کپسول اهورا لف اهورا دارو 30 عددی

Ahura Darou Ahura Laugh 30 Capsules

ویژگی‌های کپسول اهورا لف اهورا دارو:

  • تقویت میل و تحریک جنسی در بانوان‌
  • کمک به افزایش لذت جنسی در بانوان‌
  • حاوی عصاره‌ی خشک گیاهان خاص و هم‌چنین ال تیروزین و NADH

288.000 تومان

فقط 1 عدد در انبار موجود است

فقط 1 عدد در انبار موجود است

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول اهورا لف اهورا دارو

در این محصول از محصولات تقویت قوای جنسی زنان از دسته مکمل‌های بانوان سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

کپسول اهورا لف اهورا دارو، یک مکمل غذایی و دارویی است که دربردارنده‌ی عصاره‌ها‌ی گیاهی و مواد اثربخشی است منبع صورت خاص در کمک به افزایش‌ میل جنسی در خانم‌ها و کمک به افزایش تحریک جنسی در خانم‌ها کاربرد دارد و مناسب افراد بالا ۱۸ سال می‌باشد.

کاهش میل جنسی یکی از موارد شایع در پیوند با زندگی زوج‌ها و زناشویی است که این مشکل ممکن است هم برای آقایان و‌ هم‌ برای خانم‌ها پیش آید. کاهش و عدم تحریکات جنسی معمولا ناشی از مسائل تغییرات هورمونی، عاطفی، خستگی، مصرف برخی از داروها، بیماری‌های جسمی، تنش‌های روانی، یائسگی و … می‌باشد. عملکرد جنسی ضعیف یک مشکل گسترده است که حدود ۴۰ درصد از زنان را تحت تأثیر قرار می‌دهد و ممکن است کیفیت زندگی آنها را کاهش داده و بر زندگی و بویژه خلق و خوی آن‌ها اثر سوء داشته باشد.

کپسول گیاهی اهورا لف اهورا دارو Ahura Darou Ahura Laugh Capsules؛ حاوی عصاره‌ی خشک گیاهان خاصی مانند؛ عصاره‌های خشک اپیمدیوم، زنجبیل، خارخاسک، دارفلفل، جینسنگ آسیایی، پودر ریشه‌ی ماکا و آشواگاندا، سویا و نیز ماده‌ی اثربخش‌ ال تیروزین و NADH و دارای ماده‌ی موثره‌ بر حسب ویتانولید گلیکوزید ۰/۵۸ درصد می‌باشد که میل و تحریک جنسی در بانوان‌ را تقویت نموده و در کمک به افزایش لذت جنسی در بانوان‌ موثر است.

کپسول اهورا لف اهورا دارو

Ahura Darou Ahura Laugh Capsules

عصاره‌‌ی گیاه بز شاخ‌دار (اپیمدیوم) موجود در کپسول اهورا لف اهورا دارو، معمولا برای افزایش انرژی و کاهش خستگی و اختلالات جنسی کاربرد دارد. به تنظیم هورمون‌ها می‌پردازد و باعث تحریک جریان خون، تقویت، تحریک و افزایش میل جنسی در بانوان‌ می‌شود. عصاره‌ی زنجبیل موجود در کپسول اهورا لف اهورا دارو، ممکن است عملکرد جنسی افراد را از طریق اثر تقویت‌کنندگی و برانگیختگی جنسی بهبود بخشد. عصاره‌ی خارخاسک نیز به افزایش میل جنسی بویژه پس از دوران یائسگی کمک می‌کند و به کاهش سطح تستوسترون می‌پردازد.

عصاره‌ی دارفلفل به کار رفته در کپسول اهورا لف اهورا دارو، باعث‌ افزایش گردش خون می‌شود و این در بهبود خون‌رسانی و اکسیژن‌رسانی و رساندن مواد مغذی به اندام‌ها موثر است که برآیند آن افزایش انرژی و بهبود میل جنسی خواهد بود. جینسنگ آسیایی، نیز یکی از گیاهان شناخته‌شده در زمینه‌ی درمان سرد بدون مزاح بانوان‌ و همچنین آقایان است که باعث‌ کاهش و رفع خستگی می‌شود و به افزایش میل و تحریکات جنسی کمک می‌کند.

عصاره‌ی ماکا موجود در کپسول اهورا لف اهورا دارو، علائم روان‌شناختی از جمله؛ اضطراب و افسردگی را کاهش می‌دهد و در کاهش معیارهای اختلال عملکرد جنسی را در زنان یائسه مستقل از فعالیت استروژنی و آندروژنی موثر است. عصاره‌ی آشواگاندا در کپسول اهورا لف اهورا دارو، نیز موجب بهبود رضایت جنسی، خواب و کیفیت زندگی در زنان خواهد شد.

کپسول اهورا لف اهورا دارو

Ahura Darou Ahura Laugh Capsules

عصاره‌ی دانه‌‌ی سویا موجود در کپسول اهورا لف اهورا دارو، یکی از غذاهای غنی از فیتواستروژن‌ها هستند که به طور طبیعی استروژن‌های گیاهی به شمار می‌آیند و ممکن است به حفظ تعادل هورمونی کمک کنند. برای اینکه هورمون‌ها در بدن ما تأثیر بگذارند، باید در گیرنده‌های غشای سلول‌هایی که آن‌ها را هدف قرار می‌دهند، قفل شوند و ممکن است به تقویت قوای جنسی کمک نماید و تصور می‌شود سویا می‌تواند نشانه‌های یائسگی (مانند گرگرفتگی) را کاهش دهد.

ال تیروزین L-Tyrosine موجود در کپسول اهورا لف اهورا دارو، علاوه بر بهبود جریان خون در آلت تناسلی، فواید دیگری نیز برای سلامت جنسی دارد. این ماده می‌تواند میل جنسی را افزایش دهد و رضایت کلی جنسی را در مردان و زنان بهبود بخشد. NADH‌ یا نیکوتین آمید ادنین دی نوکلئوتید، به طور طبیعی در بدن وجود دارد و در تولید انرژی نقش دارد و می‌تواند به بهبود باروری کمک نماید.

برای تهیه‌ی‌ کپسول اهورا لف اهورا دارو، می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به افزایش‌ میل جنسی در خانم‌ها. کمک به افزایش تحریک جنسی در خانم‌ها. مناسب افراد بالا ۱۸ سال.

روش مصرف:

مقدار دوز مصرفی را پزشک تعیین می‌کند. در صورتی که تجویزی صورت نگرفته باشد، چهار کپسول با غذا هم‌راه با ۱ لیوان آب و ۲ ساعت قبل از رابطه‌ی جنسی مصرف گردد. از این دارو بیش از ۸ هفته‌ی مداوم استفاده نشود.

کپسول اهورا لف اهورا دارو

Ahura Darou Ahura Laugh Capsules

هشدار مصرف:

اگر پلمپ ایمنی دارو باز شده باشد، از استفاده آن خودداری کنید.

از مصرف بیش از حد مجاز روزانه خودداری کنید.

مصرف این فرآورده و انجام فعالیت‌های شدید، در صورت استفاده از داروی خاص یا هرگونه شرایط درمانی شامل؛ بیماری‌های قلبی، فشار خون بالا یا سایر شرایط درمانی با پزشک خود مشورت کنید.

موارد منع مصرف:

افراد زیر ۱۸ سال، آقایان و سالمندان از مصرف این فرآورده خودداری نمایند.

افراد دارای فشار خون بالا و بیماری‌های قلبی – عروقی، ناراحتی‌های کلیوی، تیروئید، بیماری‌های کبدی، اسپاسم عضلانی و اختلالات روانی، از مصرف این فرآورده خودداری نمایند.

از مصرف هم‌زمان این فرآورده با داروهای ضد افسردگی، داروهای ضد احتقان، داروهای لاغری، فرآورده‌های حاوی فنیل پروپانول آمین و غذاهای دارای مقادیر بالای تیرامین (مانند؛ پنیر و جگر سیاه) خودداری نمایید.

اگر با مصرف این فرآورده، دچار ضربان شدید قلبی، سرگیجه، بثورات پوستی، افسردگی و فشار خون بالا شدید، از ادامه‌ی مصرف فرآورده خودداری نموده و به پزشک خود مراجعه نمایید.

عوارض جانبی:

به دلیل اینکه این فرآورده بر روی فشار خون و بیماری قلبی تاثیرگذار است، قبل از مصرف آن با پزشک خود مشورت کنید.

مصرف این فرآورده ممکن است باعث مشکلات گوارشی نظیر؛ درد شکم، تهوع، استفراغ، اسهال یا یبوست و سرگیجه و بی‌خوابی شود. در صورت مشاهده‌ی این عوارض با پزشک خود مشورت نمایید.

این فرآورده حاوی ترکیبات شیمیایی است که توسط ایالت کالیفرنیا موجب نارسایی جنین یا دیگر آسیب‌های باروری شناخته شده است.

مصرف در بارداری و شیردهی:

مصرف این فرآورده در بارداری و شیردهی ممنوع می‌باشد.

تداخل دارویی:

این فرآورده با داروهای کاهش‌دهنده‌ی فشار خون نظیر؛کاپتوپریل، داروهای ضد دیابتی (متفورمین)، داروهای ضد انعقاد (آسپرین)، مسدود‌کننده‌ی کانال کلسیم (نفیدیپین)، داروهای سرکوب‌کننده‌ی سیستم ایمنی (آزادیوپرین)، باربيتورات‌ها ،بنزودیازپین، مترونیدازول، وارفارین، آموکسی‌سیلین‌، سفوتاکسیم، ریفامپین، نئوفیلین و داروی لیتیوم دار امکان تداخل دارد.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از تابش نور مستقیم آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

فرآورده دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

ترکیبات کپسول اهورا لف اهورا دارو:

ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
عصاره‌ی خشک اپیمدیوم۵۸/۵ میلی‌گرم**
عصاره‌ی خشک زنجبیل۵ میلی‌گرم**
عصاره‌ی خشک سویا۲۵ میلی‌گرم**
عصاره‌ی خشک خارخاسک۵۸/۵ میلی‌گرم**
پودر ریشه‌ی ماکا۶۶ میلی‌گرم**
پودر ریشه‌ی آشواگاندا۵۸/۵ میلی‌گرم**
عصاره‌ی خشک دارفلفل۴/۵ میلی‌گرم**
عصاره‌ی جینسینگ آسیایی۲۵ میلی‌گرم**
ال تیروزین۳۰ میلی‌گرم**
NADH۰/۲۵ میلی‌گرم**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت اهورا دارو در سال 1382 با هدف تولید داروهای گیاهی، در زرقان فارس تاسیس شد. این شرکت هم اکنون از صادرکنندگان داروهای گیاهی به اشکال قرص، شربت، ژل موضعی و کپسول است و اولین تولید کننده داروهای گیاهی و فرآورده‌های آرایشی بهداشتی در استان فارس محسوب می‌شود. شرکت اهورا دارو با مشارکت شرکت Licogums Canada در زمینه تولید امولسیفایرهای طبیعی اولین تولید کننده در آسیا است.چشم انداز آتی اهورادارو با احیای طب سنتی و تبدیل شدن به یکی از قطب‌های تولید داروهای گیاهی در خاورمیانه قصد دارد تا طب سنتی را به مرحله ظهور دوباره برساند. قیمت پایین و حداقل عوارض جانبی داروهای گیاهی، موجب جلب توجه بسیاری از پزشکان و دانشمندان عصر مدرن شده است. شرکت اهورادارو با سابقه درخشان در امر تولید و عصاره‌گیری گیاهان دارویی طی سال‌ها تحقیق و پژوهش و آزمایشات بالینی، ثبت محصولات در مراکز دارویی را به انجام رسانیده است.

ویژگیهای محصول

نوع محصول

کپسول

گروه

تقویت میل جنسی

جنسیت مصرف

بانوان

رده سنی

بالای 18 سال

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

تعداد

30 عدد

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

اهورا دارو

برند

اهورا دارو

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول اهورا لف اهورا دارو 30 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *