چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کپسول پروست اکسیر ادیب اکسیر 60 عددی

Prostexir Adib Exir 60 Capsules

ویژگی‌های کپسول پروست اکسیر ادیب اکسیر:

  • کمک به بهبود علائم ناشی از بزرگ شدن پروستات (BPH)
  • حفظ سلامت پروستات
  • حاوی عصاره‌‌ی نخل اره‌ای و تخم کدو
  • دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی
  • برطرف شدن التهاب و اسپاسم پروستات
  • رفع مشکلات تکرر و سوزش ادرار


۱۰۲.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول پروست اکسیر ادیب اکسیر

در این محصول از دسته‌بندی محصولات سلامت پروستات از مجموعه مکمل‌های آقایان داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

کپسول پروست اکسیر ادیب اکسیر، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمند گیاهی است که کمک به جلوگیری از التهاب و اسپاسم پروستات و کمک به حفظ سلامت پروستات کاربرد دارد.

غده‌ی پروست در آقایان گردو‌ شکل بوده و در بین مثانه و آلت تناسلی و جلوی راست روده قرار دارد. اگر اندازه‌ی این غده طبیعی باشد، می‌توان آن را به دولوب چپ و راست تقسیم نمود. پروستات پروتئینی را تولید می‌کند که آنتی‌ژن اختصاصی پروستات (PSA) نامیده می‌شود. این پروتئین وارد مایع ان‌زالی می‌شود و در زمان مناسب به حفظ حالت مایع منی کمک کرده و مانع از لخته شدن آن می‌گردد. آزمایش سنجش میزان این ماده در خون برای شناسایی سرطان پروستات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پروستات علاوه بر آن چه که گفته شده، در کنترل جریان ادرار نیز موثر است. به دلیل احاطه کردن مسیر فاصله‌ی مثانه تا آلت تناسلی به وسیله‌ی پروستات، اگر این غده به هر دلیلی مانند؛ التهاب یا سرطان، متورم یا بزرگ شود، منجر به مشکلات ادراری می‌گردد.

کپسول پروست اکسیر ادیب اکسیر

Prostexir Adib Exir Capsule

مکانیسم اثر کپسول پروست اکسیر ادیب اکسیر Adib Exir Prostexir Capsules:

هر کپسول پروست اکسیر حاوی پودر میوه‌ی گیاه نخل اره‌ای (SAW Palmetto)، عصاره‌ی میوه‌ی نخل اره‌ای و عصاره‌ی پودری تخم کدو که استانداردشده بر اساس ۸۰٪ تا ۹۰٪ ماده‌ی اثربخش‌ اسید چرب آزاد می‌باشد که به صورت ویژه برای آقایان و به منظور کمک به جلوگیری از التهاب و اسپاسم پروستات و کمک به حفظ سلامت پروستات فرموله و تولید شده است.

آنزیم – آلفا ردوکتاز تستوسترون را به متابولیت فعال آن یعنی دی هیدروتستوسترون (DHT) تبدیل کرده، پس آنز‌یم کتواستروئیدردوکتاز، دی هیدروتستوسترون را به یک ترکیب فعال آندروژن تبدیل می‌نماید. اسیدهای چرب موجود در کپسول پروست اکسیر ادیب اکسیر، از طرفی باعث مهار دو آنزیم مذکور شده و از طرف دیگر با جلوگیری از اتصال دی هیدروتستوسترون به گیرنده‌های آندروژنی و آلفا -۱ آدرنوسپتور در پروستات شده و مانع تجمع استروئید (عامل بروز هیپرپلازی خوش‌خیم پروستات) می‌گردد. این مواد موثر، گیرنده‌های استروژنی در پروستات را مهار کرده و علائم BPH را بهبود می‌دهند.

کپسول پروست اکسیر ادیب اکسیر

Prostexir Adib Exir Capsule

به طور کلی استفاده از این کپسول پروست اکسیر ادیب اکسیر، موجب برطرف شدن التهاب و اسپاسم پروستات شده و علایم ادراری ناشی از هیپرپلازی پروستات را برطرف کرده و دفع ادرار را راحت‌تر خواهد ساخت.

گیاه نخل اره‌ای از زمان‌های دور برای بشر فواید بسیاری داشته است. سرخ‌پوستان آمریکایی از میوه‌ی این گیاه جهت درمان مشکلات ادراری و تولید مثل استفاده می‌کرده‌اند. مایاها این عصاره را می‌نوشیده و سمینول‌ها از این گیاه به عنوان ضد عفونی‌کننده و خلط‌آور بهره می‌گرفتند. نخل اره‌ای موجود در حاوی آنتی‌اکسیدان‌های اپی کاتچین (Epicatechin) و متیل گالات (Methyl Gallate) است، این ترکیبات از آسیب سلولی پیش‌گیری کرده و از التهاب جلوگیری می‌نمایند. به عنوان مثال؛ استفاده از عصاره‌ی نخل اره‌ای در موش‌های دارای غده‌ی پروستات بزرگ شده به کاهش تورم و برخی نشانه‌های التهابی مانند؛ اینترلوکین۶ منجر شده است.

کپسول پروست اکسیر ادیب اکسیر

Prostexir Adib Exir Capsule

در یک پژوهش با حضور ۸۵ مرد که بیش از ۴۵ سال سن داشتند، مصرف روزانه‌ی دو دوز ۱۶۰ میلی‌گرمی از نخل اره‌ای علائم دستگاه ادراری را کاهش داده، جریان ادرار را افزایش داده و به طور کلی کیفیت زندگی را پس از ۶ ماه بهبود بخشید. تخم کدو تنبل موجود در کپسول پروست اکسیر ادیب اکسیر، به دلیل داشتن مقادیر بالای کاروتنوئیدها و ویتامین‌های محلول در چربی، از مدت‌ها پیش به عنوان یک ماده‌ی مناسب برای پیش‌گیری از بیماری‌های پروستات در نظر گرفته شده است.

یک نظریه این است که ماده‌ی فیتوشیمیایی (بتا – سیستوسترول) موجود در دانه‌های کدو تنبل، ممکن است اثرات دی هیدروتستوسترون (یک متابولیت قدرتمند تستوسترون) بر پروستات را کاهش داده و همچنین ممکن است تبدیل تستوسترون به دی هیدروتستوسترون را مسدود نماید.

برای تهیه‌ی کپسول پروست اکسیر ادیب اکسیر، می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به جلوگیری از التهاب و اسپاسم پروستات. کمک به حفظ سلامت پروستات.

روش مصرف:

روزانه یک کپسول همراه با آب فراوان مصرف شود.

هشدار مصرف:

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

موارد منع مصرف:

در بانوان و افراد زیر ۱۸ سال مصرف نشود.

دو هفته قبل از هر نوع عمل جراحی، مصرف این فرآورده قطع شود.

تداخل دارویی:

مصرف این این فرآورده با داروهای ضد انعقاد خون مثل؛ وارفارین، هپارین و کلوییدوگرل تداخل دارویی دارد.

شرایط نگهداری:

فرآورده در دمای ۲۰ تا ۲۵ درجه‌ی سانتی‌گراد و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات:

ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
پودر میوه‌ی گیاه نخل اره‌ای****
عصاره‌ی میوه‌ی نخل اره‌ای****
عصاره‌ی پودری تخم کدو****
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت داروسازی ادیب اکسیر (Adib Exir) با هدف استفاده بهینه از گیاهان دارویی موجود در طبیعت به مدت 15 سال است که در غرب کشور فعالیت می‌کند. این شرکت با تیمی متشکل از متخصصین داروساز، جراح، طب اورژانس، طب سنتی، علوم آزمایشگاهی، شیمی، فیتوشیمی، دامپزشک، گیاه پزشک در راستای اهداف از پیش تعیین شده گام برداشته است. ارائه بیش از 10 ترکیب انحصاری مرتبط با پوست و حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، نمایان‌گر تلاش‌های شرکت در جهت تولید محصولات برتر در زمینه کرم‌های دارویی و آرایشی-بهداشتی است. شرکت داروسازی ادیب اکسیر همواره با در نظر گرفتن دو اصل مهم ”کیفیت بالا و هزینه پایین“ در جهت رضایت‌مندی و سلامت هرچه بیشتر مشتریان خود گام برداشته است.

ویژگیهای محصول

وزن 58 گرم
نوع محصول

کپسول

گروه

پروستات

جنسیت مصرف

آقایان

رده سنی

بالای 18 سال

تعداد

60 عدد

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

شرکت دارویی ادیب اکسیر

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول پروست اکسیر ادیب اکسیر 60 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *