پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی

QNT Delicious Whey Protein Chocolate Powder

ویژگی های پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی:

  • حاوی وی پروتئین ایزوله و هیدرولیز شده
  • حاوی اسیدهای آمینه‌
  • کمک به حفظ و افزایش‌ رشد عضلانی
  • کمک به افزایش‌ انرژی و توان و استقامت عضلات
  • کمک به ریکاوری پس از تمرینات ورزشی
  • خوشمزه با بافتی خامه‌ای

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی

در این محصول از دسته پروتئین محصولات مکمل ورزشی سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

پودر دلیشن وی پروتئین کیو اِن تی، حاوی پروتئین وی می‌باشد که در کمک به تأمین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن و همچنین کمک به حفظ و سلامت عضلات کاربرد دارد. این فرآورده تحت لیسانس شرکت QNT بلژیک است.

همه‌ی انسان‌ها به پروتئین برای حفظ سلامتی بدن خود و همچنین کمک به سوخت‌وساز و فراهم‌آوری انرژی نیاز دارند، ولی گاهی در موارد و شرایطی خاص، بدن برخی از افراد به پروتئین بیشتری نیاز دارد، مانند افرادی که پا به سن می‌گذارند و همچنین بویژه ورزشکارانی که تمرینات سنگین و سخت را انجام می‌دهند، نیاز روزانه‌ی بیشتری به پروتئین را حس می‌کنند و چنانچه بدن آن‌ها نتواند پروتئین کافی را دریافت نماید، با آسیب و کاهش حجم عضلات خود روبرو می‌شوند. و این موضوع برای ورزشکاران می‌تواند به یک مشکل جدی بدل شود.

پودر دلیشن وی پروتئین کیو اِن تی  QNT Delicious Whey Protein Chocolate Powder ، ترکیبی از پروتئین طبیعی است که به حفظ و افزایش توده‌ی عضلانی کمک می‌کند. به لطف ترکیب هوشمندانه از دو نوع پروتئین وی ایزوله و پروتئین وی هیدرولیز شده، تمام اسیدهای آمینه‌ی ضروری را برای رشد بهینه عضلات فراهم می‌سازد. پودر دلیشن وی پروتئین کیو اِن تی، که در طعم‌های مختلف موجود است، بافت خامه‌ای دارد و برای حس چشایی خوشایند و خوشمزه است.

پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی

پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی

پودر دلیشن وی پروتئین کیو اِن تی، همچنین از پودرهای معمولی متمایز است، زیرا بطور کامل حل می‌شود و دارای بافتی صاف و بدون گلوله شدن فراهم می‌شود. این وی پروتئین، با ترکیبی متعادل و طعم‌های جذاب هم برای ورزشکاران باتجربه و هم برای افراد مبتدی مناسب است تا با دریافت پروتئین کامل از رشد عضلانی آنها حمایت کند.

مزایای پودر دلیشن وی پروتئین کیو اِن تی چیست؟

وی پروتئین، پروتئینی است که از شیر گاو گرفته می‌شود و به دلیل خواص مفید و فراوان در دنیای ورزش و به ویژه در بدنسازی بسیار محبوب است. این پروتئین سرشار از اسیدهای آمینه، سریع جذب و با ارزش بیولوژیکی بالا، ثابت می‌کند که ایده آل برای ورزشکارانی است که از کارکرد بدنی خود آگاه هستند.

پودر دلیشن وی پروتئین کیو اِن تی، به رشد توده‌ی عضلانی کمک می‌کند. پروتئین عنصر ضروری برای انقباض، رشد و ریکاوری عضلات است. مقدار پروتئین موجود در بدن به طور مستقیم بر نحوه‌ی رشد عضله تأثیر می‌گذارد. پروتئین وی یا پروتئین آب پنیر با کیفیت بالا در پودر دلیشن وی پروتئین کیو اِن تی، حاوی تمام اسیدهای آمینه ضروری است و بسیار سریع توسط روده جذب می‌شود تا از فرآیند متابولیکی بدن که بعد از تمرین بوجود می‌آید، حداکثر استفاده را ببرد. به لطف این ویژگی‌ها، پروتئین آب پنیر یکی از بهترین مکمل‌های موجود برای کمک به تحریک رشد عضلات است.

با سنتز پروتئین موجود در بدن است که فیبرهای عضلانی رشد و تقویت می‌شوند. پودر دلیشن وی پروتئین کیو اِن تی، با غلظت بالایی از پروتئین آب پنیر و قند و کربوهیدرات بسیار کم، یکراست بر روی ماهیچه‌ها کار می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند تا رشد خود را به میزان چشمگیری افزایش دهند. به عنوان بخشی از یک سبک زندگی ورزشی و سالم، اثرات مفید آن بر توده‌ی عضلانی ده برابر افزایش می‌یابد. وی پروتئین یا پروتئین آب پنیر می‌تواند به حفظ توده‌ی بدون چربی بدن کمک کند.

پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی

پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی

رژیم‌های غذایی مبتنی بر پروتئین نه تنها بسیار موثر هستند، بلکه دارای مزایای متابولیکی زیادی هستند، مانند کاهش سطح قند خون و بهبود سیری. بنابراین به ترکیب بهتر و پایدارتر بدن کمک می‌کند. این پروتئین که یک پروتئین کامل در نظر گرفته می‌شود، دارای منبع طبیعی از اسیدهای آمینه است که نتایج حاصل از تمرین را به حداکثر می‌رساند. بنابراین پودر دلیشن وی پروتئین کیو اِن تی نه تنها برای کمک به رشد عضلات مفید است، بلکه برای کاهش وزن و نگهداری وزن سالم نیز خواهد بود.

پودر دلیشن وی پروتئین کیو اِن تی، با غلظت بالایی از پروتئین و آمینو اسیدهای طبیعی موجود، به ریکاوری بهینه عضلات بعد از جلسات تمرین کمک می‌کند. این کار نتایج تمرین را به حداکثر می‌رساند و به شما امکان می‌دهد بدون از دست دادن انرژی، تمرینات خود را ادامه دهید. ریکاوری بهتر عضلات به طور مستقیم بر کارکرد در جلسات بعدی تمرین تأثیر می‌گذارد و به عضلات اجازه می‌دهد بهتر و طولانی‌تر تمرین کنند. اسیدهای آمینه به طور طبیعی موجود در پروتئین آب پنیر نیز در کاهش گرفتگی عضلات ناشی از شدیدترین تمرینات مفید و اثربخش هستند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی:

کمک به تأمین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن. کمک به حفظ و سلامت عضلات.

روش مصرف پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی:

روزانه ۶۰ گرم از پودر را در ۵۰۰ میلی‌لیتر آب یا شیر ترکیب کنید و بعد از تمرین میل نمایید.

هشدار مصرف پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی:

این فرآورده صرفاً مکمل بوده و جهت تشخیص، درمان یا پیشگیری از بیماری‌ها نمی‌باشد.

بیش از حد مجاز روزانه مصرف نشود.

در صورت داشتن بیماری، مصرف مکمل و یا دارویی خاص، پیس از استفاده از این فرآورده با پزشک یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.

مصرف در بارداری و شیردهی:

مصرف‌ این فرآورده در شرایط بارداری و شیردهی ممنوع می‌باشد.

شرایط نگهداری:

در جای خشک و خنک به دور از نور مستقیم آفتاب و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

جدول ترکیبات پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی:

                                                             جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانه در هر ۶۰ گرمدرصد نیاز مصرف روزانه
ارزش انرژی‌ (کالری)۱۰۰۱ کیلوژول (۲۳۷ کیلوکالری)**
چربی۴/۲۴ گرم**
چربی اشباع شده۲/۶۴ گرم**
کربوهیدرات۶/۳۳ گرم**
قند۴/۳۳ گرم**
پروتئین۴۳/۹۴ گرم**
نمک۰/۱۸ گرم**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

کیو ان تی برندی است که محصول کشور بلژیک می باشد. این برند حدود 30 سال است فعالیت خود را آغاز کرده است. این برند دارای نمایندگی در بیشتر از 60 کشور دنیا می باشد. برند کیو ان تی دارای تنوع زیادی در تولید مکمل ورزشی و غذایی می باشد. این مکمل ها در نوع های مثل قرص، پودر، نوشیدنی و کپسول تولید شده است. مکمل ورزشی کیو ان تی کیفیت بسیار بالایی دارد و می تواند به ارتقا سلامتی مصرف کننده کمک کند. امروزه نیز بسیاری از ورزشکاران به دلیل کیفیت مطلوب این محصولات از این برند استفاده می کنند.

ویژگیهای محصول

نوع محصول

پودر

گروه

پروتئین

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

حجم

1000 گرم, 2200 گرم

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

کیمیا مکمل آراد

تحت لیسانس

بلژیک

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *