ساشه اپتی کیدز ویواکیدز 7 عددی

Viva Kids Opti Kids 7 Sachets

ویژگی های ساشه اپتی کیدز ویواکیدز :

  • کمک به راحتی و بازجذب آب دستگاه گوارش
  • بازسازی ترازمندی نمک‌ها در روده
  • کمک به بازسازی الگوی میکروفلور روده
  • کمک به بهبود اسهال عفونی و اسهال پیوند با مصرف آنتی بیوتیک
  • دارای لاکتوباسیلوس رویتری
  • بهبود سیستم ایمنی بدن


35.000 تومان

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ساشه اپتی کیدز ویواکیدز

در این محصول از محصولات سلامت گوارش کودکان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

بیش از ۶۰ درصد بدن انسان از آب ساخته شده و سازمان یافته است و چنانچه به مقدار کافی آب بدن فراهم نشود، انسان تا چند روز بیشتر زنده نخواهد ماند. همه سلول‌های بدن، ماهیچه‌ها و اندام‌ها و بافت‌های درونی مانند مغز و حتی پوست، بدون آب کافی نمی‌توانند کارکرد خوبی داشته باشند. آب دمای بدن را ترازمند نگه داشته و حرکت بندها یا مفصل‌ها و ماهیچه ها را روان میکند و نیز باعث دفع سم‌ها از بدن بوسیله عرق کردن و ادرار خواهد شد که این سم‌زدایی نقش بسیار مهمی در بهبود و کارکرد سیستم دفاعی بدن دارد.

چنانچه شخصی به علت بیماری مانند اسهال آنتی‌بیوتیکی، دچار اسهال و استفراغ شود به صورت چشمگیری آب بدنش کم شده و یا دهیتدارته می‌شود. که گاهی به کم‌آبی سخت و برآیند آن مشکل‌های گوارشی می‌انجامد و ممکن است خطرهای جدی برای فرد، بویژه در کودکان و سالمندان داشته باشد که در این صورت بیمار ناگزیر نیاز به دارو و یا مکمل‌های بازجذب آب پیدا خواهد کرد.

اُپتی کیدز OptiKids یک محلول خوراکی آب‌درمانی (ORS) روزانه بوده که نه تنها برای کمک به بازجذب آب بدن کودکان بلکه برای بازجذب سریع‌تر و اثربخش تر آب به بدن آنها طرح‌ریزی شده است، بطوریکه ۱ ساشه حل‌شدنی اپتی کیدز در ۲۵۰ میلی‌لیتر آب، نیز از سیستم ایمنی بدن کودک پشتیبانی کند. ساشه اپتی کیدز ویواکیدز، دربردارنده ی گونه ای از «پروبیوتیک» بنام «لاکتوباسیلوس رویتری» است که در شماری از پژوهش‌های بالینی مورد آزمایش قرار گرفته و برای کودکان اثربخش و بی‌خطر است.

ساشه اپتی کیدز ویواکیدز

ساشه اپتی کیدز ویواکیدز

لاکتوباسیلوس رویتری، پروبیوتیک و فلور روده:

فلور روده انسان دارای نوع های گوناگونی از باکتری‌ها بوده که بسیاری از آنها برای دستگاه گوارش سودمند هستند که طبقه‌ای از آنها بنام «باکتری‌های پروبیوتیک» شناخته می‌شوند. این نمونه باکتری‌های سودرسان، مولکول‌ها، ویتامین‌ها و آنتی‌بیوتیک‌ها را در بدن فرآوری می‌کنند. پروبیوتیک‌ها که بنمایه آنها از میوه‌ها و یا فرآورده‌های شیری است، میکروارگانیسم های زنده ای هستند که وقتی به میزان کافی تجویز شوند، برای میزبان مفید هستند. پروبیوتیک‌ها هم بر ترازمندی باکتری‌های آسیب‌رسان و هم سودرسان در روده، اثربخش بوده و این ترازمندی و تعادل را به نفع جمعیت باکتریایی خوب تغییر داده و باعث سلامت بدن انسان می‌شوند، به حدی که می‌توانند پس از درمان آنتی‌بیوتیکی، از «ناهماهنگی‌های میکروبیوتای» روده بکاهند.

ميكروارگانيسم ها میتوانند کارکرد مغز و سیستم عصبی مرکزی را میزان کنند. سیستم عصبی روده‌ای به دلیل کارکرد خودمختاری و همانندی اش به سيستم عصبي مركزی به‌عنوان مغز دوم شناخته ميشود. پژوهش‌ها نشان می‌دهند که میکروبیوتا در رشد سیستم ایمنی بدن، فرآوری ویتامین‌ها، متابولیسم بدن، ترازمندی هورمون‌ها و حفظ بقا نقش مهمی دارد.

ساشه اپتی کیدز ویواکیدز

ساشه اپتی کیدز ویواکیدز

الکترولیت ها، او آر اس ORS و عنصر روی:

سه شکل اصلی قند وجود دارد که انسان مصرف می‌کند، یعنی گلوکز، فروکتوز و ساکارز که بنمایه اصلی انرژی‌ بدن هستند و از غذاهای غنی از کربوهیدرات‌ها که دریافت می‌کنیم بدست میآید. گلوکز و دکستروز در اصل یکسان بوده و نام‌های گلوکز و دکستروز بیشتر وقت‌ها به جای یکدیگر کاربرد دارند. دکستروز، رایج‌ترین نوع گلوکز است. دکستروز بدون آب شکل بی آب دی گلوکز، یک مونوساکارید طبیعی و کربوهیدرات است. دکستروز برای جبران مواد ارزشمند غذایی و الکترولیت های از دست رفته در بدن کار می‌کند.

الکترولیت‌ها ترکیب‌هایی در خون و مایعات بدن هستند که در کارکرد صحیح سلول‌های بدن نقش بازی میکنند مانند؛ کلسیم, سدیم، فسفات، پتاسیم، منیزیم و کلرید. عدم ناهماهنگی در الکترولیت ها در هنگام بیماری، باعث برخی نشانه ها مانند، خستگی و ناتوانی، تهوع، استفراغ، گیجی، دردهای عضلانی، سردرد و… خواهد شد. ولی کمبود این الکترولیت ها در بدن فرد بیشتر زمان‌ها بخاطر از دست دادن مایعات بدن بوسیله استفراغ، اسهال یا عرق کردن بوجود میآید.

او آر اس ORS فراورده‌ای است که برای جبران آب و نمک‌های از دست رفته بدن، بکارگرفته می‌شود که بوسیله دستگاه گوارش جذب شده و ترکیبی از الکترولیت های پایه ای و ساختاری بدن بعنوان کربوهیدرات (گلوکز) است.

عنصر روی برای بخشبندی سلولی بسیار نیاز است و به رشد و نمو طبیعی بدن کمک کرده و سنتز DNA، فرایند بیان ژنتیک، کارکرد سیستم ایمنی بدن، و برای ساخت پروتئین کربوهیدرات ها برای به انرژی‌ بدل کردن آنها اثربخش خواهد بود. امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد

ساشه اپتی کیدز ویواکیدز

ساشه اپتی کیدز ویواکیدز

موارد مصرف:

مکمل پروبیوتیک، روی و اُ آر اِس ORS اُپتی کیدز ویواکیدز OptiKids_ VivaKids جهت بازجذب آب دستگاه گوارش, ۷ عدد ساشه با طعم پرتقال، ویژه کودکان و نوجوانان

روش مصرف:

روزانه محتویات یک ساشه اپتی کیدز ویواکیدز را به ۲۵۰ میلی‌لیتر آب جوشیده شده ی سرد اضافه کرده و میل شود.

هشدار مصرف:

در مکان تاریک، خشک و دمای زیر ۲۵ درجه سانتی‌گراد، دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ساشه اپتی کیدز ویواکیدز

ساشه اپتی کیدز ویواکیدز

ترکیبات:

گلوکز بی آب، سدیم کلرید، کلرید پتاسیم، تری سدیم سیترات، روی (به عنوان سولفات)، طعم‌دهنده‌ پرتقال

عنوانمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
 

لاکتوباسیلوس روتری

۱ میلیارد CFUs*
گلوکز بی آب۵۷۳/۳ گرم*
کلرید سدیم۵۶/۰ گرم*
کلرید پتاسیم۵۷۳/۰ گرم*
تری سیترات سدیم۵۲۷/۰ گرم*
سولفات روی۵/۱ میلی‌گرم٪۰۵
طعم‌دهنده‌ پرتقال***
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

برند ویواکیدز (VivaKids) از تولیدات کمپانی فارمد سوئیس است که در لوگانو مستقر است. این کمپانی بیش از 15 سال است که در زمینه تولید مکمل‌های غذایی و ورزشی با کیفیت بالا فعالیت می‌کند. مکمل‌های غذایی کمپانی ویتا فارمد با نام تجاری ویتافیز، ویتافیز پلاس، ویتالی تون، ویواتیون، ویواکیدز و ناتسور تولید و عرضه می‌شوند.

ویژگیهای محصول

وزن 70 گرم
نوع محصول

ساشه

برند

گروه

دستگاه گوارش کودکان

تعداد

7 عدد

نوع محفظه

ساشه

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

روزدارو

طعم

پرتقال

,

لیمو

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ساشه اپتی کیدز ویواکیدز 7 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *