میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب 200 میل

GINAGEN Micellar Water For Oily Skin 200 Ml

ویژگی های میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب :

  • پاکسازی عمیق روزنه های پوستی از مواد آرایشی و آلودگی های روزانه
  • قابل استفاده در پاکسازی آرایش چشم، لب و صورت
  • ایجاد تعادل در ترشح چربی توسط عصاره بابونه
  • قابل استفاده در پوست های مختلط تا چرب
  • فاقد پارابن
تاریخ انقضا: 1403/11/23

قیمت اصلی 149.000 تومان بود.قیمت فعلی 126.650 تومان است.

موجود

موجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب

در این محصول از دسته بندی محصولات پاک کننده و تونر از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

بهتر دیدم تا نخست درباره پوست چرب، شرح کوتاهی دهم. زیر هر یک از منفذهای پوست انسان غده های چربی به نام غده های سباسه وجود دارند که نوعی چربی به نام سبوم یا چربی طبیعی پوست را فرآوری می‌کنند. این چربی‌ها باعث پیشگیری از خشکی پوست و نمدار ماندن آن خواهند شد. ولی در برخی‌ از افراد غده های سباسه بیش از اندازه روغن سبوم فرآوری کرده که گفته می‌شود فرد، پوست چرب دارد.

دوم اینکه باید فرق بین پاک کننده های آرایشی _ میسلارواترها و شیرپاکن ها را بدانیم. شیرپاکن ها دارای روغن بوده ولی میسلارواترها بیشتر بدون روغن هستند. پس از پاک کردن آرایش با میسلارواتر بیشتر زمان ها نیازی به شستن پوست با آب پیدا نمی‌شود ولی پس از پاک کردن آرایش با شیرپاکن بهتر است که پوست با تونر و یا آب، پاک شود. با ماندن چندساعته آرایش روی صورت، پوست حس خستگی و فشردگی کرده و نیاز دارد تا نفس بکشد و اکسیژن دریافت کند که یکی از ویژگی های میسلارواتر ژیناژن همان اکسیژن‌رسانی به پوست هست که حس طراوت و شادابی می‌دهد.

بنابراین، پیش از خواب باید پوست کاملا از نظر آرایشی بویژه آرایش های سنگین که این روزها با مواد گریم مانند کانتور و کانسیلر و… انجام می‌شوند و می‌توانند به پوست آسیب برسانند، پاک شود تا هم پوست سالمی داشته و هم کیفیت خواب ما بهتر شود. صابون ها و مواد پاک کننده دارنده ی صابون، با اینکه میتوانند آرایش را به سختی و با مالش زیاد پاک کنند ولی پس از آن اثر صابون و سفیدی روی پوست خواهد ماند و یا پوست را بسیار خشک میکنند و حتا زمان بیشتری برای پاک کردن صورت، از ما خواهند گرفت.

میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب

میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب

اگر پوست چرب بیش از اندازه مالش داده شود باعث فرآوری بیشتر چربی خواهد شد که افزایش آکنه و التهاب های آن را بدنبال خواهد داشت. و یا ریمل های ضدآبی را که با صابون به سختی میتوان پاک کرد و با حرکت های زیاد و پشت‌سرهم روی پوست و کشیدن دستمال و پنبه دور چشم، پوست را در مدت کوتاهی چروک کرده و باید پس از آن حتمن از مرطوب کننده بهره برد، یکی از پیامدهای پاک‌کننده های صابونی است.

پاک کننده آرایشی ژیناژن ویژه پوست چرب، که برای پوست مختلط نیز می‌تواند کاربرد داشته باشد، نوعی میسلارواتر است یعنی همانند آب شفاف و روان بوده و در آن ترکیب هایی بکار برده شده که میتواند هم به پوست چرب رطوبت کافی را برساند و با اینکه چرب است نیاز به رطوبت دارد و هم دیگر نیازی نیست تا پس از پاک کردن، صورت را دوباره با آب بشوییم و‌ هم توان پاک کردن آرایش های سنگین را دارد. دیونیزه بودن، یعنی یون هایی که به پوست آسیب می‌رسانند و یا باعث ماندن رسوب روی پوست میشود، از آن گرفته شده و آب یونزدا کف بیشتری خواهد کرد. چ

تری سدیم ادتای موجود در میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب، نیز برای هدف های دارویی و صنعتی و همچنین جداسازی یون های فلزی در محلول های آبی و کاهش میزان سختی آب که برآیند آن برجای نگذاشتن رسوب روی پوست است، کاربرد دارند. پروپیلن گلیکول ماده ای است رقیق کننده و آبرسان، یعنی مواد دارای آب را به درون پوست کشانده و در لوسیون ها، شامپوها و… کاربرد بسیاری دارد.

مهمتر اینکه حس سبکی و بدون چسبندگی به پوست می‌دهد و سبب کاهش و پیشگیری چین و چروک های صورت و پوست می‌شود و یکی از ویژگی های خوبش این است که پوست را خشک نکرده و نیز ماندگاری فرآورده را بیشتر خواهد کرد. پی ای جی ۶ سورفاکتانت غیرآنیونی و نرم کننده و امولسیون کننده است.

میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب

میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب

کاپریک گلیسیرید ترکیبی از اسیدهای چرب ناشی از روغن های طبیعی مانند روغن نارگیل با گلیسیرین است که فرآورده های دارای گلیسیرین بهترین گزینه برای پوست های چرب هستند. این ماده پخش‌کننده، کار ثبات و پیوند ترکیب ها را بر دوش داشته و با فراهم کردن سدی در پوست، از نمدار بودن آن نگهداری می‌کند و ضدالتهاب و ضدمیکروب و نرم‌کننده بوده با خاصیت آنتی‌اکسیدانی.

زینک گلوکونات با گلوکونات روی با خاصیت آنتی‌اکسیدانی و خنثی کردن رادیکال های آزاد زیان بار، یک ترکیب ارگانیک موجود در طبیعت بوده و میتواند اثربخشی بر میکروبیوم پوست داشته باشد تا آکنه های التهابی و مقدار و اندازه منفذهای پوست را داشته باشد. این ماده از انباشتگی استرس اکسیداتیو سلول ها پیشگیری کرده و پیری زودرس را کاهش می‌دهد.

عصاره بابونه و ژل آلوئه‌ورا به کار رفته در میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب، اونقدر برای بدن خاصیت داند که میتوان چندین صفحه و با کتاب از آنان نوشت. هر دو دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی و پرفایده برای پوست، مو و.. هستند که از آن دربرابر رادیکال‌های های آزاد آسیب‌رسان پیشگیری می‌کنند. آبرسان، ضدالتهاب، ضدباکتری و ضدعفونی‌کننده، روشن کننده و ضدپیری پوست و… هستند و به درمان و کاهش قرمزی، التهاب و آکنه کمک می‌کنند. در پژوهش های آزمایشگاهی روشن شده که ژل آلوئه‌ورا سوختگی های درجه ۱ تا ۲ را در مدت ۹ روز کاهش می‌دهد و حتی در فرآوری کلاژن و جوان سازی پوست اثربخش است.

سدیم کلرید در میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب، که بطور فراوان در مواد آرایشی بکار برده می‌شود، عامل ضخیم کننده یا ضخیم شدن فاز آبی شامپو، ژل، پاک‌کننده های دهان و صورت و… و به عنوان یک چسب کار می‌کند و بی‌خطر است.

در میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب، سیتریک اسید وجود دارد که این ماده بن‌مایه‌ای غنی از ویتامین سی یا ث با خاصیت آنتی‌اکسیدانی و جوانسازی و تقویت پوست در فرآورده ها عامل تنظیم کننده اسید پایه و آبرسان است و ویژگیهای سفیدکنندکی و زدودن پوست های مرده را داراست و منفذهای پوست را می‌بندد که برای پوست مستعد آکنه بویژه در پوست های چرب، اثربخش است.

میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب

میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب

دسیل گلوکوزید در میسلار واتر پوست چرب ژیناژن، یک سورفکتانت غیریونی است که حساسیت پوستی و چشمی از آن گزارش نشده است، خاصیت پاک‌کنندگی و ثبت کننده کف را دارد که در شامپوی بچه نیز از آن بهره فراوان می‌برند. سورفکتانت ها موادی هستند که سبب کاهش سطحی آب شده و بیشتر ترکیب های آلی هستند که دارای گروه های آب‌گریز و گروه های آب‌دوست هستند یعنی هم در آب و هم در روغن حل می‌شوند.

موارد مصرف میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب :

آب پاک کننده آرایش ژیناژن ویژه پوست چرب، بدون ایجاد حساسیت، پاکسازی کامل آرایش سنگین چشم ها، لب ها و پوست صورت بدون نیاز به آبکشی

روش مصرف میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب :

به مقدار مناسب از میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب را به پنبه آغشته کرده و به آرامی به مناطق مورد نظر خود (لب، چشم و صورت) بکشید.

ترکیبات میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب :

تری سدیم EDTA, پروپیلن گلایکول، پی ای جی ۶, کاپریلیک/کاپریک گلیسرید، زینک گلوکونات، عصار بابونه، ژل آلوئه‌ورا, سدیم کلراید، سیتریک اسید، دسیل گلوکوزاید، آب دیونیزه

برند معتبر ژیناژن تولید کننده عنواع ترکیبات آرایشی گیاهی، اسپری رنگ موی موقت، کرم ضد لک، تقویت کننده ناخن، ژل شستشوی صورت، کرم های معطر، کرم مخصوص ترک پا، مایع لباسشوئی، صابون مایع، کرم حالت دهنده موی سر، سایه مدادی، کرم ضد آفتاب کودک، کرم ماساژ، ژل ماساژ غیر از مصارف طبی، کرم اصلاح، ژل اصلاح، کرم پا، کرم نرم کننده پا، محلول شستشوی صورت، کرم پای کودک، کرم لایه بردار، انواع نرم کننده بدن، انواع کرم بدن، ژل اتو برنز، لوسیون اتو برنز، لوسیون بعد از آفتاب، ژل ضد آفتاب، کرم ضد آفتاب، کرم ضد تعریق بدن، ژل ضد تعریق، اسپری بدن، شامپو بدن، کرم ویتامینه، کرم سفت کننده بدن، لوسیون بدن، کرم دست و صورت، کرم سفت کننده صورت، کرم دور چشم، کرم ضد ترک بدن، نرم کننده پوست، پودر سفید کننده دندان، ژل شستشوی دست و پوست، ژل مژه، کرمهای موبر و ... میباشد.

ویژگیهای محصول

وزن

300 گرم

نوع محصول

محلول

برند

ژیناژن

گروه

پاک کننده آرایش

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

کیمیا ژن ایرسا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “میسلار واتر ژیناژن مخصوص پوست چرب 200 میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *