تونیک تقویت کننده و ضد شوره مو سریتا (T1) حجم 60 میلی‌لیتر

Cerita Anti Dandruff HairCare Tonic (T1), 60ml

ویژگی های تونیک تقویت کننده و ضد شوره مو سریتا :

 • مهار همه نوع شوره‌های مقاوم به درمان شامل شوره خشک و چرب
 • مهار درماتیت سبورئیک
 • لایه‌برداری مناسب
 • رفع خارش و التهاب
 • پیشگیری از ریزش مو ناشی از شوره
 • ترازمندی چربی پوست سر و بدن
 • افزایش خون رسانی به پوست کف سر و تقویت ریشه مو
 • حاوی عصاره های گیاهی شنبلیله، رزماری، کلیمبازول، گزنه، اسیدسالیسیک، ویتامین ب۶

۱۳۵.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

تونیک تقویت کننده و ضد شوره مو سریتا

در این محصول از محصولات سرم و کرم مو و ضد شوره از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

شوره سر باعث می‌شود که پوسته های سفید یا خاکستری روی پوست سر و مو نمایان شود و گاهی از بین بردن آن‌ها سخت و دشوار است. یکی از بیماری‌های شایع پوست سر، شوره سر یا سبوره است که قارچ مالاسزیا فورفور باعث این بیماری می‌شود. قارچ مالاسزیا نوعی بیماری عفونت پوستی بوده که می‌تواند باعث بروز نوع‌های گوناگون درماتیت و آکنه و پسوریازیس بهمراه خارش سر شود. در برخی موردها، پیامدهای شوره گسترش یافته و با التهاب و سرخی پوست همراه می‌باشد که در این حالت درماتیت سبوره و یا اگزمای سبورئیک خوانده می‌شود.

از دیگر دلیل‌های شوره می­توان به استرس، شرایط آب و هوایی، ناهماهنگی در کارکرد هورمون‌ها بویژه آندروژن‌ها، عرق زیاد و غذای نادرست، کامل نبودن شستشوی سر و باقی‌ماندن ماده‌های شوینده روی پوست سر اشاره کرد. به هر روی نباید از درمان شوره سر بسادگی گذشت و آن را نادیده گرفت. زیرا چنانچه شوره سر ادامه یابد بدون مهار و یا درمان آن، ممکن است پوست سر در این شرایط میزبان بسیاری از باکتریها و قارچ‌ها شود که مشکل‌های جدی‌تری را بوجود خواهد آورد. ولی پیش از هر چیز باید استرس را از خود دور کرد تا بتوان بهترین راه درمان را پیش گرفت.

تونیک تقویت کننده و ضد شوره مو سریتا

تونیک تقویت کننده و ضد شوره مو سریتا

تونیک تقویت کننده و ضد شوره مو سریتا Cerita (T1)، دارای سانیز یا فرمولی ویژه و حاوی عصاره گیاهانی هدفمند مانند شنبلیله، گزنه، بابونه و.. است، که با خاصیت ضدقارچی و ضدخارشی طرح‌ریزی شده است. و اثر بسزایی در درمان و مهار شوره و درماتیت یا اگزمای سبوره دارد. همچنین بخاطر اسپری گونه بودن این تونیک، بکارگیری آن در نقطه‌های گوناگون پوست بدن را راحت‌تر و ساده‌تر خواهد کرد.

عصاره شنبلیله:

شنبلیله گیاهی است که در زمینه آشپزی و دارویی کاربرد دارد و به عنوان یک مکمل گیاهی از آن بهره می‌برند، که در طب سنتی برای بهبود هضم، کلسترول، قندخون، التهاب‌های پوستی و سلامت کلی بکارگرفته می‌شود. دانه‌های شنبلیله بنمایه ای غنی از آهن و پروتئین هستند، یعنی دو ماده سودمند و ضروری برای رشد مو، آنها همچنین حاوی ترکیب های ویژه از جمله فلاونوئیدها و ساپونین ها هستند که خاصیت ضدالتهابی و ضدقارچی دارند که در مهار شوره سر اثربخش هستند و به پوست آرامش می‌بخشند.

عصاره رزماری:

که برای بهبود گردش خون شناخته می‌شود و باعث تغذیه فولیکول های مو می‌شود که بهترین گزینه برای بهبود ضخامت و کلفتی موها است. رزماری با ترازمندی پی هاش pH پوست و میزان کردن رنگدانه سازی مو کمک کرده و در تقویت رشد موها نیز اثربخش‌ است و در اصل می‌تواند ریزش موها را نیز مهار کند.

کلیمبازول:

یک داروی ضدقارچ موضعی است که بیشتر در درمان عفونت‌های قارچی پوست انسان مانند شوره سر و اگزما به کار می‌رود. کلیمبازول نقش مهمی در مهار پاتوژنز یا بیماری‌زایی شوره سر دارد، بیماری‌زایی به معنی عفونت میکروبی، بافت‌مردگی، بدخیمی و التهاب های پوست است.

عصاره گزنه:

گزنه فایده‌های زیادی دارد ، با خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضدالتهابی خود و فراهم کردن ماده‌های معدنی زیادی مانند کلسیم، گوگرد، سیلیس، آهن و … التهاب پوست سر را بهبود بخشیده و شوره سر را درمان می‌کند.

تونیک تقویت کننده و ضد شوره مو سریتا

تونیک تقویت کننده و ضد شوره مو سریتا

اسید سالیسیلیک:

سالیسیلیک اسید یک ماده دارویی بسیار پرکاربرد است که به عنوان درمانی برای بسیاری از بیماری‌های پوستی از زگیل و پینه گرفته تا شوره و آکنه بکارگرفته می‌شود. دارای خاصیت ضد ورم بوده که همچنین در کاهش پرک های پوست مرده یا شوره اثربخشی خوبی دارد و از انباشتگی سبوم پوست پیشگیری می‌کند.

ویتامین ب۶ B6:

کمبود ویتامین های گروه ب مانند ویتامین ب۶ با گذشت زمان سلامت موها را تحت تأثیر قرار می‌دهد و حتا ممکن است باعث شوره موهای سر شود. این ویتامین با خاصیت ضدالتهابی و ضدقارچی که دارد سطح سبوم پوست را کاهش داده و ناحیه لکه های چرب را محدود می‌کند و باعث مهار شوره سر می‌شود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف تونیک تقویت کننده و ضد شوره مو سریتا :

مهار همه نوع شوره‌های مقاوم به درمان شامل شوره خشک و چرب

مهار درماتیت سبورئیک

حاوی عصاره های گیاهی

لایه‌برداری مناسب

رفع خارش و التهاب

پیشگیری از ریزش مو ناشی از شوره

ترازمندی چربی پوست سر و بدن

افزایش خون رسانی به پوست کف سر و تقویت ریشه مو

تونیک تقویت کننده و ضد شوره مو سریتا

تونیک تقویت کننده و ضد شوره مو سریتا

روش مصرف تونیک تقویت کننده و ضد شوره مو سریتا :

روزی یک‌بار، ۲_۱ سی سی (هر سی سی ۷ پاف اسپری) از محلول سریتا را در بخش‌های دارای شوره و درماتیک سبورئیک، اسپری نمایید.

سپس با نوک انگشتان با حرکت آرام و دورانی، بخش‌های گفته شده راه به خوبی ماساژ دهید.

برای دستیابی به نتیجه بهتر، شامپوهای ضدشوره سریتا را (PZ یا ۱×۲) بکار ببرید.

موارد منع مصرف :

بکاربردن از این فرآورده در ۳ ماهه نخست بارداری ممنوع بوده و در دوران شیردهی طبق زیر پزشک مشکلی ندارد.

شرایط نگهداری :

در مکان خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات تونیک تقویت کننده و ضد شوره مو سریتا :

اتیل الکل ٪۹۶, گلیسیرین ٪۹۹/۵، عصاره گلایکولی نعنا فلفلی، پیرکتون اولامین، عصاره گلایکولی رزماری، متیل پروپان دیول۴۰ تریپتنول، سالیسیلیک اسید، سالیکس آلبا (ویلون) بارگ اکسترکت، فنوکسی اتانول، کاپریلیل گلایکول، عصاره گلایکولی مریم‌گلی، پیریدوکسین هیدروکلراید، عصاره گلایکولی بابونه، عصاره گلایکولی گزنه، زینک پی سی ای، کلیمبازول، آلفا گلوکان اولیگوساکارید، عصاره دانه شنبلیله، دی سدیم ا.د.ت.ا، رنگ کد ۱۹۱۴۰۰۴۲۰۹۰, آب یونزدا

برند ایرانی سریتا یکی از برند های تخصصی شرکت پارس آزمای طب است که در سال 1383 تاسیس شد و فعالیت خود را حوزه تولید محصولات زیبایی و مراقبت از مو، ابرو و مژه آغاز کرد. این برند ایرانی با رویکردی کاملا علمی و دانش محور به عرصه رقابتی بزرگ با رقبای بین المللی خود گام نهاد.اصول اولیه این برند ایرانی بهره گیری از علم روز دنیا، استفاده از افراد متخصص و وظیفه شناس و رعایت اصل مشتری مداری برای رقابت در عرصه های علمی است. یکی از رویکرد های موثر سریتا حفظ ارتباط نزدیک و صمیمانه با مشتریان است تا از این طریق این برند بتواند با آگاهی کامل از میزان رضایتمندی و نیاز مشتریان، در جهت رشد بیشتر برند و افزایش کیفیت محصولات خود قدم بردارد.سریتا با تولید محصولات زیبایی و تخصصی مناسب آقایان و خانم ها از دل ترکیبات گیاهی و در عین حال با حفظ ارتباط علمی با پزشکان متخصص پوست و مو توانسته است جایگاه خود را در میان سایر برندهای محبوب و معتبر به خوبی تثبیت سازد.

ویژگیهای محصول

وزن 85 گرم
نوع محصول

تونیک

برند

گروه

تقویت کننده مو, ضد شوره و خارش

حجم

60 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس آزمای طب

1 دیدگاه برای تونیک تقویت کننده و ضد شوره مو سریتا (T1) حجم 60 میلی‌لیتر

 1. هانیه

  من یه مدتیه دارم استفاده می کنم شوره سرم خیلی کمتر شده واقعا نتیجه گرفتم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *