چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

قرص ایموسیم سیمرغ دارو عطار 30 عددی

Simorgh Darou Attar Immusim 30 Lozenge

ویژگی های قرص ایموسیم سیمرغ دارو :

  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • تسکین گلودرد
  • پیشگیری و درمان سرماخوردگی
  • حاوی ویتامین ث، زینک گلوکونات، کنسانتره شاه توت، موم زنبور عسل


۵۷.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص ایموسیم سیمرغ دارو عطار

در این محصول از دسته بندی تقویت سیستم ایمنی از محصولات سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

سرماخوردگی شایع‌ترین بیماری عفونی در انسان است. به طوریکه یکی از علت‌های اصلی رفتن نزد پزشک و نرفتن به مدرسه و محل کار است که حتا می‌تواند آسیب‌های مالی به فرد و دولت ها بزند. بیشتر وقت‌ها سرماخوردگی بوسیله نوعی از راینوویروس ها در بینی فرد رخ می‌دهد و به سرعت گسترش می‌یابد و حتا ممکن است گلو و گوش را نیز مورد تازش قرار دهد.

با اینکه هیچ درمان قطعی برای سرماخوردگی و پیشگیری از آن وجود ندارد ولی میتوان با کمک و دریافت ویتامین‌ها و مواد معدنی و گیاهانی مانند ویتامین ث، روی، سرخارگل، آقطی سیاه و… هدفمند، که در «قرص مکیدنی ایموسیم SDA» وجود دارد سیستم ایمنی را قوی‌تر کرده تا بدن چه از سرماخوردگی و چه از بیماری‌های دیگر  تا جایی که می‌شود، در امان باشد و در درمان و پیشگیری از سرماخوردگی اثربخش هستند.

قرص ایموسیم سیمرغ دارو

قرص ایموسیم سیمرغ دارو

ویتامین ث

«ویتامین ث», با خاصیت آنتی‌اکسیدانی فراوانی که دارد، بدن انسان را در برابر رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان حفظ کرده و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود و چون کلاژن ساز است در بازسازی سلول‌های بدن، در کاهش التهابات و زخم‌ها اثربخش است و می‌تواند باعث تسکین و آرامبخشی آنها شود. این ویتامین توان این را دارد از افزایش نشانه‌های سرماخوردگی و شدت آن‌ها و طول مدت سرماخوردگی بکاهد.

روی

«روی», یک ماده معدنی است که از بسیاری جهت‌ها برای بدن مهم است. روی سیستم ایمنی بدن را قوی نگه داشته و به بهبود زخم ها کمک می‌کند و از رشد طبیعی بدن نیز حمایت می‌کند. روی به مبارزه با عفونت می‌پردازد که در بسیاری از داروهای درمانی پوستی نیز استفاده می‌شود. روی می‌تواند از گسترش راینوویروس در لایه‌های مخاطی گلو و بینی پیشگیری کند و زمانی که به شکل قرص یا شربت مصرف شود، اثربخشی بیشتری دارد، که به این ماده اجازه می‌دهد در گلو بماند و با راینوویروس در تماس باشد. روی به طور گسترده مورد پژوهش قرار گرفته و مصرف آن به کاهش چشمگیری در طول مدت سرماخوردگی با دوز ۷۵ میلی‌گرم در روز همراه است.

قرص ایموسیم سیمرغ دارو

قرص ایموسیم سیمرغ دارو

سرخارگل

«سرخارگل» نوعی از گیاهان گلدار است که برگ و ریشه گیاه از دیرباز در طب سنتی برای کاهش التهاب و تقویت عملکرد سیستم ایمنی مورد استفاده قرار می‌گرفته است. پژوهش‌ها نشان می‌دهند که مصرف این گیاه گلبول های سفید خون را افزایش می‌دهد که با عفونت‌ها، زخم‌ها و التهاب‌ها مبارزه می‌کند.

در بررسی از ۱۶ پژوهش نمایان شد که این گیاه دارویی در پیش‌گیری و درمان عفونت‌های دستگاه تنفسی فوقانی مانند سرماخوردگی مؤثرتر از دارونما است. و در بررسی دیگر نشان داد که احتمال دچار به سرماخوردگی را تا ٪۵۸ درصد کاهش داد و مدت زمان نشانه‌ها را تا ۱/۴ روز کاهش داده است.

در پژوهشی دیگر روی ۸۰ نفر، مصرف سرخارگل (اکیناسه) در شروع نشانه‌های سرماخوردگی مدت زمان نشانه‌ها را تا ٪۶۷ در قیاس با دارونما کاهش داده است.

در یک بررسی، نزدیک به ۲۵۰۰ نفر، مصرف عصاره سرخارگل خطر عفونت های تکرارشدنی دستگاه تنفسی را کاهش داده و عوارضی مانند عفونت شش‌ها (ذات‌الریه)، التهاب لوزه‌ها و عفونت گوش را کاهش میدهد. گیاه سرخارگل ایمنی را با افزایش فرآوری سلول‌های ایمنی خاص در بدن افزایش دهد.

آقطی سیاه اروپایی

«آقطی سیاه اروپایی», که در ایران نیز با نام‌های انگور کولی و خمان کبیر نیز نامیده می‌شود. یک جایگزین طبیعی برای موارد معمول سرماخوردگی و آنفولانزا است. آقطی سیاه پیشینه‌ درازمدت کُنشهای ضدباکتریایی و ضدویروسی داشته و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی، ضدالتهابی و ترازکننده سیستم ایمنی، هوادار زیادی پیدا کرده است. این گیاه به پیشگیری از سرماخوردگی و آنفلوآنزا کمک می‌کند، از شیوع تبخال پیشگیری کرده یا طول مدت آن را کوتاه می‌کند، درد و التهاب را کاهش داده و نشانه‌های عفونت‌های دستگاه تنفسی فوقانی را کاهش می‌دهد.

در یک پژوهش دوسوکور و کنترل شده با دارونما که در نروژ انجام شد، پژوهشگران به بیمارانی که نشانه‌های آنفولانزا را برای کمتر از ۴۸ ساعت گزارش کردند، شربت دارونما یا شربت آقطی سیاه دادند. بررسی دکتر Mumcuoglu این بود که: به طور میانگین، بیمارانی که شربت آقطی سیاه را دریافت کردند، ۴ روز زودتر از گروهی که شربت دارونما را دریافت کردند، در آنها تسکین نشانه‌ها دیده شد.

قرص ایموسیم سیمرغ دارو

قرص ایموسیم سیمرغ دارو

موم زنبورعسل

«موم زنبورعسل », همان پروتیینی است که از عسل نگهداری می‌کند. آنقدر این ماده ارزش غذایی و دارویی دارد که پژوهش‌های بسیاری بر روی آن انجام شده است. با خاصیت آنتی‌اکسیدانی اش از سیستم ایمنی بدن و بیماری‌ها و عفونت‌ها دفاع کرده و حتا برای درمان آنها اثربخش بوده است. موم زنبورعسل به کاهش سرفه‌های سنگین و خشک و تر ناشی از سرماخوردگی و آنفلوآنزا کمک می‌کند و در تکسین گلودرد بسیار اثربخش است.

موارد مصرف قرص ایموسیم سیمرغ دارو :

قرص مکیدنی ایموسیم SDA (سیمرغ دارو عطار IMMUSIM) جهت تسکین گلودرد و تقویت سیستم ایمنی می باشد.

روش مصرف قرص ایموسیم سیمرغ دارو :

بزرگسالان روزانه ۱ تا ۳ قرص یا اینکه طبق دستور پزشک و داروساز مصرف کنید.

اجازه دهید که قرص بصورت کامل در دهان آب شود.

هشدار مصرف قرص ایموسیم سیمرغ دارو :

اگر در دوران بارداری یا شیردهی هستید پیش از مصرف این فرآورده با دکتر داروساز و پزشک مشورت کنید.

اگر از بیماری‌های مزمن مانند دیابت رنج می‌برید پیش از مصرف این قرص با پزشک و یا داروساز صحبت کنید.

از تغییر در میزان توصیه شده بپرهیزید.

قرص ایموسیم سیمرغ دارو

قرص ایموسیم سیمرغ دارو

شرایط نگهداری قرص ایموسیم سیمرغ دارو :

قرص را در جای خشک و خنک در دمای زیر ۳۰ درجه سانتی‌گراد و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

این قرص نباید در جای نمدار و در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد.

ترکیبات قرص ایموسیم سیمرغ دارو :

ویتامین ث (بعنوان اسیدآسکوربیک)، روی (برابر 83.637 میلی‌گرم گلوکونات روی)،

موم زنبورعسل، فشرده، پودر ریشه گیاه سرخارگل، فشرده ‌میوه آقطی سیاه (سامبوکوس ابولوس/ آقطی), موم زنبورعسل، ریشه سرخارگل، پوست نارون لغزنده (اولموس روبرا).

دیگر ترکیبها:

منیزیم استئارات، مانیتول، سوربیتول، فروکتوز، طعم دهنده

جدول ترکیبات قرص ایموسیم سیمرغ دارو :

عنوانمقدارنیاز روزانه
(Vitamin C (as Ascorbic Acid
150 mg
160 %
(Zinc (From 83.637 mg of Zinc gluconate
12 mg
109 %
(Elderberry Concentrate (Sambucus nigra)(Fruit
100 mg
*
Bee Propolis
25 mg
*
(Echinacea Purpurea (Root
25 mg
*
(Slippery Elm Bark (Ulmus rubra)(Bark
25 mg
*

* نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

ویژگیهای محصول

وزن 70 گرم
نوع محصول

قرص

برند
گروه

سیستم ایمنی

تعداد

30 عدد

جنسیت مصرف

عمومی

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

شرکت داروسازی سیمرغ داروی عطار

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص ایموسیم سیمرغ دارو عطار 30 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *