چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

سرم آرامبخش دکلره بالانس گلوبال پروتکشن ، ۴۰ میلی لیتر

Declare Stress Balance Global Protection Serum, 40ml

ویژگی‌های سرم آرامبخش دکلره بالانس گلوبال پروتکشن :

 • پیشگیری از پیری پوست در برابر پرتوهای نور خورشید، پرتوی فروسرخ (مادون قرمز IR) مانند تلویزیون، گوشی های همراه، نمایشگر لپ تاپ و… همه آلودگی های پیرامونی فرد
 • حفظ شادابی، جوانی و درخشندگی پوست
 • ایجاد آرامش در پوست
 • مبارزه با هیپرپیگمانتاسیون (لکه های پیری)
 • مرطوب کننده و کاهش چین و چروک
 • دارای فرمولاسیون غیر حساسیت زا
 • حاوی کریولو پورسلانا (عصاره کاکائو)، ترموس ترموفیلوس تخمیر، اسید هیالورونیک (زنجیره کوتاه و بلند).
 • مناسب هر نوع پوستی


1.467.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

سرم آرامبخش استرس بالانس گلوبال پروتکشن دکلره

در این محصول از دسته بندی محصولات مرطوب کننده از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

شاید به پوست خود خیلی ساده بنگریم و تنها زیبایی آن برای ما مهم باشد ولی پوست وظیفه های دیگری همچون نگهداری عضو های بدن و همچنین بعنوان سدی محکم در برابر میکروب‌ ها و با باکتری ها به بدن را بر دوش دارد.

ولی به جز اینها پوست که کل بدن را می پو شاند، از پرتوهای زیان آور نور خورشید، آلودگی و آلاینده ها و پرتوهای فرروسرخ یا مادون قرمز نیز پاسداری می‌ کند. پرتوهایی در که باعث پیری زودرس پوست می شوند و حتا می توانند بیماری زا باشند، که این روزها و در زندگی روزمره ی انسان نقش زیادی را بازی می‌ کنند.

این موج ها از بیشتر وسیله های خانه، محل کار چه خواب باشیم و چه بیدار، وجود دارند که پوست را خسته و بی حال می کنند و با گذر زمان از شادابی آن خواهند کاست. وسیله هایی همچون رایانه،لپ تاپ، لامپ، گوشی همراه و… که همه ی ما با آنها سر و کار داریم و ناچاریم نیازهایمان را بوسیله ی آنها برطرف کنیم.

هیپرپیگمانتاسیون یا لکه های تیره پوست ناشی از فرآوری بیش از حد ملانین با رنگدانه پوست است که خود می تواند بدلیل زخم های آکنه، آسیب های خورشیدی، پرتوهای پیرامونی فرد و نوسانات هورمونی باشد، نیز مشکلی است که برخی دچار آن شده اند. پس پوست ما بیش از هر چیز نیاز به فرآورده ای دارد تا آن را شاداب نگه دارد و از پیری آن پیشگیری کند.

سرم آرامبخش دکلره

سرم آرامبخش دکلره

سرم آرامبخش دکلره Declare Stress Balance Global Protection Serum, پوست را برای چالش های زندگی نوین آماده می کند. و حاوی ترکیب هایی هدفمند مانند کریولو پورسلانا (عصاره کاکائو)، ترموس ترموفیلوس تخمیر، اسید هیالورونیک (زنجیره کوتاه و بلند) است، که با تقویت و مرطوب نگه داشتن پوست، از پیری آن جلوگیری می کند.

این فرآورده که برآیند پژوهش های Declare است، در حمایت و پاسداری پوست در برابر پرتوهای زیان‌بار خورشید و فروسرخ یا مادون قرمز اثربخش خواهد بود که درخشندگی و جوانی پوست را حفظ می کند و با ایجاد لکه های پیری و هیپرپیگمانتاسیون به مبارزه می پردازد. و در عین حال، به پوست مرطوب شده، نمایی بدون خط، چین و چروک می بخشد.

عصاره کاکائو در سرم آرامبخش دکلره

طبق آخرین پژوهش های علمی، عصاره گیاه کاکائو از پوست در برابر HEVL (بخش آبی نور مرئی، ۴۰۰-۵۰۰ نانومتر) و برآیند آن در برابر پیری زودرس پوست پاسداری و نگهداری می کند. در عین حال تشکیل فیبرهای الاستین را بهبود می بخشد و سطح پوست را صاف می کند.

اثر دوگانه – پاسداری + بازسازی!

کاهش تشکیل ROS (گونه های فعال اکسیژن) در میتوکندری یا پلاسمای سلولی پس از تابش با HEVL

٪۳۵ تا – ٪۴۵

بهبود خاصیت کشسانی ٪۱۵

کاهش حجم چین و چروک ٪۳۳

کاهش سطح چین و چروک ٪۲۳

دانه سفید کاکائو Criolla Porcelana بیش از ۳,۰۰۰ سال است که در پرو کشت می شود. تا به امروز، گستره ی آلتو پیورا به دلیل “کاکائو سفید” شناخته شده است. این دانه کاکائو به عنوان ظریف ترین و در عین حال با ارزش ترین در نوع خود در نظر گرفته می شود. دانه‌ها به‌طور ویژه پیوند خورده‌اند تا کیفیت خود را در بالاترین سطح حفظ کنند و به همین دلیل چندین رتبه «برتر» از صنعت شکلات دریافت کرده‌اند. بیرون کشیدن بذر کاکائو تخمیر نشده برای ابزار آرایشی به ویژه دوستداران محیط زیست است.

سرم آرامبخش دکلره

سرم آرامبخش دکلره

هیالورونیک اسید در سرم آرامبخش دکلره

هیالورونیک اسید آب‌رسانی قوی است و یک مولکولی است که به طور طبیعی در بدن فرآوری می شود و آب و کلاژن را در پوست صورت به هم پیوندی چ می دهد. درست مانند کلاژن، هیالورونیک اسید نیز با گذر زمان ضعیف می شود. و از این رو پوست خشک شده و افتادگی پیدا می کند.

تخمیر ترموس ترموفیلوس:

باکتری کارشناسانه ی سرشار از آمینو اسیدها و پپتیدها است که به تقویت پوست کمک می کند. تخمیر ترموس ترموفیلوس به آبرسانی عمیق پوست. پاسداری از سد دفاعی پوست و نگهداری از فیبروبلاست ها در برابر رادیکال های آزاد اشاره کرد. فیبروبلاست ها سلول هایی هستند که کلاژن فرآوری می کنند. و از این رو بسیار در سفت و محکم کردن پوست نقش مهمی دارند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف سرم آرامبخش دکلره :

 • پیشگیری از پیری پوست در برابر پرتوهای نور خورشید، پرتوی فروسرخ (مادون قرمز IR) مانند تلویزیون، گوشی های همراه، نمایشگر لپ تاپ و… همه آلودگی های پیرامونی فرد
 • حفظ شادابی، جوانی و درخشندگی پوست
 • ایجاد آرامش در پوست
 • مبارزه با هیپرپیگمانتاسیون (لکه های پیری)
 • مرطوب کننده و کاهش چین و چروک
 • دارای فرمولاسیون غیر حساسیت زا
 • حاوی کریولو پورسلانا (عصاره کاکائو)، ترموس ترموفیلوس تخمیر، اسید هیالورونیک (زنجیره کوتاه و بلند).
 • مناسب هر نوع پوستی
سرم آرامبخش دکلره

سرم آرامبخش دکلره

روش مصرف سرم آرامبخش دکلره :

مقدار کافی از سرم را کف انگشتان دست ریخته و کمی بمالید به هم و سپس روی پوست تمیز صورت تا گردن به شکل بلند کردن و گذاشتن انجام دهید، یعنی روی پوست نکشید.

پس از آن می توانید از فرآورده های مراقبتی پوست خود بهره ببرید.

هشدار مصرف سرم آرامبخش دکلره :

از تماس سرم با چشم ها پرهیز کرده و در صورت تماس چشم را با آب بشویید.

شرایط نگهداری سرم آرامبخش دکلره :

در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات سرم آرامبخش دکلره :

آب، بوتیلن گلایکول، پنتیلن گلایکول، گلیسرین، ترموس ترموفیلوس تخمیر, پروتئین لوپین یا لوبیای مصری هیدرولیز شده، عصاره هیدرولیز شده تخم کتان، عصاره دانه کاکائو، اسید هیالورونیک، لسیتین، اکتوین، توکوفرول، پلی آکریلات کراس پلیمر ۱۱, پی ای جی ۴۰ روغن کرچک هیدروژنه، دی ایزوپروپیل آدیپات، تتراسدیم گلوتامات دی استات، پروپیلن گلیکول، اسید سیتریک/ اکریلامیدو متیل پروپان سولفونیک اسید کوپلیمر، دی متیل متوکسی کرومانول، گلیسریل کاپرات، صمغ زانتان، سیترات سدیم، بی اچ تی، اسانس، سیتریک اسید، هیدروکسید سدیم، فنوکسی اتانول، سدیم بنزوات، سوربات پتاسیم، سی آی ۴۲۰۹۰ (رنگ آبی ۱), ۷۳۳۴-۱/۷۳۳۵-۷۱.

دکلره از ریشه لاتین کلمه ای می آید که به معنای آشکار کردن خود، شفاف ساختن خود و در خواست از احساس برای باز گو کردن حقیقت است پس بنا بر این دکلره فقط یک نام تجاری نمی باشد بلکه یک فلسفه و ارزیابی روش هایی اجرایی در تجارت این کمپانی بزرگ است.تیم تحقیقات این برند تجربه های بسیار زیاد در زمینه ی پوست و مراقبت های پوستی دارد و هدف نهایی آن ها مراقبت از پوست با فرمول ها و ترکیبات موثر فیزیو لوژیکی و به کار گیری جدید ترین دستاورد ها برای پوست های حساس برای رسیدن به بیش ترین میزان نتیجه گیری می باشد.گروه تولید محصولات دکلره با تحقیق و آزمایش در تلاش اند تا با تولید محصولات برای پوست های حساس و محرک های پوست به هدف خود برسند.تقریبا بیش تر از 65 درصد از مصرف کننده ها دارای پوست های حساس می باشند. پوست های حساس می توانند به دو صورت خشک و یا چرب وجود داشته باشند به همین دلیل این نوع پوست ها نیازمند روش های زیادی برای مراقبت از آن ها هستند.

محصولات دکلره Declare نیاز پوست حساس را برطرف می‌کند. به‌منظور تضمین اثرات و قابلیت انطباق آن، همه محصولات، مورد آزمایش های درماتولوژیکی قرار گرفته‌اند. کیفیت محصولات دکلره Declare به چهار طریق تضمین و تائید می‌گردند:

 • تولید توسط متخصصان پوست های حساس
 • انجام تست های درماتولژیک
 • دارا بودن فرمول های موثر پیشرفته و قابل انطباق باپوست
 • طیف وسیع محصولات جهت انواع پوست

ویژگیهای محصول

وزن 134 گرم
نوع محصول

سرم

برند

گروه

احیا کننده

حجم

40 میلی لیتر

نوع محفظه

پمپی

کشور سازنده

سوئیس

شرکت سازنده

Troll Cosmetics