فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند SPF50 حجم 40 میلی لیتر

Richland Sunscreen SPF50 Oily Skin Fluid 40ml

ویژگی‌های فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند:

  • محافظت گسترده از پوست در برابر پرتوهای مضر UVA / UVB و جلوگیری از آفتاب‌سوختگی
  • حاوی‌ تیتانیوم دی اکساید، اکتینوکسات، اتیل هگزیل تریازون، اکتوکریلن، دایمتیکون، توکوفرول، اسکوالان، روغن جوجوبا، عصاره‌ی آلوئه‌ورا، سیلیکا
  • حاوی آنتی‌اکسیدان جهت محافظت در برابر رادیکال‌های آزاد، کاهش اثر آلودگی و عوامل نامطلوب روی پوست
  • کنترل ترشح چربی، غیر مسدود‌کننده‌ی منافذ، بدون روغن و غیرجوش‌زا
  • مقاوم در برابر آب، سرعت جذب بالا و ایجاد ظاهری تمیز، بسیار سبک و بدون درخشندگی
  • کمک به کاهش نشانه‌های پیری و چین و چروک
  • توانایی تبدیل پرتوهای فرابنفش به پرتوی مادون قرمز (گرما) با آسیب کمتر
  • تحت لیسانس فرانسه

۶۴۸.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند SPF50

در این محصول از دسته بندی محصولات ضد آفتاب صورت از سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی است که با فرمول خاص خود در کمک به محافظت از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش UV نور خورشید کاربرد دارد. این فلوئید همچنین می‌تواند به پیش‌گیری از آفتاب‌سوختگی و پیری زودرس پوست کمک نماید و مناسب پوست‌های چرب است.

نور خورشید از طیفی از پرتوها تشکیل شده است، پرتوهای فرابنفش که معمولاً به عنوان UV شناخته می‌شود و نور مادون قرمز که ما بوسیله‌ی آن گرمای پوست را حس می‌کنیم. پرتوهای فرابنفش UV برای چشم انسان نامرئی است و به سه شکل؛ A (UVA) و B (UVB) و C (UVC) وجود دارند. پرتوهای UVC کوتاه ترین طول موج را دارند که توسط جو زمین مسدود می‌شوند و بنابراین به زمین و پوست ما نمی‌رسند. پرتوهای UVA و UVB دارای طول موجی بلندتری هستند و با هم حدود ۵ درصد از پرتوهای خورشید را تشکیل می‌دهند که هم UVA و هم UVB عامل اصلی آسیب‌های پوستی ناشی از نور خورشید هستند.

فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند

فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند

آفتاب سوختگی، پیری زودرس پوست، هایپرپیگمانتاسیون و حساسیت‌های خورشید تنها نمونه‌هایی از آسیب های‌ قابل مشاهده‌ی پوست هستند، ولی اثرات قرار گرفتن در معرض نور خورشید می‌تواند حتی عمیق‌تر شود و باعث آسیب DNA در سطح سلولی شود که ممکن است به بروز بیماری‌ها زمینه‌ای و یا سرطان پوست بیانجامد.

فلوئید ضد آفتاب SPF50 مناسب پوست چرب ریچلند Richland Sunscreen SPF50 Oily Skin Fluid، حاوی‌ دی اکسید تیتانیوم، اکتینوکسات، اتیل هگزیل تریازون، اکتوکریلن، دایمتیکون، توکوفرول (ویتامین ای E)، اسکوالان، روغن جوجوبا، عصاره‌ی آلوئه‌ورا و سیلیکا می‌باشد که برای محافظت ایمن از پوست با طیف گسترده در برابر پرتوی فرابنفش UVA و پرتوی UVB، بدون احساس سنگینی یا چربی روی پوست فرموله شده است.

فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند

فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند

فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند، به دلیل ساختاری که دارد و رقیق‌تر بودنش در قیاس با کرم، به سرعت جذب پوست می‌شود تا ظاهری تمیز، بسیار سبک و بدون درخشندگی داشته باشد. فرموله‌شده با دی اکسید تیتانیوم (ضدآفتاب فعال معدنی) و اکتوکریلن که محافظت با طیف وسیع UVA/UVB را فراهم می‌کند. همچنین، اکتوکریلن مقاومت در برابر آب را افزایش می‌دهد و به مبارزه با علائم پیری کمک می‌کند. فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند، به لطف اکتینوکسات، پرتوهای UVB خورشید که باعث سوختگی می‌شوند،‌ را پراکنده می‌کند. اتیل هگزیل تریازون (Ethylhexyl Triazone) به عنوان یک جاذب نور UV عمل می‌کند و توانایی تبدیل پرتوهای فرابنفش به پرتوی مادون قرمز (گرما) و با آسیب کمتر را دارد.

این فلوئید حاوی استرهای جوجوبا و دایمتیکون است که مقاومت در برابر آب را بهبود می‌بخشد و به‌ عنوان مرطوب‌کننده‌های موثری برای پوست به حساب می‌آیند. فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند، سرشار از ویتامین ای E است که با خنثی کردن رادیکال‌های آزاد و پرتوهای فرابنفش از آسیب پوست جلوگیری می‌کند. ماده‌ی اثربخش‌ اسکوالن نیز کمک می‌کند، این ضد آفتاب بدون زحمت روی پوست سر بخورد و در عین حال رطوبت طولانی‌مدت را بدون وزن حفظ نماید. عصاره‌ی آلوئه‌ورا، با خواص تسکین‌دهنده و خنک‌کننده است و سیلیکا برای پوست چرب مفید است، زیرا به جذب چربی کمک می‌کند.

فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند

فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند

فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند، تحت لیسانس کشور‌ فرانسه است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین براحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به محافظت از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش UV نور خورشید. پیش‌گیری از آفتاب‌سوختگی و پیری زودرس پوست. مناسب پوست‌های چرب.

روش مصرف:

مقدار کافی از فلوئید را سخاوتمندانه و به طور یکنواخت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب بر روی پوست خود بمالید. پس از ۸۰ دقیقه شنا یا تعریق و پس از خشک کردن پوست با حوله و حداقل هر ۲ ساعت یکبار تجدید نمایید.

هشدار مصرف:

پیش از مصرف، آزمایش حساسیت انجام شود.

فقط برای استعمال خارجی.

بر روی پوست ملتهب و زخم‌های باز استفاده نکنید‌.

از تماس فرآورده با چشم‌ها خودداری شود و در صورت تماس با آب شست‌وشو دهید.

در صورت بروز هرگونه حساسیت یا واکنش پوستی، از ادامه‌ی مصرف خودداری کنید و با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

شرایط نگهداری:

فرآورده در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات:

آب، تیتانیوم دی اکسید، اتیل هگزیل متوکسی سینامات، C12-15 آلکیل بنزوات، اتیل هگزیل، تریازون، اکتوکریلن، پروپان دیول، دایمتیکون، توکوفرول، پلی سوربات-۸۰، اسکوالان، استرهای جوجوبا، عصاره‌ی آلوئ‌ورا، گلیسیریل استئارات، سیلیکا، 1-2-هگزاندیول، بتا سیتوسترول، اتیل هگزیل پالمیتات، ایزوهگزادکان، فنوکسی اتانول، صمغ زانتان، پارفیوم.

برند ریچلند (RICHLAND) یکی از برندهای لوکس و با کیفیت کشور فرانسه است که محصولات آن تنوع بسیار زیادی دارد. محصولات مراقبت پوست ریچلند بسیار متنوع کاربردی و با کیفیت بالا ارائه می‌شوند.

ویژگیهای محصول

وزن 58 گرم
نوع محصول

فلوئید

گروه

ضد آفتاب پوست چرب

حجم

40 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آرایش افزون غرب

تحت لیسانس

فرانسه

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فلوئید ضد آفتاب پوست چرب ریچلند SPF50 حجم 40 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *