اگرچه برای کودک بهترین غذا شیر مادر می باشد چون تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن کودک را در خود دارد و هیچ شیرخشکی نمی‌تواند جایگزین آن شود. ولی دلایل مختلفی وجود دارد که خیلی از کودکان چه به‌عنوان کمک غذا و چه غذای اصلی نیاز به شیرخشک پیدا می‌کنند. به هر دلیل که شیر خشک را اضافه می‌کنید، در نظر داشته باشید که حتی مقدار کمی شیر مادر هم همیشه بهتر از نبودن آن است. بنابراین هر مقداری که بتوانید به کودک شیر خودتان را بدهید خوب است، حتی اگر فقط یک یا دو بار در روز باشد.

امروزه مکمل های شیر خشک با کیفیتی در بازار موجود است که با وجود ترکیبات موثر تا حدودی می تواند جایگزین شیر مادر شود. انواع شیر خشک و غذای کودک برای سنین مختلف را هم اکنون می‌توانید از داروخانه آنلاین دکتر دانیالی تهیه کنید. این نکته را مد نظر داشته باشید که بعد از باز کردن درب قوطی طی ۳ الی ۴ هفته شیر خشک را مصرف نمایید. در صورت عدم مصرف بایستی دور ریخته شود. همچنین شیر خشکی را که برای یک ساعت یا بیشتر در دمای اتاق مانده است، دور بریزید.
خرید شیر خشک از سایت داروخانه دکتر دانیالی

خرید اینترنتی انواع شیر خشک با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمتها از برندهای معتبر خارجی و ایرانی در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. تمامی این محصولات اورجینال بوده و دارای تاييديه وزارت بهداشت هستند و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.