مسواک ایمپلنت و ارتودنسی تپه

Tepe Implant Orthodontic Brush

ویژگی‌های مسواک ایمپلنت و ارتودنسی تپه :

  • ویژه ی تمیز کردن دندان های ایمپلنت و ارتودنسی
  • دارای سری برس بسیار باریک
  • دسترسی به بخش های سخت تر
  • گردن مسواک قابل خم شدن


۵۷.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

مسواک ایمپلنت و ارتودنسی تپه

در این محصول از دسته بندی مسواک از دسته بهداشت دهان و دندان سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

تمیز کردن دندان ها در حالت عادی و در شرایط معمولی، وظیفه ی شخصی است که می بایست آن را رعایت شود تا از گسترش و جولان دادن میکروب ها، باکتری‌ ها و ویروس ها پیشگیری کرد. چنانچه این روند در عدم مراقبت از دهان و دندان رعایت نشود، همه می دانیم که مکانی بسیار مناسب برای نمایان شدن زردی و پلاک ها کنار خط لثه و روی دندان ها است که باعث پوسیدگی دندان می شود و حتا ممکن است فرد دندان خود را از دست بدهد.

مسواک ایمپلنت و ارتودنسی تپه

مسواک ایمپلنت و ارتودنسی تپه

ولی گذشته از امر بهداشت، در برخی موردها فرد بناچار دندان خود را از دست می دهد و یا بدان آسیب جدی وارد می شود، مانند وجود برخی بیماری ها مانند قندخون، تصادف و ضربه خوردن به دندان ها، دعوا و… . که فرد بوسیله فن‌آوری نوین تن به جراحی های ایمپلنت می دهد تا از داشتن دندان بهره ببرد. یا در شرایطی که شخص نظم خاصی را به فک و دهان های خود داده و از ارتودنسی بهره برده است. که در این زمان چنین عزیزانی دارای دندان و لثه های حساس هستند و چه بسا باید بیشتر از شرایط معمولی، از دندان های خود مراقبت کنند.

ولی برای رعایت بهداشت دهان و دندان همه میدانیم که به ابزار ساده ای مانند مسواک نیاز است. ولی گاهی مسواک های ساده نمی توانند نیازهای این عزیزان در پیوند با ایمپلنت و ارتودنسی فراهم کنند، بنابراین نیاز به ابزاری ویژه با طراحی خاص تر است تا بتوانند دسترسی بیشتر به بخش های سخت برای پاکسازی دندان ها پیدا کرد. تا اینکه هم دندان ها و دهان سالم بماند و هم اینکه براکت ها، بریس ها، پین ها و ایمپلنت ها گزندی نبینند و همزمان دهانی خوشبو با دهان هایی تمیز داشت.

مسواک ایمپلنت و ارتودنسی تپه

مسواک ایمپلنت و ارتودنسی تپه

مسواک دوکاره ویژه‌ی دندان های ایمپلنت و ارتودنسی تپه Tepe Implant Orthodontic Brush، تنها با دو ردیف پرز نرم ساخته شده است که کاملاً زیر براکت ها و سیم های ارتودنسی قرار می گیرد و نزدیک به ایمپلنت ها جایی که با خط لثه برخورد می کنند تمیز می شود. سر مسواک بسیار باریک و گردن بلند و نازک درست در راستای ایمپلنت‌ها و بریس‌های ثابت قرار می‌گیرد و دسترسی به بخش هایی را که بیشتر با مسواک ساده یا معمولی دشوارتر است، آسان‌‌تر می‌کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

مسواک ایمپلنت و ارتودنسی تپه

مسواک ایمپلنت و ارتودنسی تپه

موارد مصرف مسواک ایمپلنت و ارتودنسی تپه :

  • ویژه‌ی دندان های ایمپلنت و ارتودنسی
  • دارای سری برس بسیار باریک
  • گردن مسواک قابل خم شدن
  • دارای دو ردیف رشته نازک، نرم و ملایم
  • دسترسی کامل به زیر پروتز، ایمپلنت ها و بریس ها
  • دسترسی به پشت دندان ها

روش مصرف مسواک ایمپلنت و ارتودنسی تپه :

مسواک با برس ویژه ی دندان های ایمپلنت و ارتودنسی را به آرامی و به ترتیبی، با زاویه ی ۴۵ درجه کنار لثه مرز بین پین ها و پروتز ها کشیده به صورت دورانی ملایم و دندان ها را تمیز کنید. برای بریس های ارتودنسی نیز به آرامی، از زیر و از بالای آنها در راستای سیم ها به صورت چرخشی تمیز کنید.

شرایط نگهداری مسواک ایمپلنت و ارتودنسی تپه :

در جای خشک و دور از گرما نگهداری شود.

TePe یک شرکت سوئدی است که در سال 1965 تاسیس شد. شرکت TePe با همکاری متخصصین دندانپزشک، محصولات با کیفیت بالا را تولید کرده و به توسعه و فروش محصولات بهداشتی کاربردی می‌پردازد. چشم‌انداز شرکت افزایش آگاهی در مورد مراقبت‌های پیشگیرانه دندان و تمیز کردن بین دندان‌ها است. TePe با افتخار می‌گوید که محصولات ما به بهبود سلامتی دهان کمک می‌کند و در نتیجه کیفیت زندگی مردم را در سراسر جهان بهبود می‌بخشد.

ویژگیهای محصول

وزن 20 گرم
برند