کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین مدل آکوا لوسنت بالای ۲۵ سال 20 میلی لیتر

Bio Marine Aqua Lucent 25+ Collagen Eye Contour Roll-On 20ml

ویژگی‌های کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین:

  • بازسازی پوست و جلوگیری از پیدایش چروک
  • کمک به رفع تیرگی و پف زیر چشم
  • حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر مواد اثر‌بخش
  • رطوبت‌رسانی و تقویت پوست اطراف چشم
  • کاهش سنتز ملانین و پیش‌گیری از ایجاد لک‌های تیره‌ی پوست دور چشم
  • بدون عطر و بدون ایجاد حساسیت
  • مناسب برای افراد بالای ۲۵ سال
  • مناسب برای انواع پوست
  • دارای رول اپلیکاتور در سر تیوب


385.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین مدل آکوا لوسنت بالای ۲۵ سال

در این محصول از محصولات کرم دور چشم از محصولات مراقبت پوست صورت سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

کرم ژل دور چشم کلاژن بایو مارین، دربردارنده‌ی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات و مواد هدفمند و ویژه‌ای است که به طور خاص در کمک به جلوگیری از ایجاد چین و چروک در اطراف چشم و کمک به رفع تیرگی و پف زیر چشم چشم کاربرد دارد. این فرآورده مناسب افراد بالای ۲۵ سال و قابل بکارگیری بر روی انواع پوست می‌باشد. این فرآورده هم‌چنین دارای رول اپلیکاتور در سر تیوب است تا مراقبت ساده‌تری را از پوست دور چشم شما، فراهم سازد.

نشانه‌های پیری پوست دور چشم، معمولا به دلایلی همچون؛ افزایش‌ سن، تغییرات هورمونی، ژنتیک، وجود برخی از بیماری‌ها، کم‌آبی بدن و پوست، رادیکال‌های آزاد و آلاینده‌های موجود در پیرامون افراد، نور آفتاب و … رخ می‌دهد که می‌تواند چین و چروک‌ها، پف و تیرگی دور چشم را به نمایش بگذارد و این ظاهری رنجور و خسته به چهره می‌دهد که برای هیچ‌کس نمی‌تواند خوشایند باشد.

کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین

Bio Marine Aqua Lucent 25+ Collagen Eye Contour Roll-On

کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن مناسب افراد بالای ۲۵ سال آکوا لوسنت بایو مارین Bio Marine Aqua Lucent 25+ Collagen Eye Contour Roll On؛ حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی، Sea Shine ،کلاژن دریایی هیدرولیزشده، Superphyco D و Aquaphycol LD می‌باشد‌ که به بازسازی پوست و جلوگیری از پیدایش چروک، و کمک به رفع تیرگی و پف زیر چشم می‌پردازد. کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین، به لطف ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، رطوبت‌رسانی و تقویت پوست اطراف چشم را در برنامه‌ی خود دارد و به کاهش سنتز ملانین و پیش‌گیری از ایجاد لک‌های تیره‌ی پوست دور چشم کمک می‌کند.

کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین، بدون عطر است و باعث بروز حساسیت‌های احتمالی نمی‌شود و مناسب برای افراد بالای ۲۵ سال و قابل استفاده برای انواع پوست می‌باشد و سر تیوب آن دارای رول اپلیکاتور است تا راحت‌تر و بی‌ دردسرتر بتوانید را روی پوست دور چشم‌ها بمالید.

عصاره‌‌ی جلبک‌های دریایی موجود در کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین، در وهله‌ی نخست آب‌رسان‌های قوی پوست هستند که باعث پیش‌گیری‌ و رفع چین و چروک‌‌های پوستی می‌شود. غنی از ویتامین‌ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه‌ و اسیدهای چرب هستند که دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی و ضد باکتری بوده و بیشترین مزیت‌ها را بر روی هر نوع پوستی خواهد داشت.

کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین

Bio Marine Aqua Lucent 25+ Collagen Eye Contour Roll-On

کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین، به دلیل وجود عصاره‌ی جلبک‌های دریایی، از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان و آلودگی‌های محیطی محافظت می‌نماید و اثرات آن‌ها که باعث پیری زودرس پوست می‌شوند را خنثی می‌سازند‌. این عصاره‌ها به کاهش جوش، رفع لک‌های تیره و روشن‌تر شدن پوست و کاهش و رفع خطوط پوستی می‌پردازند.

ترکیب Superphyco D موجود در کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین، حاوی عصاره‌ی Fucus Vesiculosus است که دارای ویژگی آنتی‌اکسیدانی قوی بوده و به جلوگیری از تشکیل رادیکال‌های آزاد، خنثی‌سازی و ممانعت از بروز اثرات مخرب آن‌ها آن‌ها کمک می‌کند و با تحریک سنتز کلاژن و تقویت ساختار غشای سلولی، باعث رفع چین و چروک و بهبود استحکام‌ پوست می‌شود.

ترکیب Aquaphycol LD در کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین، عصاره‌ی جلبک دریایی قهوه‌ایLamarinaria Digitata است که دارای مواد آنتی‌اکسیدانی دارد و از پوست دور چشم در برابر‌ رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان و پیش‌گیری‌ از ایجاد چین و چروک محافظت می‌کند. این عصاره، از ساختار سلولی در برابر عوامل محیطی پاسداری می‌کند و به ترمیم سلول‌های آسیب‌دیده و جوان‌سازی پوست می‌پردازد و ضد جوش است.

ترکیب کلاژن دریایی (Marine Collagen) موجود در کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین، باعث‌ تقویت و استحکام پوست می‌شود و می‌تواند در کاهش عمق چین و چروک‌های پوستی و افزایش‌ شادابی آن کمک کند. ترکیب Sea Shine موجود در این کرم نیز، حاوی عصاره‌ی خزه‌ی دریایی (Algae Extract) و با مهار آنزیم تیروزیناز در کمک به رفع تیرگی و پف دور چشم مفید خواهد بود.

کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین

Bio Marine Aqua Lucent 25+ Collagen Eye Contour Roll-On

کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین، از شرکت داروسازی پارس حیان با همکاری کمپانی Biotech Marine کشور فرانسه در ایران تولید شده است که می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد. ‌ ‌

موارد مصرف:

کمک به جلوگیری از ایجاد چین و چروک در اطراف چشم. کمک به رفع تیرگی و پف زیر چشم چشم. دارای رول اپلیکاتور در سر تیوب. مناسب افراد بالای ۲۵ سال. مناسب انواع پوست.

روش مصرف:

روزانه دو بار (صبح و شب)، به مقدار کافی از فرآورده را توسط رول اپلیکاتور روی پوست کاملاً تمیز و ناحیه‌ی دور چشم مالیده و با حرکات ضربه‌ای و ملایم نوک انگشتان از داخل به سمت خارج ماساژ دهید تا کاملاً جذب گردد.

هشدار مصرف:

از به کاربردن فرآورده دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

درصورت مشاهده‌ی هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

فقط جهت مصارف خارجی.

شرایط نگهداری:

فرآورده را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب نگهداری نمایید.

فرآورده دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.

ترکیبات اثربخش‌:

اسکالن، گلیسرین‌، پانتنول، عصاره‌ی گیاه همیشک، عصاره‌ی گیاه آب‌قاشقی، پروتئین مخمر هیدرپلیزشده، عصاره‌ی کالاندولا (گل همیشه‌بهار)، عصاره‌ای Fucus Vesiculosus، روغن بادام شیرین، عصاره‌ی خزه‌ی دریایی.

کلاژن دریایی هیدرولیزشده، سدیم آسکوربیل فسفات، کافئین، Superphyco D، اسید هیالورونیک هیدرولیز‌شده، توکوفرول (ویتامین ای E)، عصاره‌ی لامیناریا ساخارینا، گلوکونات روی، ژل آلوئه ورا،Aquaphycol LD، سدیم PCA، آب یون‌زدا.

بایومارین (bio marine) یک برند ایرانی است که از گیاهان دریایی به عنوان منبع تولید محصولات خود استفاده می‌کند. این برند در زمینه مراقبت از پوست فعالیت کرده و توانسته با نوآوری و بهره گیری از دانش جدید، طرفداران زیادی بین مصرف کنندگان ایرانی به دست آورد. بایومارین جزو واحدهای تحقیق و توسعه لابراتوار بزرگ پارس حیان است. شرکت پارس حیان، با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست و مو، برندهای معتبری مانند هیدرودرم، آردن و فولیکا را طراحی کرده است. شرکت پارس حیان با همکاری لابراتوار بایوتک مارین فرانسه، محصولات جدیدی با منشا گیاهان دریایی به نام بایومارین تولید کرده است. تمامی مواد اولیه این محصولات از فرانسه وارد شده و مطابق با استاندارد های جهانی تحت نظر شرکت بایوتک فرانسه فرآوری می شوند.برند بایومارین تمامی محصولات خود را بر پایه گیاهان دریایی فرموله کرده است. گیاهان دریایی علاوه بر تامین رطوبت پوست، نقش ترمیم کننده و بازسازی کننده برای پوست ایفا می کنند. این  گیاهان به بهبود بافت پوست کمک کرده و نقش موثری در تقویت عملکرد سد دفاعی پوست دارند.

ویژگیهای محصول

وزن 46 گرم
نوع محصول

ژل کرم

گروه

دور چشم

رده سنی

بالای 25 سال

حجم

20 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس حیان

تحت لیسانس

فرانسه

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین مدل آکوا لوسنت بالای ۲۵ سال 20 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *