پانسمان کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست

Coloplast Comfeel Plus Transparent Dressing

ویژگی‌های پانسمان کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست:

  • پانسمان شفاف و بررسی ساده ی زخم بدون برداشتن چسب
  • پانسمان هیدروکلوئیدی جهت ترمیم زخم مرطوب و محافظت از پوست آسیب پذیر
  • محافظت از پوست در برابر آب و باکتری
  • حفاظت ایمن و بهبود بهینه زخم
  • سطح لبه های صاف جهت کاهش اصطکاک
  • لایه بالایی نیمه تراوا جهت اجازه تبخیر رطوبت


60.000 تومان

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پانسمان کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست

در این محصول از دسته بندی چسب پانسمان از محصولات سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

درمان زخم ها زمانی موفق خواهد بود که عامل یا عامل های ایجادکننده برطرف شوند و همزمان به درمان عوارض بوجود آمده بپردازد. در درمان اثربخش، گزینش پانسمان مناسب نیز در کنار دیگر درمان ها از اهمیت بسزایی برخوردار است.

پانسمان زخم کامفیل

پانسمان کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست

پانسمان های هیدروکلوئیدی شفاف کامفیل پلاس Comfeel Plus برای طیف وسیعی از زخم های مزمن و حاد تا اندکی ترشحی، کاربرد دارد. این پانسمان آماده، مناسب برای زخم های فشاری مانند زخم بستر. بریدگی و سوختگی های سطحی و سوختگی های سطحی درجه دو، زخم محل اهدای عضو. و زخم های بعد از جراحی و خراش های پوستی است. پانسمان های هیدروکلوئیدی شفاف کامفیل پلاس، بسته به شرایط و خصوصیات خاص زخم تا ۷ روز قابل استفاده است. Comfeel Plus Transparent را می توان به عنوان پانسمان اولیه و ثانویه استفاده کرد.

پانسمان زخم کامفیل

پانسمان کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست

پانسمان های هیدروکلوئیدی شفاف Comfeel Plus مجهز به شبکه ای برای ارزیابی زخم و نشان دادن تغییرات در زخم هستند. مواد پانسمان زخم شفاف Comfeel Plus تاثیر مثبتی بر روند بهبودی دارد زیرا کارکنان پرستاری می توانند زخم را بدون نیاز به تعویض یا بلند کردن پانسمان مورد ارزیابی قرار دهند. که این خود امکان نظارت دقیق بر روند بهبودی را بدون دخالت فراهم می سازد.

پانسمان های هیدروکلوئیدی شفاف Comfeel Plus دارای یک سیستم کاربردی ۳ تکه بدون لمس است که اجازه ی استفاده بدون عفونی شدن و کنترل شده ی زخم را می دهد. نقاط لمسی فیروزه ای است پانسمان، فرآیند کاربرد را ساده تر می کند. هنگامی که پانسمان با اگزودای زخم (ترشحات التهابی) تماس پیدا می کند، ژل چسبناکی تشکیل می شود که اگزودا را جذب می کند اما به بستر زخم نمی چسبد. و همچنین رطوبت اضافی از طریق لایه بالایی نیمه تراوا تبخیر می شود.

پانسمان زخم کامفیل

پانسمان کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست

پانسمان کامفیل پلاس شفاف Comfeel Plus Transparent متشکل از ذرات جذب کننده رطوبت سدیم کربوکسی متیل سلولز (CMC) است که در یک توده مصنوعی، الاستیک و چسب تعبیه شده است. و لایه بالایی از یک ورقه ی پلی اورتان نیمه تراوا تشکیل شده است که در بهبود زخم ها کمک می کند. پانسمان کامفیل پلاس شفاف، Comfeel Plus Transparent فاقد پکتین، و هر گونه ماده ی حساسیت زای شناخته شده ای مانند لاتکس یا رزین، محصول حیوانی مانند ژلاتین است.

پانسمان کامفیل پلاس شفاف، Comfeel Plus Transparent، یک پانسمان هیدروکلوئیدی آماده است که برای ترمیم زخم مرطوب و محافظت از پوست آسیب پذیر ساخته شده است. این فرآورده از پوست در برابر آب و باکتری محافظت می کند و سطح و لبه های صاف آن باعث کاهش اصطکاک می شود و از آسیب رساندن به پوست جلوگیری می‌کند.

پانسمان زخم کامفیل

پانسمان کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست

پانسمان کامفیل پلاس شفاف، Comfeel Plus Transparent, لایه بالایی آن نیمه تراوا است که اجازه تبخیر رطوبت را می دهد و در بهبود زخم اثرگذار خواهد بود. و دارای پوششی توری است که جهت بازرسی یا چک کردن زخم و همچنین به عنوان نشانگر جایگزین، کارایی دارد. و دارای فنآوری ۳ تکه است که روش های آسپتیک یا استریل پانسمان زخم را آسان تر می کند. پانسمان زخم کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست که میتوان آن را در صورت نیاز برش داد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف پانسمان کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست:

مناسب طیف وسیعی از زخم های مزمن و حاد تراوشی

مناسب زخم های فشاری مانند زخم بستر

مناسب بریدگی ها و سوختگی های درجهی دو

مناسب زخم های محل اهداکننده ی عضو

مناسب زخم های بعد از جراحی و خراشیدگی های پوستی

مناسب پانسمان های اولیه و ثانویه

روش مصرف پانسمان کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست:

زخم باید طبق روش معمول تمیز شود و قبل از استفاده از ورقه چسب کامفیل پلاس Comfeel Plus Coloplast ، پوست اطراف آن کاملاً خشک شود. به گونه ای پانسمان صورت شود که حدود ۲ سانتی متر همپوشانی در پیرامون زخم ایجاد کند تا از چسبندگی خوب اطمینان حاصل شود.

پانسمان زخم کامفیل

پانسمان کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست

با استفاده از روش های آسپتیک (استریل)، کاغذ محافظ برداشته می شود و پانسمان بوسیله ی سمت چسبنده و به آرامی بر روی زخم قرار می گیرد و سپس دو ورقه ی غیرچسبنده ی زیرین برداشته می شوند تا در این مرحله چسب به طور کامل روی محل زخم و اطراف آن بچسبد. بریدگی ها و زخم های حفرهای با عمق بیش از ۵ میلی متر باید قبل از استفاده از ورق چسب کامفیل پلاس کلوپلاست Comfeel Plus Coloplast ، بوسیله ی یک پانسمان زخم حفره ای مناسب تا نیمه پر شوند.

برای برداشتن چسب از روی زخم و یا تعویض آن که بیشتر کار متخصص است، می بایست به آرامی و به ترتیب اطراف چسب برداشته و با انگشت بدون تماس با زخم کشیده شود، که در نهایت کل چسب شل شده و بلند خواهد شد.

پانسمان زخم کامفیل

پانسمان کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست

دفعات تعویض پانسمان بر اساس وضعیت و یا شرایط بهبودی زخم تعیین می شود. به طور کلی، زخم های حاوی لجن و نکروز ممکن است نیاز به تعویض هر ۲ تا ۳ روز داشته باشند، ولی زخم های گرانوله تمیز، ممکن است نیاز به درمان کمتری داشته باشند و در این شرایط پانسمان ها ممکن است تا 7 روز در جای خود باقی بمانند.

هشدار مصرف پانسمان کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست:

پانسمان زخم را نباید بی جهت تعویض کرد و این کار را تنها زمانی می شود انجام داد که ژل شیری رنگ به نزدیکی لبه های پانسما رسیده و پانسمان اشباع شده باشد.

ترکیبات پانسمان کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست:

سدیم کربوکسی متیل سلولز (CMC)، ورقه ی پلی اورتان نیمه تراوا، بدون پکتین، لاتکس، رزین، محصول حیوانی مانند ژلاتین.

تاریخچه کلوپلاست به سال ۱۹۵۴ بازمی‌گردد. زمانی که خواهر الیز سورنسن (Elise Sørensen) به تازگی عمل جراحی استومی انجام داده بود و از ترس نشت استوما از بیرون رفتن هراس داشت. الیز که پرستار بود با مشاهده مشکل خواهرش ایده اولین کیسه استومی چسب‌دار جهان به ذهنش خطور کرد. بر اساس این ایده آژ لوییس هانسن (Aage Louis-Hansen) که یک مهندس عمران و تولیدکننده پلاستیک بود به همراه همسرش یوهان کیسه استومی را تولید کردند. کیسه‌هایی که در ابتدا به خواهر الیز و سپس به هزاران نفر در سراسر دنیا زندگی طبیعی را بازگرداندند. دسته بندی محصولات امروزه کمپانی کلوپلاست (Coloplast A/S) در چهار حوزه مراقبت از استومی (Ostomy Care)، مراقبت مداوم (Continence Care)، مراقبت از زخم و پوست (Wound & Skin Care) و مجاری ادرار (Interventional Urology) فعال بوده و ۱۲۰۰۰ نفر در سراسر جهان کارمند دارد. ۸ سایت تولیدی در پنج کشور دانمارک، فرانسه، مجارستان، آمریکا و چین محصولات کلوپلاست را به بیش از ۴۰ کشور دنیا عرضه می‌کنند. دفتر مرکزی کلوپلاست در شهر هاملبک دانمارک واقع شده است.

ویژگیهای محصول

نوع محصول

چسب

گروه

پانسمان

نوع محفظه

پلاستیکی

سایز

10*10, 5*25, 5*7, 15*15

تعداد

1 عدد

کشور سازنده

دانمارک

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پانسمان کامفیل پلاس شفاف کلوپلاست”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *