تونیک روشن کننده سی گل حاوی ویتامین سی ، ۱۵۰ میلی لیتر

Seagull Acn Pro Vitamin C Clarifying Tonic, 150ml

ویژگی‌های تونیک روشن کننده حاوی ویتامین سی سی گل :

 • ترازمند کننده سبوم پوست
 • روشن، شفاف و شاداب کننده پوست
 • ترازمند کننده پی هاش pH طبیعی پوست
 • حاوی عصاره های گیاهی بسیار مانند گریپ فروت، پرتقال، آلوی کاکادو، آلوئه ورا، فندوق افسونگر، بابونه، علف کانادایی و رزماری
 • کمک به بهبود جوش
 • لایه بردار ملایم
 • مناسب پوست های چرب، مختلط و مستعد جوش

قیمت اصلی 85.000 تومان بود.قیمت فعلی 72.250 تومان است.

موجود

موجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

تونیک روشن کننده سی گل حاوی ویتامین سی

در این محصول از دسته بندی محصولات روشن کننده و ضد لک از محصولات مراقبت پوست صورت و بدن از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

درست است که پوست را بوسیله ی بهره مندی از شوینده ها و پاک کننده ها، عاری از ماده های آرایشی می کنند تا پوست بتواند دوباره استراحتی داشته باشد. ولی باید گفت ممکن است همچنان مقدار کمی از ماده های آرایشی روی پوست بر جای مانده و برخی از منفذهای پوست را بسته باشد که این امر با گذر زمان، می تواند باعث ایجاد جوش های ریز شود و به پوست آسیب برساند.

تونیک روشن کننده سی گل حاوی ویتامین سی

تونیک روشن کننده سی گل حاوی ویتامین سی

شاید بهتر است، این نکته را بیان کرد که برای پاکسازی پوست نیازی نیست که آرایشی کرده باشید تا آن را پاک کنید. بلکه پوست، چون بخش بیرونی از بدن را شکل می دهد، درگیر آلاینده ها، کثیفی ها و آلودگی های پیرامونی فرد قرار می گیرد که بخشی از آن ناخالصی ها روی پوست بویژه صورت می نشیند که این خود باعث آسیب می شود.

بنابراین چه فردی اهل آرایش باشد و چه نه، برای تمیز کردن با ژرفای بیشتر پوست خود، نیاز به ماده ای دارد تا آن را از آلودگی ها را بزداید. دیگر اینکه پوست می بایست تمیز باشد تا دیگر فرآورده های مراقبتی پوست به طور اثربخشی به درون پوست رخنه کنند و در کنار آبرسانی آن، بافت های آسیب دیده را بازسازی کنند.

تونیک روشن کننده سی گل حاوی ویتامین سی Seagull Acn Pro Vitamin C Clarifying Tonic, دارای عصاره های گیاهی هدفمند، ویتامین سی C و دیگر ترکیب ها است که می تواند پوست را آبرسانی کرده و آن را به طور کامل تمیز کند. این فرآورده با لایه برداری آهسته و ملایم مناسب پوست های چرب، مختلط و مستعد جوش است، که هم روشن کننده و هم بازسازی کننده است. و هم اینکه با کمک به ترازمندی چربی یا سبوم طبیعی پوست، در کاهش و پیشگیری از جوش اثربخش است.

سد پاسداری کننده ی پوست به این دلیل اسیدی است که بتواند رطوبت را حفظ کند و جلوی ورود باکتری ها را بگیرد. چنانچه ترازمندی pH پوست بهم بخورد و بیش از حد قلیایی شود، پوسته پوسته و قرمز خواهد شد. و چنانچه بیش از اندازه اسیدی شود، احتمال دچار شدن پوست به بیماری های التهابی مانند اگزما و جوش افزایش خواهد یافت.

تونیک روشن کننده سی گل حاوی ویتامین سی

تونیک روشن کننده سی گل حاوی ویتامین سی

بنابراین فرآورده ای مانند تونیک ویتامین سی، سی گل Seagull که از این ساختار بی بهره نیست، می تواند یکی از ویژگی هایش همین ترازمندی پی هاش pH پوست باشد که بسیار مهم است.

آلفا هیدروکسی اسیدها (A.H.A):

که از اسید های میوه های شیرین گرفته شده اند، کار لایه برداری با ژرفای پوست را انجام می‌ دهند، یعنی سلول های مرده پوست را از سطح پوست حذف می کنند و به پوست شفافی، صافی و روشنی می بخشند.

عصاره گریپ‌فروت :

گریپ‌فروت از دیرباز به دلیل فایده‌های آن در پاسداری از پوست موردنظر و نیز مورد ستایش قرار گرفته است. از آنجایی که این ماده طبیعی توانایی رنگ کردن پوست را نیز دارد و برای پوست های چرب و مستعد آکنه عالی کار می‌کند، عصاره گریپ‌فروت به یک عنصر اصلی در بسیاری از فرآورده‌های مراقبت از پوست با هدف میزان کردن روغن پوست بدل شده است. گریپ‌فروت دربردارنده ی فلاونوئیدها، کلسیم، فسفر، آهن، سدیم، پتاسیم، ویتامین آ A، ویتامین B بکمپلکس، ویتامین سی C، بتاکاروتن و لیکوپن است. عصاره گریپ‌فروت برای بازسازی، انرژی و مراقبت از پوست همراه با شادابی آن بسیار اثربخش است.

آزمایش‌ها نشان داده‌اند که عصاره گریپ‌فروت میزان سبوم‌(روغن)، پی هاش pH (اسیدی و قلیایی) و TEWL (آب‌رسانی لایه شاخی) پوست را ترازمند می‌کند.

عصاره آلوی کاکادو:

ویتامین سی آلوی کاکادو ۵۰ برابر بیشتر از ویتامین سی موجود در پرتقال است. بهره مندی از آن باعث درخشش طبیعی پوست می شود. در برابر رادیکال های آزاد شکل یافته روی پوست کار می کند و از پوست در برابر اثرهای زیان آور ایجاد شده بوسیله ی آنها پاسداری می کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف تونیک روشن کننده سی گل :

 • ترازمند کننده سبوم پوست
 • روشن، شفاف و شاداب کننده پوست
 • ترازمند کننده پی هاش pH طبیعی پوست
 • حاوی عصاره های گیاهی بسیار مانند گریپ فروت، پرتقال، آلوی کاکادو، آلوئه ورا، فندوق افسونگر، بابونه، علف کانادایی و رزماری
 • کمک به بهبود جوش
 • لایه بردار ملایم
 • مناسب پوست های چرب، مختلط و مستعد جوش

روش مصرف تونیک روشن کننده سی گل :

نخست پوست را با بهره مندی از فوم پاک کننده صورت سی گل تمیز کرده سپس پنبه را به تونیک آغشته نمایید و روی قسمت های گوناگون پوست صورت خود بمالید.

هشدار مصرف تونیک روشن کننده سی گل :

آزمایش حساسیت: پیش از نخستین بهره مندی از تونیک سی گل، مقداری از تونیک را بر روی پوست لاله گوش مالیده، در صورت عدم حساسیت پس از ۲۴ ساعت فرآورده را بکار ببرید.

از تماس تونیک با چشم بپرهیزید.

شرایط نگهداری تونیک روشن کننده سی گل :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

ترکیبات تونیک روشن کننده سی گل :

آب، سدیم پی سی ای، عصاره آلوی کاکادو، عصاره علف کانادایی، آلفا هیدروکسی اسیدها (A.H.A)، سالیسیلیک اسید، عصاره فندق افسونگر، عصاره بابونه، عصاره آلوئه ورا، عصاره رزماری، پانتنول (پیش ساز ویتامین ب۵)، عصاره پرتقال، عصاره گریپفروت، سدیم آسکوربیل فسفات، توکوفرول (ویتامین ای E)، بیزابولول، سدیم هیالورونات، اتانول، رنگ مجاز.

شرکت لابراتوار اخوی یک شرکت خانوادگی است که در سال 1369 توسط آقای دکتر نصرالله اخوی تاسیس گردید و تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی تحت عنوان سی گل (Seagull) است. مؤسس این شرکت تولیدی به عنوان متخصص بین‌المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل، همکاری خود را با شرکت‌های بزرگ آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین‌المللی و داخلی آغاز کرده است.شرکت سی گل (Seagull) کارخانه‌ای در یکی از مناطق صنعتی همجوار تهران، با مساحت 10000 متر مربع دائر شده است. لابراتوار اخوی در سال 1380 موفق به اخذ گواهی استاندارد ISO 9002 از QMI کانادا شد و در سال 1381 موفق به ثبت‌نام در موسسه استاندارد عربستان سعودی شد. اخذ گواهی AFAQ از فرانسه و ISO10002 (رضایت‌مندی مشتریان) از آلمان وISO9001 در کنار اخذ گواهینامه تاسیس و تجهیز آزمایشگاه آکرودیته (آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت)، از دیگر دستاوردهای این مجموعه است.

ویژگیهای محصول

وزن 35 گرم
نوع محصول

تونیک

برند

گروه

پاک کننده و تونر, پوست چرب و آکنه ای

حجم

150 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

لابراتوار دکتر اخوی