ساشه کیدی گارد زیست تخمیر 15 عدد

Zist Takhmir Kidi Guard 15 Sachets

ویژگی های ساشه کیدی گارد زیست تخمیر:

  • کمک به سلامت گوش، حلق و بینی
  • دارای پروبیوتیک و پری بیوتیک
  • تقویت کننده سیستم ایمنی
  • مناسب برای نوزادان، کودکان و بزرگسالان

 


۵۵.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ساشه کیدی گارد زیست تخمیر

در این محصول از محصولات مکمل کودکان دسته تقویت کننده سیستم ایمنی کودک از سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

ساشه کیدی گارد زیست تخمیر محصولی مناسب برای سلامت گوش، حلق و بینی و تقویت سیستم ایمنی می باشد. نوزادان، کودکان و بزرگسالان می توانند از این ساشه استفاده کنند و از فواید آن بهرمند شوند.

این ساشه حاوی 250 میلی گرم استرپتوکوکوس سالیواریوس بوده. از نظر بالینی نشان داده است که میکروبیوتای دستگاه تنفسی فوقانی را این ماده بهبود می بخشد و میزبان را در برابر باکتری ها، قارچ ها و ویروس های بیماری زا محافظت می کند و در نتیجه بروز عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی و عفونت های باکتریایی را کاهش می دهد.

تقویت ایمنی و حفظ یک میکرو فلور سالم و متعادل در محیط دهان و حلق افراد از طریق مکمل های پروبیوتیک به عنوان یک استراتژی ممکن برای محافظت از میزبان انسان در برابر عفونت های دستگاه تنفسی پیشنهاد شده است.

فرمول پروبیوتیک اوروفارنکس با حل شدن آهسته حاوی S. salivarius K12 از نظر بالینی نشان داده شده است که میکروبیوتای دستگاه تنفسی فوقانی را بهبود می بخشد و میزبان را در برابر باکتری ها، قارچ ها و ویروس های بیماری زا محافظت می کند و در نتیجه بروز عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی و عفونت های باکتریایی را کاهش می دهد.

S. salivarius K12 به عنوان یک عامل امیدوارکننده برای درمان های پیشگیرانه یا پروبیوتیک برای محافظت از افراد در طول شیوع بیماری های عفونت تنفسی فصلی یا نوظهور پیشنهاد شده است.

ساشه کیدی گارد زیست تخمیر

ساشه کیدی گارد زیست تخمیر

سویه S. salivarius K12 که معمولاً با نام BLIS K12 شناخته می شود، یک پروبیوتیک بسیار ایمن و مورد مطالعه گسترده است که در حفره دهان قرار دارد.

BLIS K12 یک منطق علمی محکم برای کمک به پیشگیری از فارنژیت استرپتوکوک و یا التهاب لوزه، عفونت گوش (اوتیت میانی) و کمک به درمان هالیتوز دارد. این یک سویه خاص از استرپتوکوک سالیواریوس است که مولکول ضد میکروبی قدرتمندی به نام مواد بازدارنده مانند باکتریوسین (BLIS) ترشح می کند. اعتقاد بر این است که این ماده از باکتری های سالم در دهان برای تنفس تازه و طولانی مدت و حمایت ایمنی حمایت می کند.

موارد مصرف ساشه کیدی گارد زیست تخمیر:

کمک به سلامت گوش، حلق و بینی

دارای پروبیوتیک و پری بیوتیک

تقویت کننده سیستم ایمنی

مناسب برای نوزادان، کودکان و بزرگسالان

ساشه کیدی گارد زیست تخمیر

ساشه کیدی گارد زیست تخمیر

نحوه مصرف ساشه کیدی گارد زیست تخمیر:

برای پیشگیری از ابتلا به عفونت دهان و گلودرد: کودکان 6 ماه تا 12 ساله و بزرگسالان می توانند روزانه یک ساشه به مدت 3 ماه استفده کنند.

برای کاهش بوی بد دهان پس از مصرف دهانشویه: کودکان زیر ۹ سال می توانند روزانه یک ساشه به مدت 7 روز استفاده کنند

همچنین کودکان بالای 9 سال و بزرگسالان نیز می توانند روزانه تا 4 ساشه به مدت 14 روز استفاده کنند.

برای سلامت عمومی دهان، کودکان بالای 3 سال و بزرگسالان روزانه یک ساشه مصرف کنند.

این مکمل باید به مدت 5 دقیقه وارد حفره دهانی شود و تا کاملا با مخاط حفره دهان کودک در تماس باشد. بنابراین می‌توان از پستانک استفاده شود.

ساشه را باز کرده و محتوای آن را داخل ظرف شیشه‌ای تمیزی ریخته، سپس پستانک را مرطوب و در پودر فرو کنید و وارد دهان کودک نمایید و 30 ثانیه صبر کنید تا پودر داخل دهان کودک حل شود و تا اتمام کل ساشه این عمل را تکرار نمایید.

کودکانی که از پستانک استفاده نمی‌کنند، باید محتوای ساشه را در مقدار کمی آب حل کرده و محلول را در عرض دقیقه با قاشق چایخوری به کودک بدهید.

محتویات ساشه را به طور کامل روی زبان ریخته و اجازه دهید در بزاق دهانتان حل شود و سپس ان را ببلعید.

از اضافه کردن مایعات به پودر بپرهیزید.

ساشه کیدی گارد زیست تخمیر

ساشه کیدی گارد زیست تخمیر

هشدار مصرف ساشه کیدی گارد زیست تخمیر:

در دمای کمتر از 25 درجه و دور از نور و رطوبت نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات ساشه کیدی گارد زیست تخمیر:

250 میلی گرم استرپتوکوکوس سالیواریوس K12

شرکت دانش بنیان زیست تخمیر (Zist Takhmir) فعالیت خود را از سال 1381 در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز نمود. پیش از تولید محصولات پروبیوتیکی توسط این شرکت تمام محصولات پروبیوتیک موجود در بازار ایران وارداتی بوده و ایده نوین تولید این فرآورده‌ها در داخل، پایه گذار تأسیس این شرکت بود.با توجه به اهمیت و نقش فلور میکروبی در سلامت و بهبود بیماری‌ها این شرکت به تولید انواع مکمل‌های پروبیوتیک برای موارد و سنین مختلف اهتمام ورزیده است.محصولات شرکت دانش بنیان زیست تخمیر (Zist Takhmir) شامل محصولات پروبیوتیکی کودکان، بانوان، خانواده و محصولات غیر پروبیوتیکی شامل ویتامین ها و مواد معدنی و محصولات طبیعی می باشد.

ویژگیهای محصول

وزن 33 گرم
نوع محصول

ساشه

گروه

پروبیوتیک

نوع محفظه

مقوایی

تعداد

15 عدد

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

زیست تخمیر

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ساشه کیدی گارد زیست تخمیر 15 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *