کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن ، ۵۰ میلی لیتر

Medilann Matixyl Anti Wrinkle Cream, 50ml

ویژگی‌های کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن :

  • مناسب پوست معمولی، خشک و خیلی خشک
  • برطرف کننده ی چروک های سطحی و کاهش عمق چین و چروک ها
  • برانگیزاننده ی کلاژن سازی در پوست
  • رطوبت رسان عمیق پوست
  • بازسازی لایه لیپیدی و جلوگیری از نازک شدن پوست
  • افزایش سرعت نوسازی و بازسازی پوست، کلاژن، الاستین و دیگر پروتئین های ساختمان پوست
  • حاوی ماتریکسیل و سرامید ۲
  • مناسب بانوان و آقایان

قیمت اصلی 182.000 تومان بود.قیمت فعلی 154.700 تومان است.

فقط 2 عدد در انبار موجود است

فقط 2 عدد در انبار موجود است

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن

در این محصول از دسته بندی ضد چروک از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

پوست بدن و صورت همیشه و از دیرباز بویژه به لحاظ زیبایی شناختی کرامند و مهم بوده و هست. نمایان شدن چین و چروک بر روی چهره، نخستین نشانه های پیری پوست است که میتواند ناشی از افزایش سن و کاهش سبوم یا چربی و عدم آبرسانی کافی به پوست باشد.

علت های دیگر بروز چین و چروک میتواند تابش مستقیم نور خورشید و رادیکال های آزاد آسیب رسان پیرامون فرد، ژنتیک، استرس، وجود بیماری های زمینه ای، کمبود ویتامین ها و ماده های معدنی و … باشد. به هر دلیلی که این چروک های پوستی بوجود آمده باشند، بهتر است تا جایی که میتوان از روند و پیشروی آن کاست، زیرا می تواند آسیب های بیشتر و گاهی جبران ناپذیر به پوست بزند.

کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن

کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن

کرم ضد چروک مدیلن Medilann Matrixyl Anti Wrinkle Cream، حاوی ماده ای ویژه بنام ماتریکسیل است که با اثربخشی بسیار بالا برای کلاژن سازی کاربرد دارد. ماتریکسیل نوعی پنتاپپتید  (Pal-Kttks) بوده که به درون پوست رخنه کرده و پس از رسیدن به فیبروپلاست ها باعث سرعت بخشیدن فرآیند کلاژن سازی می شود.

طبق پژوهش های انجام شده بوسیله ی دکتر Lintner که در مجله ی Cutis سال ۲۰۰۲ چاپ شده و دکتر Mas Chamberlin در بیستمین کنگره ی جهانی درماتولوژی در پاریس سال ۲۰۰۲ نشان داده است که بهره مندی از ماتریکسیل Matrixyl بصورت کرم، اثربخشی بسزایی در افزایش کلاژن بخش درم و کاهش چروک پوست دارد.

دیگر ماده ی ویژه در کرم کاهش دهنده ی چروک مدیلن Medilann Matrixyl Anti Wrinkle Cream، سرامید ۲ است.

سرامیدها دسته ای از اسیدهای چرب با زنجیره ی بلند به نام لیپید هستند. آنها به طور طبیعی در سلول های پوست یافت می شوند و حدود ۵۰ درصد از بنمایه ی اصلی لایه بیرونی پوست (اپیدرم) را شکل می دهند. در حالی که سرامیدها به دلیل نقششان در رشد مغز و سیستم عصبی مورد نگربُرد قرار گرفته اند.

کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن

کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن

ولی به دلیل فایده های ذاتی برای سلامت پوست، طرفداران زیادی در دنیای مراقبت از پوست پیدا کرده اند. سرامیدها با ساخت یک سد، رطوبت را در پوست قفل می کنند که به جلوگیری از خشکی و تحریک پوست و همچنین به پاسداری از لایه پوستی اپیدرم در برابر آسیب های پیرامونی فرد کمک می کند. این سودرسانی ها اثرات ضد پیری دارد و خط های ریز و چین و چروک های پوستی را کاهش می‌ دهد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن

مناسب پوست معمولی، خشک و خیلی خشک

برطرف کننده ی چروک های سطحی و کاهش عمق چین و چروک ها

برانگیزاننده ی کلاژن سازی در پوست

رطوبت رسان عمیق پوست

بازسازی لایه لیپیدی و جلوگیری از نازک شدن پوست

افزایش سرعت نوسازی و بازسازی پوست، کلاژن، الاستین و دیگر پروتئین های ساختمان پوست

حاوی ماتریکسیل و سرامید ۲

مناسب بانوان و آقایان

کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن

کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن

روش مصرف کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن :

صبح و شب روی پوست تمیز صورت و گردن مالیده شود.

شرایط نگهداری کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن :

در جای خشک و دمای ۲۰ تا ۳۵ درجه سانتی گراد نگهداری شود.

دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کرم ضد چروک ماتریکسیل مدیلن :

سی ۱۵_۱۲ آلکیل بنزوات /دایمتیکون ۱۰۰ /عصاره ریشه گیاه ایمپراتا سیلندریکا، آب، گلیسرین، پی ای جی ۸, کربومر /گلیسرین، آب، بوتیلن گلایکول، کربومر، پلی سوربات ۲۰, پالمیتوئیل الیگوپپتاید / استئاریک اسید / دایمتیکون ۳۵۰ /گلیسرین / گلیسریل استئارات / بوتیلن گلایکول، عصاره سنتلا آسیاتیکا، داروتوسید /گلیسیریل استئارات، پی ای جی ۱۰۰ استئاریک / استئارات ۲ / سدیم هیدروکسید / سرامید / گزانتان، گام / (متیل، اتیل، پروپیل، بوتیل، ایزوپروپیل), پارابن و فنوکسی اتانول، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، آب یونزدا.

کارخانه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی گل افشان آرایش با هدف تولید فرآورده‌های درمانی و تامین سلامت پوست و مو، سال 1373 راه اندازی شد. لابراتوار بهداشتی گل افشان آرایش در سال 1384 با تولید محصولاتی متنوع با برند اصلی ثمین (Samin) گام به عرصه‌ای پویا در این صنعت نهاد. در سال 1386 با تولید برند جدید مدیلن (Medilann)، افق‌های جدیدی در این عرصه پیش چشم متخصصان و مردم کشور گشود.برند و محصولات مدیلن یکی از با سابقه ترین تولیدات بهداشتی و آرایشی کشور محسوب می‌شود. تقریبا اغلب هموطنان یکی از محصولات این برند را در طول زندگی خود مورد استفاده قرار داده و یا مصرف می‌کند. نگاهی گذرا به محصولات برند مدیلن، حاکی از آینده نگری مدیران، متخصصان و کارشناسان این لابراتوار تولیدی معتبر و صاحب نام جهت رفع نیازهای هموطنان و استقلال کشور است. طی سالهای اخیر تنوع اقلام تولیدی مدیلن (Medilann) و توجه به سبد محصولات مورد نیاز هموطنان بویژه بیماران پوست و مو با این دیدگاه که محصولی بومی و با هدف رفع مشکلات یا نیازهای افراد در اختیار قرار گیرد، کمک شایانی به توسعه برنامه ها و چشم انداز آتی لابراتوار بهداشتی آرایشی گل افشان آرایش نموده است.

ویژگیهای محصول

وزن

70 گرم

نوع محصول

کرم

برند

مدیلن

گروه

ضد چروک

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

گل افشان آرایش