قطره لیپوزوفر بنیان سلامت کسری 60 میلی‌لیتری

BSK Liposofer Twin (Liposomal Iron) 7mg Oral Drops 60ml

ویژگی‌های قطره آهن تویین لیپوزوفر بنیان سلامت کسری

  • تامین آهن مورد نیاز بدن نوزادان و کودکان
  • حاوی ۷ میلی‌گرم آهن به شکل لیپوزومال
  • کمک به پیشگیری از کم‌خونی ناشی از کمبود آهن
  • افزایش انرژی و کاهش ضعف و خستگی
  • جذب در روده و بدون عوارض گوارشی
  • بدون طعم ناخوشایند فلز و بدون تغییر رنگ دندان‌
  • دارای طعم تافی
  • حاوی دو قطره‌ی ۳۰ میلی‌لیتری خوراکی به همراه یک عدد قطره‌چکان درجه‌بندی شده

168.000 تومان

موجود

موجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قطره لیپوزوفر بنیان سلامت کسری

در این محصول از محصولات دسته آهن و کم خونی کودکان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

قطره آهن تویین لیپوزوفر بنیان سلامت کسری، حاوی مقدار کافی آهن مورد نیاز نوزادان و کودکان است تا در پیشگیری و کمک به برطرف‌ نمودن کم‌خونی ناشی از کمبود آهن کاربرد داشته باشد. این فرآورده در یک بسته‌بندی دو عددی از قطره‌ی آهن بهمراه یک قطره چکان می‌باشد و رویهم رفته 60 میلی‌لیتر حجم دارد.

در کشور‌های در حال توسعه، کمبود آهن بین کودکان و نوزادان تا سن ۳ سالگی شیوع فراوانی دارد. آهن یک ماده‌ی معدنی ضروری است که انسان از راه خوردن غذا و یا یک رژیم غذایی سالم می‌تواند آن را دریافت کند. آهن به ساخت هموگلوبین در گلبول‌های قرمز خون کمک می‌کند و به افزایش‌ خون‌سازی، اکسیژن‌رسانی به تمام سلول‌های بدن و برآیند آن تولید انرژی یاری‌رسان است.

درست است که آهن برای تمام افراد در هر سنی لازم و ضروری است ولی کودکان به دلیل اینکه در حال رشد جسمی و ذهنی هستند، بدان نیازمندند و ممکن است در صورت عدم رسیدگی به کم‌خونی ناشی از فقر آهن، دچار مشکلاتی شوند که دیگر نتوان آن‌ها را جبران نمود.

خستگی و ضعف بدنی، پوست رنگ پریده، بی‌حالی، گرایش به خوردن گِل یا یخ، سرگیجه، عدم رشد کافی جسمی، کم‌اشتهایی، عدم تمرکز جسمی و ذهنی، گوشه‌گیری و … همه می‌توانند نشانه‌هایی از کم‌خونی ناشی از فقر آهن در کودکان و نیز بزرگسالان باشد.

خوشبختانه، با وجود مکمل‌های حاوی آهن و ویژه‌ی کودکان، می‌توان به تامین روزانه‌ی آهن مورد نیاز بچه‌ها در شرایطی خاص و زیر نظر پزشک پرداخت تا سلامت عمومی بدن آن‌ها را تقویت نمود.

ویژگی‌های قطره لیپوزوفر بنیان سلامت کسری 60 میلی‌لیتری BSK Liposofer Twin (Liposomal Iron) 7mg Oral Drops 60ml، حاوی ۷ میلی‌گرم آهن به شکل لیپوزومال است تا نه تنها به فراهم ساختن آهن مورد نیاز بدن نوزادان و کودکان کمک کننده باشد، بلکه در کمک به پیشگیری از کم‌خونی ناشی از کمبود آهن و افزایش انرژی و کاهش ضعف و خستگی کودکان سودمند خواهد بود‌.

قطره آهن تویین لیپوزوفر بنیان سلامت کسری، که به شکل لیپوزومال است، جذب آهن در روده انجام می‌شود که بدون عوارض گوارشی خواهد بود و طعم ناخوشایند فلز نمی‌دهد و همچنین رنگ دندان‌ها را سیاه نمی‌کند. این فرآورده حاوی دو قطره‌ی ۳۰ میلی‌لیتری خوراکی به همراه یک عدد قطره‌چکان درجه‌بندی شده است که رویهم ۶۰ میلی‌لیتر قطره‌ی آهن می‌باشد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف قطره لیپوزوفر بنیان سلامت کسری:

تامین نیاز روزانه‌ی نوزادان و کودکان. پیشگیری از فقر آهن و کم‌خونی ناشی از کمبود آهن.

روش مصرف قطره لیپوزوفر بنیان سلامت کسری:

پیش از هربار مصرف شیشه را بخوبی تکان دهید.

میزان مصرف‌ روزانه یک میلی‌لیتر ( برابر با ۷ میلی‌گرم آهن) از محلول به صورت خوراکی یا طبق دستور پزشک معالج میل شود.

هشدار مصرف قطره لیپوزوفر بنیان سلامت کسری:

برای اطمینان از مصرف صحیح و به اندازه، از قطره چکان درون جعبه که درجه‌بندی شده است، استفاده نمایید.

کسانیکه میزان کافی آب آهن را در بدن خود دارند، نباید آهن را به صورت دائم مصرف‌ نمایند.

موارد منع مصرف:

در صورت ابتلا به هموکروماتوزیس، هموسیدروزیس، کم‌خونی همولیتیک و یا در صورت پیشینه‌ی حساسیت به ترکیبات به کار رفته در این فرآورده، از مصرف آن خودداری کنید.

در نوزادان نارس با سطح پایین ویتامین ای E، زبر نظر پزشک و با احتیاط مصرف شود.

عوارض جانبی:

این فرآورده به دلیل اینکه یون‌های آهن درون ساختار لیپوزومی حبس شده‌اند و در تماس مستقیم با مخاط دستگاه گوارش قرار نمی‌گیرند، عوارض جانبی معمولی دیگر قطره‌های آهن را ندارد، ولی مصرف طولانی‌مدت آهن به دوز بالا می‌تواند به مسمومیت آهن در افراد شود.

تداخل دارویی:

به وارون دیگر فرآورده‌های آهن، این فرآورده به دلیل شکل آهن به صورت لیپوزومال و غیر یونی بودن، با داروهای همچون، آنتی اسیدها، مهارکننده‌های H۲ و مهارکننده‌های پمپ پروتون تداخل ندارد و فاصله‌ی مصرف‌ حداقل ۲ ساعته را نیاز ندارد. آهن در شکل لیپوزومال با غذا تداخل کمتری ایجاد می‌کند و همچنین می‌توان آن را با فرآورده‌ای لبنی مصرف نمود.

شرایط نگهداری:

مصرف آهن به صورت اتفاقی و یا بیش از حد، می‌تواند برای کودکان ایجاد مسمومیت نماید، بنابراین فرآورده باید دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در دمای کمتر از ۲۵ درجه‌ی سانتی‌گراد به دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری شود.

ترکیبات قطره لیپوزوفر بنیان سلامت کسری:

مواد جانبی شامل؛ صمغ زانتان، بنزوات سدیم، متابیسولفیت، گلوکز، سوکرالوز، سوربات پتاسیم، طعم‌دهنده‌ی تافی.

                                                         جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
آهن لیپوزومال۷ میلی‌گرم‌**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت بنیان سلامت کسری ( دانش بنیان ) از شرکت های خانواده زیست تخمیر است که از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را به عنوان یک شرکت استارت آپ در مرکز رشد دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز نموده است. محققین این شرکت تاکنون موفق به فرمولاسیون چندین فرآورده مورد نیاز بیماران دیابتی، ورزشکاران، کودکان و هم چنین فرآورده های سلامت محور گردیده که تمامی این فرآورده ها پس از طی مراحل قانونی پروانه تولیدی از سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت را کسب نموده است و خوشبختانه محصولات این شرکت در بازده زمانی کوتاهی پس از ورود به بازار اعتماد جامعه پزشکی، بیماران و مصرف کنندگان را بدست آورده است. هدف ما در شرکت بنیان سلامت کسری به تولید رساندن کیفی فرآورده های وارداتی است؛ تا باشد که کمکی هرچند اندک به افزایش دسترسی عموم مردم به داروها و مکمل های مورد نیاز کرده باشیم و با جایگزین کردن داروهای تولیدی بجای داروهای وارداتی کمکی نیز به ایجاد اشتغال برای مردم عزیزمان باشیم.

ویژگیهای محصول

وزن

173 گرم

نوع محصول

قطره

گروه

آهن

نوع محفظه

بطری شیشه ای قطره چکان دار

حجم

60 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

زیست تخمیر

برند

بنیان سلامت کسری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قطره لیپوزوفر بنیان سلامت کسری 60 میلی‌لیتری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *