کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست چرب SPF50 بایومارین 50 میلی‌ لیتر

Bio Marine Aqua Sun 3 In 1 Total Sunblock Cream SPF50 Oily Skin 50 Ml

ویژگی‌های کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست چرب SPF50 بایومارین:

 • محافظت بالا و طولانی‌مدت از پوست در برابر پرتوهای آسیب‌رسان نور خورشید
 • روشن‌کننده و ضد چروک
 • مناسب پوست‌های چرب و مختلط
 • حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات اثربخش‌
 • دارای خواص آنتی‌اکسیدانی
 • خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد و ضد آلودگی‌های محیطی
 • کاهش خطوط و چروک‌های ناشی از پیری پوست
 • جلوگیری از بروز لک و تیرگی ناشی از نور خورشید و افزایش‌ سن
 • تنظیم ترشح چربی پوست و مات‌کننده
 • بدون چربی و ترکیبات جوش‌زا
 • مقاوم در برابر تعریق و شست‌وشو

۴۲۹.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست چرب SPF50 بایومارین

در این محصول از محصولات ضد آفتاب صورت سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست چرب SPF50 بايومارين، دربردارنده‌ی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات مغذی، آب‌رسان، هدفمند و ویژه‌ای است که در کمک به محافظت بالا و طولانی‌مدت از پوست در برابر پرتوهای زیان‌بار نور خورشید کاربرد دارد. این کرم ضد آفتاب، پوشش یکنواخت با رنگ‌ بژ روشن را به پوست می‌بخشد‌ و همچنین در کمک به جلوگیری از ایجاد لک و چروک پوستی مفید می‌باشد و در برابر تعریق و شست‌وشو مقاومت دارد و مناسب پوست‌های چرب و مختلط فرموله و تولید شده است.

پرتوهای فرابنفش نور خورشید از بسیاری امواج الکترومغناطیسی با طول موج‌های ۲۰۰ تا ۴۰۰ نانومتر تشکیل شده‌اند که برخی از آن‌ها می‌توانند اثر سوء بر پوست و سلامتی انسان بگذارند. این پرتوها به سه دسته‌ی UVA ،UVB و UVC بخش‌بندی شده‌اند که ‌بیشتر آن‌ها پرتوهای فرابنفش UVA و درصد کمی پرتوهای فرابنفش UVB هستند و خوشبختانه پرتوهای فرابنفش UVC توسط جو جذب می‌شوند و به زمین نمی‌رسند.

این پرتوهای فرابنفش UV به گونه‌ای می‌توانند بر سلامتی پوست و بدن ما اثر سوء بگذارند که حتی توان آن را دارند که دی اِن اِی DNA سلول‌ها را تحت تاثیر خود قرار داده و در بروز برخی از بیماری‌ها مانند؛ حساسیت‌ به نور آفتاب، خشکی و کم‌آبی پوست، ایجاد لکه‌های پوستی، ضخیم شدن لایه‌ی شاخی پوست، کاهش الاستیسیته و استحکام پوست و عوارض مزمن پیری پوست ناشی از آفتاب، ایجاد انواع سرطان‌های پوستی و بیماری‌های زمینه‌ای موثر هستند.

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست چرب SPF50 بایومارین

Bio Marine 3 In 1 Total Sunblock Cream SPF50 Oily Skin

افزایش توزیع رنگدانه در سلول‌های پوستی در اثر برخورد تابش‌های فرابنفش نور خورشید به پوست همراه با افزایش سن، سبب ایجاد لکه‌های قهوه‌ای تیره به ویژه در پوست نواحی صورت، دست‌ها و پیشانی شده و زیبایی آن را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. از سوی دیگر با توجه به این که استفاده از فرآورده‌های ضد آفتاب حاوی روغن‌ها و تری‌گلیسیرید‌های ایجاد‌کننده‌ی جوش‌های پوستی، سبب بسته شدن حفره‌ها و منافذ پوست و تجمع چربی به صورت دانه‌های سرسیاه و سرسفید شده و با افزایش تکثیر انواع باکتری‌ها بر سطح پوست، در نهایت به ایجاد جوش به ویژه در افراد دارای پوست چرب منجر می‌شوند.

استفاده از فرآورده‌های ضد آفتاب دارای قدرت حفاظتی بالا و دارای خواص ضد چروک، ضد لک و روشن‌کنندگی فاقد چربی و غیر کومدون‌زا برای افراد دارای پوست‌های چرب و مستعد به آکنه ضروری می‌باشد.

کرم ضد آفتاب SPF50 رنگ بژ روشن ۳ در ۱ پوست چرب و مختلط آکوا سان بایو مارین Bio Marine Aqua Sun 3 In 1 Oily To Combination Light Beige SPF50+ Cream؛ حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات اثربخشی می‌باشد که با اثر حفاظتی طولانی‌مدت از پوست صورت در برابر پرتوهای فرابنفش نور خورشید و مناسب پوست‌های چرب و مختلط فرموله و تولید شده است.

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست چرب SPF50 بایومارین، با بهره‌گیری هم‌زمان از مواد حیات‌بخش و آرامش‌بخش با منشاء دریایی علاوه بر حفاظت بالا از پوست در برابر اثرات زبانبار پرتوهای نور خورشید، پیش‌گیری از ایجاد لک و تیرگی‌های پوستی و محو تدریجی لک‌های ناشی از تابش نور خورشید و افزایش سن و بهبود رنگ پوست می‌شود.

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست چرب SPF50 بایومارین، هم‌چنین سبب تأمین رطوبت طولانی‌مدت، تغذیه و تقویت پوست و افزایش نرمی، لطافت و طراوت آن گردیده و با کمک به رفع چین و چروک‌های سطحی ناشی از تابش‌های نور خورشید و افزایش سن ظاهری جوان، شاداب و زیبا را در پوست ایجاد می‌کند. کرم ضد آفتاب پوست چرب بایو مارین، در برابر تعریق و شست‌وشو مقاوم بوده و با داشتن رنگدانه‌های معدنی با ایجاد لایه‌ای یکنواخت و همآهنگ با رنگ طبیعی پوست، سبب زیبایی بیشتر آن می‌گردد.

ترکیب uvenessece موجود کرم ضد آفتاب پوست چرب بایو مارین:

به سم‌زدایی و فعال‌سازی دوباره‌ی سوخت‌و‌ساز سلول‌های فرسوده و افزایش فعالیت میتوکندری‌ها و ریبوزوم‌های سلولی و سرعت  بخشیدن ستنز پروتئین در آن‌ها می‌پردازد که این می‌تواند در بهبود استحکام پوست مفید باشد. و با خاصیت ضد چروکی که دارد، به افزایش جوانی، شادابی و زیبایی پوست من کمک می‌کند.

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست چرب SPF50 بایومارین

Bio Marine 3 In 1 Total Sunblock Cream SPF50 Oily Skin

ترکیب Sea Shine موجود کرم ضد آفتاب پوست چرب بایو مارین:

حاوی عصاره‌ی خزه‌ی دریایی (Algae Extract) و دارای اثرات بازدارندگی بر فعالیت آنزیم‌های موثر در فرآیند تولید ملانین می‌باشد و با کاهش سنتز ملانین در سلول‌های ملانوسیت و جلوگیری از انتقال ملانوزوم‌ها از سلول‌های ملانوسیت به کراتینوسیت‌ها، سبب جلوگیری از تولید و نیز کاهش لک‌های پوستی ناشی از هایپرپیگمنتاسیون گردیده و در افزایش یکنواختی و شفافیت پوست تأثیر بسازایی دارد.

ترکیب کلاژن دریایی (Marine Collagen) موجود کرم ضد آفتاب پوست چرب بایو مارین:

کلاژن نوعی پروتئین است که به طور طبیعی در بدن و بویژه پوست یافت می‌شود و این ماده می‌تواند همانند؛ چسب، سلول‌ها و اجزای آن را به یکدیگر پیوند‌ بزند و باعث‌ افزایش استحکام و کاهش عمق چین و چروک‌های پوست می‌شود که در تأمین رطوبت مورد نیاز لایه‌ی شاخی پوست و بهبود خاصیت کشسانی و طراوت آن کمک‌رسان می‌باشد.

ترکیب پالمیتویل الیگوپپتید (Palmitoyl oligopeptide) موجود کرم ضد آفتاب پوست چرب بایو مارین:

این ماده از پیش‌سازهای اصلی الاستین می‌باشد که می‌تواند تا ۱۰۰ درصد افزایش‌ طول پیدا کند و در افزایش استحکام و ثبات ساختار پوست و کاهش چین و چروک پوست موثر می‌باشد. این ماده‌ الاستیسیته‌ی پوست را تقویت نموده و در انعطاف‌پذیری آن موثر است که به کاهش افتادگی پوست کمک می‌کند.

ترکیب گلیسریل آسکوربات (Glyceryl Ascorbate) موجود کرم ضد آفتاب پوست چرب بایو مارین:

از مشتقات فعال و پایدار ویتامین سی C می‌باشد که با کاهش تولید ملانین و لک‌های پوستی ناشی از آن، خواص روشن‌کنندگی خود را انجام می‌دهد. این مشتق، علاوه بر دارا بودن از خواص مرطوب‌کنندگی، با تسریع فرآیند سنتز کلاژن، سبب کاهش چین و چروک، افزایش انعطاف‌پذیری، نرمی و تقویت سد دفاعی طبیعی پوست شده و ظاهری جوان و شاداب به پوست می‌بخشد.

ترکیب سدیم آسکوربیل فسفات (Sodium Ascorbyl Phosphate) موجود کرم ضد آفتاب پوست چرب بایو مارین:

دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی بوده و در خنثی‌سازی اثرات رادیکال‌های آزاد، به مهار پیگمانتاسیون (تیرگی پوست) ناشی از افزایش سن می‌پردازد و باعث روشن‌تر شدن موثر پوست می‌شود و نیز اثر عوامل نامطلوب جوی بر پوست را کاهش می‌دهد.

ترکیب سپی کنترل (Sepicontrol A5) موجود کرم ضد آفتاب پوست چرب بایو مارین:

این ماده با ساختار طبیعی پوست به طور کامل، سازگاری دارد و‌ باعث تنظیم ترشح چربی پوست می‌شود و از ایجاد اسیدهای چرب آزاد و همچنین كاهش التهابات پوستی جلوگیری می‌نماید و با جلوگیری از تکثیر باکتری‌ها و رشد میکرو‌ارگانیسم‌ها به پیشگیری و کاهش جوش‌های پوستی کمک می‌کند.

ترکیب کاپریلویل سالیسیلیک اسید (Capryloyl Salicylic Acid) موجود کرم ضد آفتاب پوست چرب بایو مارین:

مشتقی نوین از اسید سالیسیلیک می‌باشد که با داشتن ماهیت چربی پوست و نفوذ آهسته‌ی آن در پوست، نسبت به اسید سالیسیلیک بسیار کارآمدتر و موثرتر می‌باشد. این ترکیب با داشتن خاصیت کراتولیتیک، یک لایه‌بردار قوی بوده و سبب بهبود ساختار پوست و کاهش لک‌های پیگمنتاسیونی (لک‌های تیره) شده و دارای خواص ضد التهابی، آنتی میکروبیال و نیز Non -Comedogenic می‌باشد.

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست چرب SPF50 بایومارین

Bio Marine 3 In 1 Total Sunblock Cream SPF50 Oily Skin

ترکیب سدیم هیالورونات (Sodium Hyaluronate) موجود کرم ضد آفتاب پوست چرب بایو مارین:

نمک اسید هیالورونیک می‌باشد که در بدن و به مقدار زیاد در ماتریکس بین سلول‌های پوست سالم یافت می‌شود و با پرنمودن فواصل بین‌سلولی و حفظ آب موجود در این مکان‌ها به افزایش رطوبت، رفع خشکی و بهبود خاصیت‌ کشسانی پوست کمک می‌کند.

ترکیب (Sodium PCA) موجود کرم ضد آفتاب پوست چرب بایو مارین:

نوعی اسید آمینه‌‌ی طبیعی است که در بسیاری از پروتئین‌های بدن وجود دارد و‌ از قدرت جذب و نفوذ‌پذیری بالایی برخوردار  می‌باشد که از عوامل مرطوب‌کننده به حساب می‌آید و باعث‌ حفظ رطوبت درون لایه‌ی شاخی پوست می‌شود و از سرعت تبخیر  نامحسوس پوست می‌کاهد و این به رفع خشکی و بهبود خاصیت کشسانی پوست کمک می‌کند.

ترکیب عصاره‌ی گل مینای چمنی (Bellis Perennis Extract) موجود کرم ضد آفتاب پوست چرب بایو مارین:

عصاره‌ی گل این گیاه با خاصیت آنتی‌اکسیدانی خود، موجب بازداری فرآیندهای اکسیداسیون در ملانوسیت گردیده و بدین طریق کاهش سنتز ملانین را سبب می‌شود. مواد موثره‌ی موجود در این عصاره، با اثر بر روی پروتئین اندوتلین که از سنتز ملانین جلوگیری می‌کند و موجب بازدارندگی ترشح آنزیم تیروزیناز نیز می‌شود. کاهش تعداد لکه‌های ایجاد‌شده و نیز کاهش رنگ آن‌ها را سبب می‌گردد.

ترکیب ویتامین‌های ای E و پانتنول موجود کرم ضد آفتاب پوست چرب بایو مارین:

ویتامین ای E دارای ویژگی ضد اکسیدانی قوی است و می‌تواند در کمک به مبارزه با رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان و خنثی نمودن تأثیرات آن‌ها کمک‌کننده باشد و همچنین در بازساز‌ی سلول‌های آسیب‌دیده و بازیابی آن‌ها مفید خواهد بود و به رفع چین و چروک‌های پوستی می‌پردازد.

پانتنول پیش‌ساز ويتامين ب۵ B5 است و به افزایش رطوبت‌رسانی و پوسته‌ریزی پوسته‌ها و سلول‌های فرسوده کمک می‌کند و در کاهش التهابات پوستی و بهبود بافت پوست کارساز است.

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست چرب SPF50 بایومارین، از شرکت داروسازی پارس حیان با همکاری کمپانی Biotech Marine کشور فرانسه در ایران تولید شده است که می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد. ‌ ‌

موارد مصرف کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست چرب SPF50 بایومارین:

کمک به محافظت بالا و طولانی‌مدت از پوست در برابر پرتوهای زیان‌بار نور خورشید. پوشش یکنواخت با رنگ‌ بژ روشن. کمک به جلوگیری از ایجاد لک و چروک پوستی. مقاوم در برابر تعریق و شست‌وشو. مناسب پوست‌های چرب و مختلط.

روش مصرف کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست چرب SPF50 بایومارین:

قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، مقدار کافی از فرآورده را به طور یکنواخت روی سطح پوست مالیده و به خوبی ماساژ دهید. مصرف را هر ۲ ساعت یکبار تجدید فرمایید.

هشدار مصرف کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست چرب SPF50 بایومارین:

از به کاربردن فرآورده دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

درصورت مشاهده‌ی هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

فقط جهت مصارف خارجی.

شرایط نگهداری:

فرآورده را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب نگهداری نمایید.

فرآورده دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.

ویژگیهای محصول

وزن 75 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

ضد آفتاب پوست چرب

کاربرد

پوست چرب و مختلط

رنگ

بژ روشن

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

لابراتوار پارس حیان

تحت لیسانس

فرانسه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست چرب SPF50 بایومارین 50 میلی‌ لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *