قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز

ALFA Vitamins Alflexil Tabs

ویژگی های قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز:

 • غضروف سازی و افزایش نرمی، انعطاف پذیری و حرکت مفاصل
 • کمک به درمان و پیشگیری از آرتروز، درد و خشکی مفاصل
 • کاهش درد و التهاب در بیماران مبتلا به آرتریت
 • بهبود عملکرد مفاصل و جلوگیری از تخریب آنها
 • بازسازی و ترمیم ساختمان مفاصل
 • رفع درد و التهاب مفاصل


285.000 تومان

(8 بررسی مشتری)
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز

در این محصول از مکمل‌های دسته‌بندی مفاصل و استخوان سایت داروخانه دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی است که به صورت خاص در کمک به سلامت غضروف و مفاصل کاربرد دارد و مناسب بزرگسالان است. قرص‌های آلفلکسیل به طور طبیعی گلوکوزامین، کندرویتین، کلاژن و MSM (متیل سولفونیل متان) را تأمین می‌کند. این ها مواد قسمت های مهمی از مفاصل و سایر اعضای بدن هستند.

قرص آلفلکسیل

قرص آلفلکسیل

مفصل (joynt) جایی است که دو یا چند استخوان به یکدیگر متصل می‌شوند. مفاصل می‌توانند سفت باشند، مانند؛ مفاصل بین استخوان‌های جمجمه، یا متحرک باشند مانند؛ زانو، باسن و شانه‌ها. بسیاری از مفاصل دارای غضروف (Cartilage) در انتهای استخوان‌ها هستند که در آنجا به هم می‌رسند. غضروف سالم با اجازه دادن به استخوان‌ها برای سر خوردن روی یکدیگر به حرکت کمک می‌کند.

قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز

ALFA Vitamins Alflexil

غضروف همچنین با جلوگیری از ساییدگی استخوان‌ها به یکدیگر از آن‌ها محافظت می‌کند. سالم نگه داشتن مفاصل به شما این امکان را می‌دهد که بدوید، راه بروید، بپرید، ورزش کنید و کارهای دیگری را که دوست دارید انجام دهید. فعالیت بدنی، یک رژیم غذایی متعادل، اجتناب از صدمات و خواب کافی به شما کمک می‌کند تا سالم بمانید و مفاصل خود را نیز سالم نگه دارید. مکمل‌ها در این زمینه نیز می‌توانند موثر باشند.

قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز Alfa Vitamins Alflexil (Glucosamine, Chondroitin, MSM And Collagen) Tablets؛ حاوی گلوکزآمین، کندرویتین، متیل سولفونیل متان (MSM) و کلاژن هیدرولیزشده می‌باشد که به بهبود سلامت و افزایش انعطاف‌پذیری مفاصل و غضروف‌ها کمک می‌کند.

قرص آلفلکسیل

قرص آلفلکسیل

قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز، به لطف ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، در کاهش التهاب و درد مفاصل یاری‌رسان خواهد بود و آسیب‌های مفصلی ناشی از تمرینات ورزشی را بهبود می‌بخشد. گلوکوزامین موجود در قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز، قند آمینی ضروری جهت سنتز و تولید غضروف (کارتیلاژ) مفاصل می‌باشد. کندروئیتین موجود در قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز، به میزان زیادی در مایع بین مفصلی (سینوویال) وجود دارد و وظیفه‌ی آن نرم کردن ضربه‌گیری و حفظ لغزندگی مفاصل می باشد. ام اس ام (MSM) ترکیبی ضروری جهت حفظ الاستيسيته و انعطاف‌پذیری مفاصل می‌باشد و هم‌چنین نقش موثری در کاهش درد، بهبود التهاب و تورم در مفاصل آسیب‌دیده، بهبود جریان خون و کاهش اسپاسم عضلات اطراف مفاصل را بر عهده دارد.

قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز

ALFA Vitamins Alflexil

ویژگی گلوکوزامین، کندرویتین، MSM:

گلوکزامین یکی از اجزای کربوهیدرات ها است که در متابولیسم از آن به عنوان انرژی استفاده نمی کند و آنها بخشی از ساختار بافت ها می شوند. بنابراین ، به اندام هایی مانند رباط ها ، چشم ها ، تاندون ها ، ناخن ها ، پوست ، استخوان ها و دریچه های قلب مربوط می شود.

کندرویتین نیز مانند استخوان ها و غضروف ها بخش طبیعی از بافت های پیوندی است که از بدن پشتیبانی می کنند و برای عملکرد این اندام ها ضروری است زیرا مایعات لازم را در بافت ها جذب می کند و آنزیم هایی را که می توانند به آنها آسیب برساند مسدود می کند. علاوه بر این ، کندرویتین پایه ای برای تشکیل بافت جدید غضروف است.

قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز

ALFA Vitamins Alflexil

متیل سولفونیل متان (MSM) منبع آلی گوگرد است که در تولید سایر مواد حیاتی در بدن شرکت می کند. همچنین در غذاهایی مانند سبزیجات و محصولات لبنی یافت می شود. MSM از توانایی بدن در تولید آنتی اکسیدان و کاهش التهاب پشتیبانی می کند. این ماده به خلاص شدن از شر کلسیم اضافی کمک می کند که میتواند  دفع مایعات و سموم در سلول ها را تسهیل کند.

قرص آلفلکسیل

قرص آلفلکسیل

گوگرد تهیه شده توسط MSM باعث ایجاد کلاژن و کراتین ، مواد حیاتی برای سلامت ناخن ها و موها می شود. MSM همچنین می تواند به عنوان یک انرژی دهنده طبیعی برای عملکرد خود در کاهش میزان انرژی مورد نیاز سلول ها برای از بین بردن سموم جمع شده کمک کند. کلاژن این پروتئین مسئول حفظ ساختار اندام است و بیشترین پروتئین در بدن است. این ماده در تاندون ها ، ماهیچه ها ، استخوان ها و پوست وجود دارد و در بافت ها از یک عمل محافظتی جلوگیری می کند تا از جذب مواد سمی جلوگیری کند. پیری باعث ضعیف شدن ساختار سلول ها، نازک شدن پوست و کاهش کشش در تاندون ها و رباط ها می‌شود.

قرص آلفلکسیل

قرص آلفلکسیل

ویژگی های مکمل آلفلکسیل:

به طور طبیعی گلوکوزامین، کندرویتین، MSM و کلاژن را تأمین می کند به روان سازی و تحرک و حمایت از غضروف و  مفاصل و کاهش  دردهای مفصلی کمک می کند.

قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز، تحت لیسانس شرکت Alfa Vitamins‏ ‏کشور آمریکا و دارای پروانه‌ی تولید از شرکت آریان سنا است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.‌

موارد مصرف:

کمک به سلامت غضروف و مفاصل.

روش مصرف:

روزانه ۳ عدد قرص ترجیحاً هم‌راه با غذا مصرف شود. مقدار توصیه‌شده را بدون مشورت با پزشک و یا دکتر داروساز افزایش ندهید.

هشدار مصرف:

در صورت مصرف دارو و یا مکمل‌های دیگر، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک و یا دکتر داروساز مشورت نمایید.

در صورت بروز حساسیت به مواد تشکیل‌دهنده از مصرف این فرآورده خودداری شود.

این فرآورده مکمل بوده و جهت تشخیص، پیش‌گیری و یا درمان بیماری‌ها نمی‌باشد.

مصرف در بارداری و شیردهی:

در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک مصرف شود.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از تابش نور مستقیم آفتاب و در دمای درجه‌ی سانتی‌گراد نگهداری شود.

فرآورده دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

ترکیبات:

دی کلسیم فسفات، سلولز میکروکریستالین، اسید استئاریک، سدیم کراسکارملوز، هیپروملوز، سیلیس، استئارات منیزیم، تری استین، دی اکسید تیتانیوم و تالک.

ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
گلوکوزامین هیدروکلراید۱۵۰۰ میلی‌گرم**
کوندرویتین سولفات۱۲۰۰ میلی‌گرم**
MSM۵۰۰ میلی‌گرم**
کلاژن هیدرولیزشده۳۰۰ میلی‌گرم**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

آلفا ویتامینز Alfa Vitamins یک شرکت آمریکایی است که در زمینه ی تولید مکمل‌های ویتامینه و همچنین مکمل‌هایی برای رفع مشکلات مفاصل و سلامت استخوان‌ها فعالیت می‌کند. محصولات باکیفیت این برند علاوه بر عرضه در بازار داخلی به 51 کشور دنیا صادر می‌شود.آلفا ویتامینز در سال 2000 از همکاری اعضای انجمن محصولات طبیعی NAP در ایالات متحده آمریکا، در زمینه تولید قرص، کپسول، پودر و انواع کرم‌های درمانی، تاسیس شد.این شرکت به دلیل کیفیت بالای محصولات خود در طی مدت کوتاهی مورد استقبال مصرف‌کنندگان بسیاری در سراسر دنیا قرارگرفت. همه محصولات این برند دارای مجوز سازمان غذا و دارو (FDA) هستند و با دقت فراوان در آزمایشگاه‌های تخصصی تولید می گردند.

ویژگیهای محصول

وزن نامعلوم
نوع محصول

قرص

کاربرد

پیشگیری از پوکی استخوان, درمان درد آرتروز

جنسیت مصرف

عمومی

گروه

مفاصل و استخوان

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

تعداد

30 عدد, 60 عدد

کشور سازنده

آمریکا

شرکت سازنده

آلفا ویتامین

برند

8 دیدگاه برای قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز

 1. علي هوشمند

  عالي👍🏻

 2. علي هوشمند

  عالي

 3. حیدر اراسته

  یکی از بهترین غضروف سزهایی ک خوردم و تاثیرشو دیدم واقعا پیاده روی راه رفتنم خوب شده

 4. بهزاد شاکری

  خیلی بهتر شدم از وقتی مصرف میکنم درد و التهابم کمتر شده.

 5. رضا حسین زاده

  با تجویز پزشک مصرف کردم التهاب مفاصلم خیلی کمتر شد.

 6. سجاد

  ی ضدالتهاب عالی

 7. آییدا سهرابی

  برای پدرم گرفتم و واقعا احساس خوبی دارن میگن بین مفصل ها نرم و راه رفتنشن راحت تر شده

 8. کیارش

  برای غضروف سازی بدون شک بهترین مکمله

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *