یکی از روتین‌های زندگی اصلاح صورت و برطرف کردن موهای زائد بدن برای آقایان و خانم ها می باشد . راحت‌ترین راه برای اصلاح استفاده از تیغ و انواع ژیلت می باشد .

باید توجه داشته باشید که تیغی را انتخاب کنید که نوار صابونی داشته باشد تا پوست دچار خراش و زخم نکند. در غیر این صورت در حال استفاده از تیغ از محصولات متنوع کرمی و روان کننده مثل فوم اصلاح، ژل اصلاح جهت ایجاد کف استفاده شود. پس از اصلاح نیز باید افتر شیو بزنید تا لطافت و شادابی پوست حفظ شود.

قبل از اصلاح باید ابتدا صورت خود را با پاک‌کننده صورت بشویید. این کار به نرم کردن پروتئین مو کمک زیادی می کند.

سپس بگذارید حدود یک دقیقه مایع پاک‌کننده روی موهای صورت شما بماند و  صورت خود را آب بشویید .

در مرحله بعد نیز ، باید از محصولات قبل از اصلاح استفاده شود . بنابراین کرم، کف یا ژل اصلاح را روی صورت فرار دهید .

قبل از اصلاح بگذارید کف یا ژل اصلاح چند دقیقه روی صورت بماند. در این فاصله، می توانید تا کارهای دیگری را انجام دهید تا زمان بگذرد. این مرحله بسیار مهم است ، چرا که مو را نرم می‌کند و با یک حرکت تیغ اصلاح به راحتی صورت می‌گیرد. هر چه این محصولات بیشتر روی صورتتان بماند، بهتر است و فرایند اصلاح به خوبی انجان می شود.

مزایای محصولات قبل از اصلاح

  •  این محصولات با توجه به میزان غلظت کرمی که پس از مصرف روی پوست ایجاد می‌کند بهترین ماده برای حرکت نرم و یکنواخت تیغ رو پوست محسوب می شود.
  •  ژل نسبت کف‌زایی بیشتری دارد. بنابراین حین اصلاح صورت کمترین اصطحکاک روی پوست ایجاد خواهد کرد.
  •  از جمله مزیت‌های این محصولات در مقابل دیگر محصولات فومی داشتن ترکیبات بی‌ضرر برای پوست می باشد و همچنین یک مراقبت موثر پوست نیز به حساب می‌رود.
  •  در تهیه ژل اصلاح از انواع روغن‌های گیاهی و مفید برای سلامت و زیبایی پوست مثل روغن درخت چای و روغن اسطوخدوس استفاده می‌شود..
  • برای مصرف این محصولات نیاز نیست از آب هم استفاده کنید.
  • با استفاده از این محصولات اصلاح سرعت حذف موهای زائد افزایش پیدا می‌کند.

نمایش 1–12 از 15 نتیجه