گزارش نادرستی مشخصات

قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر 60 عددیGreen Nature Libido Booster 60 Tabs

(دیدگاه 1 کاربر)

ویژگی های قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر :

 • سلامت جنسی
 • افزایش نیروی جنسی مردانه و زنانه
 • بهبود کارکرد جسمی
 • تسکین نشانه‌های یائسگی
 • بهبود نشاط، قدرت و حساسیت جنسی
 • حاوی گیاهان دارویی مانند علف هرز بز شاخدار، خارخَسَک، شیساندرا

۴۷۷.۰۰۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیGreen Nature Libido Booster 60 Tabs

قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر

در این محصول از محصولات تقویت قوای جنسی از دسته مکمل های آقایان و تقویت قوای جنسی از محصولات مکمل بانوان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

بالا بودن سطح کیفیت جنسی نه تنها بر روان فرد و نیز زوج‌ها اثر مثبت می‌گذارد بلکه باعث بهبود زندگی و پیوند عاطفی و زناشویی آنها خواهد شد. یک رابطه جنسی خوب می‌تواند به کاهش استرس و تنش‌های روانی، افزایش شادی و نشاط و حتا کاهش دردهای جسمانی بیانجامد و برآیند آن به بهبود سیستم ایمنی بدن خواهد افزود. بخاطر همین است که افزایش نیروبخشی جنسی و سلامت جنسی از کرامندی و اهمیت خاصی برخوردار است. ناگفته نماند که سلامت و تقویت نیروی جنسی می‌تواند سطح کاری فرد را در شغل و حرفه اش نیز بهبود بخشد.

با افزایش سن در زنان و کاهش سطح استروژن و یا هورمون‌های جنسی زنانه در پی یائسگی، می‌تواند با دگرگونی هایی در بدن و کاهش میل جنسی زنان همراه باشد. به هر روی بارها درباره یائسگی زنان شنیده و خوانده ایم ولی باید بگوییم که روند یائسگی در مردان نیز دیده می‌شود. آمارها نشان می‌دهند که ۲۰درصد از مردان بالای ۶۰سال، ۳۰درصد مردان بالای ۷۰سال و ۵۰درصد از مردان پس از ۸۰سالگی دچار کاهش سطح هورمون‌های جنسی مردانه مانند تستوسترون شده و یائسگی و یا آندروپوز در آنان رخ می‌دهد. در بیشتر وقت‌ها مکمل‌ها می‌توانند به بهبود این وضعیت در مردان و زنان یاری رسان باشند.

قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر
قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر

تقویت کننده میل جنسی لیبیدو بوستر گرین نیچر، ترکیبی هم افزا و اثربخش از علف‌های بز شاخدار، تریبولوس و گیاهان دیگری است که به طور سنتی در طب چینی برای بهبود میل جنسی و کارکرد آن بکار گرفته می‌شود. این فرآورده به افزایش نشاط جنسی، میل جنسی و کارکرد فیزیکی کمک می‌کند و به رفع بی علاقگی جنسی، خستگی، تنش، سردرد، تکرار ادرار و درد زانو و یا کمر کمک کرده که مناسب بانوان و آقایان است.

لیبیدو بوستر داوی این را دارد و یا ادعا می‌کند که نه تنها از اثر ترکیبی این عنصرها و ماده‌ها در این فرآورده هیچگونه عوارضی، گزارش نشده است. بلکه در تسکین نشانه‌های آندروپوز یا یائسگی مردانه نیز اثربخش می‌باشد.

کورکولیگو ارکیودس

ریزوم‌ها یا ساقه‌های زیرزمینی ارکیوئیدهای کورکولیگو به شیوه سنتی در طب چینی بعنوان ماده‌ی نیروبخش جنسی بکاربرده می‌شده است. در پژوهشی عصاره آبی این گیاه و اثر آن بر رفتار جنسی موش صحرایی با تجویز ۱۰۰ میلی‌گرم بررسی شد که بطور چشمگیری رفتار جنسی موش صحرایی را مانند نعوظ آلت تناسلی، کارکرد جفت‌گیری و فرکانس سوار شدن و دیرکرد در سوار شدن را نشان داد. بجز این، یک اثر آنابولیک و اسپرم‌زایی بارز با افزایش وزن اندام‌های باروری بدست آمد. این درمان همچنین به طور چشمگیری بر رفتار جنسی جانوران و افزایش جذب ماده و شاخص نعوظ آلت تناسلی، اثرگذار بود.

قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر
قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر

علفت هرز بز شاخدار (اپیمدیوم)

که نیز در طب سنتی چین کاربرد فراوان دارد، ۱۵ گونه بوده که بعنوان yin Yang huo شناخته‌شده است. علف هرز بز شاخدار برای ضعف توانی کمر و زانو، درد و ورم مفصل‌ها و استخوان، خستگی ذهنی و جسمی، از دست دادن حافظه، فشارخون بالا، بیماری‌های قلبی، بیماری‌های کبدی، ایدز، فلج اطفال، یک ناهماهنگی خونی به نام لکوپنی مزمن، عفونت‌های ویروسی قلب، پوکی و سستی استخوان پس از یائسگی کاربرد دارد.

این گیاه حاوی ماده‌های شیمیایی است می‌تواند برای افزایش جریان خون و بهبود کارکرد جنسی در مردان و زنان یاری‌رسان باشد. همچنین دربردارنده فیتواستروژن بوده که مانند هورمون‌های زنانه کار کرده و می‌تواند پوکی استخوان  را در خانم هایی که یائسه هستند کاهش دهد. در طب سنتی چین، مردان از علف هرز بز شاخدار برای ناهماهنگی‌های نعوظ و انزال ناخودآگاه استفاده میکنند.

عصاره ریشه موریندا آفیسینالیس

این گیاه نیز در طب سنتی چین نه تنها برای بهبود استخوان‌ها و عضله‌ها و درمان روماتیسم، بلکه در افزایش نیروبخشی و میل جنسی زن و مرد نیز کاربرد دارد. همچنین از آن برای ناتوانایی، انزال زودرس، درد پشت و زانو و ناباروری استفاده می‌شود. این گیاه دارویی است که بوسیله زنان برای درمان ناباروری و فریگیه استفاده شده و طب چینی بر این باور است که برای قلب و افسردگی نیز خوب بوده و در کاهش فشارخون بالا نیز اثربخش است.

خارخَسَک (تریبولوس ترستیریس)

گیاهی است بوته‌ای که گستردگی فراوانی در کره زمین دارد و دربردارنده ماده‌های کانی یا معدنی شامل کلسیم، فسفر، آهن، سدیم، پتاسیم، گوگرد، ازت و کلر است. میوه این گیاه بعنوان دفع‌کننده سنگ‌های مجاری ادراری و بهبود دهنده نیروی جنسی در طب سنتی ایران، چین و هند به کار می‌رود. و از آن بعنوان درمان‌کننده عفونت و ضدالتهاب و نیز کاهش قند و فشارخون بالا استفاده می‌شده است.

قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر
قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر

شیساندرا یا اسچیساندرا

از میوه این گیاه که بومی کشورهای خاوردور است بعنوان خوراکی و نیز درمانی استفاده می‌شود. میوه ای با طعم‌های شیرین، ترش، تلخ و تند که برای افزایش مقاومت در برابر بیماری و تنش و استرس ،بهبود و افزایش انرژی و استقامت استفاده می‌شود. با خاصیت آنتی‌اکسیدانی که دارد سیستم ایمنی بدن را بالا برده و در پیشگیری از پیری زودرس و افزایش طول عمر، نگهداری از کبد، ناهماهنگی در خواب و خستگی، افسردگی‌، کارکرد ذهنی و تقویت کننده قلب اثربخش است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر :

مکمل دارویی و گیاهی لیبیدو بوستر گرین نیچر Libido booster GreenNuature جهت افزایش نیروی جنسی بانوان و آقایان، ۶۰ عدد قرص روکشدار.

روش مصرف قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر :

روزانه یک تا دو عدد قرص به همراه وعده‌های غذایی با مقدار کافی آب میل شود.

هشدار مصرف قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر :

مصرف این فرآورده برای زنان باردار و شیرده توصیه نمی‌شود.

در صورت جراحی، از دو هفته پیش از جراحی مصرف دارو را قطع کنید.

قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر
قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر

تداخل دارویی :

کسانی‌که دارو‌های ضدانعقاد مصرف می‌کنند، پیش از مصرف این فرآورده با پزشک و یا داروساز مشورت کنند.

شرایط نگهداری :

قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر را در دمای پایین تر از ۳۰ درجه سانتی‌گراد و در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

ترکیبات قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر :

عصاره خشک شده ریشه کورکولیگو ارکیودس (black musli)، عصاره کلاهک علف بز شاخدار (اپیمدیوم ساجیتاتوم)، عصاره خشک شده ریشه موریندا افیشیانالیس، عصاره خشک شده میوه خارخَسَک (تریبولوس ترستیریس)، عصاره میوه خشک شده اسچیساندرا چاپنیس.

سایر ترکیبات قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر :

میکروکریستالین سلولز، کلسیم هیدروژن، فسفات دی هیدرات، منیزیم استئارات، سیلیکا کلوئیدال انهیدروس، کراس پوویدون، کراس کارملور سدیم، پوویدون.

جدول ترکیبات قرص لیبیدو بوستر گرین نیچر :

عنوانمقدارنیاز روزانه
Curculigo orchioides (Black musli) Ext.Conc.Dry :107.15 mg*
Equiv. Curculigo Orchioides Root Dry750 mg*
Epimedium sagittatum Ext. Dry Conc. 20:1 :7.5 mg*
Equiv. Epimedium sagittatum herb top dry150 mg*
Morinda Officinalis (Bai ji) 5:1 root Ext. Conc. Dry :230 mg*
Equiv. Morinda Officinalis root dry1.15 g (1150 mg)*
Tribulus terrestris (Ji li) fruit Ext. Conc. dry 50:13.34 mg*
Schisandra chinensis (Wu wei zi) fruit Ext. Conc. dry 5:170 mg*
Equiv. Schisandra chinensis fruit dry350 mg*
نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیGreen Nature Libido Booster 60 Tabs
سایر مشخصات
نوع محصول

قرص

گروه

بهبود قوای جنسی

تعداد

60 عدد

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

جنسیت مصرف

عمومی

تحت لیسانس

استرالیا

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

دایاژن فارمد

وزن130 g
نظرات کاربرانGreen Nature Libido Booster 60 Tabs

لطفا دیدگاه خود را فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی ارسال کنید.بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقد و بررسی‌ها1

 • جدیدترین
 • مفیدترین
 • دیدگاه خریداران
  پرسش و پاسخGreen Nature Libido Booster 60 Tabs

  هیچ پرسشی یافت نشد

   برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

   نقد و بررسیGreen Nature Libido Booster 60 Tabs