شامپو موهای خشک و آسیب دیده سریتا 200 میلی‌لیتر

Cerita Beauty Dry and damaged Hair shampoo 200 ml

ویژگی های شامپو موهای خشک و آسیب دیده سریتا :

  • شامپو تقویت کننده و بازسازی کننده مو
  • جان دادن به موهای آسیب دیده
  • تقویت و تغذیه موهای آسیب دیده در اثر رنگ کردن یا دکلره
  • آب‌رسانی، نرم‌کننده و پیشگیری از گره خوردگی موهای خشک
  • حاوی روغن آرگان، کراتین و جلبک قرمز
  • سرشار از آمینواسیدها
تاریخ انقضا: 1403/02/08

۵۹.۷۶۰ تومان

موجود

موجود

(1 بررسی مشتری)
با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

شامپو موهای خشک و آسیب دیده سریتا

در این محصول از محصولات شامپو از دسته مراقبت مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

موها تنها جنبه زیبایی ندارند بلکه از پوست و بدن نیز پاسداری می‌کنند. گرما و ماده‌های شیمیایی مانند رنگ و دکلره، آلودگی‌های آب و هوا در پیرامون فرد، اتو و سشوار کشیدن، وجود بیماری زمینه‌ای و یا حتا نور مستقیم خورشید و… که گاهی این خشکی مو می‌تواند ارثی باشد، همه از نمداری و رطوبت مو کاسته و آن را خشک و شکننده و نازک می‌کند. و اینها، تنها برخس از علت‌های زیان‌آوری هستند که موها به صورت دائمی در برابر آن ها قرار دارند.

موهای خشک و شکننده همراه با نشانه‌هایی مانند خشکی، تیرگی، موخوره، وز شدن، خارش و… نمایان می‌شوند که موها و پوست سر بدون چربی طبیعی پوست یا سبوم بوده و از درخشندگی آنها کاسته شده است. چنانچه این روند خشکی مو درمان و یا از پیشروی بیشتر آن جلوگیری نشود، می‌تواند پیامدهای بدتری را بدنبال بیاورد. نگهداری درست و خوب از موها شامل داشتن یک رژیم غذایی سالم و مغذی، بکاربردن از فرآورده‌های با کیفیت و مراقبت از مو بر اساس نوع مو، می‌تواند از خشکی و آسیب‌دیدگی مو پیشگیری کند.

شامپو موهای خشک و آسیب دیده سریتا

شامپو موهای خشک و آسیب دیده سریتا

شامپو مناسب موهای خشک و آسیب‌دیده سریتا Cerita بیوتی, حاوی ترکیب‌های گیاهی و اسیدآمینه ها است که به صورت هدفمند در تقویت و مهار ریزش مو اثربخش است. دربردارنده ی روغن آرگان، عصاره چای سبز، جلبک قرمز و کراتین است که نه تنها موها را نرم و براق می‌کند، بلکه باعث بازسازی موهای آسیب‌دیده می‌شود.

روغن آرگان:

یا طلای مایع، به مبارزه با شوره سر کمک میکند. خشکی پوست سر را برطرف‌ می‌کند چون آب‌رسانی قوی است. به مبارزه با موخوره کمک کرده از موها در برابر آسیب‌های پیرامونی فرذ پاسداری می‌کند. به درخشش بیشتر مو افزوده و باعث نرمی آن می‌شود.

کراتین:

به نگهداری از مو در برابر آسیب‌های ساختاری کمک کرده و درخشندگی، صافی و سلامت مو را افزایش می‌دهد. افزودن کراتین به برنامه روزانه مراقبت از مو، موخوره را از بین می‌برد، حالت‌دهی را افزایش می‌دهد، آسیب‌دیدگی را بازسازی می‌کند و به موها را به‌طور چشمگیری نرم‌تر و درخشش باورنکردنی می‌دهد.

جلبک قرمز:

اسیدهای چرب امگا۳ و امگا۶ باعث رشد مو و ضخیم شدن رشته های مو می‌شوند و جلبک های قرمز سرشار از آنها هستند. جلبک قرمز همچنین حاوی ید است و هنگامی که به صورت موضعی بکارگرفته شود قارچ‌ها و باکتری‌های میکروسکوپی که فولیکول های مو را می‌خورند دفع می‌کند که باعث نازک شدن و ریزش مو میشود.

شامپو موهای خشک و آسیب دیده سریتا

شامپو موهای خشک و آسیب دیده سریتا

پانتنول:

یک پروویتامین ب۵ است که به راحتی به ساقه مو می‌چسبد و به براق نشان دادن تارهای مو کمک می‌کند. بجز این، نفوذ خوبی به پوست برای بهبود آب‌رسانی و کاهش خارش و التهاب دارد و آرامبخشی قوی است.

آمینواسیدها:

آمینواسیدهایی مانند آرژنین، آلانین، اسیدآسپارتیک، هیستیدین، ایزولوسین، فنیل‌آلانین و… همه به نمداری و لطیف کردن کوتیکول های خشک مو کمک می‌کنند. کوتیکول بیرونی‌ترین قسمت مو است و نقش مهمی در حفظ نمداری مو دارد. موهای کدر و خشک نشانه آسیب زیاد به کوتیکول و کمبود اسیدهای آمینه در آنها است. اسیدآمینه ها به گردش خون در پوست سر کمک کرده و همین کار باعث سلامت و رشد موها خواهد شد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف شامپو موهای خشک و آسیب دیده سریتا :

شامپو تقویت کننده و بازسازی کننده مو

جان دادن به موهای آسیب دیده

تقویت و تغذیه موهای آسیب دیده در اثر رنگ کردن یا دکلره

آب‌رسانی، نرم‌کننده و پیشگیری از گره خوردگی موهای خشک

حاوی روغن آرگان، کراتین و جلبک قرمز

سرشار از آمینواسیدها

شامپو موهای خشک و آسیب دیده سریتا

شامپو موهای خشک و آسیب دیده سریتا

روش مصرف شامپو موهای خشک و آسیب دیده سریتا :

نخست موها را خیس نموده، مقدار کافی از شامپو را کف سر ریخته و به آرامی با نوک انگشتان خود ماساژ دهید.

پس از ۲ تا ۳ دقیقه‌ موهایتان را آب‌کشی کنید.

شرایط نگهداری شامپو موهای خشک و آسیب دیده سریتا :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در مکان خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

ترکیبات شامپو موهای خشک و آسیب دیده سریتا :

سدیم کوکویل گلوتامات، آمونیوم لورت سولفات، سدیم کوکوآمفو استات، سدیم لوریل اتر سولفات صدفی، دسیل گلوکوزید، سیلیکون کواترنیوم۱۸ و تری دست۶ و تری دست۱۲, پلی کوآنترنیوم۱۱, سدیم پی سی اِی، سدیم لاکتات، آرژنین، آسپارتیک اسید، پی سی اِی، گلایسین، آلانین، سرین، والین، پرولین، ترونین، ایزولوسین، هیستیدین، فنیل آلانین، پانتنول، پلی کوآنتریوم۶، بنزوفنون۴, عصاره چای سبز، پی ای جی۳۰ کاستراویل، سیلیبوم ماریانوم فروت اکسترکت، کراتین هیدرولیز شده، روغن آرگان، گلیسیرین، پورفیرا آمبیلیکالیس اکسترکت، کاسالپینیا اسپینوسا گام، استایرن أکریلیتد کو پلیمر، آکریلات/ سی۱۰_۳۰ آلکیل آکریلات کراس پلیمر، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، اسید لاکتیک، پی ای جی ۷ ام، دی سدیم ا.د.ت.ا، کاپریلیل/ کاپریل گلوکزاید و پلی گلیسیریل۳ کوکوات و پلی گلیسیریل۱۰ لورت و اسیدسیتریک، ۵ کلرو ۲ متیل ۴ ایزوتیازولین۳ وان و ۲ متیل ۴ ایزوتیازولین۳ وان ٪۱/۵ پروپیلن گلایکول، رنگ کد ۷۷۴۹۱, آب یونزدا

برند ایرانی سریتا یکی از برند های تخصصی شرکت پارس آزمای طب است که در سال 1383 تاسیس شد و فعالیت خود را حوزه تولید محصولات زیبایی و مراقبت از مو، ابرو و مژه آغاز کرد. این برند ایرانی با رویکردی کاملا علمی و دانش محور به عرصه رقابتی بزرگ با رقبای بین المللی خود گام نهاد.اصول اولیه این برند ایرانی بهره گیری از علم روز دنیا، استفاده از افراد متخصص و وظیفه شناس و رعایت اصل مشتری مداری برای رقابت در عرصه های علمی است. یکی از رویکرد های موثر سریتا حفظ ارتباط نزدیک و صمیمانه با مشتریان است تا از این طریق این برند بتواند با آگاهی کامل از میزان رضایتمندی و نیاز مشتریان، در جهت رشد بیشتر برند و افزایش کیفیت محصولات خود قدم بردارد.سریتا با تولید محصولات زیبایی و تخصصی مناسب آقایان و خانم ها از دل ترکیبات گیاهی و در عین حال با حفظ ارتباط علمی با پزشکان متخصص پوست و مو توانسته است جایگاه خود را در میان سایر برندهای محبوب و معتبر به خوبی تثبیت سازد.

ویژگیهای محصول

وزن 240 گرم
نوع محصول

شامپو

برند

گروه

موهای خشک و آسیب دیده

حجم

200 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس آزمای طب

1 دیدگاه برای شامپو موهای خشک و آسیب دیده سریتا 200 میلی‌لیتر

  1. تارا

    واسه موی خشک و دمیج خوبه نرم میکنه مو رو

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *