چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

قرص کلسیمر ویت اسکای 30 عدد

Vitsky Calcimer 30 Tablets

ویژگی‌های قرص کلسیمر ویت اسکای:

  • کمک به استحکام استخوان‌ها و دندان‌ها
  • کمک به سلامت عمومی بدن
  • حاوی کلسیم، منیزیم، زینک، ویتامین کا۲ K2 (مناکینون)، ویتامین د۳ D3
  • تقویت سیستم ایمنی و عصبی بدن
  • بهبود عملکرد طبیعی استخوان‌ها، غضروف‌ها و دندان‌ها
  • کمک به معدنی‌سازی استخوان‌ها
  • کمک به پیش‌گیری از پوکی استخوان
  • کمک به سلامت مو، ناخن، قلب
  • تحت لیسانس ویت اسکای Vitsky انگلستان


۱۵۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص کلسیمر ویت اسکای

در این محصول از سری محصولات قرص مفاصل و استخوان از سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به :

قرص کلسیمر ویت اسکای، دربردارنده‌ی کلسیم، منیزیم، روی، ویتامین کا۲ و ویتامین د۳ است که در تأمین این مواد مغذی برای بدن کاربرد دارد و می‌تواند به سلامت عمومی بدن کمک نماید و باعث‌ حفظ و بهبود سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها می‌شود که در ادامه‌ی مطلب به صورت بسیار جزئی‌تر بدان خواهیم پرداخت.

پیری جمعیت پدیده‌ای است که در سراسر جهان رخ می‌دهد. با افزایش سن، کاهش کلاژن و کلسیم و کاهش تدریجی توده‌ی استخوانی منجر به پوکی و کاهش تراکم استخوان می‌شود. ناخودآگاه بر زمین افتادن و یا با کوچکترین ضربه‌ای شکستگی‌ استخوان پیش آمدن، می‌تواند مرتبط با پوکی استخوان باشد که به عنوان یک مسئله‌ی جدی در زمینه‌ی بهداشت و درمان عمومی شناخته‌شده است.

قرص کلسیمر ویت اسکای 30 عددی‌Vitsky Calcimer 30 Tablets؛ مکملی است که به انعطاف‌پذیری و مقاومت غضروف‌ها و استخوان‌ها کمک می‌کند. در Calcimer، ۱۰۰۰ میلی‌گرم کلسیم فرموله شده به شکل سیترات کلسیم که با ۵۰۰ واحد ویتامین د۳ D3 و ۴۰ میلی‌گرم منیزیم، ۵ میلی‌گرم زینک و ۶۰ میکروگرم ویتامین کا۲ K2 (مناکینون که به کلاژن‌سازی طبیعی برای عملکرد طبیعی استخوان‌ها، غضروف‌ها و دندان‌ها لازم است، کمک می‌کند.

قرص کلسیمر ویت اسکای، به لطف ترکیباتی که دارد، به حفظ سلامت استخوان‌ها و افزایش تراکم آن‌ها، سلامت دندان‌ها، جلوگیری از پوکی استخوان، رشد بدن، استحکام بخشیدن به استخوان‌ها، سلامت مو و ناخن و همچنین تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند. بنابراین مصرف روزانه‌ی آن برای مردان و زنان در سنین مختلف شديداً توصیه شده است.

پژوهش‌های اخیر نشان داده مصرف ملح سیترات کلسیم به همراه ویتامین مناکینون (K2) از رسوب و تجمع کلسیم در بافت‌های مانند کلیه‌ها و عروق خونی جلوگیری می‌کند و مانع تشکیل سنگ‌های کلیوی می‌شود. همچنین این ترکیب به راحتی قابل جذب است و نقش مهمی در سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها دارد. ویتامین D3 نیز برای کمک به جذب بهتر کلسیم به مکمل قرص کلسیمر ویت اسکای اضافه شده است.

قرص کلسیمر ویت اسکای

قرص کلسیمر ویت اسکای

اثربخشی کلسیم در قرص کلسیمر ویت اسکای:

تأمین کلسیم در دوران کودکی و نوجوانی یک عامل تعیین‌کننده برای دستیابی فردی به اوج توده‌ی استخوانی است. در بزرگسالی و در دوران پس از یائسگی، مصرف کلسیم به طور چشم‌گیری بر میزان از دست دادن استخوان مرتبط با سن تأثیر می‌گذارد. بنابراین اطمینان از دریافت کافی کلسیم سنگ بنای پیش‌گیری و درمان پوکی استخوان است. کلسیم برای تنظیم ضربان قلب و ساخت استخوان‌ها، دندان‌ها و آنزیم‌ها، انقباض ماهیچه‌ها، آزادسازی انتقال‌دهنده‌های عصبی و انتقال سیگنال‌های عصبی نقش حیاتی در بدن شما ایفا می‌کند.

اثربخشی ویتامین دی D در قرص کلسیمر ویت اسکای:

ویتامین D به طور عمده در پوست در هنگام قرار گرفتن در معرض  پرتوهای UVB سنتز می‌شود و کمتر از راه رژیم غذایی جذب می‌شود. شکل فعال ویتامین D، جذب کلسیم روده‌ای را افزایش می ‌دهد و با هورمون پاراتیروئید تعامل می‌کند تا به حفظ هموستاز کلسیم بین خون و استخوان‌ها کمک کند. ویتامین D به طور فعال به حفظ عملکردهای فیزیولوژیک سیستم عصبی-عضلانی اسکلتی و بهبود قلب و سلامت عروق خونی کمک می‌کند.

اثربخشی ویتامین کا K در قرص کلسیمر ویت اسکای:

ویتامین K عملکرد بیولوژیکی در انعقاد خون، هموستاز و حفظ سلامت عمومی و سلامت استخوان دارد. ویتامین K تراکم مواد معدنی استخوان را افزایش می‌دهد و در افزایش سطح استئوکلسین کربوکسیله موثر است و خطر شکستگی را در افراد مبتلا به پوکی استخوان کاهش می‌دهد.

قرص کلسیمر ویت اسکای

قرص کلسیمر ویت اسکای

اثربخشی منیزیم در قرص کلسیمر ویت اسکای:

منیزیم در بسیاری از واکنش‌های بیوشیمیایی در بدن نقش دارد و به حفظ ریتم طبیعی قلب، سیستم ایمنی و عملکرد عضلات کمک می‌کند.

اثربخشی فلز روی در قرص کلسیمر ویت اسکای:

روی برای رشد و توسعه سلامت انسان ضروری است. اطمینان از سطوح کافی دریافت روی باید یک جزء کلیدی در تلاش برای تقویت رشد سلولی و حمایت از سیستم ایمنی و اسکلتی عضلانی باشد. روی نقش محافظتی بر روی وضعیت آنزیم‌هایی که ترمیم‌کننده‌ی پوست و سنتز DNA هستند، دارد.

با مصرف روزانه‌ی قرص کلسیمر ویت اسکای، دیگر نیازی به دیگر مکمل‌های حاوی کلسیم نیست، زیرا نیاز روزانه‌ی شما را فراهم می‌سازد. قرص کلسیمر، تحت لیسانس ویت اسکای Vitsky انگلستان است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین براحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به حفظ و سلامت استخوان‌ها. کمک به سلامت عمومی بدن. تأمین موارد مورد نیاز بدن.

قرص کلسیمر ویت اسکای

قرص کلسیمر ویت اسکای

روش مصرف:

به عنوان یک مکمل غذایی، بزرگسالان روزانه ۲ عدد قرص یا طبق دستور پزشک مصرف نمایند. قرص را ترجیحا با آب و همراه وعده‌ی غذایی مصرف کنید. (برای تعددبیشتر با پزشک یا دکتر داروساز مشورت نمایید.)

هشدار مصرف:

مکمل‌های غذایی نمی‌توانند جایگزین رژیم‌های متنوع و متعادل که در ارتباط با سبک زندگی سالم هستند، شوند.

با معده‌ی خالی مصرف نشود.

اگر مصرف قرص کلسیمر را فراموش کردید به محض یادآوری آن را مصرف کنید. اما اگر نزدیک به استفاده از دز بعدی قرص بود در فراموش شده را در نظر نگیرید و در بعدی خود را در زمان مناسب مصرف کنید.

مصرف در بارداری و شیردهی:

اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید، و یا حدس می‌زنید که ممکن است باردار باشید یا قصد دارید بچه دار شوید، قبل از مصرف این مکمل با پزشک خود مشورت کنید.

شرایط نگهداری:

فرآورده در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم خورشید و در دمای بین ۱۰ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

جدول ترکیبات قرص کلسیمر ویت اسکای:

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
سیترات کلسیم

کلسیم المنتال (۲۱۰/۷۷ میلی‌گرم)

۱۰۰۰ میلی‌گرم۱۲۵
ویتامین کا۲۶۰ میکروگرم۵۰
منیزیم۴۰ میلی‌گرم۱۰/۸
روی۵ میلی‌گرم۵۰
ویتامین د۳۵۰۰ واحد بین المللی۲۵۰
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

ویژگیهای محصول

وزن 74 گرم
نوع محصول

قرص

گروه

مفاصل و استخوان

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

شرکت نوژن فارمد کاسپین

تعداد

30 عدد

تحت لیسانس

انگلستان

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص کلسیمر ویت اسکای 30 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *