چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کپسول ایمیون رویال آگاریکوس ماشروم مد 60 عدد

Mushroom Med Immune Royal Agaricus 60 Caps

ویژگی های کپسول ایمیون رویال آگاریکوس :

  • تقویت کننده قوی سیستم ایمنی
  • کمک به درمان و بهبود سرطان
  • اثرات هم افزایی همراه با شیمی درمانی و پرتو درمانی در درمان سرطان
  • کاهش عوارض جانبی شیمی درمانی
  • حاوی 200 میلی گرم عصاره قارچ دارویی (ارگانیک) آگاریکوس بلازی


187.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول ایمیون رویال آگاریکوس ماشروم مد

در این محصول از دسته بندی تقویت سیستم ایمنی از محصولات سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

کپسول ایمیون رویال آگاریکوس ماشروم مد، فرآورده ای موثر جهت تقویت سیستم ایمنی است که حاوی ۲۰۰ میلی گرم عصاره قارچ دارویی یا ارگانیک آگاریکوس بلازیی می باشد. از خواص مهم این محصول می‌توان به تقویت کننده قوی سیستم ایمنی اشاره کرد. همچنین این فراورده در درمان و بهبود بیماری‌هایی مثل انواع سرطان کمک خواهد کرد و باعث کاهش عوارض جانبی شیمی درمانی از جمله از دست دادن اشتها، ریزش مو، ثبات عاطفی و ضعف عمومی می شود.

کپسول ایمیون رویال آگاریکوس

کپسول ایمیون رویال آگاریکوس

قارچ آگاریکوس بلازی

قارچ آگاریکوس بلازیی (Agaricus blazei) قارچی دارویی است که طعمی شیرین دارد و با عطر بادام است، به قارچ بادام (Almond Mushroom) نیز شهرت دارد. این نوع قارچ جدیدا کشف شده اما به دلیل خواص فوق العاده دارویی آن، به سرعت تبدیل به یکی از فرآورده های دارویی موثر و محبوب شده است. محصولات دارویی حاوی قارچ آگاریکوس بلازی در ژاپن برای بیشتر از 30 درصد افراد مبتلا به سرطان‏ های اورولوژیک، استفاده می شوند. این ماده طول عمر مفید افراد را افزایش می دهد.

بسیاری از محققان بر این باورند که مواد فعال ایمونولوژیک موجود در این قارچ بسیار قوی­ تر از قارچ های دیگر می ­باشد. تاثیر اصلی این قارچ، تقویت سیستم ایمنی و افزایش دفاع بدن در مقابل سرطان است و اگر به همراه درمان های اصلی سرطان مانند شیمی درمانی و پرتو درمانی، مورد استفاده قرار بگیرد باعث اثرات هم افزایی مفید شده و احتمال موفقیت درمان بیماری را افزایش می دهد و عوارض ناشی از شیمی درمانی را نیز کاهش می دهد.

آگاریکوس بلازی دارای سطح بالایی از ماده بتا گلوکان ایست که از ترکیبات شناخته شده در تقویت کننده سیستم ایمنی می باشد. این نوع قارچ علاوه بر بتا گلوکان، دارای پلی­ ساکاریدهایی با ساختار آلفا گلوکان مشابه آنچه در ترکیب AHCC (ترکیب همبسته با هگزوز فعال) است نیز می باشد.

کپسول ایمیون رویال آگاریکوس

کپسول ایمیون رویال آگاریکوس

ترکیبات فعال اصلی و مکانیسم اثر:

پلی ساکاریدهای این قارچ شامل چندین جز فعال ایمنولوژیک با وزن مولکولی کم می باشند که از آن جمله می توان به کمپلکس گلوکان  α-4، 1 و α-6، 1 چندین کمپلکس پلی ساکارید پروتئین، یک گلوکومنان با زنجیره اصلی از مانوپیرانوزیل هایی که با اتصالات بتا 2، 1 به هم متصلند و نیز هتروپلی ساکاریدهایی که به طور عمده از گلوکز، آرابینوز و مانوز تشکیل شده اند، نام برد که همگی فعالیت ضد تومور نشان می دهند.

این نکته حائز اهمیت است که افزایش در تنوع ساختاری پلی ساکارید ها با بالغ شدن اندام بارده قارچ مشاهده می شود. این قارچ موجب افزایش تولید اینترفرون ها، اینترلوکین ها و سلول های کشنده طبیعی خواهد شد. همچنین عوارض جانبی شیمی درمانی سرطان را کاهش داده و دارای اثرات افزایشی همراه با شیمی درمانی و پرتو درمانی در درمان سرطان می باشد.

موارد مصرف:

تقویت کننده قوی سیستم ایمنی

کمک به درمان و بهبود سرطان

اثرات هم افزایی همراه با شیمی درمانی و پرتو درمانی در درمان سرطان

کاهش عوارض جانبی شیمی درمانی

کپسول ایمیون رویال آگاریکوس

کپسول ایمیون رویال آگاریکوس

روش مصرف:

بزرگسالان، 3-1 کپسول، 2 یا 4 بار در روز، با معده خالی و با مقدار کافی آب مصرف شود.

هشدار مصرف:

اگر به قارچ ها آلرژی دارید و یا در دوران بارداری و شیردهی قرار دارید از این فرآورده استفاده نکنید.

شرایط نگهداری:

دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید. در دمای اتاق با درب بسته و دور از رطوبت نگهداری نمایید.

ترکیبات:

عنوانمقدارنیاز روزانه
Organic Agaricus blazei Medicinal Mushroom Extract
200 mg
*
  •  نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است
ماشروم مد کوالیتی آف لایف نام تجاری دسته‌ای از فرآورده‌های طبیعی با منشأ قارچ‌های دارویی است که توسط شرکت «دانش گستران برنا سلامت» بنیان گذاری شده است. شرکت دانش گستران برنا سلامت توسط جمعی از متخصصان داروسازی و شیمی دارویی به عنوان اولین شرکت دارویی در ایران با تمرکز اختصاصی بر فرآورده‌های قارچ‌های دارویی از سال ۱۳۸۹ شروع به کار کرده است. کلیه محصولات ماشروم مد با تکیه بر ظرفیت نیروهای متخصص و بر اساس بروز ترین شواهد و مطالعات علمی و بالینی تولید شده و همچنین دارای تاییدیه‌های لازم از وزارت بهداشت و سازمان غذا و داروی ایران بوده و تنها در داروخانه‌های معتبر به فروش می‌رسد.لوگوی ماشروم مدکوالیتی آف لایف برگرفته از نام قارچ در زبان فارسی است. از دیگر نام‌هایی که برای قارچ در زبان فارسی متداول بوده است، چتر مار است. تصویر چتر مار (لوگو اختصاصی) محصولات تهیه شده از قارچ بر روی تمامی محصولات این شرکت قرار دارد و شما به راحتی می‌توانید محصولات ماشروم مد را از سایر محصولات شناسایی کنید.

ویژگیهای محصول

وزن

55 گرم

نوع محصول

کپسول

برند

ماشروم مد

گروه

سیستم ایمنی

نوع محفظه

جعبه مقوایی

تعداد

60 عدد

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

دانش گستران برنا سلامت