مسواک کامپکت تافت تپه

TePe Compact Tuft Toothbrush

ویژگی‌های مسواک کامپکت تافت تپه :

  • بهینه برای تمیز کردن دقیق دندان ها
  • دارای برس گنبدی شکل و زاویه ی ۹۰ درجه جهت دسترسی به بخش های سخت دهان و دندان
  • دارای الیافی نرم و کوتاه و گردنی بلند
  • مناسب ایمپلنت ها، پروتز و دندان های مصنوعی و بریس ها یا براکت های ارتودنسی
  • دارای دسته ی ثابت، فشرده و محکم
  • مناسب دندان های در حال رشد کودکان
  • مناسب دندان ها و لثه های حساس


۶۱.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

مسواک کامپکت تافت تپه

در این محصول از دسته بندی مسواک از دسته بهداشت دهان و دندان سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

با پیشرفت دانش مهندسی و پزشکی، بسیاری از مردم فرصت پیدا کرده و بر آن شدند تا از خدمات پزشکی در زمینه ی دهان و دندان بهره ببرند. و برای نظم بخشیدن و پوشاندن جاهای خالی دندان های خود، رو به پروتز، ارتودنسی، ایمپلنت و… بیاورند که در این دوره فرد دارای دندان ها و لثه های حساس است.

مسواک کامپکت تافت تپه

مسواک کامپکت تافت تپه

دندان ها در شرایط معمولی نیاز به رسیدگی دارند و نباید از آنها غافل شد، زیرا باکتری هایی که همیشه چشمبراه فرصت هستند و با سرعت در دهان شروع به گسترش و کنشگری میکنند، باعت جرم های دندانی می شوند که میتوان تا اندازه زیادی آنها را با یک مسواک ساده تمیز و پاک کرد. ولی کسانی که دندان هایی حساس در شرایط خاص پزشکی دارند، بیش از دیگران باید به مراقبت دندان های خود بپردازند چه ایمپلنت شده باشند و چه ارتودنسی، و مسواک های ساده هرگز نمی توانند نیازهای آنان را برآورده سازند.

که هم ابزار بکار رفته در دهان و دندان را آسیب می رساند و هم اینکه با بوجود آمدن پلاک و زردی دندان ها ممکن است پوسیده و خراب شوند. بنابراین باید از ابزاری بهره مند شوند که دسترسی به همه ی بخش دهان و دندان را داشته باشد با الیافی نرم که آسیبی به ابزارها و مینا یا لثه ها وارد نکند و بتوان به پاکسازی بی‌دغدغه دندان ها پرداخت. تمیز و پاک کردن دندان های تازه جوانه زده و درآمده ی کودکان نیز با بهره مندی از مسواک های ساده کار دشواری است، چون امکان دسترسی کمی به همه ی بهش دهان و دندان می توان داشت.

مسواک کامپکت تافت تپه

مسواک کامپکت تافت تپه

مسواک کامپکت تافت تپه TePe Compact Tuft Toothbrush, دارای یک برس تک بافت با سر برس گنبدی شکل با زاویه ای ۹۰ درجه، برای تمیز کردن دقیق بخش هایی از دهان و دندان است که دسترسی به آن ها سخت خواهد بود، مانند ایمپلنت ها، ضمیمه های دندان مصنوعی، بریس های ثابت یا در راستای خط لثه است. این مسواک که در نما با مسواک های دیگر فرق دارد، دارای رشته های کوتاه نرم، محکم و بهم فشرده شده که از دسته ای ثابت و با ضخامت ساخته شده است. همچنین برای مسواک زدن دندان های آسیاب در حال رشد کودکان ایده آل است.

مسواک کامپکت تافت تپه

مسواک کامپکت تافت تپه

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف‌ مسواک کامپکت تافت تپه :

بهینه برای تمیز کردن دقیق دندان ها

مناسب ایمپلنت ها، پروتز و دندان های مصنوعی و بریس ها یا براکت های ارتودنسی

مناسب دندان های در حال رشد کودکان

مناسب دندان ها و لثه های حساس

روش مصرف مسواک کامپکت تافت تپه :

تمیز کردن موثر در راستای خط لثه:

نوک برس را در زاویه ۴۵ درجه نگه دارید تا نوک رشته های مسواک خط لثه را لمس کنند. نوک برس را به آرامی در راستای خط لثه به جلو و عقب حرکت دهید. به آینه نگاه کنید تا مطمئن شوید که برس را به درستی قرار داده اید.

تمیز کردن اثربخش دندان های کودکان در حال رشد:

نوک مسواک را با زاویه ۹۰ درجه به سمت سطح بایت یا نیش دندان نگه دارید. نوک برس را به آرامی با حرکت های کوچک و دایره ای حرکت دهید. این کار شیارها را تمیز کرده و به جلوگیری از پوسیدگی کمک می کند.

شرایط نگهداری مسواک کامپکت تافت تپه :

در جای گرم و خیس نگهداری نشود.

TePe یک شرکت سوئدی است که در سال 1965 تاسیس شد. شرکت TePe با همکاری متخصصین دندانپزشک، محصولات با کیفیت بالا را تولید کرده و به توسعه و فروش محصولات بهداشتی کاربردی می‌پردازد. چشم‌انداز شرکت افزایش آگاهی در مورد مراقبت‌های پیشگیرانه دندان و تمیز کردن بین دندان‌ها است. TePe با افتخار می‌گوید که محصولات ما به بهبود سلامتی دهان کمک می‌کند و در نتیجه کیفیت زندگی مردم را در سراسر جهان بهبود می‌بخشد.

ویژگیهای محصول

وزن 20 گرم
نوع محصول

مسواک

برند

جنسیت مصرف

عمومی

نوع محفظه

طلقی

کشور سازنده

سوئد