اصلاح صورت از قدیمی ترین کارها در بین آقایان می باشد. اصلاح مانند اکثر کارها در زندگی، نیاز به تکنیک های خاصی می باشد و برای این کار یک خودتراش خوب نیاز است. اصلاح صورت با تیغ به صورت کامل با پوست شما برخورد خواهد کرد، به همین دلیل باید دقت زیادی داشته باشید . بنابراین در انتخاب خودتراش خود باید بسیار دقت کنید تا بعد از اصلاح دچار مشکلات پوستی مانند آکنه، پوسته پوسته شدن و خراشیدگی نشوید.

از ویژگی های اصلی خودتراش و تیغ خوب این است که بتواند روی قسمت های مختلف صورت شما حرکت کند ، موهای را بدون آسیب زدن به پوست از بین ببرد و پوستی نرم و زیبا برای شما فراهم کنند .

امروزه خودتراش ها و تیغ ها یکی از مهم ترین ابزار های اصلاح صورت و موهای زائد بدن هستند که امروزه استفاده از آن ها بسیار متداول بوده و در برند های مختلفی هم در بازار موجود می باشد . به طور کلی خودتراش از دو قسمت مهم تشکیل شده است که یک قسمت بدنه و قسمت دیگر دسته آن می باشد و دیگری تیغه فلزی که از آن برای اصلاح و برش مو استفاده می شود.

انواع خودتراش اصلاح

به طور کلی شما برای اصلاح صورت و موهای زائد بدن خود، می توانید به 2 نوع ابزار اصلاح دسترسی پیدا کنید که عبارتند از:

  • خودتراش تیغ دار
  • خودتراش بدون تیغ که نیاز به تیغ یدک دارد

در مدل های جدید خودتراش ها تیغ روی بدنه و دسته خودتراش وجود دارد و شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به تهیه یک تیغ مجزا، به اصلاح صورت یا بن خود بپردازید. ولی در خودتراش های قدیمی، شما یک ابزار دارید که قطعات آن جدا شونده بوده و باید یک تیغ مجزا که از آن با عنوان تیغ یدک یاد می شود برای آن تهیه کنید.

نمایش 1–12 از 30 نتیجه