کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک (100 میل رنگ مو + 150 میل اکسیدان)

Cleanic Pro Green Hair Color Kit Light Intense Copper Blonde 8.44 100 ML

ویژگی‌های کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک:

  • ماندگاری طولانی‌مدت
  • حاوی روغن خالص بادام و روغن دانه‌ی گل مینا
  • صدرصد بدون آمونیاک، PPD و پارابن
  • سازگار با پی هاش pH طبیعی مو
  • افزایش رطوبت، درخشندگی و نرمی موها
  • حفظ سلامت، استحکام و ساختار مو
  • پوشش‌دهی صدرصد موهای سفید و خاکستری


452.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک

در این محصول از محصولات استایلینگ و رنگ مو سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک کیندی، بدون آمونیاک می‌باشد و دربردارنده‌ی ترکیبات و رنگدانه‌هایی است که هم به صورت عمیق وارد ساختار مو می‌شوند، و هم در حفظ سلامت تارهای مو، موثر است و به موها زیانی وارد نمی‌سازد‌.

شاید بتوان گفت استفاده از رنگ‌ مو، پرطرفدارترین لوازم آرایش در زمینه‌ی زیبایی‌ مو می‌باشد که این روزها در طیف وسیع و متنوعی از تناژ رنگی به مردم جهان ارائه می‌شود و بیشتر در بین بانوان‌ و برخی از آقایان کاربرد دارد. رنگ مو می‌تواند به موها زیبایی بیشتری بخشد و همچنین می‌توان هر نوع رنگ مویی را با ست لباس و آرایش صورت نیز هماهنگ نمود و تا چندین ماه از زیبایی موها لذت برد.

کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک

کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک

کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک Pro Green Cleanic Hair Color Copper 8.44 Kit، دارای رنگدانه‌های بسیار، روغن خالص بادام و روغن دانه‌ی گل مینای آمریکایی است که هم به صورت ژرف درون ساختار مو نفوذ می‌کند که این باعث ماندگاری طولانی‌مدتی رنگ مو خواهد شد، و هم در تقویت موها اثربخشی خود را دارد.

همچنین کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک، صدرصد بدون آمونیاک، PPD و پارابن می‌باشد و سازگار با پی هاش pH طبیعی مو است که رطوبت، درخشندگی و نرمی موها را افزایش‌ خواهد داد و حفظ سلامت، استحکام و ساختار مو نیز در برنامه‌ی آن گنجانده شده است، بدون اینکه آسیبی به رشته‌های مو وارد سازد و یا آنها را سست و ضعیفی نماید و در پیشگیری از بروز حساسیت‌های احتمالی کارساز خواهد بود. کیت رنگ مو بلوند مسی قوی روشن کلینیک پرو گرین، به دلیل بهره‌مندی از فن‌آوری ویژه و وجود ترکیبات خود، صدرصد موهای سفید و خاکستری را پوشش خواهد داد و ساخت ایتالیا می‌باشد.

بسته‌بندی یا کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک، از مواد نیمه آماده‌ی رنگ مو برخوردار می‌باشد که در آن، کرم رنگ مو (۱۰۰ میلی‌لیتر)، اکسیدان (۱۵۰ میلی‌لیتر)، شانه و قلموی دوسر کاربردی ویژه، ماسک حاوی روغن ارزشمند آرگان، دستکش و بروشور جای داده شده است و میتواند یکی از مناسب‌ترین رنگ موها برای عزیزانی باشد که که موهای خود را کراتینه نموده‌اند و یا از موهای حساسی برخوردار هستند.

کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک

کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک

کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک، حاوی روغن خالص بادام و روغن دانه‌ی گل مینای آمریکایی است که با استفاده از ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود، در تقویت موها اثرگذار خواهد بود و به حفظ رطوبت و افزایش درخشندگی، لطافت و نرمی موها بدون ایجاد الکتریسیته‌ی ساکن، کمک خواهد نمود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

روش مصرف کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک:

رنگ مو را با اکسیدان مناسب ترکیب نموده و پس از آغشته نمودن موها با ترکیب، حداقل ۳۰ دقیقه صبر کنید (بستگی به ضخامت تار مو دارد) و سپس موها و پوست سر را با آب به طور کامل از رنگ مو، شستشو دهید.

هشدار مصرف کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک:

_ این فرآورده برای کودکان زیر ۱۶ سال مناسب نیست.

_ زمان ساخت و ترکیب رنگ مو و استفاده روی موها، دستکش مناسب بپوشید.

_ پس از استفاده، موها را به خوبی آب‌کش کنید و از تماس رنگ مو با چشم‌ها خودداری شود.

_ در صورت تماس رنگ مو با چشم‌ها، فوراً با آب فراوان شستشو دهید.

_ این محصول حاوی موادی است که ممکن است باعث تحریک پوست در برخی از افراد خاص شود.

کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک

کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک

_ قبل از استفاده از رنگ مو، تست حساسیت  توصیه می‌شود. (تست حساسیت پوستی: قسمت کوچکی از پوست درون آرنج را با آب و صابون بشویید و خشک کنید. مقداری از رنگ مو را روی ناحیه‌ی مورد نظر بمالید. بدون اینکه روی آن را بپوشانید، تا ۴۸ ساعت صبر نمایید و در صورت هرگونه واکنش غیرطبیعی مانند؛ سوزش، خارش، تورم یا دیگر موارد حساسیتی، بر روی ناحیه‌ی مورد نظر و یا اطراف آن، از بکار بردن رنگ بر روی موها پرهیز نمایید. در صورت عدم آلرژی، می‌توانید رنگ مو را استفاده کنید.)

_ این فرآورده نباید برای رنگ کردن مژه یا ابرو استفاده شود. (زیرا ممکن است بر روی چشم و بینایی اثر سوء بگذارد.)

_ اگر پوست سر و همچنین صورت تحری‌کشده، کهیر، جوش، خالکوبی و حنای سیاه (موقت) دارید، امکان بروز آلرژی وجود دارد و بنابراین بهتر است که موها را رنگ نکنید.

شرایط نگهداری کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک:

در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم آفتاب و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک:

کرم رنگ مو:

آب، ستیل الکل، پروپیلن گلیکول، ستیریل الکل، کوکامدوپروپیل بتائین ستئارات-۲۵، کوکامید Mea، ستس۲ اتانولامین، روغن بادام (Prunusm Amygdalus Dulcil)، عصاره‌ی گل لاله مردابی (Nelumbo Nucifera)، عطر، اسید آسکوربیک، دی سدیم ا د ت آ، سدیم ا د ت آ، متابیسولفات، سدیم دایمتیکون، هیدروسولفات، سیلیکا، صمغ زانتان، آلفا ایزومتیل لونون بوتیل فنیل متیل پروپیونال، سیترونلول ژرانیول.

کرم اکسیدان:

آب، پراکسید هیدروژن، الکل ستئاریل، سدیم لورت سولفات، پروپیلن گلیکول، روغن دانه‌ی گل مینا / آلبا (Limnathes Alba)، دایمتیکون، عطر، اکسی کینولین سولفات، پنتا سدیم پنتاتات، اسید فسفریک، اسید اتدرونیک، تترا سدیم EDTA.

برند کلینیک کیندی با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا و استفاده از بهترین مواد اولیه، محصولاتی با کیفیت عالی و قیمتی مناسب و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی تولید کرده است. کلینیک کیندی در ابتدا کار خود را به صورت تخصصی با محصولات آرایش و مراقبت مو، مانند انواع رنگ مو، سرم مو، اکسیدان، شامپو، نرم‌کننده مو، کرم دکلره، پودر دکلره و ... آغاز کرده است، برند کلینیک کیندی قصد دارد دایره فعالیت خود را گسترش داده و محصولات آرایشی و بهداشتی مانند انواع پد لاک پاک کن، پنکک، کرم پودر و ... را به سبد تولیدات خود اضافه کند.

ویژگیهای محصول

وزن

327 گرم

نوع محصول

رنگ مو

رنگ

بلوند مسی قوی روشن

حجم

100 میلی لیتر

کشور سازنده

ایتالیا

برند

کلینیک کیندی

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کيت رنگ مو سری مسی پرو گرين کلینیک (100 میل رنگ مو + 150 میل اکسیدان)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *