کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 بايومارين 50 میلی‌ لیتر

Bio Marine Aqua Sun Ultra Hydrating SPF50+ Invisible Sunscreen Cream 50 Ml

ویژگی‌های کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 بايومارين:

 • محافظت بالا از پوست در برابر پرتوها‌ی مضر نور خورشید
 • رطوبت‌رسان پوست
 • مناسب پوست‌های خشک، دهیدراته و نرمال
 • حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی، اسید هیالورونیک، اوره، روغن دانه‌ی انگور، ژل آلوئه‌ورا، ویتامین ای E، پانتنول
 • دارای خواص آنتی‌اکسیدانی
 • تأمین رطوبت مورد نیاز پوست و جلوگیری از خشکی آن
 • خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد و ضد آلودگی‌های محیطی
 • کاهش احساس خشکی و کشیدگی پوست
 • افزایش لطافت و نرمی پوست
 • دارای قابلیت جذب سریع
 • بدون ایجاد چربی بر روی پوست
 • مقاوم در برابر تعریق و شست‌وشو

۳۴۴.۰۰۰ تومان

فقط 1 عدد در انبار موجود است

فقط 1 عدد در انبار موجود است

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 بايومارين

در این محصول از محصولات ضد آفتاب صورت سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 بايومارين، دربردارنده‌ی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات مغذی، آب‌رسان، ویژه و هدفمندی است که در کمک به محافظت بالا و طولانی‌مدت از پوست صورت در برابر پرتوهای آسیب‌رسان نور خورشید و رطوبت‌رسانی عمیق به پوست و کمک به رفع خشکی پوست کاربرد دارد. این فرآورده در برابر تعریق و شست‌وشو مقاوم بوده و مناسب پوست‌های خشک، دهیدراته و نرمال می‌باشد.

تابش‌های فرابنفش نور خورشید شامل؛ گستره‌ای از امواج الکترومغناطیسی با طول موج‌های ۲۰۰ تا ۴۰۰ نانومتر بوده و به سه دسته‌ی UVA ، UVB و UVC تقسیم می شود. در حدود ۹۵ درصد از تابش‌های فرابنفش نور خورشید UVA و درصد کمی از آن را UVB تشکیل داده است. تابش‌های UVC به طور کامل توسط لایه‌ی اوزون جذب می‌گردند.

کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 بايومارين

Bio Marine Ultra Hydrating SPF50 Invisible Sunscreen Cream

از آسیب‌ها و عوارض پوستی ناشی از تابش پرتوهای فرابنفش نور خورشید می‌توان به بیماری‌های حساس به نور آفتاب، خشکی و کم‌آبی پوست، ایجاد لکه‌های پوستی، ضخیم شدن لایه‌ی شاخی پوست، کاهش الاستیسیته و استحکام پوست و عوارض مزمن پیری پوست ناشی از آفتاب، ایجاد انواع سرطان‌های پوستی اشاره کرد. خشکی و دهیدراتاسیون پوست از شایع‌ترین عوارض ناشی از مواجهه با پرتوهای زیان‌بار نور خورشید می‌گردد. در حالت طبیعی بین تبخیر نامحسوس پوستی و جایگزینی رطوبت، تعادل مناسبی وجود دارد. عواملی که این تعادل را برهم می‌زنند و یا در آن اختلال ایجاد می‌نمایند، منجر به بروز خشکی، کم‌آبی و دهیدراتاسیون پوست می‌گردند.

استفاده از فرآورده‌های ضد آفتاب حاوی عوامل رطوبت‌رسان کارآمد و موثر جهت ترمیم و تخفیف علائم ناشی از خشکی پوست اجتناب ناپذیر خواهد بود. با این روش علاوه بر محافظت به پوست در برابر پرتوهای فرابنفش نور خورشید، با افزایش رطوبت و آب‌رسانی به سلول‌های لایه‌ی شاخی پوست، لطافت و شادابی، الاستیسته و انعطاف‌پذیری پوست افزایش می‌یابد.

کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 بايومارين

Bio Marine Ultra Hydrating SPF50 Invisible Sunscreen Cream

کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 آکوا سان بايو مارين Bio Marine Aqua Sun SPF50+ Ultra Hydrating Cream؛ حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات موثر می‌باشد که با اثر حفاظتی طولانی مدت در برابر پرتوهای فرابنفش نور خورشید و افزایش رطوبت‌رسانی و هیدراتاسیون قوی و عمقی جهت رفع احساس خشکی و کشیدگی پوست‌های خشک، کم‌آب و دهیدراته فرموله و تولید شده است.

کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 بايومارين، با بهره‌گیری هم‌زمان از مواد حیات‌بخش و آرامش‌بخش با منشاء دریایی و کمپلکس مرطوب‌کننده‌ی کارآمد، علاوه بر محافظت بالا از پوست در برابر اثرات زیان‌بار نور خورشید و پیشگیری از ایجاد لک‌ها و تیرگی‌های پوستی ناشی از تابش نور خورشید و افزایش سن، سبب تامین رطوبت مورد نیاز پوست و افزایش نرمی، لطافت و طراوت آن گردیده و به رفع احساس کشیدگی و خشکی ناشی از کمبود آب کمک شایانی می‌نماید.

ترکیب Oligogeline در کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بايو مارين:

حاوی عصاره‌ی خزه‌ی ایرلندی (Carrageenan Extract) بوده و با دارا بودن از عناصر معدنی از قبیل؛ روی مس، منگنز، آهن و میزان بالایی کلسیم از راه سنتر پروتئین‌ها، سبب محافظت از اجزای سلولی در برابر آسیب‌ها و استرس‌های محیطی و حفظ رطوبت پوست می‌گردد و به جلوگیری از بخار شدن رطوبت پوست کمک می‌کند.

ترکیب Bioplasma در کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بايو مارين:

حاوی عصاره‌ی پلانکتون می‌باشد و با دارا بودن از قابلیت اکسیژن‌رسانی، به افزایش امکان تنفس سلولی، پالایش و متعادل‌سازی پوست می‌پردازد و به رفع چین و چروک‌های ناشی از استرس کمک می‌نماید. این ترکیب هم‌چنین به عنوان یک مرطوب‌کننده‌ی کار‌آمد، باعث‌ تأمین رطوبت مورد نیاز پوست و طراوت و جوانی آن می‌شود.

ترکیب اوره (Urea) در کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بايو مارين:

در ساختار طبیعی پوست و به عنوان یکی از سه عامل اصلی مرطوب‌کننده‌ی پوست (NMF) می‌باشد. این ماده سبب حفظ آب بین سلول‌های پوستی گردیده و با اثرات کراتولیتیکی خود، نرم شدن لایه‌ی شاخی و جدا شدن آسان آن از پوست را موجب می‌شود. اثرات ضد خارش این ماده از ایجاد حساسیت‌های پوستی جلوگیری می‌نماید.

ترکیب (Sodium PCA) در کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بايو مارين:

نمک سدیم (Pyroglutamic Acid)، از اسید آمینه‌های طبیعی موجود در بسیاری از پروتئین‌های بدن اسا که قدرت جذب و نفوذپذیری بالایی دارد و جزوی از عوامل طبیعی مرطوب‌کننده‌ی پوست (NMF) به شمار می‌آید. سدیم پی سی آ به حفظ رطوبت لایه‌ی شاخی پوست کمک می‌نماید و از هدررفت تبخیر آب پیش‌گیری‌ می‌کند و در افزایش نرمی پوست کمک‌کننده خواهد بود.

کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 بايومارين

Bio Marine Ultra Hydrating SPF50 Invisible Sunscreen Cream

ترکیب اسید هیالورونیک (Hyaluronic Acid) در کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بايو مارين:

این ماده به صورت خاص و طبیعی درون بدن مانند؛ مفاصل، ماتریکس بین‌ سلولی پوست و … یافت می‌شود و آب‌رسانی قوی بوده که می‌تواند چندین برابر‌ حجم خود را آب جذب نماید و این به نگهداری رطوبت‌ پوست در طولانی‌مدت کمک می‌نماید و از خشک شدن پوست جلوگیری کرده و دارای اثرات ضد پیری است و نرم شدن پوست را در برنامه‌ی خود دارد.

ترکیب روغن دانه‌ی انگور (Grape Seed Oil) در کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بايو مارين:

این روغن حاوی مواد مغذی، آب‌رسان و سرشار از آنتی‌اکسیدان می‌باشد که رطوبت پوست را تنظیم نموده و باعث افزایش استحكام غشاء سلول و در نتیجه حفظ ساختار طبیعی سلول‌های بافت پوششی (Epithelium ) و سلول‌های عصبی خواهدشد. و کارکرد رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان را خنثی می‌کند و دارای ویژگی‌های ضد چروک پوست است.

ترکیب ژل آلوئه‌ورا (Aloe Vera Gel) در کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بايو مارين:

مرطوب‌کننده، و نرم‌کننده، ضد باکتری و خنک‌کننده است که می‌تواند باعث‌ تسکین التهابات پوست شود و خشکی آن را برطرف‌ نماید و به بازساز‌ی انواع زخم‌ها مانند؛ سوختگی و بریدگی‌ها و‌ کبودی‌ها کمک می‌کند.

ترکیب ویتامین E و پانتنول در کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بايو مارين:

ویتامین ای دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی است و مرطوب‌کننده بوده که هم در مبارزه‌ و‌ خنثی‌سازی تأثیرات رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان کمک می‌کند و باعث‌ بازساز‌ی پوست می‌شود و از پوست در برابر آلودگی‌های محیطی پاسداری خود را نشان داده است. ویتامین ب۵ B5 نوعی پیش‌ساز به نام پانتنول دارد که رطوبت‌رسان و التیام‌بخش پوست است و در پوسته‌ریزی و رفع خشکی پوست یاری‌رسان خواهد بود.

کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 بايومارين، از شرکت داروسازی پارس حیان با همکاری کمپانیBiotech Marine کشور فرانسه در ایران تولید شده است که می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد. ‌

موارد مصرف کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 بايومارين:

کمک به محافظت بالا و طولانی‌مدت از پوست صورت در برابر پرتوهای آسیب‌رسان نور خورشید. رطوبت‌رسانی عمیق به پوست و کمک به رفع خشکی پوست. مقاوم در برابر تعریق و شست‌وشو. مناسب پوست‌های خشک، دهیدراته و نرمال.

روش مصرف کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 بايومارين:

قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، مقدار کافی از فرآورده را به طور یکنواخت روی سطح پوست مالیده و به خوبی ماساژ دهید. مصرف را هر ۲ ساعت یکبار تجدید فرمایید.

هشدار مصرف کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 بايومارين:

از به کاربردن فرآورده دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

درصورت مشاهده‌ی هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

فقط جهت مصارف خارجی.

شرایط نگهداری کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 بايومارين:

فرآورده را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب نگهداری نمایید.

فرآورده دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.

ویژگیهای محصول

وزن 75 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

ضد آفتاب

کاربرد

پوست خشک

رنگ

بی رنگ

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

لابراتوار پارس حیان

تحت لیسانس

فرانسه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم ضد آفتاب رطوبت رسان بی‌ رنگ SPF50 بايومارين 50 میلی‌ لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *