کرم بازسازی کننده پوست بایومارین مدل آکوا ریپیر 30 میلی‌ لیتر

Bio Marine Aqua Repair Cream 30ml

ویژگی‌های کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

  • محافظت از پوست‌های حساس و آسیب‌دیده
  • کمک به کاهش التهابات ناشی از سوزش، گزش خارش و کشیدگی پوست
  • ترمیم‌کننده و التیام‌بخش انواع آسیب‌های پوستی و جراحات سطحی
  • حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و …
  • تسریع در کاهش علائم ناشی از درمان‌های زیبایی پوست مانند لیزر‌درمانی، پیلینگ و درم ابرشن
  • رطوبت‌رسان و کاهش‌دهنده‌ی قرمزی پوست
  • دارای بافت کرمی

تاریخ انقضا: 1405/01/15

۳۰۲.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.
توضیحات

کرم بازسازی کننده پوست بایومارین مدل آکوا ریپیر

در این محصول از محصولات ترمیم کننده و التیام بخش مراقبت پوست از سایت داروخانه دکتر دانیالی می پردازیم به:

کرم بازسازی کننده پوست بایومارین، دربردارنده‌ی عصاره‌ها‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات ویژه و هدفمندی است که در کمک به محافظت از پوست‌های حساس و آسیب‌دیده، کمک به کاهش التهابات ناشی از سوزش، گزش خارش و کشیدگی پوست کاربرد دارد و برای ترمیم‌کننده و تسکین‌دهنده‌ی انواع آسیب‌های پوستی و جراحات سطحی مصرف‌ می‌شود. کرم بازسازی کننده بایو مارین، در کمک به تسریع در کاهش علائم ناشی از درمان‌های زیبایی پوست مانند؛ لیزر‌درمانی، پیلینگ و درم ابرشن استفاده می‌شود و مناسب انواع پوست می‌باشد که قابل استفاده بر روی‌ پوست صورت، گردن و بدن است.

کرم بازسازی کننده پوست بایومارین

Bio Marine Aqua Repair Cream

پوست اولین محافظ بدن در مقابل هجوم عوامل خارجی می‌باشد. تحریکات پوستی، ترک‌های ناشی از خشکی‌های شدید، ایجاد زخم، بریدگی، سوزش و خارش موجب احساس ناراحتی در پوست می‌گردد. التهابات و قرمزی ایجاد‌شده‌ی ناشی از لیزردرمانی، لایه‌برداری شیمیایی، درم ابرشن الکترولیز پرتو‌درمانی، اپیلاسیون و همچنین آسیب‌های سطحی و عمقی ایجاد‌شده در اثر تغییرات آب و هوایی آلودگی هوا، قرار گرفتن در برابر پرتوهای فرابنفش و مادون قرمز نور خورشید رژیم تغذیه‌ای نامناسب، جراحات کوچک و سوختگی‌های سطحی نیاز به درمان فوری و ترمیم پوست آسیب‌دیده دارد. زیرا در صورت عدم اقدام موثر برای درمان موارد ذکر‌شده، احتمال ایجاد لک، اسکار یا جای زخم‌ها و یا عفونت‌های پوستی وجود خواهد داشت.

استراتوم كورتئوم (Stratum Comeum) مهم‌ترین لایه‌ی اپیدرم و سطحی‌ترین لایه‌ی پوست می‌باشد که با جلوگیری از نفوذ عوامل مضر به درون پوست و هم‌چنین با کاهش نفوذ‌پذیری عوامل آلرژی‌زا، سبب حفظ ساختار طبیعی سلول‌های پوست میگردد. با افزایش سن قدرت ترمیم و بازسازی طبیعی پوست توسط این لایه به میزان چشم‌گیری کاهش می‌یابد.

پوست آسیب‌دیده، نسبت به تهاجمات بیرونی حساس‌تر و نفوذ‌پذیرتر گردیده و از نظر ظاهری نیز دست‌خوش تغییراتی می‌شود. لذا استفاده از ترکیبات ترمیم‌کننده و بازسازی‌کننده جهت مراقبت از پوست‌های حساس و تحریک‌شده، به منظور جلوگیری از وارد آمدن آسیب جدی بر آن، کمک به ترمیم بهتر جلوگیری از تولید بافت اسکار و بهبود سریع‌تر سوختگی‌ها و التهابات ناشی از ‌پرتوهای زیان‌بار نور خورشید ضروری می‌باشد.

کرم بازسازی کننده پوست آکوا ریپیر بایو مارین Bio Marine Aqua Repair Cream ؛ حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و می‌باشد که جهت محافظت از پوست حساس و آسیب‌دیده‌ی صورت، گردن و بدن و هم‌چنین کمک به کاهش التهابات ناشی از سوزش، گزش خارش و کشیدگی به تولید و عرضه شده است.

کرم بازسازی کننده بایو مارین، با بهره‌گیری هم‌زمان از مواد حیات‌بخش و آرامش‌بخش با منشاء دریایی، با دارا بودن از اثرات کاهش‌دهنده‌ی التهاب و خارش پوست، علاوه بر بازسازی، ترميم و التيام انواع آسیب‌های پوستی، بریدگی‌ها، جراحات کوچک و سوختگی‌های سطحی، سبب تسریع در کاهش علایم ناشی از درمان‌های زیبایی پوست مانند؛ لیزر درمانی، الکترولیز پیلینگ و درم ابرشن گردیده و به تامین رطوبت مورد نیاز پوست، التیام و کاهش قرمزی آن کمک شایانی می‌نماید.

کرم بازسازی کننده پوست بایومارین

Bio Marine Aqua Repair Cream

ترکیب (Crithmum Maritium Callus Culture Filtrate) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

به عنوان سلول بنیادی گیاهی، و با دارا بودن از اثرات روشن‌کنندگی و ضد پیری، سبب خون‌سازی رادیکال‌های آزاد ناشی از تابش نور خورشید و برآیند آن جلوگیری از فرآیند ملانوژنز، کاهش رنگ و کوچک‌تر شدن لکه های پوستی گردیده و علاوه بر دارا بودن از اثرات التیام‌بخشی با تسریع فرآیند تجدید ساختار سلولی، در کمک به رفع چین و چروک‌های پوست تاثیر بسزایی دارد.

ترکیب Oligogeline موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

حاوی عصاره خزه ایرلندی (Carrageenan Extract) بوده و با دارا بودن از عناصر معدنی مانند؛ روی مس، منگنز، آهن و مقادیر بالای کلسیم از طریق سنتر پروتئین‌ها، سبب محافظت از اجزای سلولی در برابر آسیب‌ها و استرس‌های محیطی و حفظ رطوبت پوست می‌گردد و از تبخیر نامحسوس س آب پوست (TEWL) جلوگیری می‌نماید.

ترکیب ‌عصاره‌ی میموزا (Mimosa Extract) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

دارای خواص باکتریو استاتیک می‌باشد و با بهبود گردش خون، تسهیل تقسیمات سلولی و تقویت مویرگ‌های خونی، سبب بازسازی سریع‌تر پوست گردیده و به کمک تانن‌ها و فلاونون‌یدهای موجود در ساختار خود، از ایجاد آلرژی جلوگیری می‌نماید و موجب تحریک فرآیند تجدید ساختار سلول‌های پوست می‌شود.

ترکیب ‌گلوکونات روی (Zinc Gluconate) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

از ایجاد لکه‌های ناشی از پارگی عروق خونی در زیر پوست جلوگیری کرده و با کمک و کارکرد اسیدهای چرب مورد نیاز برای پوست، موجب بازسازی، ترمیم سریع‌تر پوست اطراف چشم می‌گردد. این ماده هم‌چنین با جلوگیری از اتصال ترکیبات آلرژی‌زا به سلول‌های مخاطی پوست، سبب کاهش حساسیت‌های پوستی نیز خواه شد.

ترکیب ‌سولفات مس (Copper Sulfate) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

با جلوگیری از رشد میکروارگانیسم‌ها به بهبود زخم‌ها و التهابات پوستی کمک نموده و با تسریع فرآیند تجدید ساختار سلولی، باعث‌ جایگزینی سلول‌های جدید به جای سلول‌های فرسوده می‌شود.

ترکیب ‌لوپین (Lupin Extract)  موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

در عصاره‌ی دانه‌ی گیاه (Lupinus Albus) موجود بوده و نقش آنتی‌اکسیدانی خود را توسط بازسازی آنزیم‌های موجود در پوست ایفا می‌کند. این ماده با تسریع طبیعی سنتز کلاژن در پوست، به حفظ استحکام و افزایش انعطاف‌پذیری آن کمک شایانی خواهد نمود.

ترکیب ‌عصاره‌ی هاماملیس (Hamamelis Extract) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

با دارا بودن از خواص آنتی‌باکتریال و با کتریو استاتیک خود، به عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی، سبب مقابله با تشکیل رادیکال‌های آزاد گردیده و با اتکا به خواص ضد التهابی و با افزایش جریان خون مویرگی، سبب التيام و تسكين التهابات و رفع خارش پوست می‌گردد.د

ترکیب ‌آلانتوئين (Allantoin) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

این ماده علاوه بر دارا بودن از خاصیت ضد التهابی که در التیام و کاهش سوزش التهاب و حساسیت‌های پوستی بسیار موثر می‌باشد، با افزایش مقادیر آب برون‌سلولی، سبب افزایش نرمی و رطوبت پوست شده و به افزایش پوسته ریزی و تجدید ساختار سلولی کمک شایانی می‌نماید.

ترکیب ‌بیزابولول (Bisabolol) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

با اتکا به خواص ضد التهابی خود، سبب التیام پوست‌های حساس شده و با جلوگیری از رشد میکروارگانیسم‌ها و به کمک مقادیر بالای پانتنول موجود در ساختار خود، سبب ترمیم سریع‌تر صدمات پوستی می‌شود.

ترکیب ‌عصاره‌ی بابونه (Chamomile Extract) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

دارای خواص ضد التهابی بوده و در کاهش اریتم و تسريع بهبود التهابات ایجاد‌شده در پوست و غشاء مخاطی کاربرد فراوان دارد. این عصاره با دارا بودن از اثرات خنثی‌کنندگی رادیکال‌های آزاد توسط فلاونوئیدها و جلوگیری از سنتز رادیکال‌های سوپراکسیدی، خواص ضد التهابی منحصر به فرد خود را خواهد گذاشت.

ترکیب ‌شی‌باتر یا کره‌ی شی (Shea Butter) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

دارای خواص منحصر به فرد التیام‌دهندگی و تقویت‌کننده‌ی پوست بوده و علاوه بر حفاظت از پوست‌های خشک و آسیب‌دیده، سبب بهبود ساختار آن می‌گردد. این ماده، به راحتی توسط پوست جذب می‌شود و بدون مسدود نمودن منافذ پوستی، سبب نرم شدن سریع پوست می‌گردد.

ترکیب ‌اسکالن (Squalane) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

ترکیبی شبیه به چربی غدد سباسه‌ی پوست داشته که از روغن زیتون بدست می‌آید و به عنوان یک نرم‌کننده‌ی خوب، سبب جلوگیری از دفع آب از سطح پوست، بهبود ساختار پوست و افزایش رطوبت و انعطاف‌پذیری آن می‌شود.

کرم بازسازی کننده پوست بایومارین

Bio Marine Aqua Repair Cream

ترکیب ‌ویتامین‌های ای E و پانتنول موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

از ویتامین E جهت مقابله با تشکیل و خنثی‌سازی کارکرد رادیکال‌های آزاد که سبب ایجاد چین و چروک‌های سطحی در پوست می‌شوند، استفاده می گردد. پانتنول نیز به عنوان پیش ساز ويتامين ب۵ B5، سبب حفظ رطوبت، بهبود الاستيسيته، افزایش پوسته ریزی طبیعی پوست و ترمیم برخی از التهابات پوستی می‌گردد.

کرم بازسازی کننده بایو مارین، از شرکت داروسازی پارس حیان با همکاری کمپانی Biotech Marine کشور فرانسه در ایران تولید شده است که می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

محافظت از پوست‌های حساس و آسیب‌دیده. کمک به کاهش التهابات ناشی از سوزش، گزش خارش و کشیدگی پوست. ترمیم‌کننده و تسکین‌دهنده‌ی انواع آسیب‌های پوستی و جراحات سطحی. تسریع در کاهش علائم ناشی از درمان‌های زیبایی پوست مانند لیزر‌درمانی، پیلینگ و درم ابرشن. مناسب انواع پوست. مناسب پوست صورت، گردن و بدن.

روش مصرف:

نخست سطح پوست را کاملاً تمیز و خشک نمایید. روزانه دو بار (صبح و شب)، مقدار کافی از فرآورده را روی پوست آسیب‌دیده و حساس بمالید تا کاملاً جذب گردد. مصرف این فرآورده را حداقل به مدت ۱۵ روز ادامه داده و در صورت نیاز برای یک دوره.ی دیگر تجدید نمایید.

هشدار مصرف:

از به کاربردن فرآورده دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

درصورت مشاهده‌ی هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

فقط جهت مصارف خارجی

شرایط نگهداری:

فرآورده را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب نگهداری نمایید.

فرآورده دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.

توضیحات تکمیلی
وزن 47 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

ترمیم کننده پوست

حجم

30 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس حیان

تحت لیسانس

فرانسه

توضیحات

کرم بازسازی کننده پوست بایومارین مدل آکوا ریپیر

در این محصول از محصولات ترمیم کننده و التیام بخش مراقبت پوست از سایت داروخانه دکتر دانیالی می پردازیم به:

کرم بازسازی کننده پوست بایومارین، دربردارنده‌ی عصاره‌ها‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات ویژه و هدفمندی است که در کمک به محافظت از پوست‌های حساس و آسیب‌دیده، کمک به کاهش التهابات ناشی از سوزش، گزش خارش و کشیدگی پوست کاربرد دارد و برای ترمیم‌کننده و تسکین‌دهنده‌ی انواع آسیب‌های پوستی و جراحات سطحی مصرف‌ می‌شود. کرم بازسازی کننده بایو مارین، در کمک به تسریع در کاهش علائم ناشی از درمان‌های زیبایی پوست مانند؛ لیزر‌درمانی، پیلینگ و درم ابرشن استفاده می‌شود و مناسب انواع پوست می‌باشد که قابل استفاده بر روی‌ پوست صورت، گردن و بدن است.

کرم بازسازی کننده پوست بایومارین

Bio Marine Aqua Repair Cream

پوست اولین محافظ بدن در مقابل هجوم عوامل خارجی می‌باشد. تحریکات پوستی، ترک‌های ناشی از خشکی‌های شدید، ایجاد زخم، بریدگی، سوزش و خارش موجب احساس ناراحتی در پوست می‌گردد. التهابات و قرمزی ایجاد‌شده‌ی ناشی از لیزردرمانی، لایه‌برداری شیمیایی، درم ابرشن الکترولیز پرتو‌درمانی، اپیلاسیون و همچنین آسیب‌های سطحی و عمقی ایجاد‌شده در اثر تغییرات آب و هوایی آلودگی هوا، قرار گرفتن در برابر پرتوهای فرابنفش و مادون قرمز نور خورشید رژیم تغذیه‌ای نامناسب، جراحات کوچک و سوختگی‌های سطحی نیاز به درمان فوری و ترمیم پوست آسیب‌دیده دارد. زیرا در صورت عدم اقدام موثر برای درمان موارد ذکر‌شده، احتمال ایجاد لک، اسکار یا جای زخم‌ها و یا عفونت‌های پوستی وجود خواهد داشت.

استراتوم كورتئوم (Stratum Comeum) مهم‌ترین لایه‌ی اپیدرم و سطحی‌ترین لایه‌ی پوست می‌باشد که با جلوگیری از نفوذ عوامل مضر به درون پوست و هم‌چنین با کاهش نفوذ‌پذیری عوامل آلرژی‌زا، سبب حفظ ساختار طبیعی سلول‌های پوست میگردد. با افزایش سن قدرت ترمیم و بازسازی طبیعی پوست توسط این لایه به میزان چشم‌گیری کاهش می‌یابد.

پوست آسیب‌دیده، نسبت به تهاجمات بیرونی حساس‌تر و نفوذ‌پذیرتر گردیده و از نظر ظاهری نیز دست‌خوش تغییراتی می‌شود. لذا استفاده از ترکیبات ترمیم‌کننده و بازسازی‌کننده جهت مراقبت از پوست‌های حساس و تحریک‌شده، به منظور جلوگیری از وارد آمدن آسیب جدی بر آن، کمک به ترمیم بهتر جلوگیری از تولید بافت اسکار و بهبود سریع‌تر سوختگی‌ها و التهابات ناشی از ‌پرتوهای زیان‌بار نور خورشید ضروری می‌باشد.

کرم بازسازی کننده پوست آکوا ریپیر بایو مارین Bio Marine Aqua Repair Cream ؛ حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و می‌باشد که جهت محافظت از پوست حساس و آسیب‌دیده‌ی صورت، گردن و بدن و هم‌چنین کمک به کاهش التهابات ناشی از سوزش، گزش خارش و کشیدگی به تولید و عرضه شده است.

کرم بازسازی کننده بایو مارین، با بهره‌گیری هم‌زمان از مواد حیات‌بخش و آرامش‌بخش با منشاء دریایی، با دارا بودن از اثرات کاهش‌دهنده‌ی التهاب و خارش پوست، علاوه بر بازسازی، ترميم و التيام انواع آسیب‌های پوستی، بریدگی‌ها، جراحات کوچک و سوختگی‌های سطحی، سبب تسریع در کاهش علایم ناشی از درمان‌های زیبایی پوست مانند؛ لیزر درمانی، الکترولیز پیلینگ و درم ابرشن گردیده و به تامین رطوبت مورد نیاز پوست، التیام و کاهش قرمزی آن کمک شایانی می‌نماید.

کرم بازسازی کننده پوست بایومارین

Bio Marine Aqua Repair Cream

ترکیب (Crithmum Maritium Callus Culture Filtrate) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

به عنوان سلول بنیادی گیاهی، و با دارا بودن از اثرات روشن‌کنندگی و ضد پیری، سبب خون‌سازی رادیکال‌های آزاد ناشی از تابش نور خورشید و برآیند آن جلوگیری از فرآیند ملانوژنز، کاهش رنگ و کوچک‌تر شدن لکه های پوستی گردیده و علاوه بر دارا بودن از اثرات التیام‌بخشی با تسریع فرآیند تجدید ساختار سلولی، در کمک به رفع چین و چروک‌های پوست تاثیر بسزایی دارد.

ترکیب Oligogeline موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

حاوی عصاره خزه ایرلندی (Carrageenan Extract) بوده و با دارا بودن از عناصر معدنی مانند؛ روی مس، منگنز، آهن و مقادیر بالای کلسیم از طریق سنتر پروتئین‌ها، سبب محافظت از اجزای سلولی در برابر آسیب‌ها و استرس‌های محیطی و حفظ رطوبت پوست می‌گردد و از تبخیر نامحسوس س آب پوست (TEWL) جلوگیری می‌نماید.

ترکیب ‌عصاره‌ی میموزا (Mimosa Extract) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

دارای خواص باکتریو استاتیک می‌باشد و با بهبود گردش خون، تسهیل تقسیمات سلولی و تقویت مویرگ‌های خونی، سبب بازسازی سریع‌تر پوست گردیده و به کمک تانن‌ها و فلاونون‌یدهای موجود در ساختار خود، از ایجاد آلرژی جلوگیری می‌نماید و موجب تحریک فرآیند تجدید ساختار سلول‌های پوست می‌شود.

ترکیب ‌گلوکونات روی (Zinc Gluconate) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

از ایجاد لکه‌های ناشی از پارگی عروق خونی در زیر پوست جلوگیری کرده و با کمک و کارکرد اسیدهای چرب مورد نیاز برای پوست، موجب بازسازی، ترمیم سریع‌تر پوست اطراف چشم می‌گردد. این ماده هم‌چنین با جلوگیری از اتصال ترکیبات آلرژی‌زا به سلول‌های مخاطی پوست، سبب کاهش حساسیت‌های پوستی نیز خواه شد.

ترکیب ‌سولفات مس (Copper Sulfate) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

با جلوگیری از رشد میکروارگانیسم‌ها به بهبود زخم‌ها و التهابات پوستی کمک نموده و با تسریع فرآیند تجدید ساختار سلولی، باعث‌ جایگزینی سلول‌های جدید به جای سلول‌های فرسوده می‌شود.

ترکیب ‌لوپین (Lupin Extract)  موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

در عصاره‌ی دانه‌ی گیاه (Lupinus Albus) موجود بوده و نقش آنتی‌اکسیدانی خود را توسط بازسازی آنزیم‌های موجود در پوست ایفا می‌کند. این ماده با تسریع طبیعی سنتز کلاژن در پوست، به حفظ استحکام و افزایش انعطاف‌پذیری آن کمک شایانی خواهد نمود.

ترکیب ‌عصاره‌ی هاماملیس (Hamamelis Extract) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

با دارا بودن از خواص آنتی‌باکتریال و با کتریو استاتیک خود، به عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی، سبب مقابله با تشکیل رادیکال‌های آزاد گردیده و با اتکا به خواص ضد التهابی و با افزایش جریان خون مویرگی، سبب التيام و تسكين التهابات و رفع خارش پوست می‌گردد.د

ترکیب ‌آلانتوئين (Allantoin) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

این ماده علاوه بر دارا بودن از خاصیت ضد التهابی که در التیام و کاهش سوزش التهاب و حساسیت‌های پوستی بسیار موثر می‌باشد، با افزایش مقادیر آب برون‌سلولی، سبب افزایش نرمی و رطوبت پوست شده و به افزایش پوسته ریزی و تجدید ساختار سلولی کمک شایانی می‌نماید.

ترکیب ‌بیزابولول (Bisabolol) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

با اتکا به خواص ضد التهابی خود، سبب التیام پوست‌های حساس شده و با جلوگیری از رشد میکروارگانیسم‌ها و به کمک مقادیر بالای پانتنول موجود در ساختار خود، سبب ترمیم سریع‌تر صدمات پوستی می‌شود.

ترکیب ‌عصاره‌ی بابونه (Chamomile Extract) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

دارای خواص ضد التهابی بوده و در کاهش اریتم و تسريع بهبود التهابات ایجاد‌شده در پوست و غشاء مخاطی کاربرد فراوان دارد. این عصاره با دارا بودن از اثرات خنثی‌کنندگی رادیکال‌های آزاد توسط فلاونوئیدها و جلوگیری از سنتز رادیکال‌های سوپراکسیدی، خواص ضد التهابی منحصر به فرد خود را خواهد گذاشت.

ترکیب ‌شی‌باتر یا کره‌ی شی (Shea Butter) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

دارای خواص منحصر به فرد التیام‌دهندگی و تقویت‌کننده‌ی پوست بوده و علاوه بر حفاظت از پوست‌های خشک و آسیب‌دیده، سبب بهبود ساختار آن می‌گردد. این ماده، به راحتی توسط پوست جذب می‌شود و بدون مسدود نمودن منافذ پوستی، سبب نرم شدن سریع پوست می‌گردد.

ترکیب ‌اسکالن (Squalane) موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

ترکیبی شبیه به چربی غدد سباسه‌ی پوست داشته که از روغن زیتون بدست می‌آید و به عنوان یک نرم‌کننده‌ی خوب، سبب جلوگیری از دفع آب از سطح پوست، بهبود ساختار پوست و افزایش رطوبت و انعطاف‌پذیری آن می‌شود.

کرم بازسازی کننده پوست بایومارین

Bio Marine Aqua Repair Cream

ترکیب ‌ویتامین‌های ای E و پانتنول موجود در کرم بازسازی کننده پوست بایومارین:

از ویتامین E جهت مقابله با تشکیل و خنثی‌سازی کارکرد رادیکال‌های آزاد که سبب ایجاد چین و چروک‌های سطحی در پوست می‌شوند، استفاده می گردد. پانتنول نیز به عنوان پیش ساز ويتامين ب۵ B5، سبب حفظ رطوبت، بهبود الاستيسيته، افزایش پوسته ریزی طبیعی پوست و ترمیم برخی از التهابات پوستی می‌گردد.

کرم بازسازی کننده بایو مارین، از شرکت داروسازی پارس حیان با همکاری کمپانی Biotech Marine کشور فرانسه در ایران تولید شده است که می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

محافظت از پوست‌های حساس و آسیب‌دیده. کمک به کاهش التهابات ناشی از سوزش، گزش خارش و کشیدگی پوست. ترمیم‌کننده و تسکین‌دهنده‌ی انواع آسیب‌های پوستی و جراحات سطحی. تسریع در کاهش علائم ناشی از درمان‌های زیبایی پوست مانند لیزر‌درمانی، پیلینگ و درم ابرشن. مناسب انواع پوست. مناسب پوست صورت، گردن و بدن.

روش مصرف:

نخست سطح پوست را کاملاً تمیز و خشک نمایید. روزانه دو بار (صبح و شب)، مقدار کافی از فرآورده را روی پوست آسیب‌دیده و حساس بمالید تا کاملاً جذب گردد. مصرف این فرآورده را حداقل به مدت ۱۵ روز ادامه داده و در صورت نیاز برای یک دوره.ی دیگر تجدید نمایید.

هشدار مصرف:

از به کاربردن فرآورده دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

درصورت مشاهده‌ی هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

فقط جهت مصارف خارجی

شرایط نگهداری:

فرآورده را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب نگهداری نمایید.

فرآورده دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.

ویژگیهای محصول

وزن 47 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

ترمیم کننده پوست

حجم

30 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس حیان

تحت لیسانس

فرانسه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم بازسازی کننده پوست بایومارین مدل آکوا ریپیر 30 میلی‌ لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *