فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین مدل آکوا دتوکس فاقد چربی 50 میلی‌ لیتر

Bio Marine Aqua Detox Ultra Matt Hydrating Fluid 50ml

ویژگی‌های فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین:

  • رطوبت‌رسان پوست‌های چرب و دارای جوش
  • مناسب پوست صورت و گردن
  • حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و …
  • بافت سبک و جذب سریع
  • تنظیم چربی و رطوبت پوست
  • برطرف‌‌کننده‌ی براقیت و مات‌کننده‌ی پوست
  • بدون چربی و غیرجوش‌زا

تاریخ انقضا: 1405/03/21

۲۸۸.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین مدل آکوا دتوکس فاقد چربی

در این محصول از دسته بندی محصولات مرطوب کننده محصولات مراقبت پوست صورت از سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی همچون عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و … است که در کمک به افزایش‌ رطوبت‌رسانی پوست کاربرد دارد و مناسب پوست‌های چرب و جوش‌دار می‌باشد.

خشکی پوست و از دست رفتن آب پوست (Skin Dehydration)، عمدتا از برهم خوردن تعادل میزان آب و چربی پوست ایجاد می‌گردد. قرار گرفتن در پرتوهای فرابنفش نور خورشید به مدت طولانی و شرایط جوی نامناسب مانند؛ سرما، گرما، خشکی هوا، رژیم‌های غذایی نادرست، استفاده از مواد شوینده‌ب غیر استاندارد و مصرف برخی از داروها از عوامل اصلی بر هم خوردن تعادل در میزان آب و چربی پوست و شدت خشکی آن می‌باشند.

فاکتورهای طبیعی مرطوب‌کننده‌ی پوست یا به اختصار (NMF (Natural Moisturizing Factors علاوه بر تنظیم تعادل میان چربی و آب، سبب کاهش دفع آب پوست ( TEWL (Trans Epidermal Water Loss شده و نگهداری آب پوست به مدت طولانی را موجب می‌گردند. تبخیر نامحدود در پوست‌های چرب نیز صورت می‌گیرد که افراد دچار به این عارضه، علی رغم چربی زیاد پوست، در معرض خشکی پوست نیز قرار می‌گیرند.

فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین

Bio Marine Aqua Detox Ultra Matt Hydrating Fluid

در برخی افراد ترکیبی از پوست چرب و خشک نیز قابل مشاهده است، که تحت عنوان پوست مختلط شناخته می‌شود. در این حالت پوست صورت در ناحیه‌ی بینی، پیشانی و چانه چرب بوده و در دیگر نواحی خشک می‌باشد. مسدود شدن مجاری خروجی غدد چربی پوست به دنبال ترشح بیش از حد چربی، سبب ایجاد کومدون‌های سر‌سیاه و سر‌سفید می‌گردد. فعالیت و تکثیر باکتری‌ها و به دنبال آن هجوم سلول‌های دفاعی به محل ایجاد آکنه سبب تشدید عارضه و ایجاد جوش‌های چرکی و التهابی می‌گردد.

فلوئید رطوبت‌ رسان و مات کننده پوست آکوا دتوکس بایو مارین Bio Marine Aqua Detox Ultra Matt Hydrating Fluid؛ حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی، کلاژن هیدرولیز‌شده، عصاره‌ی کاراگینان، عصاره‌ی پلانگتون، عصاره‌ی لامارينا (ساخارینا)، عصاره‌ی سینامون و ژل آلوئه‌ورا می‌باشد که مرطوب‌کننده، تنظیم‌کننده‌ی ترشح چربی پوست و مات‌کننده‌ی سطح پوست خواهد بود.

فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین، به لطف ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، نه تنها تامین طولانی‌مدت رطوبت مورد نیاز پوست را در برنامه‌ی خود دارد، بلکه باعث‌ جذب کامل سبوم اضافی پوست می‌شود که این به جمع نمودن منافذ باز پوست، کاهش و رفع جوش، برطرف‌ شدن براقیت ناشی از ترشح چربی پوست کمک می‌نماید. فلویید رطوبت رسان پوست چرب بایومارین، همچنین فاقد چربی است و برای پوست‌های چرب و جوش‌دار فرموله شده که به طور کلی در افزایش نرمی، لطافت، شادابی و بهبود خاصیت کشسانی پوست و حفظ ساختار طبیعی پوست موثر و سودمند خواهد بود.

ماده‌ی Phlorogine موجود در فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین:

حاوی عصاره جلبک دریایی Laminaria Saccharina بوده که به عنوان یک ماده‌ی سپورگولاتور، سبب تنظیم ترشح چربی و کاهش چربی اضافی و رفع براقیت پوست می‌گردد. این ماده با دارا بودن از خواص‌آنتی سپتیک از طریق مهار لیپاز و جلوگیری از تشکیل اسیدهای چرب آزاد و پروستاگلاندین‌ها، سبب کاهش فرآیند تشکیل آکنه‌های التهابی می‌شود. ترکیب Phlorogine دارای Poluronide می‌باشد که با تشکیل یک فیلم پروتئینی بر روی پوست به متعادل‌سازی ، پاک‌سازی و هیدراتاسیون پوستی کمک شایانی می‌نماید.

فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین

Bio Marine Aqua Detox Ultra Matt Hydrating Fluid

ماده‌ی Bioplasma موجود در فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین:

حاوی عصاره‌ی پلانگتون می‌باشد و با دارا بودن از قابلیت اکسیژن‌رسانی، سبب افزایش امکان تنفس سلولی، پالایش و تعادل‌سازی پوست گردیده و از این طریق، سبب رفع چین و چروک ایجادشده‌ی ناشی از استرس می‌گردد. این ترکیب همچنین به عنوان یک مرطوب‌کننده‌ی کارآمد سبب تامین رطوبت مورد نیاز پوست و افزایش طراوت و شادابی آن نیز می‌گردد.

ماده‌ی Oligogeline موجود در فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین:

حاوی عصاره‌ی خزه‌ی ایرلندی (Carrageenan Extract) بوده و با دارا بودن از عناصر معدنی مانند؛ روی، مس، منگنز، آهن و مقادیر بالای کلسیم از طریق سنتر پروتئین‌ها، سبب محافظت از اجزای سلولی در برابر آسیب‌های و استرس‌های محیطی و حفظ رطوبت پوست گردید و از تبخیر نامحسوس آب پوست (TEWL) جلوگیری می‌کند.

ماده‌ی Superphyco D موجود در فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین:

حاوی عصاره‌ی Fucus Vesiculosus بوده و با دارا بودن از خواص آنتی‌اکسیدانی قوی، سیب جلوگیری از تشکیل رادیکال‌های آزاد، خنثی‌سازی و ممانعت از بروز اثرات مخرب آن‌ها گردیده و با تحریک سنتز کلاژن و تقویت ساختار غشای سلولی، به استحکام سد دفاعی پوست و به تبع آن جلوگیری از تشکیل خطوط و چروک‌های پوستی کمک می‌نماید.

ماده‌ی سپی کنترل ( A5 (Sepicontrol موجود در فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین:

با ساختار طبیعی پوست کاملا سازگار بوده و سبب تنظیم ترشح چربی پوست، جلوگیری از ایجاد اسیدهای چرب آزاد و همچنین کاهش التهابات پوستی گردیده و با جلوگیری از تکثیر باکتری‌ها و رشد میکرو‌ارگانیسم‌ها در پیش‌گیری و کاهش جوش‌های پوستی بسیار مفید می‌باشد.

گلوکونات روی (Zinc: Gluconate) موجود در فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین:

از ایجاد لکه‌های ناشی از پارگی عروق خونی در زیر پوست جلوگیری کرده و با کمک و عملکرد اسیدهای چرب مورد نیاز برای پوست، موجب بازسازی و ترمیم سریع‌تر پوست اطراف چشم می گردد. این ماده همچنین با جلوگیری از اتصال ترکیبات آلرژی را به سلول‌های مخاطی پوست، سبب کاهش حساسیت‌های پوستی نیز می‌گردد.

اسید هیالورونیک هیدرولیزشده‌ی (Hydrolyzed Hyaluronic Acid) موجود در فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین:

این ماده‌ی خاص، به مقدار فراوان در ماتریکس بین‌سلولی پوست سالم موجود می‌باشد و با پر نمودن فواصل بین‌سلولی و حفظ آب موجود در این مکان‌ها از پوست مراقبت کرده و از خشک شدن آن جلوگیری می‌نماید. و همچنین با کمک به حفظ رطوبت پوست، سبب افزایش نرمی و بهبود انعطاف‌پذیری آن نیز می‌شود.

فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین

Bio Marine Aqua Detox Ultra Matt Hydrating Fluid

سدیم ( PCA Sodium) موجود در فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین:

نمک سدیم Pyroglutamic Acid، از اسید آمینه‌های طبیعی موجود در بسیاری از پروتئین‌های بدن می‌باشد که با دارا بودن از قدرت جذب و نفوذ‌پذیری بالا به عنوان عوامل طبیعی مرطوب‌کننده پوست‌ی (NMF) محسوب می‌گردد. این ترکیب هم‌چنین با نگهداری رطوبت موجود در لایه‌ی شاخی و کاهش سرعت تبخیر آب، سبب بهبود ساختار پوست و افزایش نرمی و لطافت آن می‌شود.

کلاژن دریایی (Marine Collagen) موجود در فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین:

علاوه بر تقویت افزایش استحکام پوست و کاهش عمق چین و چروک‌های پوستی، سبب تامین رطوبت مورد نیاز لایه‌ی شاخی پوست، افزایش الاستیسیته و طراوت آن می‌گردد.

ژل آلوئه ورا (Aloe Vera Gel) موجود در فلوئید رطوبت‌ رسان و مات کننده بایومارین:

با برخورداری از خواص مرطوب‌کنندگی، نرم‌کنندگی، آنتی‌میکروبیال و خنک‌کنندگی، علاوه بر افزایش نرمی و لطافت پوست، بلکه سبب کاهش التهابات و قرمزی آن گردیده و فرآیند ترمیم خشکی و آسیب‌دیدگی پوست را تسریع می‌بخشد.

ویتامین های E و پانتنول موجود در فلوئید رطوبت‌ رسان و مات کننده بایومارین:

از ویتامین ای E جهت مقابله با تشکیل و خنثی‌سازی کارکرد رادیکال‌های آزاد که سبب ایجاد چین و چروک‌های سطحی در پوست می‌شوند، استفاده می‌گردد. پانتنول نیز به عنوان پیش‌ساز ویتامین ب۵ B5 بوده که سبب حفظ رطوبت بهبود الاستيسيته، افزایش پوسته‌ریزی طبیعی و ترمیم انواع متعددی از التهابات پوستی می‌گردد.

فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین، از شرکت داروسازی پارس حیان با همکاری کمپانی Biotech Marine کشور فرانسه در ایران تولید شده است که می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به افزایش‌ رطوبت‌رسانی پوست. مناسب جهت پوست‌های چرب و جوش‌دار. مناسب پوست صورت و گردن.

روش مصرف:

روزانه دو بار نخست پوست خود را به کمک یک پاک‌کننده‌ی ملایم تمیز و خشک نمایید. سپس مقدار کافی از فرآورده را بر روی پوست مالیده و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا جذب گردد.

استفاده از این فرآورده پس از سرم متعادل‌کننده‌ی ترشح چربی پوست بایو مارین توصیه می‌گردد.

هشدار مصرف:

فقط جهت مصارف خارجی می‌باشد.

در صورت مشاهده‌ی هرگونه التهاب یا آلرژی، مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

از به کاربردن فرآورده به دور چشم،ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

شرایط نگهداری:

فرآورده را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب نگهداری کنید.

فرآورده دور از دسترس کودکان نگاه داشته شود.

ویژگیهای محصول

وزن 73 گرم
نوع محصول

فلوئید

گروه

مرطوب کننده

کاربرد

پوست چرب و جوش دار

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس حیان

تحت لیسانس

فرانسه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فلویید رطوبت رسان و مات کننده بایومارین مدل آکوا دتوکس فاقد چربی 50 میلی‌ لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *