کپسول دایان فلکس دایان فارما 20 عددی

Dayan Pharma Dayan Flex 20 Capsules

ویژگی‌های کپسول دایان فلکس دایان فارما:

  • کاهش التهاب و درد مفاصل
  • جلوگیری از تخریب پیشرونده مفاصل
  • افزایش دامنه حرکت و کاهش خشکی مفاصل
  • آنتی اکسیدان قوی و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن
  • کاهش استرس اکسیداتیو و آسیب رادیکال‌های آزاد
  • بالانس فاکتورهای التهابی و کاهش نیاز به مسکن (NSAID)

تاریخ انقضا: 2025/06/28

172.000 تومان

موجود

موجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول دایان فلکس دایان فارما

در این محصول از دسته محصولات مکمل تخصصی و مفاصل و استخوان سایت دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

کپسول دایان فلکس دایان فارما، حاوی ترکیبات کاملا طبیعی و گیاهی موثر در کاهش درد، التهاب و خشکی درد مفاصل است. این فرآورده اثرات آنتی اکسیدانی قوی دارد و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود.

مشکلات مفاصل یکی از مسایل است که بسیاری از مردم جهان را به خود دچار کرده است که می‌تواند علت‌ها و عامل‌های گوناگونی داشته باشد.

شایع ترین علل درد مزمن در مفاصل، آرتروز، نوعی رایج از التهاب مفصل است و در طول زمان، وقتی‌که غضروف، همان بالشتک محافظ بین استخوان‌ها، ساییده می‌شود و یا از بین می رود، اتفاق می‌افتد.

کپسول دایان فلکس دایان فارما

کپسول دایان فلکس دایان فارما

آرتروز هر مفصلی را درگیر خود می‌کند ولی بیشتر در دست، زانو، لگن و ستون فقرات دیده می‌شود که همراه با درد، خشکی، کشیدگی، عدم حرکت آزادانه یا حتا گاهی ورم و قرمزی، بویژه صبح ها و هنگام بیدار شدن از خواب رخ می‌دهد.

آنچه که از آمارها پیداست، التهاب مفصل یا آرتریت، بیشتر از میانسالی شروع می‌شود و زنان بیش از مردان بدان دچار هستند که علت آن بدرستی روشن نشده است.

استرس اکسیداتیو که در اثر بر هم خوردن تعادل و انتشار رادیکال‌های آزاد و آسیب به بافت و غشای برخی از سلول‌های مهم بوجود می‌آید که با بیماری التهاب مفاصل و آرتروز پیوند دارد.

کپسول دایان فلکس دایان فارما 20 عددی Dayan Pharma Dayan Flex 20 Capsules, یک مکمل تخصصی و حاوی ترکیباتی گیاهی است که نه تنها یک آنتی‌اکسیدان قوی و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است، بلکه می‌تواند به کاهش التهاب و درد مفاصل کمک کند.

کپسول دایان فلکس دایان فارما یا دی (دایان) فلکس، حاوی ریزوم زردچوبه، ریزوم زنجبیل، بید سفید، فلفل سیاه، پنجه شیطان، کندر و آلفا لیپونیک اسید است که تمامی این ترکیبات به کاهش درد و التهاب، خشکی مفاصل و مهار تخریب بافت استخوانی کمک می‌کند. دی فلکس انواع دردهای آرتروز و مفاصل را تسکین داده و تحرک و استحکام مفاصل را بهبود می بخشد.

کپسول دایان فلکس دایان فارما، در جلوگیری از تخریب پیشرونده مفاصل و افزایش دامنه حرکت و کاهش خشکی مفاصل موثر است که بدلیل خاصیت آنتی‌اکسیدانی در کاهش استرس اکسیداتیو و آسیب رادیکال‌های آزاد موثر خواهد بود. این فرآورده به بالانس فاکتورهای التهابی و کاهش نیاز به مسکن (NSAID) نیز اثربخش می‌باشد.

زردچوبه:

ماده فعال اصلی زردچوبه – کورکومین – همان چیزی است که به ادویه رنگ زرد می‌دهد. کورکومین دارای خواص ضد التهابی است و آن را به یک درمان بالقوه برای تعدادی از شرایط سلامتی از جمله کاهش درد و افزایش سهولت حرکت در افراد دچار به التهاب مفاصل یا آرتروز تبدیل می‌کند.

زنجبیل:

زنجبیل می‌تواند فعالیت چندین ماده شیمیایی را که باعث التهاب مفاصل می‌شود، کاهش دهد. نتایج حاصل از RCT که نقش آن را در درمان شرکت‌کنندگان دچار به آرتروز ارزیابی می‌کند، نشان می‌دهد که مشخصات ایمنی بالایی دارد و می‌تواند اثرات نسبتاً مفیدی در کاهش درد و ناتوانی داشته باشد.

پوست درخت بید سفید:

حاوی سالیسین است که یک ماده شیمیایی شبیه آسپرین (اسید استیل سالیسیلیک) است. تصور می‌شود که سالیسین در ترکیب با ترکیبات گیاهی ضد التهابی قوی گیاه (به نام فلاونوئیدها) مسئول اثرات تسکین درد و ضد التهابی این گیاه است.

پنجه شیطان:

پژوهش‌های گوناگونی نشان می‌دهد که مصرف پنجه شیطان به مدت ۸ تا ۱۲ هفته می‌تواند درد را کاهش دهد و عملکرد فیزیکی افراد دچار به آرتروز همچون؛ درد کمر و گردن را بهبود بخشد.

کندر‌ Boswellia serrata:

به عنوان یک عامل ضد التهابی، ضد آرتریت و ضد درد قوی در نظر گرفته شده که ممکن است دارویی برای التهاب مفاصل باشد.

آلفا لیپوئیک اسید ALA:

در پژوهشی، موش های تغذیه شده با آلفا لیپوئیک اسید، در مقایسه با گروه رژیم غذایی معمولی میزان بروز و شدت آرتریت را کاهش دادند. یافته‌های رادیوگرافیک کاهش چشمگیری در تخریب استخوان را نشان داد و یافته‌های بافت‌شناسی تغییرات پاتولوژیک گسترده‌ای را در موش‌های تغذیه شده با ALA نشان داد.

فلفل سیاه:

در پژوهشی نشان داده شد که، فلفل سیاه هنگامی که با زردچوبه و زنجبیل ترکیب شود، اثرات ضد التهابی مشابه داروهای تجویزی برای بیماران دچار به آرتروز زانو یا التهاب مفاصل دارد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کپسول دایان فلکس دایان فارما:

کاهش التهاب و درد مفاصل. جلوگیری از تخریب پیشرونده مفاصل. افزایش دامنه حرکت و کاهش خشکی مفاصل. بالانس فاکتورهای التهابی و کاهش نیاز به مسکن (NSAID).

روش مصرف کپسول دایان فلکس دایان فارما:

روزانه ۱ عدد کپسول یا طبق دستور پزشک، همراه با وعده‌ی غذایی و مقدار کافی آب میل شود.

موارد منع مصرف کپسول دایان فلکس دایان فارما:

در صورت دچار به نارسایی کبدی، سنگ کیسه صفرا، اختلالات انعقادی و یا زخم معده و دوازدهه تحت نظر پزشک مصرف‌ شود.

در صورت حساسیت به فلفل و یا حساسیت به هر یک از اجزای فرآورده با احتیاط مصرف شود.

مصرف این فرآورده در افراد زیر ۱۸ سال منع مصرف دارد.

عوارض جانبی کپسول دایان فلکس دایان فارما:

به دلیل داشتن گیاه پنجه شیطان ممکن است اسهال، سردرد شکمی، واکنش ازدیاد حساسیت، سردرد و سرگیجه ایجاد کند. در صورت بروز این عوارض با پزشک مشورت شود.

مصرف در بارداری و شیردهی کپسول دایان فلکس دایان فارما:

در دوران بارداری و شیردهی منع مصرف‌ دارد.

تداخل دارویی کپسول دایان فلکس دایان فارما:

زنجبیل ممکن است سرعت انعقاد خون را کاهش دهد. استفاده از زنجبیل به همراه دارو‌هایی با اثر مشابه ممکن است احتمال بروز کبودی و خون ریزی را افزایش دهد. لذا ممکن است دوز مصرف وارفارین تغییر کند. از مصرف همزمان این دارو با داروهای ضد انعقاد خودداری شود.

شرایط نگهداری کپسول دایان فلکس دایان فارما:

این فرآورده را در جای خشک و خنک، دور از دسترس کودکان و نور مستقیم خورشید نگهداری نمایید.

میزان مصرف روزانه کپسول دایان فلکس دایان فارما:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
زردچوبه۴۰۰ میلی‌گرم
ریشه زنجبیل۵۰ میلی‌گرم
بید سفید۵۰ میلی‌گرم
پنجه شیطان۵۰ میلی‌گرم
کندر۳۰ میلی‌گرم
آلفا لیپوئیک اسید۲۰ میلی‌گرم
فلفل سیاه۱ میلی‌گرم
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

فعالیت شرکت داروسازی دایان فارما (دایان طب اکسیر) از سال ۱۳۹۴ براساس تجربه چندین ساله آقای دکتر حامد همراه در امر تحقیقات، فرمولاسیون، تولید و کارآزمایی های بالینی داروهای ابداعی آغاز شد و با هدف قرار دادن سلامت و درمان مبتنی بر داروهای طبیعی و گیاهی تمام همت خود را جهت تولید و ارائه داروهایی براساس فرمولاسیون و استانداردهای روز جهانی به کار گرفته است.شرکت دایان با در اختیار داشتن بیش از ۱۵۰ نفر نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده دارای سرمایه‌ای بس گرانبها در راستای نیل به اهداف تعیین شده است، در شرکت داروسازی دایان فارما با استفاده از علم روز، نیروهای انسانی مجرب، تکنولوژی نوین و مدیریت پیشرو، گام‌های بزرگی در صنعت داروی کشور برداشته شده و علاوه بر بازارهای داخلی توان بازارسازی را در سطح بین المللی دارد.

ویژگیهای محصول

وزن

30 گرم

نوع محصول

کپسول

گروه

مفاصل و استخوان

تعداد

20 عدد

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

دایان طب اکسیر

برند

دایان فارما

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول دایان فلکس دایان فارما 20 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *