چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

قرص سان بست نوتری بست 60 عددی

SunBest NutriBest Vitamin D3 supplement, 60 tablets

ویژگی های قرص سان بست نوتری بست :

  • کمک به بهبود جذب کلسیم و فسفر
  • کمک به سلامت ایمنی بدن
  • حمایت از استخوان‌ها
  • بهبود خلق و خو
  • کاهش التهاب
  • حمایت از کارکرد بهتر قلب


تاریخ انقضا: 2024/11/30

۶۷.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

(دیدگاه کاربر 1)
با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص سان بست نوتری بست

در این محصول از سری محصولات مکمل غذایی دسته قرص ویتامین D از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

سیستم ایمنی، شبکه بسیار پیچیده‌ای از سلول‌ها و پروتئین‌ها است که از بدن در برابر عفونت‌ها و بیمارها دفاع می‌کند. هر گونه ناهماهنگی در سیستم ایمنی می‌تواند به بیماری های آلرژیک، نقص ایمنی و ناهماهنگی‌های خودایمنی بیانجامد. قسمت های اصلی سیستم ایمنی بدن که به صورت ژیرا یا فعال با عفونت مبارزه می‌کنند، عبارتند از: گلبول های سفید، پادتن‌ها، سیستم مکمل، سیستم لنفاوی، طحال، آویشَنگ گلو (تیموس) و مغز استخوان. ویتامین دی و دی۳ و دی ۲ در پاسداری از سیستم ایمنی بدن نقش اساسی دارد.

نور خورشید به صورت غیرمستقیم و از راه پوست باعث می‌شود که بدن بتواند ویتامین دی D فرآوری کند. یعنی نورهای فرابنفش خورشید سلول‌های خاص گیرنده را ژیرا و فعال می‌کنند که این باعث یک واکنش شیمیایی شده و به فرآوری ویتامین دی در بدن می‌انجامد. با اینکه بدن از راه نور آفتاب می‌تواند ویتامین دی فرآوری کند ولی به گفته کارشناسان، این کار نمی‌تواند ایمن‌ترین راه برای سالم ماندن بدن باشد.

اگر فردی به اندازه کافی زیر نور خورشید قرار نمیگیرد، یا همیشه لباس های پوشیده بر تن دارد، یا کرم‌های ضدآفتاب بکار میبرد تا سدی در برابر پرتوهای زیان‌بار فرابنفش خورشید باشد، و یا رنگ پوست تیره تری دارد، باید گفت که به احتمال زیاد ویتامین دی D کافی از نور خورشید دریافت نمی‌کند. نگرانی دیگری که وجود دارد این است که قرار گرفتن زیر نور آفتاب بدون کرم‌ها، ژل‌ها و… ضدآفتاب میتواند راه موج‌های نوری فرابنفش خورشید که برخی از آنها آسیب‌رسان هستند از راه پوست باز شده که هم باعث پیری پوست می‌شود و هم ممکن است به سرطان بیانجامد.

قرص سان بست نوتری بست

قرص سان بست نوتری بست

مشکل دیگر این است که تکیه بر نور خورشید سخت است تا بفهمیم چه اندازه ویتامین دی به بدن ما رسیده است. بنابراین می‌توان گفت ساده‌ترین و بیخطرترین راه برای دریافت کافی و بدون زیان زدن به بدن، بهره‌گیری از مکمل‌های ویتامین دی است. پژوهش ها نشان می‌دهند که بیش از یک میلیارد نفر در جهان دچار کمبود ویتامین دی D هستند. کمبود این ویتامین باعث: ضعف و درد عضلانی، استخوان های بدخلقی، ضعیف، خستگی، التهاب، ریزش مو و … می‌شود که در ادامه بدان می‌پردازیم. و این کمبود می‌تواند به افسردگی، فشارخون بالا، آرتروز، اگزما و… بیانجامد. ویتامین D به جذب کلسیم و فسفر غذا کمک می کند و به خاطر همین در سلامتی استخوان‌ها نقش دارد.

مکمل ویتامین دی۳ D۳ سان بست نوتری بست SunBest NutriBest، با حمایت از سیستم ایمنی می‌تواند ویتامین دی۳ بدن را فراهم کند و از جذب کلسیم و فسفر و کارکرد استخوان‌ها حمایت کند. هر قرص مکمل ویتامین دی۳ D۳ سانت بست نوتری بست SunBest NutriBest حاوی ۲۰۰۰ واحد ویتامین دی ۳ است که نیاز روزانه را برطرف می‌کند و از سلامتی حمایت می‌کند.

ویتامین دی۳ D۳ / کوله کلیسروفل، گونه ای ویتامین دی:

ویتامین D یک ویتامین محلول در چربی است که به بدن در جذب کلسیم و فسفر کمک می کند. داشتن مقدار مناسب ویتامین دی، کلسیم و فسفر برای ساخت و حفظ استخوان‌های قوی مهم است. ویتامین دی برای درمان و پیشگیری از ناهماهنگی های استخوانی (مانند راشیتیسم یا نرمی استخوان، استئومالاسی) بکارگرفته می شود. ویتامین دی همراه با کلسیم برای درمان یا پیشگیری از پوکی استخوان بهره گرفته می شود.

ویتامین دی همچنین همراه با دیگر داروها برای درمان میزان پایین کلسیم یا فسفات/فسفر ناشی از برخی ناهماهنگی‌ها (مانند هیپوپاراتیروئیدیسم، هیپوپاراتیروئیدیسم کاذب، هیپوفسفاتمی خانوادگی) بکار برده می شود. این ویتامین در بیماری های کلیوی برای نرمال نگه داشتن سطح کلسیم و اجازه رشد طبیعی استخوان استفاده شود. کمبود این ویتامین، استخوان‌ها، ماهیچه‌ها، سیستم ایمنی بدن و خلق و خو را دچار مشکل کند. همچنین ممکن است به التهاب و درد عضلانی بدن بیانجامد. کلسیم برای سلامت استخوان ضروری است. فسفات برای سلامت استخوان ها، دندان ها، ماهیچه ها، اعصاب و کارکردهای اساسی بدن مورد نیاز است.

قرص سان بست نوتری بست

قرص سان بست نوتری بست

ویتامین D به دو صورت وجود دارد:

ویتامین D2 (ارگوکلسیفرول) به طور طبیعی در برخی از گیاهان یافت می شود.

ویتامین D3 (کوله کلسیفرول) به طور طبیعی در حیوانات یافت می شود و زمانی که پوست در معرض نور خورشید قرار می گیرد فرآوری می شود.

ولی در مراقبت های بهداشتی به طور کلی مکمل های D3 را پیشنهاد می کنند. بدلیل اینکه، دی۳ سطح کلی ویتامین دی را بیش از دی۲ افزایش می دهد و نیز ماندگاری بیشتری نسبت به دی۲ در بدن دارد.

کارکرد ویتامین دی۳ D۳ در بدن:

ایمنی را بهبود می‌بخشد.

خلق و خو را بهبود می بخشد.

التهاب را کاهش می دهد.

عملکرد قلب را بهبود می بخشد.

از سلامتی استخوان ها حمایت می‌کند.

(ویتامین D با کلسیم برای حمایت از استخوان‌ها کار می‌کند.)

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف قرص سان بست نوتری بست :

مکمل ویتامین دی۳ سانت بست، ۶۰ عدد قرص

SunBest Vitamin D3 supplement, 60 tablets

کمک به بهبود جذب کلسیم و فسفر

کمک به سلامت ایمنی بدن

حمایت از استخوان‌ها

روش مصرف قرص سان بست نوتری بست :

روزانه یک عدد قرص یا طبق دستور پزشک همراه با آب کافی میل شود.

قرص سان بست نوتری بست

قرص سان بست نوتری بست

هشدار مصرف قرص سان بست نوتری بست :

این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.

شرایط نگهداری :

دور از دید و دسترس کودکان نگهداری کنید.

قرص سان بست نوتری بست را در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی‌گراد، دور از رطوبت نگهداری کنید.

ترکیبات قرص سان بست نوتری بست :

ویتامین دی۳، ۲۰۰۰ IU واحد بین‌المللی (کوله کلسیفرول)

سایر ترکیبات :

سلولز میکروکریستالین، استئارات منیزیم، لاکتوز، دی اکسید سیلیکون

جدول ترکیبات :

عنوانمقدارنیاز روزانه
Vitamin D3 (as Cholecalciferol)
2000 IU
500 %

ویژگیهای محصول

وزن 40 گرم
نوع محصول

قرص

برند
گروه

ویتامین D

تعداد

60 عدد

نوع محفظه

مقوایی

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آریا فارمد پیشگامان سلامت

1 دیدگاه برای قرص سان بست نوتری بست 60 عددی

  1. امین همتی

    باوجود کمبود د 3 شدیدی ک داشتم 3 دوره مصرف کردم و خیلی سطح د بدنم بالا رفته

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *