گزارش نادرستی مشخصات

قرص لاکتول نیچرز اونلی ۳۰ عددیLactol Natures Only, 30 Tablets

(دیدگاه 2 کاربر)

ویژگی‌های قرص لاکتول نیچرز اونلی :

 • بهبود هضم غذا و تقویت دستگاه گوارش
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • حاوی باسیلوس کوآگولانس و فروکتو _ الیگوساکارید
 • حاوی پروبیوتیک و پری بیوتیک
 • کمک به اسهال مسافرتی، اسهال ویروسی یا باکتریال و اسهال ناشی از آنتی بیوتیک
 • کمک به درمان یبوست و نفخ شکم
 • کمک در بهبود علائم بیماری سندروم روده ی تحریک پذیر
 • فاقد رنگ، طعم دهنده های مصنوعی، نگهدارنده، ذرت، سویا، گندم، نشاسته، گلوتن، شکر و مخمر

۹۹.۰۰۰ تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیLactol Natures Only, 30 Tablets

قرص لاکتول نیچرز اونلی

در این محصول از دسته بندی پروبیوتیک، نفخ و سوء هاضمه و تقویت سیستم ایمنی از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

در شروع آوردن چند سطر درباره ی باکتری ها مهم است. میکروب ها موجودات میکروسکوپی هستند که به گونه های مختلف مانند باکتری، ویروس، قارچ و انگل بخش بندی می شوند. در بدن انسان و همچنین در روده که جزوی از دستگاه گوارش است، هم باکتری‌ های مضر وجود دارد و هم باکتری‌ های مفید یا همان میکروب.

این باکتری ها می توانند به سیستم وسیع‌ تری انتقال یابند که باعث عفونت‌ های محلی دستگاه گوارش می شوند. این عفونت ها شامل مسمومیت غذایی و دیگر بیماری های دستگاه گوارش است که به اسهال و استفراغ منجر می شود. بنابراین حفظ یک تعادل میکروبی مطلوب با سیستم ایمنی بدن و بافت پوششی روده جهت سلامت کلی بدن، رشد و تکامل ضروری است.

قرص لاکتول نیچرز اونلی
قرص لاکتول نیچرز اونلی

ترکیبی از پریبیوتیک ها و پروبیوتیک ها، که عموماً سینبیوتیک ها نامیده میشوند و باعث تنظیم بالانس باکتری های روده می شود  می تواند روشی امیدوار کننده برای تغییر مطلوب میکروبیوتای روده باشد. سین بیوتیک ها در اختلالات مختلف که مرتبط با روده هستند مانند بیماری التهابی روده (IBD)، هضم غذا، اسهال و حفظ سلامت عمومی فواید ثابت شده هستند.

مکمل لاکتول نیچرز اونلی، ۳۰ عدد قرص Lactol Natures Only, 30 Tablets, حاوی باسیلوس کوآگولانس و فروکتو _ الیگوساکارید که با تقویت سیستم ایمنی بدن به بهبود هضم غذا و دستگاه گوارش کمک می کند. نیچرز اونلی Lactol Natures Only, می گوید که این فرآورده می‌ تواند در کمک به اسهال مسافرتی، اسهال ویروسی یا باکتریال و اسهال ناشی از آنتی بیوتیک، کمک به درمان یبوست و نفخ شکم و کمک در بهبود علائم بیماری سندروم روده تحریک پذیر (مکمل‌های ضد IBS) سودمند باشد.

قرص لاکتول نیچرز اونلی
قرص لاکتول نیچرز اونلی

این فرآورده فاقد رنگ، طعم دهنده های مصنوعی، نگهدارنده، ذرت، سویا، گندم، نشاسته، گلوتن، شکر و مخمر این که میتواند عوارض کمتری ایجاد کند. باسیلوس کوآگولانس یک نوع باکتری مفید است که پروبیوتیک نامیده می شود. این باکتری‌ ها لاکتیک اسید ساز هستند و قادر به تولید اسپور در طی چرخه ی باروری زندگی خویش هستند.

این مورد بعدی توانایی تولید اسپور، بر خلاف بسیاری دیگر از پروبیوتیک ها است و این توانایی به باسیلوس کوآگولانس اجازه می دهد تا در طول مدت شرایط سخت که ممکن است سایر پروبیوتیک ها از بین بروند، خاموش و نهفته بماند و به همین علت این سویه از باکتری ها اختصاصا قوی هستند و قادرند در شرایط بسیار سخت محیطی مثل میزان بالای اسید معده باقی بماند و این امر باعث می شود باسیلوس کوآگولانس در کاهش اختلالات گوارشی و سایر بیماری های مزمن موثر باشد.

قرص لاکتول نیچرز اونلی
قرص لاکتول نیچرز اونلی

اسپورها در شرایط مطلوب رشد کرده و جوانه زده و سلول های زنده ی کافی که تکثیر شده و عملکردهای حیاتی را انجام می دهند، تولید می کنند. ارگانیسم های تولید کننده ی اسید لاکتیک، به عنوان عامل درمانی یا هدف اسیدی شدن محتوای روده به منظور ممانعت از رشد ارگانیسم های فاسد کننده و بیماری زا عرضه شده‌اند. محیط های کشت زنده برای حفظ و بازیابی فلور میکروبی به عنوان پروبیوتیک طراحی شده‌اند. محصولات حاوی انواع لاکتوباسیل ها و دیگر ارگانیسم های سازنده ی اسید لاکتیک در درمان بیماری های گوارشی و واژینال استفاده شده‌اند.

تا کنونی ترکیبی از اسپورهای با دوام از باکتری باسیلوس کوآگولانس و فروکتو الیگودرز که از زنجیره های کوتاه فروکتوز ساخته شده است و نوعی کربوهیدرات به نام الیگوساکارید است. از آنجایی که فروکتو الیگوساکارید ها قابل هضم نیستند، از راه روده ی کوچک به صورت دست نخورده به کولون یا روده ی بزرگ که مکان رشد باکتری‌ های سالم در دستگاه گوارش است، می رسند.

قرص لاکتول نیچرز اونلی
قرص لاکتول نیچرز اونلی

این ترکیب ها، باکتری هایی که از قسمت فوقانی دستگاه گوارش گذر می‌ کند را بهبود بخشیده و باعث افزایش تاثیر آنها در روده ی بزرگ می شود. پره بیوتیک‌ ها و پروبیوتیک‌ ها با نسبت مناسب تأمین کننده حداکثر مزایا برای بقای پروبیوتیک‌ ها هستند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف قرص لاکتول نیچرز اونلی :

بهبود هضم غذا و تقویت دستگاه گوارش

تقویت سیستم ایمنی بدن

روش مصرف قرص لاکتول نیچرز اونلی :

روزانه ۱ تا ۳ قرص با یک لیوان آب بلعیده شود. یا طبق دستور پزشک با دکتر داروساز مصرف شود.

هشدار مصرف قرص لاکتول نیچرز اونلی :

از جویدن قرص و مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری نمایید.

علاوه بر مصرف لاکتول، مصرف سایر سین بیوتیک ها‌ ضروری نمی‌باشد‌.

مصرف‌ لاکتوباسیلوس به صورت خوراکی احتمالا ایمن است.

کسانی‌ که با مصرف غذاهای فیبردار، دچار ناراحتی های گوارشی می شوند، به علت وجود فروکتو _ الیگوساکارید (FOS) در این محصول، در هنگام مصرف‌ احتیاط کنند.

این فرآورده صرفاً مکمل بوده و جهت تشخیص، درمان یا پیشگیری از بیماری نمی باشد.

قرص لاکتول نیچرز اونلی
قرص لاکتول نیچرز اونلی

موارد منع مصرف قرص لاکتول نیچرز اونلی :

کسانی که به هر کدام از ترکیبات موجود در این فرآورده حساسیت بالایی دارند، در بیماران پیوند اعضا و بیماران با نقص ایمنی شدید و بیماری های خودایمن، منع مصرف دارد.

عوارض جانبی مصرف قرص لاکتول نیچرز اونلی :

مصرف لاکتوباسیلوس به صورت خوراکی احتمالا ایمن است. و تا کنون عوارض خاصی گزارش نشده است.

مصرف در بارداری و شیردهی :

این محصول در طی بارداری‌ صرفاً در صورت نیاز مصرف‌ شود و حتما قبل از مصرف این فرآورده در دوران بارداری و یا شیردهی با پزشک و یا دکتر داروساز مشورت نمایید.

تداخلات دارویی قرص لاکتول نیچرز اونلی :

باسیلوس کوآگولانس ممکن است در بیمارانی که دارو‌ های سرکوب کننده ی ایمنی استفاده می کنند، باعث عفونت شود. مانند سیکلوسپورین، تاکرولیموس، آزاتیوپرین و عوامل شیمی درمانی سرطان از استفاده ی همزمان با چنین دارویی خودداری کنند.

شرایط نگهداری قرص لاکتول نیچرز اونلی

این فرآورده را در دمای کمتر از ۳۰ درجه ی سانتی گراد، دور از نور و رطوبت نگهداری نمایید.

این محصول را دور از دید و دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات قرص لاکتول نیچرز اونلی :

حاوی ۱۵۰ باسیلوس کوآگولانس ۱۰ میلی گرم و فروکتو _ الیگوساکارید ۱۰۰ میلی‌گرم

میکروکریستالین سلولز، سدیم استارچ گلوکونات، پوویدون، هایپرو ملوس، منیزیم استئارات، کلوئیدال انهیدروس، سیلیکا و پروپیلن گلیکول.

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
باسیلوس کوآگولانس۰۱ میلی گرم

۰۵۱ میلیون اسپور

NA
فروکتو _ الیگوساکارید۰۰۱ میلی گرمNA
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیLactol Natures Only, 30 Tablets
سایر مشخصات
نوع محصول

قرص

گروه

پروبیوتیک
سیستم ایمنی

تعداد

30 عدد

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آبا دارو طب

وزن32 گرم
نظرات کاربرانLactol Natures Only, 30 Tablets

لطفا دیدگاه خود را فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی ارسال کنید.بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها2

 • جدیدترین
 • مفیدترین
 • دیدگاه خریداران
  پرسش و پاسخLactol Natures Only, 30 Tablets

  هیچ پرسشی یافت نشد

   برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

   نقد و بررسیLactol Natures Only, 30 Tablets