کپسول گرند فیت نورم لایف 60 عددی

Norm life Grand Fit 60 Caps

ویژگی های کپسول گرند فیت :

  • کمک به سلامت پوست و مفاصل
  • تامین انرژی بدن از طریق متابولیسم پروتئین های موجود
  • ریکاوری پس از تمرینات ورزشی
  • کاهش چین و چروک پوست با تحریک کلاژن سازی
  • موثر در آبرسانی و جوانسازی پوست
  • کمک به رشد و کاهش ریزش مو
  • کمک به غضروف سازی و افزایش جذب کلسیم
  • کاهش درد و التهاب مفاصل
  • ماده موثره: 100% کلاژن پپتید


192.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول گرند فیت نورم لایف

در این محصول از محصولات کلاژن و هیالورونیک اسید و مکمل تخصصی دسته پوست مو و ناخن و مفاصل و استخوان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

کپسول گرند فیت نورم لایف، محصولی است که با دارا بودن 100% کلاژن پپتید به عنوان ماده موثره می تواند نقش بسیار زیادی در بهبود سلامت مفاصل و پوست، ریکاوری بهتر بعد از تمرینات ورزشی و جلوگیری از پیری پوست برای شما داشته باشد. می توان گفت کپسول گرند فیت از برند نورم لایف می تواند در متابولیسم پروتئین ها تاثیر گذار باشد و همچنین از این طریق در تامین انرژی مورد نیاز بدن نیز نقش بسیار زیادی داشته باشد.

به طور کلی کلاژن را می توان فراوان ترین پروتئین موجود در بدن به حساب آورد. می توان گفت این پروتئین که یک سوم از کل پروتئین موجود در بدن را شامل خواهد ش و نقش بسیار موثری در تشکیل بافت همبند بدن در اجرایی مثل پوست خواهد داشت. همچنین با توجه به اینکه خاصیت ارتجاعی پوست را به میزان زیادی به کلاژن پوست بستگی دارد، مصرف مکمل های دارویی که دارای کلاژن هستند می توانند باعث تقویت ساختار پوست شود و از این طریق از ایجاد چین و چروک و بسیاری از مشکلات پوستی جلوگیری گند.

کپسول گرند فیت

کپسول گرند فیت

انواع کلاژن

کلاژن نوع یک :کلاژن نوع I در استخوان و وتر موجود است و از تعداد زیادی دسته‌های فیبری ساخته شده‌ که به صورت امواج دریا قرار خواهد داشت.

کلاژن نوع دو : کلاژن نوع II در غضروف شفاف موجود است به شکل فیبریل می باشد و فیبر تشکیل نمی‌شود.

کلاژن نوع سه : کلاژن نوع III همان رشته شبکه‌ای می باشد که در غشای پایه مشاهده می‌شود ، می توان گفت این نوع کلاژن از فیبرهای واحد ساخته شده‌است.

کلاژنهای نوع چهار و پنج : کلاژنهای نوع V ,IV به صورت فیبریل نیست و معمولا غیر پلیمریزه می باشد. کلاژن نوع IV در غشای پایه و نوع V در جدار رگ‌های خونی جنین موجود است.

کپسول گرند فیت

کپسول گرند فیت

موارد مصرف:

مناسب برای کاهش چین و چروک با تحریک کلاژن سازی در پوست

موثر یرای  آبرسانی و جوانسازی پوست صورت

مناسب برای کمک به رشد و کاهش ریزش مو

مناسب برای کمک به غضروف سازی و افزایش جذب کلسیم

کاهش درد و التهاب مفاصل

مناسب برای تحریک کلاژن سازی و تقویت مفاصل و استخوان

کپسول گرند فیت

کپسول گرند فیت

روش مصرف:

شما می توانید برای دریافت نتیجه مطلوب و بهتر از مصرف کپسول گرند فیت از برند نورم لایف، افراد بزرگسال روزانه 3 بار و در هر بار 2 عدد از محصول را به همراه مقدار مناسبی آب مصرف کنند.

هشدار مصرف:

در صورتی که نسبت به هر یک از ترکیبات به کار رفته در این کپسول حساسیت داشته باشید لازم است تا پیش از شروع به مصرف آن با پزشک یا داروساز مشورت کنید. همچنین در صورتی که استفاده از این محصول باعث بروز هر نوع حساسیت و یا واکنش خاص شد مصرف دارو را متوقف کنید و با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

این فراورده یک مکمل دارویی است و از آن با هدف پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری ها استفاده نمی شود.

کپسول گرند فیت

کپسول گرند فیت

روش نگهداری:

این کپسول را در محیطی خشک و خنک (دمای بین 15 الی 25 درجه)، به دور از تابش مستقیم نور خورشید نگهداری کنید.

دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

پس از استفاده از این کپسول درب آن را به خوبی ببندید.

ترکیبات:

عنوانمقدارنیاز روزانه
Collagen Peptides (Bovine Gelatin Hydrolysate)3000 mg*

*نیاز مصرف روزانه این کپسول از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

نورم لایف (Norm Life) از تولیدات شرکت وانا دارو گستر است که در کشور عزیزمان ایران تولید می‌شود. وانا دارو گستر در سال ۱۳۸۴ با نام “پلاسما دارو” ثبت و در سال ۱۳۹۱ فعالیت رسمی خود را با مدیریت جدید و نام “وانا دارو گستر” آغاز نمود. این شرکت در زمینه‌های مختلفی در بازار دارویی از جمله واردات محصولات دارویی، واردات مواده موثره دارویی و مواد جانبی دارویی، تولید قراردادی محصولات دارویی، تولید قراردادی مکمل‌های تغذیه ای، تولید تحت لیسانس مکمل و انتقال تکنولوژی فعالیت دارد.این شرکت با توجه به ارتباطات بین المللی با منابع تامین تکنولوژی و بهره مندی از متخصصین تحقیق و توسعه خبره داخلی، اقدام به تولید محصولات دارویی در کارخانجات مورد تایید سازمان دارو و غذا در داخل کشور نموده است. محصولات تولیدی این مجموعه غالبا تاکنون در داخل کشور تولید نمی شده اند و بصورت وارداتی در بازار دارویی وجود داشته اند. برند نورم لایف (Norm Life) یکی از چندیدن برندی است که توسط این شرکت تولید می‌شود. همچنین این شرکت درجهت جلوگیری از خروج ارز و بومی سازی تولید محصولات مکمل موفق به اخذ نمایندگی از چندین مجموعه اروپایی، امریکایی و کانادایی جهت تولید تحت لیسانس برخی محصولات مکمل شده است. که این محصولات در دو طبقه محصولات مکمل تغذیه‌ای و محصولات مکمل ورزشی تحت لیسانس برندهای معتبر جهانی به بازار دارویی کشور وارد خواهد شد.

ویژگیهای محصول

وزن

70 گرم

نوع محصول

کپسول

برند

نورم لایف

گروه

مراقبت پوست ضد چروک و جوان کننده , مفاصل و استخوان

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

تعداد

60 عدد

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

وانا دارو گستر