سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا 120 میل

Booysa Exfoliant Scalp Scrub Serum 120 ML

ویژگی‌های سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا:

  • از بین برنده لایه های مرده پوست
  • تنظیم چربی کف سر
  • رفع پوسته و شوره کف سر
  • رفع حساسیت و خارش کف سر
  • حاوی لاکتیک اسید و سالیسیلیک اسید
  • فرمولاسیون فرانسه

قیمت اصلی ۲۹۱.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۴۱.۵۳۰ تومان است.

فقط 1 عدد در انبار موجود است

فقط 1 عدد در انبار موجود است

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا

در این محصول از محصولات سرم و کرم مو از دسته مراقبت مو و اسکراب از دسته بندی اسکراب، ماسک و لایه بردار از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا، از بین برنده لایه های مرده پوست کف سر و موثر در رفع پوسته و شوره، حساسیت و خارش کف سر و همچنین تنظیم کننده چربی کف سر می باشد. این سرم اسکراب حاوی مواد آنتی باکتریال و ضدعفونی کننده و مواد موثری چون لاکتیک اسید و سالیسیلیک اسید و فرمولاسیون فرانسه است که برای انواع مو مناسب است.

اسید سالیسیلیک (Salicylic Acid) فرموله شده در این محصول، مانند یک لایه بردار ملایم بر روی پوست سر اثر کرده و با خواص لایه برداری خود، شوره سر را درمان کرده و از بازگشت آن جلوگیری می کند. عملکرد اسید سالیسیلیک با انحلال ماده چسباننده بین سلولی باعث تسریع پوسته ریزی و سست شدن لایه کراتین می‌شود. هم چنین دارای اثرات ضعیف ضدعفونی کننده نیز می‌باشد.

سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا

سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا

اسید سالیسیلیک همچنین یک داروی طبیعی جهت درمان آکنه است که علاوه بر جلوگیری از بروز آکنه بر روی پوست، خود حاوی ترکیباتی است که اثرات لایه برداری ملایم جهت از بین بردن جوش های قبلی و ضد باکتریایی جهت جلوگیری از بروز جوش های جدید و ضد التهابی جهت جلوگیری از ایجاد خارش و قرمزی پوست دارد.

اسید سالیسیلیک به عنوان یک اسید آلی بی رنگ و بو شناخته می شود که محلول در چربی است و به راحتی به لایه های عمیق و منافذ پوست نفوذ کرده و چربی ها و آلودگی ها را در این نواحی پوست از بین می برد و از بروز آکنه های جدید جلوگیری می شود. از طرفی این ماده با خاصیت لایه برداری طبیعی و ملایمی که دارد، سلولهای فرسوده و مرده پوست را نابود می کند و با تحریک گردش خون در سلولهای پوستی، بافت پوست را نرم تر می کند و پوستی سالم و شاداب به شما می بخشد.

اسید سالیسیلیک در درمان زگیل‌های کف دست و کف پا نیز کاربرد زیادی دارد (محلول اسید سالیسیلیک کامپاند کوردیون). هر چه درصد غلظت این اسید بیشتر باشد اثربخشی آن نیز بیشتر خواهد بود و البته عوارض احتمالی آن نظیر التهاب و سوختگی و بعضا سوزش پوست نیز بیشتر می‌شود.

سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا

سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا

اسید لاکتیک (Lactic Acid) آلفا هیدروکسی اسید (AHA) ملایم و آبرسان است که موجب لایه برداری، از بین بردن منافذ و روشن شدن پوست می شود. اسید لاکتیک یکی از موادی است که ریشه طبیعی دارد و پوست را به صورت موثری لایه برداری می‌کند بدون آن که اثری منفی روی آن داشته باشد. اسید لاکتیک یکی از اسیدهای آلفاهیدروکسی یافت شده در شیر ترش شده است. این ماده باعث نرم شدن و درخشان شدن و متعادل شدن PH پوست سر شده و به آرامی سلول‌های مرده پوست را از سطح آن می‌زداید و پوست را جوان و شاداب می‌سازد.

اسید لاکتیک با تحریک لایه‌های زیرین پوست به ترشح کلاژن موجب درخشان‌تر و جوان‌تر شدن پوست می‌شود. این ماده همچنین کمک می‌کند تا فاکتورهای آبرسانی پوست فعال شوند که علاوه بر اثر لایه برداری، برای پوست‌های خشک و حساس بسیار مفید است و این نوع پوست ها را نرم و مرطوب و شفاف می کند. این ماده همچنین به واسطه لایه برداری موجب کمرنگ شده لکها و روشن سازی پوست می شود.

سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا

سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا

ﺳﺎﻟﯿﺴﯿﻠﯿﮏ اﺳﯿﺪ و ﻻﮐﺘﯿﮏ اﺳﯿﺪ ﻣﻮﺟﻮد در اﯾﻦ ﻣﺤﺼﻮل ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻣﯽ اﻧﻮاع ﺷﻮره و ﭘﻮﺳﺘﻪ ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ و ریشه ﻣﻮ را ﺳﻼﻣﺖ ﻧﮕﻪ داﺷﺘﻪ و ﺑﻪ اﮐﺴﯿﺰن رﺳﺎﻧﯽ ریشه ﻣﻮ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ. اﯾﺠﺎد ﮔﺮدش ﺧﻮن ﺑﻬﺘﺮ و اﮐﺴﯿﮋن رﺳﺎﻧﯽ ﺑﺎﻋﺖ ﺗﻘﻮﯾﺖ و ﺑﻬﺒﻮد ﺳﻼﻣﺖ ﻣﻮ ﻣﯽ ﮔﺮدد رﻓﻊ ﻗﺮﻣﺰی و ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ را در ﮐﻒ ﺳﺮ ﺑﻪ اﻧﺠﺎم ﻣﯽ رﺳﺎﻧﻨﺪ. ﻋﺼﺎره ﻃﺒﯿﻌﯽ ﺳﺎﻟﯿﮑﺲ ﻧﯿﺰ در کنار این ترکیبات قوی، ﺑﻪ عنوان یک ﺿﺪ ﺑﺎﮐﺘﺮی و ﺿﺪ ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ و ﺧﺎرش و ﺗﻘﻮﯾﺖ اﺳﮑﺎﻟﭗ ﻋﻤﻞ ﻣﯽ‌کند و ویتامین B5 نیز وﻇﯿﻔﻪ آﺑﺮﺳﺎﻧﯽ و ﺗﻨﻈﯿﻢ رﻃﻮﯾﺖ اﺳﮑﺎﻟﭗ را ﺑﺮﻋﻬﺪه داﺷﺘﻪ و از ﻗﺮﻣﺰی اﺳﮑﺎﻟﭗ جلوگیری می کند.

موارد مصرف سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا:

از بین برنده لایه های مرده پوست، تنظیم چربی کف سر، رفع پوسته و شوره کف سر، رفع حساسیت و خارش کف سر

روش مصرف سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا:

کف سر را حداقل 10 دقیقه قبل از حمام با مقدار مناسبی از این سرم ماساژ دهید.

هشدار مصرف سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا:

درصورت بروز حساسیت از استفاده مجدد این محصول اجتناب کنید.

از برخورد این سرم اسکراب با زخم باز، درون چشم و ناحیه مخاطی خودداری کنید.

ترکیبات سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا:

آب دیونیزه، عصاره سالیکس، لاکتیک اسید، پی ای جی 40، سالیسیلیک اسید، ویتامین B5، پروپیلن گلیکول، پلی کواترنیوم 10، فنوکسی اتانول، فرگرنس.

لابراتور بویسا در سال ۱۳۹۸ با باور به توانایی تولید محصولات آرایشی و بهداشتی ایرانی تأسیس شده است. پس از ماه ها تحقیقات آزمایشگاهی و میدانی متنوع با استفاده از محققان متعدد خارجی و طی فرایندهای پیچیده و حرفه ای و بهره مندی از جدیدترین مواد اولیه در ترکیبی انحصاری تحت مالکیت معنوی این شرکت ضمن توجه کافی به فرایندهای آسیب زا به مو و پوست، حذف مواد دارای سولفات و عدم استفاده از ترکیبات دارای پارابن را در دستور کار قرار داده و با استفاده از مواد تخصصی وارداتی بسیار معتبر و ترکیب فناورانه نسبت به تهیه محصولی فوق العاده اقدام نموده ایم و محصولات خود را به بازار عرضه کرده ایم. ما بر آنیم زیبایی و اعتماد به نفس را در مشتریان خود بحد اعلا متبلور بنماییم و همواره خود را متعهد به ادای احترام به مشتری، قدردانی از مشتری و نیز برآورده سازی نیازهای حال و آینده مشتریان خود می دانیم.

ویژگیهای محصول

وزن 161 گرم
نوع محصول

سرم

گروه

اسکراب

جنسیت مصرف

عمومی

حجم

120 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری اسپری دار

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

دریاشایگان

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سرم لایه بردار اسکالپ و اسکراب کف سر بویسا 120 میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *