مکمل های کاهش دهنده جذب

مکمل های کاهش جذب نوع متفاوتی از مکمل های لاغری و تنظیم وزن محسوب می شوند که دارای ترکیباتی هستند که از جذب چربی به بدن جلوگیری می کنند. آنزیمی در بدن به نام آلفا آمیلاز وجود دارد که مسئول هضم کربوهیدرات ها در بدن است. این دسته از مکمل ها توانایی مهار این آنزیم را دارند که در نتیجه مانع از هضم و جذب پلی ساکاریدها و تبدیل آنها به گلوکز می گردند. در نهایت نیز باعث می شوند تا کربوهیدارت ها از طریق مدفوع دفع شوند. این مکمل ها به عنوان کاهش دهنده های جذب نشاسته نیز شناخته می شوند.

مکمل کاهش دهنده جذب کربوهیدرات همچنین برای درمان قند خون بالا در بیماران دیابتی نوع 2 استفاده می شود. این مکمل ها معمولا به عنوان مکمل کاهش وزن به بازار عرضه شده اما تاثیر بیشترشان در کنترل قند خون است. کاهش دهنده جذب کربوهیدرات ها باعث کاهش قند خون شده و بعد از غذا، قند خون سریع تر به حالت عادی بر می گردد چون کربوهیدرات ها هضم نمی شوند.

مکمل های غذایی را از کجا تهیه کنیم ؟

مکمل های غذایی مکمن است در فروشگاه های نامعتبر و عمدتا غیر قانونی نیز عرضه گردد اما تنها مکان مناسب برای خرید این مکمل ها داروخانه و تحت نظر دکتر داروساز است. اکثر مکمل های غذایی موجود در بازار به صورت OTC در داروخانه ها عرضه می شود. یعنی بدون نیاز به نسخه پزشک می توانید آن را تهیه نمایید. البته داروخانه و مسئول فنی بر روی روش مصرف و هشدارهای لازم برای مصرف مکمل ها تاکید خواهند داشت.

خرید مکمل های کاهش جذب

خرید اینترنتی مکمل‌ کاهش جذب با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت از برندهای معتبر بین المللی هم اکنون در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. تمامی مکمل‌های موجود در این داروخانه دارای برچسب اصالت کالا بوده و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.

نمایش 1–12 از 23 نتیجه