سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا 120 میل

Booysa Growth Stimulating Anti Hair Loss Caffeine Serum 120 Ml

ویژگی‌های سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا:

  • ضد ریزش و محرک رشد مو
  • حاوی ماده موثره کافئین
  • تقویت کننده قوی ریشه مو
  • افزایش سرعت رشد مو و ضخامت تارهای مو
  • تقویت موهای تضعیف شده
  • ایجاد ﻻﯾﻪ ﻣﺤﺎﻓﻆ جهت ﺟﻠﻮﮔﯿﺮی از دﻓﻊ رﻃﻮﺑﺖ ﻣﻮ
  • مناسب برای انواع مو آقایان و خانم ها

۲۵۴.۸۱۰ تومان

فقط 1 عدد در انبار موجود است

فقط 1 عدد در انبار موجود است

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا

در این محصول از سری محصولات سرم مو و ضد ریزش مو سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا، با داشتن ترکیب موثره کافئین، ضد ریزش و محرک رشد مو است. به علاوه، اﯾﻦ ﻣﺤﺼﻮل متشکل از ﻋﺼﺎره‌ﻫﺎی ﻃﺒﯿﻌﯽ و ﻗﻮی ﻣﻮﺛﺮ در ﺟﻠﻮﮔﯿﺮی از ریزش ﻣﻮ و تحریک اﺳﮑﺎﻟﭗ برای رﺷﺪ ﻣﺠﺪد ﻣﻮ است که ریشه موهای سست و ضعیف شده را تقویت نموده و موجب افزایش استحکام و ضخامت تارهای مو می‌شود. این سرم همچنین رطوبت رسان به مو بوده و با ایجاد ﻻﯾﻪ ﻣﺤﺎﻓﻆ، از دﻓﻊ رﻃﻮﺑﺖ ﻣﻮ جلوگیری می‌کند. این فرآورده تقویتی مو فرمولاسیون در فرانسه است و مناسب برای انواع مو خانم‌ها و آقایان می‌باشد.

سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا

سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا

چه موقع می توان گفت دچار ریزش مو شده اید؟

به طور کلی، به صورت روزانه شما تعداد زیادی از تارهای مویتان را از دست می دهید و این امر کاملا طبیعی است زیرا که موهای سالم تر جایگزین آنها خواهند شد. اما گاهی می گوییم افراد دچار ریزش مو می شوند.

الگوی ریزش در افراد مختلف متفاوت است. عموما اگر تعداد ریزش موی سر شما، بیشتر از تعداد طبیعی ریزش مو به صورت روزانه باشد یعنی شما دچار ریزش مو شده اید. هر چقدر نسبت تعداد موهای ریخته شده به موهای درآمده بیشتر شود، ریزش موی شما شدیدتر است، گاهی حتی منجر به طاسی نیز می گردد. همچنین با وجود همه تفاوت هایی که بین انسان ها وجود دارد، با گذشت زمان موی انسان تحت تاثیر عوامل مختلف، آسیب دیده و یا از بین رفته و حتی ممکن است پیاز مو هم از بین برود.

کافئین موجود در فرآورده:

اصلی ترین ماده به کار رفته در این سرم مو، کافئین است که دارای خواص فوق العاده ای برای مو می باشد. کافئین گردش خون در سطح کف و پوست سر را بهبود بخشیده و باعث افزایش خون و انرژی رسانی به فولیکول های مو می شود و این می تواند محرکی برای رشد مجدد فولیکول ها باشد و بدین ترتیب رشد موها را افزایش می‌دهد.

سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا

سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا

به محض برخورد سرم با پوست سر، کافئین از غلاف مو به سمت ریشه ها حرکت کرده و خیلی سریع جذب ریشه موها می شود. و با ترکیبات موثر موجود در خود ریشه مو را تقویت و مستحکم ساخته و دوره حیات آن را افزایش می دهد. کافئین موثر در گیرنده‌های DHT فولیکول مو و دارای اثرات افزایش جریان خون مویرگی است که محرک موها و پوست سر برای رشد مجدد مو است. همچنین حالت‌پذیری بهتری به موها بخشیده و مانع از آسیب رسیدن به مو می‌شود.

کافئین علاوه بر ریشه موها به همه نواحی پوست سر نفوذ می کند و با ممانعت از تاثیر مخرب هورمون تستسترون و انرژی رسانی مناسب، جلوی ریزش موی ارثی را نیز می تواند بگیرد. به علاوه وجود این ماده در ترکیبات این سرم می تواند اثر سایر مواد موجود در فرآوده را افزایش دهد.

طبق مطالعات اخیر انجام شده، کافئین در درمان آلوپسی آندروژنتیک نقش موثر دارد. مکانیسم عمل کافئین، مهار و کنترل آنزیم فسفودی استراز است و باعث کاهش تضعیف فولیکول و نازک شدن مو ناشی از DHT می شود. همچنین کافئین سطح cAMP در سلول ها را افزایش داده و در نتیجه با تحریک متابولیسم سلولی، موجب افزایش تکثیر سلولی می گردد. کافئین رشد مو را ترمیم و موها را نرم تر و براق تر می کند. (تاثیر کافئین در رشد مو)

سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا

سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا

ویتامین B5 در سرم ضد ریزش بویسا:

ویتامین B5 با نفوذ در ساقه مو موجب قوی و مستحکم شدن تارهای مو شده و رطوبت مورد نیاز آن را فراهم می سازد. این ویتامین محافظ خوبی برای موهاست که از تخریب لایه خارجی مو و خشکی و شکنندکی آن جلوگیری می کند. ویتامین ب5 راه حل مناسبی برای درمان ریزش مو است. در واقع موها بدون ویتامین ب5 قادر به تغذیه کافی نیستند. این ویتامین با متابولیزه کردن مواد مغذی موها و افزایش خون رسانی به ریشه آن ها، رشد و مقاومت آن ها را پشتیبانی خواهد کرد. با استفاده از محصولات حاوی ویتامین ب5 می توانید به راحتی ریزش مو را رفع و موهای خود را تقویت کنید.

موارد مصرف سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا:

ضد ریزش و محرک رشد مو

روش مصرف سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا:

قبل از مصرف سرم را تکان دهید. هر شب با استفاده از اسپری مقدار کافی از سرم را کف سر ریخته و با نوک انگشتان ماساژ دهید. کف سر را حداقل 10 دقیقه قبل از حمام با مقدار مناسبی از این سرم ماساژ دهید.

زﻣﺎن ﻣﺼﺮف اﯾﻦ ﻣﺤﺼﻮل ﺷﺐ ﻫﻨﮕﺎم ﺑﻮده و ﻣﯽ ﺑﺎﯾﺴﺖ ﺑﻪ ﻃﻮر ﻣﺪاوم و ﻫﺮ ﺷﺐ ﺑﻪ ﻣﺪت ﺳﻪ ﻣﺎه اﺳﺘﻔﺎده ﮔﺮدد.

هشدار مصرف سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا:

درصورت بروز حساسیت از استفاده مجدد این محصول اجتناب کنید.

از برخورد این سرم ضد ریزش با زخم باز، درون چشم و ناحیه مخاطی خودداری کنید.

ترکیبات سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا:

آب دیونیزه، اتانول، پروپیلن گلیکول، گلیسیرین، کافئین، ویتامین B5، آناگین، عصاره های طبیعی، سدیم لاکتات، سدیم پی سی ای، پرودیو 500، فنوکسی اتانول، رایحه.

لابراتور بویسا در سال ۱۳۹۸ با باور به توانایی تولید محصولات آرایشی و بهداشتی ایرانی تأسیس شده است. پس از ماه ها تحقیقات آزمایشگاهی و میدانی متنوع با استفاده از محققان متعدد خارجی و طی فرایندهای پیچیده و حرفه ای و بهره مندی از جدیدترین مواد اولیه در ترکیبی انحصاری تحت مالکیت معنوی این شرکت ضمن توجه کافی به فرایندهای آسیب زا به مو و پوست، حذف مواد دارای سولفات و عدم استفاده از ترکیبات دارای پارابن را در دستور کار قرار داده و با استفاده از مواد تخصصی وارداتی بسیار معتبر و ترکیب فناورانه نسبت به تهیه محصولی فوق العاده اقدام نموده ایم و محصولات خود را به بازار عرضه کرده ایم. ما بر آنیم زیبایی و اعتماد به نفس را در مشتریان خود بحد اعلا متبلور بنماییم و همواره خود را متعهد به ادای احترام به مشتری، قدردانی از مشتری و نیز برآورده سازی نیازهای حال و آینده مشتریان خود می دانیم.

ویژگیهای محصول

وزن 152 گرم
نوع محصول

سرم

گروه

ضد ریزش و تقویتی

جنسیت مصرف

عمومی

حجم

120 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری اسپری دار

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

دریاشایگان

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سرم ضد ریزش مو کافئین بویسا 120 میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *