تیغ

فیلـتر

نمایش دادن همه 18 نتیجه

اصلاح صورت از قدیمی ترین کارها در بین آقایان می باشد. اصلاح مانند اکثر کارها در زندگی، نیاز به تکنیک های خاصی می باشد و برای این کار یک خودتراش خوب نیاز است. اصلاح صورت با تیغ به صورت کامل با پوست شما برخورد خواهد کرد، به همین دلیل باید دقت زیادی داشته باشید . بنابراین در انتخاب خودتراش خود باید بسیار دقت کنید تا بعد از اصلاح دچار مشکلات پوستی مانند آکنه، پوسته پوسته شدن و خراشیدگی نشوید.

از ویژگی های اصلی خودتراش و تیغ خوب این است که بتواند روی قسمت های مختلف صورت شما حرکت کند ، موهای را بدون آسیب زدن به پوست از بین ببرد و پوستی نرم و زیبا برای شما فراهم کنند .

امروزه خودتراش ها و تیغ ها یکی از مهم ترین ابزار های اصلاح صورت و موهای زائد بدن هستند که امروزه استفاده از آن ها بسیار متداول بوده و در برند های مختلفی هم در بازار موجود می باشد . به طور کلی خودتراش از دو قسمت مهم تشکیل شده است که یک قسمت بدنه و قسمت دیگر دسته آن می باشد و دیگری تیغه فلزی که از آن برای اصلاح و برش مو استفاده می شود.

انواع خودتراش اصلاح

به طور کلی شما برای اصلاح صورت و موهای زائد بدن خود، می توانید به 2 نوع ابزار اصلاح دسترسی پیدا کنید که عبارتند از:

  • خودتراش تیغ دار
  • خودتراش بدون تیغ که نیاز به تیغ یدک دارد

در مدل های جدید خودتراش ها تیغ روی بدنه و دسته خودتراش وجود دارد و شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به تهیه یک تیغ مجزا، به اصلاح صورت یا بن خود بپردازید. ولی در خودتراش های قدیمی، شما یک ابزار دارید که قطعات آن جدا شونده بوده و باید یک تیغ مجزا که از آن با عنوان تیغ یدک یاد می شود برای آن تهیه کنید.

اطلاعات بیشتر ...