چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

شامپو اسکالپیا اوره %5 تقویت کننده پوست و موی بسیار خشک ۲۰۰ میلی لیتر

Scalpia Hydra Calm Urea 5% Shampoo, 200ml

ویژگی‌های شامپو اسکالپیا اوره ٪۵ :

 • تقویت کننده پوست و موی سر بسیار خشک
 • بدون سولفات، پارابن و شوینده های صابونی با توان شویندگی بسیار ملایم
 • بدون نمک و اسانس جهت جلوگیری از بروز خارش و التهاب
 • حاوی اوره جهت کاهش خارش و پوسته ریزی ناشی از خشکی شدید پوست سر
 • گلیسیرین، پانتنول و سدیم لاکتات جهت فراهم‌آوری و حفظ رطوبت مورد نیاز پوست و موی سر
 • گلوکونات روی جهت کمک به کاهش سوزش و التهابات پوست سر
 • جهت تقویت سلول‌ های پوست سر B کمپلکس ویتامین
 • مناسب برای استفاده روزانه
 • مناسب موهای خیلی خشک و خارش دار
 •  دارای پی هاش pH سازگار با پوست


۵۶.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

شامپو اسکالپیا اوره %5 تقویت کننده پوست و موی بسیار خشک

در این محصول از محصولات شامپو از دسته مراقبت مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

زمانیکه پوست و موهای سر دچار آسیب می شوند، هر کسی هم باشد بدون جستجوی زیاد این را در می یابد که مشکلی وجود دارد. خشکی بیش از اندازه پوست و موی سر که بیشتر همراه با خارش، التهاب، پوسته پوسته شدن یا شوره، کشیدگی پوست و شکنندگی مو و قرمزی همراه است، بیماری یا عارضه ای است که هر فردی را نگران می‌ کند.

خشکی مو و پوست می تواند ناشی از کمبود ویتامین ها و ماده های کانی در بدن مانند کم خونی ناشی از کمبود آهن، نور خورشید، شیمی درمانی، موهای رنگ یا کراتینه شده، وجود بیماری های زمینه ای، بکاربردن شامپوهای نامناسب با نوع پوست، شستن بیش از حد، بکاربردن سشوار و اتوی مو و… رخ دهد.

باید گفت چنانچه ترازمندی pH پوست بهم بخورد و بیش از حد قلیایی شود، پوسته پوسته و قرمز خواهد شد. و چنانچه بیش از اندازه اسیدی شود، احتمال دچار شدن پوست به بیماری های التهابی مانند اگزما و جوش افزایش خواهد یافت.

شامپو اسکالپیا اوره

شامپو اسکالپیا اوره

ولی خوشبختانه این روزها با وجود فراوده هایی که در این زمینه فرآوری شده اند، میتوان تا اندازه‌ای و کم کم از آسیب بیشتر مو و پوست بسیار خشک پیشگیری کرد. یعنی نمی شود بی خیال این مشکل شد و در صورت عدم رسیدگی شرایط بدتر خواهد شد و ممکن است درمان را سخت تر کند و با حتا فرد دچار کچلی شود.

شامپو تقویت کننده پوست و موی بسیار خشک ٪۵ اوره اسکالپیا Scalpia Repair Hydra Calm Urea 5% Shampoo, حاوی ترکیب هایی هدفمند و کارساز است که در تقویت پوست و موی سر بسیار خشک اثربخش‌ خواهد بود. این فرآورده بدون سولفات، پارابن و شوینده های صابونی با توان شویندگی بسیار ملایم می باشد که بدون نمک و اسانس است و جهت جلوگیری از بروز حساسیت و تحریک پوست و مو یاری می رساند.

شامپو اسکالپیا اوره %5 تقویت کننده پوست و موی بسیار خشک همانطور که از نامش پیدا است، حاوی اوره بوده که جهت کاهش خارش و پوسته ریزی ناشی از خشکی شدید پوست سر کاربرد دارد و با وجود گلیسیرین، پانتنول و سدیم لاکتات به فراهم‌آوری و حفظ رطوبت مورد نیاز پوست و موی سر کمک می‌ کند.

گلوکونات روی در این فرآورده جهت کمک به کاهش سوزش و التهاب های پوست سر و B کمپلکس ویتامین جهت تقویت و بازسازی سلول‌ها های آسیب دیده اثربخش و سودمند خواهد بود. شامپو تقویت کننده پوست و موی بسیار خشک ٪۵ اوره اسکالپیا، دارای پی هاش pH سازگار با پوست سر و موی بسیار خشک است که از تحریک و آسیب بیشتر به پوست و مو پیشگیری می کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

شامپو اسکالپیا اوره

شامپو اسکالپیا اوره

موارد مصرف شامپو اسکالپیا اوره %5 :

 • تقویت کننده پوست و موی سر بسیار خشک
 • بدون سولفات، پارابن و شوینده های صابونی با توان شویندگی بسیار ملایم
 • بدون نمک و اسانس جهت جلوگیری از بروز خارش و التهاب
 • حاوی اوره جهت کاهش خارش و پوسته ریزی ناشی از خشکی شدید پوست سر
 • گلیسیرین، پانتنول و سدیم لاکتات جهت فراهم‌آوری و حفظ رطوبت مورد نیاز پوست و موی سر
 • گلوکونات روی جهت کمک به کاهش سوزش و التهابات پوست سر
 • جهت تقویت سلول‌ های پوست سر B کمپلکس ویتامین
 • مناسب برای استفاده روزانه
 • مناسب موهای خیلی خشک و خارش دار
 • دارای پی هاش pH سازگار با پوست

روش مصرف شامپو اسکالپیا اوره %5 :

مقدار مناسب از شامپو را بر روی موهای خیس مالیده و به آرامی ماساژ دهید. کف حاصله را به مدت 3 دقیقه بر روی پوست سر نگاهداشته سپس با آب ولرم آبکشی نموده و موها را با حوله نرم خشک کنید.

شامپو اسکالپیا اوره

شامپو اسکالپیا اوره

هشدار مصرف شامپو اسکالپیا اوره %5 :

از تماس با چشم ها، سطوح مخاطی و زخمهای باز خودداری فرمائید.

در صورت تماس با چشمها آنها را با آب فراوان شستشو دهید.

در صورت مشاهده هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمائید.

در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان و نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

ترکیبات شامپو اسکالپیا اوره %5 :

دی سدیم لورت سولفوسوکسینات، کوکامیدوپروپیل بتائین، دی سدیم کوکوآمفو دی استات، اوره، لوریل گلوکوزاید، کوکو گلوکوزاید، گلیسرین، کوکامید دی اتانول آمین، سدیم لاکتات، پی ای جی ۱۵۰ دی استئارات، پی ای جی۷ گلیسریل کوکوات، پی ای جی۴۰ روغن کرچک اشباع شده، گلوکونات روی، پانتنول، توکوفریل استات، اسید سیتریک، نیاسین‌آمید، پیرودیکسون اچ سی ال، بیوتین، دی سدیم ادتا، ترکیب متیل کلرو ایزوتیازولینون،و متیل ایزوتیازولینون و آب یونزدا.

شرکت آراشیمی پارس پیشرو در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و ملزومات دارویی، به منظور بهبود مراقبت‌های تخصصی در خصوص پوست و موی سر مصرف کنندگان، احترام به طراحی و تولید شامپوهای تخصصی با برند اسکالپیا نموده است. این دسته از محصولات بر اساس نیازهای مختلف و ویژگی های فیزیولوژیک پوست و موی سر آقایان و بانوان فرموله شده است و دارای حداکثر کارایی در زمینه مصرفی خود است. شامپوهای تقویت کننده و ضدریزش مو، مناسب برای موهای تازه کاشته شده، مناسب برای پسوریازیس، شامپو روغن آرگان، شامپو ضدشپش و شامپو ماینوکسدیل از جمله محصولات این برند هستند. در هر نوع شامپو براساس بازار هدف مربوطه، از بهترین ترکیبات تخصصی و نوین جهت اعمال ویژگی های مورد نظر استفاده شده است تا بدین ترتیب حداکثر کارایی و رضایت از محصول فراهم گردد. همچنین این محصولات دارای ویژگی مشترکی مانند فاقد فرمالدهید و پارابن بوده‌اند تا بدین ترتیب یکی از خطرناک ترین و سمی ترین ترکیبات مضر برای پوست و موی سر که در شامپوهای غیر استاندارد موجود در بازار رایج است، حذف گردد. این محصولات در بالاترین سطح کیفی تولید شده و کنترل بسیار دقیق پارامترهای کیفی، بر موثر بودن این محصول صحه گذاری می‌نماید. امید است همانند سایر برندهای تخصصی این شرکت، محصولات اسکالپیا بتواند رضایت مشتریان و مصرف کنندگان محترم را در پی داشته باشد.فرمالدهید و سولفات، دو ماده رایج در شامپوهایی که روزانه استفاده می‌گردد. شامپو‌ها بصورت متداول از ترکیبات شیمیایی با نام سورفکتانت تشکیل شده‌اند که عامل ایجاد کف کنندگی در شامپو هستند. بسیاری از سورفکتانتهای معمول و مورد استفاده در محصولات شوینده شامل سدیم لورت سولفات، سدیم لوردل سولفات، آمونیوم وتری اتانول آمین لورت سولفات بوده‌اند. این ترکیبات در عین اعمال قدرت شویندگی و کف کنندگی بالا دارای گروه عاملی سولفات آزاد در ساختار شیمیایی خود هستند. هرچه میزان استفاده از این مواد اولیه در شامپو بیشتر باشد، به همان اندازه قدرت شویندگی و پاک کنندگی محصول نیز افزایش خواهد یافت. فرمالدهید یک ماده شیمیای بسیار خطرناک و سرطان‌زا است که توسط بعضی از ترکیبات متداول مورد استفاده در شامپو‌ها شامل بعضی از نگهدارنده‌ها مانند دی ام دی ام هیدانتویین و برونوپول و بعضی ترکیبات نرم کننده موی سر مانند پلی کواترنیوم- 15 آزاد میگردد. استفاده از این ماده شیمیایی در محصولات صاف کننده موی سر نیز بسیار متداول است.

ویژگیهای محصول

وزن 240 گرم
نوع محصول

شامپو

برند

گروه

تقویت کننده مو

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

حجم

200 میلی لیتر

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آریا شیک منطقه آزاد قشم