چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

قرص کارویل حکیم مومن تبریزی 100 عددی

Hakim Momen Tabrizi Carvil 100 Herbal Tablets

ویژگی‌های قرص کارویل :

  • افزایش متابولیسم
  • چربی سوز
  • کاهش وزن
  • دارای ترکیبات موثری مانند کرفس، انیسون، زیره سبز، ترشک


75.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص کارویل حکیم مومن تبریزی

در این محصول از دسته بندی محصولات کاهش وزن از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

قرص لاغری کارویل، محصولی گیاهی است که از گیاهان کرفس، زیره سبز و چای سبز تولید شده است. این محصول می تواند از طریق دو مکانیسم چربی سوزی و کاهش اشتها به لاغری و تناسب اندام شما کمک کند. بنابراین، عوارض داروهای شیمیایی را ندارد.

مواد تشکیل دهنده قرص لاغری کارویل، در واقع گیاهانی می باشند که سال هاست از آن ها در طب سنتی برای کمک به کاهش وزن استفاده کرده اند.

کرفس، زیره سبز و چای سبز از معروف ترین گیاهان مؤثر در لاغری می باشد که در ترکیبات این قرص استفاده شده است. همچنین سایر مواد دیگر مانند انیسون یا بادیان رومی و ترشک نیز از ترکیبات تشکیل دهنده این قرص لاغری گیاهی می باشند.

قرص کارویل

قرص کارویل

کارکرد قرص لاغری گیاهی کارویل

کرفس یکی از اصلی ترین ترکیبات تشکیل دهنده این قرص کارویل می باشد، که دارایی مقادیر زیادی از فیبرهای سلولزی است. با توجه به اینکه دستگاه گوارش ما آنزیمی برای تجزیه ترکیبات این چنینی ندارد، فیبرهای سلولزی بدون آنکه به مواد قابل جذب تبدیل شوند از بدن دفع می شوند. همچنین این مواد توانایی جذب حجم زیادی از آب را داشته که این موضوع باعث هضم و دفع سریع تر آن ها خواهد شد، و در نتیجه کاهش زمان جذب غذا در بدن باعث می شود.

بنابراین بدن کالری کمی جذب می کند و برای جبران این کمبود کالری، از ذخایر چربی خود استفاده خواهند کرد. به این ترتیب حجم توده چربی میابد و این قرص اثر می گذارد. می توان گفت کرفس حاوی ترکیباتی به اسم لیمونن است که اثرات ضد اسپاسمی دارد و عوارض ناشی از سوءهاضمه را به میزان زیادی کاهش می دهد.

انیسون یا بادیان رومی حاوی 2 تا 2.58 % روغن فرار است. بخش عمده این روغن فرار را ترکیبی به اسم آنتول تشکیل می دهد که با تاثیری که بر روی عضلات صاف دستگاه گوارش دارد باعث شل شدن آن ها و ایجاد اثرات ضد نفخ و ضد اسپاسم خواهد شد. همچنین این ماده به درمان سوء هاضمه نیز کمک می کند.

قرص کارویل

قرص کارویل

ترکیبات موجود در زیره سبز خواص ضد اسپاسم، ضد نفخ و ضد میکروبی دارد.

گیاه ترشک موجود در این قرص لاغری نیز اثرات ملین داشته و به کاهش اشتها و جذب کالری کمتر کمک خواهد کرد.

اگر می خواهید وزنتان پایین بیاید باید به این نکته توجه داشته باشید که همه این تاثیرات هنگامی قابل مشاهده است که در کنار مصرف قرص لاغری کارویل، رژیم کم کالری و یا فعالیت بدنی مورد نیا روزانه را داشته باشید. در غیر این صورت، مصرف قرص کارویل برای لاغری به تنهایی موثر نخواهد بود.

موارد مصرف قرص کارویل :

کاهش دهنده وزن، کاهش اشتها، چربی سوز، درمان پرخوری‌های عصبی

روش مصرف قرص کارویل :

درصورت داشتن اضافه وزن تا 10 کیلوگرم روزی 3 بار 1 الی 2 قرص نیم ساعت قبل از غذا میل شود.

اضافه وزن بیش از 10 کیلوگرم روزی 3 بار 3 قرص نیم ساعت قبل از غذا استفاده شود.

قرص کارویل

قرص کارویل

هشدار مصرف قرص کارویل :

عوارض جانبی خاصی در اثر مصرف این محصول گزارش نشده است، اما مصرف زیاد و طولانی مدت این محصول موجب ایجاد اختلال در آب و الکترولیت های موجود در بدن خواهد شد. بنابراین در طول دوره مصرف این قرص توسط یک کارشناس تغذیه، طب سنتی، پزشک و داروساز برای هر فرد به طور جداگانه مشخص شود.

توجه داشته باشید مصرف قرص کارویل برای افرادی که ناراحتی کلیوی دارند ممنوع می باشد.

افرادی که به رازیانه، جعفری، قاصدک و هویج حساسیت دارند ممکن است به صورت متقاطع به زیره ، کرفس موجود در این محصول نیز حساسیت داشته باشند.

مصرف در دوران بارداری و شیردهی :

ترکیبات گیاهی این محصول در دوران بارداری و شیردهی تاثیرات ثانویه ای دارد. از این رو، مصرف قرص کارویل در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.

شرایط نگهداری :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در دمای اتاق و دور از نور مستقیم نگهداری شود.

ترکیبات قرص کارویل :

کرفس، زیره سبز، انیسون، ترشک

ویژگیهای محصول

وزن 60 گرم
نوع محصول

قرص

برند
گروه

کاهش وزن

نوع محفظه

جعبه مقوایی

تعداد

100 عدد

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

داروسازی حکیم