افترشیو ها یا محصولات بعد از اصلاح از عفونی شدن جل.گیری می کند و هرگونه خراش و بریدگی است که در زمان اصلاح رخ می دهد را ضد عفونی می کند. می توان گفت بهترین روش برای احیای پوست، پس از تراشیدن موها، افترشیوها و محصولات مراقبتی بعد از اصلاح می باشند، است.

محصولات بعد از اصلاح حاوی موادی هستند که از خشک شدن پوست پس از اصلاح، جلوگیری کرده و مانع از قرمزی پوست و ایجاد التهاب بعد از اصلاح خواهد شد. همچنین این محصولات علاوه بر رایحه مطبوعی که افترشیو ها دارند، به دلیل وجود الکل، افترشیو ها جزو محصولات بهداشتی آنتی باکتریال، دسته بندی می شوند.

محصولات بعد از اصلاح فقط مخصوص آقایان نیستند و محصولات زنانه نیز در بازار موجود است.

علاوه بر موارد گفته شده افترشیو ها از پوست شما در برابر تحریکات و آلودگی‌های بیرونی محافظت خواهد کرد. به همین دلیل پس از اصلاح، سوزش و خارش ایجاد نخواهد کرد و آکنه و جوش بر اثر تجمع آلودگی و چربی نیز به وجود نمی آیند.

اصلاح روزانه موهای صورت و بدن با تیغ، علاوه بر تراشیدن موها لایه رویی سلول‌های پوستی را نیز می تراشد و پوست را ملتهب خواهد کرد. پوست پس از تراشیده شدن به محافظت و تغذیه نیازمند می باشد. به همین دلیل هنگام خرید افترشیوها، باید توجه کنیم که درون آن ها تسکین‌ دهنده ‌های طبیعی مثل آلوئه ‌ورا موجود باشد.

نمایش 1–12 از 13 نتیجه