارد مصرف میسلار واتر پوست چرب درمالوگ :

آب پاک‌کننده (میسلارواتر) درمالوگ Dermalog مناسب پوست چرب، ۲۵۰ میلی‌لیتر؛

پاک کننده سه کاره آرایش صورت، دور چشم و لب

پاکسازی عمیق آرایش‌های ضدآب

آب‌رسان و التیام‌بخش

صاف کننده و ضدچربی

ترازمندی چربی و pH پوست

روش مصرف میسلار واتر پوست چرب درمالوگ :

میسلار واتر پوست چرب درمالوگ را روی پنبه یا پد ریخته و بگذارید چند ثانیه بماند و سپس به آرامی روی تمام صورت خود بمالید.

هشدار مصرف میسلار واتر پوست چرب درمالوگ :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

میسلار واتر درمالوگ را در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی‌گراد نگهداری کنید و در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد.

ترکیبات میسلار واتر پوست چرب درمالوگ :

اتیلن دی آمین تترا استیک اسید (EDTA), گلوکونات روی، سولفات مس، ستریمونیوم بروماید, پروپیلن گلیکول، اسیدسیتریک، عصاره ژینکو بیلوبا، عصاره بیدمشک، آب یون زدا

DERMALOG برندی ایرانی ارائه دهنده محصولات بهداشت و زیبایی با فرمولاسیون ایتالیا، در بسته بندی شیک و جذاب و با کیفیت بالا می باشد. محصولات درمالوگ در شرکت ماه بانوی زیبای پارس بسته بندی شده که با تکیه بر بیش ­از یک ­دهه تجربه در زمینه امور آرایشی و بهداشتی، توسط کادری کاملا علمی و دانش ­آموخته بنا شده است. این شرکت بر­آن است تا از معتبرترین شرکت­های شناخته­ شده، متناسب­ترین محصولات را به بازار ایران عرضه دارد.

ویژگیهای محصول

وزن 260 گرم
نوع محصول

محلول

برند

گروه

پاک کننده آرایش

حجم

250 میلی لیتر

جنسیت مصرف

عمومی

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

ماه بانوی زیبای پارس

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “میسلار واتر پوست چرب درمالوگ 250 میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *